Ring 1 Börjar kl 09: 00 Domare: edoff anne-chaterine ringsekreterare: Britt-Inger Tano Ringsekreterare: Kurt Tano

Sizin üçün oyun:

Google Play'də əldə edin


Yüklə 1.79 Mb.
səhifə5/53
tarix20.10.2017
ölçüsü1.79 Mb.
1   2   3   4   5   6   7   8   9   ...   53

PODENGO PORTUGUES, LISO/PEQUENO

PORTUGUESE PODENGO, (WARREN HOUND) SMOOTH-HAIRED/MINIATURE




HANAR (Tävlar ej om Cacib) JUNIORKLASS

91 Pappas Gorm SE26340/2013 FÖDD 2013-03-12, E. SE V-10 SE V-09 C.I.B NORD UCH NO V-09 Tähtitaivaan Uno , U. Pappas Embla , Uppf Lind Håkan, Uddevalla , Ägare Lind Håkan, Uddevalla



UNGHUNDSKLASS

92 Stoneweiler's Pp Spyker SE41653/2012 FÖDD 2012-05-03, E. NO UCH Tähtitaivaan Winter , U. Blanco Estrella La Bailarina , Uppf Steinhaug Liv G, Norge , Ägare Lind Mari, Vänersborg



TIKAR

93 Pappas Freja SE21518/2012 FÖDD 2012-02-23, E. SE V-10 SE V-09 C.I.B NORD UCH NO V-09 Tähtitaivaan Uno , U. SE UCH NO UCH Tähtitaivaan Wilma , Uppf Lind Håkan, Uddevalla , Ägare Lind Håkan, Uddevalla

94 Tappinskis All Or Nothing SE35218/2012 FÖDD 2012-04-17, E. Faidros Felgar , U. SE UCH Faidros Alagoa , Uppf Tapper Anna, Iggesund , Ägare Segersten Susanne, Fjärdhundra

95 Tizzel Crianza Barricas SE40520/2012 FÖDD 2012-05-26, E. NORD UCH SE V-11 C.I.B Pappas Buster , U. NORD V-08 C.I.B NORD UCH NO V-09 Chassellis Ella Christiansen , Uppf Englund Marianne, Sjömarken , Ägare Englund Marianne, Sjömarken




VÄSTGÖTASPETS

SWEDISH VALLHUND




HANAR (Tävlar ej om Cacib) VALPKLASS

96 Kopparås George SE37311/2013 ST FÖDD 2013-05-11, E. JWW-06 Kopparås Puppy Jr , U. SE UCH NO UCH Möllebos Blomma , Uppf Wikmark Lucia, Sjövik , Ägare Wikmark Lucia, Sjövik

97 Skogsbygdens Alban Katastrof SE30562/2013 ST FÖDD 2013-04-04, E. SE UCH Svedala Orvar Orkan , U. SE V-08-09 WW-11 NO V-11 SE V-10-11 SE V-08 WW-08 SE V-10 SE V-09 SE UCH SE V-11 Skogsbygdens Nora Supernova , Uppf Johansson Kim, Svenljunga , Ägare Kristine Lund, Kleppestø, Norge

TIKAR

98 Högalids Elsa Hurtig SE37625/2013 ST FÖDD 2013-05-27, E. Tasstrampets Fyrfota Frodo , U. Högalids Diiwa Iwa , Uppf Kanerva Johanna, Fotskäl , Ägare Kanerva Johanna, Fotskäl

99 Ivi de Jommokk SE57330/2013 LS FÖDD 2013-06-14, E. FR CH Emppu-Estival , U. Ennari Des Coeurs d'Alene , Uppf Belin Barascud Nadine, Frankrike , Ägare Sundblad Susanne, Julita

100 Kopparås Greta SE37315/2013 ST FÖDD 2013-05-11, E. JWW-06 Kopparås Puppy Jr , U. SE UCH NO UCH Möllebos Blomma , Uppf Wikmark Lucia, Sjövik , Ägare Johansson Kersti, Ödsmål

101 Kopparås Myrra SE37313/2013 ST FÖDD 2013-05-11, E. JWW-06 Kopparås Puppy Jr , U. SE UCH NO UCH Möllebos Blomma , Uppf Wikmark Lucia, Sjövik , Ägare Nettby Sonja, Harestad

HANAR (Tävlar ej om Cacib) JUNIORKLASS

102 Kopparås Oden SE54544/2012 ST FÖDD 2012-10-04, E. JWW-10 Tridents Trenter , U. Kopparås Blanche Fleur , Uppf Wikmark Lucia, Sjövik , Ägare Killander Birgitta, Västra Frölunda

103 Skogsbygdens Ömovitz Comhem SE60374/2012 LS FÖDD 2012-10-20, E. SE UCH Skogsbygdens Uncas Twitter , U. Westorps Queen Of Hearts , Uppf Johansson Kim, Svenljunga , Ägare Johansson Lill, Brämhult

UNGHUNDSKLASS

104 Feuervale's Over The Top SE13903/2013 ST FÖDD 2012-09-22, E. Feuervale's Reason To Believe , U. Chipsmakers Hello Mary Lou , Uppf Cunningham Claire, Schweiz , Ägare Sundblad Susanne, Julita



ÖPPEN KLASS

105 Alla Tiders Fridolf Filur S63992/2009 ST FÖDD 2009-10-26, E. SE UCH NO UCH Heds Ian de Lux , U. SE VCH SE UCH NO UCH Krösaskogens Qia , Uppf Sandquist Gunnel, Sandquist Stig-Ove, Sjuntorp , Ägare Torstensson Börje, Lundsbrunn

106 Fixan's James Jackpot SE13111/2011 ST FÖDD 2010-12-12, E. SE UCH Lövsjökärrs Hasse , U. Fixan's Canasta , Uppf Piepenburg Karlsson Susanne, Tidan , Ägare Torstensson Börje, Lundsbrunn

107 Kopparås Örn SE63540/2010 ST FÖDD 2010-10-05, E. JWW-10 Tridents Trenter , U. Kopparås Inez , Uppf Wikmark Lucia, Sjövik , Ägare Olsson Leif, Göteborg

108 Skogsbygdens Åssian Snöskorpa SE14583/2012 LS FÖDD 2011-12-24, E. FI UCH Svedala Rikhard Riddare , U. SE UCH Skogsbygdens Udelia Fager , Uppf Johansson Kim, Svenljunga , Ägare Lundblad Annika, Hjo

109 Skogsbygdens Ture Terror S29611/2009 ST FÖDD 2009-03-15, E. NORD V-07 WW-08 SE V-06 C.I.B DK UCH NORD UCH Skogsbygdens Hjärter Ess , U. SE UCH Skogsbygdens Majken Hotmix , Uppf Johansson Kim, Svenljunga , Ägare Längsjö Anna, Mölnlycke

110 Tasstrampets Farbror Ferguson SE41097/2011 ST FÖDD 2011-05-24, E. Hurradonet Ägir , U. Tasstrampets Damella , Uppf Andersson Charlotte, Lindome , Ägare Andersson Charlotte, Lindome

111 Tasstrampets Fyrfota Frodo SE41098/2011 ST FÖDD 2011-05-24, E. Hurradonet Ägir , U. Tasstrampets Damella , Uppf Andersson Charlotte, Lindome , Ägare Johansson Jessika, Vallda



CHAMPIONKLASS

112 C.I.B C.I.B&NORD UCH DK V-10 DK V-12 NO V-10 NORD UCH NORD V-12 WW-12 Fixan's Göte Väst S51115/2008 ST FÖDD 2008-06-19, E. Tasstrampets Allerte Arvid , U. Fixan's Canasta , Uppf Piepenburg Karlsson Susanne, Tidan , Ägare Johannesson Ingela, Höganäs

113 NO UCH SE UCH Höckgårdens Ebbe S17577/2009 ST FÖDD 2009-01-19, E. Sänningegårdens Cigge Cymbal , U. NORD UCH INT UCH Lövsjökärrs Diana , Uppf Gustavsson Sture, Gustavsson Tove, Nossebro , Ägare Lindvall Katarina, Lidköping

114 SE U(U)CH Kopparås Ragnar SE22549/2010 ST FÖDD 2010-02-09, E. SE UCH NO UCH Kopparås Arn-Thor , U. SE UCH NO UCH Möllebos Blomma , Uppf Wikmark Lucia, Sjövik , Ägare Wikmark Lucia, Sjövik

115 FI UCH Nordville Bearberry FI22557/11 FÖDD 2011-03-07, E. Region's Cute Channel , U. NO UCH FI UCH Svedala Peppi Porslinsdocka , Uppf Mäki Jari, Finland , Ägare Heidi Härkönen, Tampere, Finland (Specialtecken: C)

(Tävlar ej om Cacib) VETERANKLASS

116 SE UCH Chipsmakers Xiluris S61846/2002 ST FÖDD 2002-11-13, E. Brandklipparen's Reture , U. SE UCH Chipsmakers Ragnhild Larsson , Uppf Sundblad Susanne, Sundblad Åke, Vingåker , Ägare Sundblad Susanne, Julita

117 Tasstrampets Allerte Arvid S36357/2005 ST FÖDD 2005-04-15, E. NORD UCH Danga's Broder Tuck-L , U. Lejondalens Dixie , Uppf Andersson Charlotte, Lindome , Ägare Andersson Charlotte, Lindome (Specialtecken: C)

TIKAR UNGHUNDSKLASS

118 Danga's Ursula-B SE29354/2012 ST FÖDD 2012-04-06, E. SE UCH FI UCH NORD V-11 Svedala Samuel Skräddare , U. DK V-10 WW-10 C.I.B&NORD UCH NO V-10 C.I.B NORD UCH NORD V-11 DK V-12 Danga's Nala-X , Uppf Johannesson Ingela, Höganäs , Ägare Johannesson Ingela, Höganäs

119 Kopparås Ragnhild SE54550/2012 LS FÖDD 2012-09-25, E. JWW-06 Kopparås Puppy Jr , U. SE UCH NO UCH Möllebos Blomma , Uppf Wikmark Lucia, Sjövik , Ägare Wikmark Lucia, Sjövik

120 Skogsbygdens Ängla Spektakel SE27436/2012 ST FÖDD 2012-02-29, E. SE UCH Skogsbygdens William Hotstyle , U. SE V-08-09 WW-11 NO V-11 SE V-10-11 SE V-08 WW-08 SE V-10 SE V-09 SE UCH SE V-11 Skogsbygdens Nora Supernova , Uppf Johansson Kim, Svenljunga , Ägare Vind Louise, Tidaholm



ÖPPEN KLASS

121 Bodatorp Madeleine SE17811/2010 LS FÖDD 2010-01-29, E. SE UCH Märgelbackens Cigge , U. Bodatorp Madonna , Uppf Johansson Ann-Maria, Grästorp , Ägare Kristine Lund, Kleppestø, Norge (Specialtecken: C)

122 Kopparås Lynn SE63545/2010 LS FÖDD 2010-10-05, E. JWW-10 Tridents Trenter , U. Kopparås Inez , Uppf Wikmark Lucia, Sjövik , Ägare Skarhall Isabell, Borås

123 NO JV-11 SE V-12 Skogsbygdens Ynka Grace SE18807/2011 ST FÖDD 2011-01-29, E. Skogsbygdens Göte Snygger , U. SE V-08-09 WW-11 NO V-11 SE V-10-11 SE V-08 WW-08 SE V-10 SE V-09 SE UCH SE V-11 Skogsbygdens Nora Supernova , Uppf Johansson Kim, Svenljunga , Ägare Karlsson Helena, Målsryd (Specialtecken: C)

124 Tasstrampets Fru Fortuna SE41099/2011 ST FÖDD 2011-05-24, E. Hurradonet Ägir , U. Tasstrampets Damella , Uppf Andersson Charlotte, Lindome , Ägare Andersson Charlotte, Lindome (Specialtecken: C)

CHAMPIONKLASS

125 NORD UCH Höckgårdens Tindra S62822/2006 ST FÖDD 2006-10-08, E. KBH V-07 NORD V-06 C.I.B SE UCH DK UCH NO UCH Lejondalens Frasse , U. NORD UCH INT UCH Lövsjökärrs Diana , Uppf Gustavsson Sture, Gustavsson Tove, Nossebro , Ägare Gustafsson Tove, Nossebro

126 FI UCH NO UCH Svedala Peppi Porslinsdocka S19677/2009 LS FÖDD 2009-01-21, E. FI UCH Fennican Ottmar Obelix , U. SE UCH Svedala Solveig Solros , Uppf Whitmarsh Anita, Mariestad , Ägare Jari Mäki, Tampere, Finland (Specialtecken: C)

(Tävlar ej om Cacib) VETERANKLASS

127 SE UCH Chipsmakers Älva Grå S31258/2004 ST FÖDD 2004-03-27, E. LPI LPII SE UCH NORD VV-11 Grålötens Vandra Vidare , U. SE UCH Chipsmakers Ragnhild Larsson , Uppf Sundblad Susanne, Sundblad Åke, Julita , Ägare Sundblad Susanne, Julita

128 Sänningegårdens Dina Lind S31707/2004 ST FÖDD 2004-04-04, E. Sänningegårdens Brynolf , U. Ella-Bella , Uppf Sjö Svensson Bitte, Tranås , Ägare Kanerva Johanna, Fotskäl

UPPFÖDARKLASS

UPPFÖDARE: Andersson Charlotte, Lindome, Kennel Tasstrampets

TÄVLAR MED: 110 111 117 124

UPPFÖDARE: Wikmark Lucia, Sjövik, Kennel Kopparås

TÄVLAR MED: 102 107 114 119 122

UPPFÖDARE: Johansson Kim, Svenljunga, Kennel Skogsbygdens

TÄVLAR MED: 103 108 109 120 123

R I N G 5

DOMARE: NIELSEN EWA




Dostları ilə paylaş:
1   2   3   4   5   6   7   8   9   ...   53
Orklarla döyüş:

Google Play'də əldə edin


Verilənlər bazası müəlliflik hüququ ilə müdafiə olunur ©muhaz.org 2017
rəhbərliyinə müraciət

    Ana səhifə