Ring 1 Börjar kl 09: 00 Domare: edoff anne-chaterine ringsekreterare: Britt-Inger Tano Ringsekreterare: Kurt Tano

Sizin üçün oyun:

Google Play'də əldə edin


Yüklə 1.79 Mb.
səhifə52/53
tarix20.10.2017
ölçüsü1.79 Mb.
1   ...   45   46   47   48   49   50   51   52   53

MANCHESTERTERRIER

MANCHESTER TERRIER




HANAR UNGHUNDSKLASS

1777 Email To Tsar Ping's Aluzja PKRIII-70731 FÖDD 2012-02-11, E. SK CH PL CH You Are Aluzja , U. PL CH Manchester United Aluzja , Uppf Agnieszka Nowak-Patyniak, Polen , Ägare Eva Yssen, Sarpsborg, Norge



ÖPPEN KLASS

1778 Tsar-Ping's Touch Of Miracle Balder NO39386/10 FÖDD 2010-02-14, E. JWW-08 SE V-09 SE UCH Tibouchina's Billion Dollar Baby , U. SE UCH NO UCH Tsar-Ping's Gyda , Uppf Yssen Eva Kristin & Trond, No-1721 Sarpsborg , Ägare Truls Hagerup, Sem, Norge



TIKAR (Tävlar ej om Cacib) JUNIORKLASS

1779 Tsar-Ping's Roller Coaster Sigyn NO54036/12 FÖDD 2012-08-27, E. JWW-08 SE V-09 SE UCH Tibouchina's Billion Dollar Baby , U. SE UCH DK V-11 JEUW-11 INT UCH EUW-11 Tsar-Ping's A Secret Priya , Uppf Yssen Eva Kristin & Trond, No-1721 Sarpsborg , Ägare Eva Yssen, Sarpsborg, Norge



UNGHUNDSKLASS

1780 NO JV-13 Quixol Persephene Tsarping KCAP02487601 FÖDD 2012-06-23, E. GB CH Digelsa Dictator , U. Quixol Pandora , Uppf C Dunford & C Akrigg, Storbritannien , Ägare Eva Yssen, Sarpsborg, Norge



CHAMPIONKLASS

1781 DK V-11 EUW-11 INT UCH JEUW-11 SE UCH Tsar-Ping's A Secret Priya NO49994/10 FÖDD 2010-06-28, E. KBH V-07 NORD UCH Ridgefaret's The Knight Loke , U. SE UCH NO UCH X-Pected Dine Mites Idun Ingensdotr , Uppf Yssen Eva Kristin O Trond, Norge , Ägare Eva Yssen, Sarpsborg, Norge




TERRIER BRASILEIRO

BRAZILIAN TERRIER




TIKAR CHAMPIONKLASS

1782 DK UCH FI UCH SE UCH SE V-12 Brashill Iluminante FI54001/09 FÖDD 2009-08-28, E. SE UCH FI UCH Brashill Esplendido , U. PANAMCH BR CH Amora Do Taboao , Uppf Jauhonen Tia, Fi-32450 Tammiainen , Ägare Thomas Dahlgaard Olsen, Billesholm Sweden, Danmark




WELSHTERRIER

WELSH TERRIER




HANAR (Tävlar ej om Cacib) VALPKLASS

1783 Toreadors Red Toro SE24609/2013 FÖDD 2013-04-16, E. FI JV-11 Matranensis Monty Pithon , U. SE UCH Toreadors Red Rat , Uppf Idman Sissi, Wirén Barbro, Partille , Ägare Idman Sissi, Fritsla



(Tävlar ej om Cacib) JUNIORKLASS

1784 Kahlu'As Rain Storm SE16280/2013 FÖDD 2012-11-25, E. SE UCH Gorms Krabat , U. SE UCH Adens All About Indian Squaw , Uppf Mathiesen Ingegerd, Mathiesen Jörgen, Nye , Ägare Mathiesen Ingegerd, Nye



TIKAR

1785 Kahlu'As Rain Drops SE16281/2013 FÖDD 2012-11-25, E. SE UCH Gorms Krabat , U. SE UCH Adens All About Indian Squaw , Uppf Mathiesen Ingegerd, Mathiesen Jörgen, Nye , Ägare Mathiesen Ingegerd, Nye



UNGHUNDSKLASS

1786 Toreadors Kickapoo Tantra SE24068/2012 FÖDD 2012-03-16, E. SE UCH FI UCH FI V-10 FI V-11 SE V-12 High Voltages Ac Dc , U. SE UCH Gorms Eija Red Kickapoo , Uppf Idman Sissi, Wirén Barbro, Partille , Ägare Siilak Mari, Kungsbacka




IRLÄNDSK TERRIER

IRISH TERRIER




HANAR UNGHUNDSKLASS

1787 Caroholm's Immortal SE43008/2012 FÖDD 2012-07-03, E. SE UCH Mac Rua's Invisible Ink , U. SE UCH DK UCH Caroholm's Dreamtale , Uppf Holmström Carola, Mariestad , Ägare Holmström Carola, Mariestad

1788 SE VCH Smox Amore SE45916/2012 FÖDD 2012-07-26, E. NO V-08 C.I.B DE&VDH CH NORD UCH DK V-11 NO V-12 Red Wire Daredevil , U. C.I.B NORD UCH Caroholm's Kamelot , Uppf Skålberg Elisabeth, Mellerud , Ägare Skålberg Elisabeth, Mellerud

ÖPPEN KLASS

1789 Merrymac U R The Best SE43805/2012 FÖDD 2012-06-20, E. NO V-10 C.I.B SE UCH DK UCH NO UCH GB CH Merrymac Efficient Dynamics , U. SE V-09 C.I.B SE UCH NO UCH DK UCH Merrymac Golden Diamond , Uppf Hagström Gertrud, Hagström Thomas, Kalmar , Ägare Persson Sofia, Halmstad

1790 JEUW-13 Red Wire Key To Success SE42141/2012 FÖDD 2012-06-08, E. NO V-10 C.I.B SE UCH DK UCH NO UCH GB CH Merrymac Efficient Dynamics , U. C.I.B NORD UCH Red Wire Electra , Uppf Sköld Birgitta, Sköld Arne, Löberöd , Ägare Sköld Birgitta, Sköld Arne, Löberöd

CHAMPIONKLASS

1791 NO UCH Merrymac Pathfinder SE20198/2011 FÖDD 2011-03-04, E. C.I.B SE UCH DK UCH NO UCH FI UCH NORD V-11 Merrymac I R A , U. SE V-09 C.I.B SE UCH NO UCH DK UCH Merrymac Golden Diamond , Uppf Hagström Gertrud, Hagström Thomas, Kalmar , Ägare Siw Bodil Fredriksen, Skien, Norge (Specialtecken: C)



TIKAR UNGHUNDSKLASS

1792 DK V-13 NO V-13 Smox Amarone SE45920/2012 FÖDD 2012-07-26, E. NO V-08 C.I.B DE&VDH CH NORD UCH DK V-11 NO V-12 Red Wire Daredevil , U. C.I.B NORD UCH Caroholm's Kamelot , Uppf Skålberg Elisabeth, Mellerud , Ägare Skålberg Elisabeth, Mellerud



ÖPPEN KLASS

1793 Caroholm's Crusified Barbra SE41739/2010 FÖDD 2010-06-03, E. SK CH C.I.B NORD UCH Mac Rua's Greatest Gift , U. SE UCH DK UCH Caroholm's Dreamtale , Uppf Holmström Carola, Mariestad , Ägare Nildén Eva, Kvänum

1794 Red Matrix Breaking News SE22077/2011 FÖDD 2011-03-11, E. Red Wire Excalibur , U. SE UCH Baystone Sweet Talk , Uppf Nordström Doris, Nordström Kristina, Västerås , Ägare Nordström Doris, Västerås (Specialtecken: C)

R I N G 3 0

DOMARE: SCHEPERS JOO

HOLLAND


JACK RUSSELL TERRIER

JACK RUSSELL TERRIER




HANAR (Tävlar ej om Cacib) VALPKLASS

1795 Crazy Boy/jrt Jary's Farm SE57679/2013 FÖDD 2013-07-02, E. Chubby Chap Z Jerene , U. Doreen Dominik , Uppf Haloun Zdenek, Tjeckien , Ägare Rönnqvist Linda, Kolmården

1796 Whistlewood's Chilly Willy SE41575/2013 FÖDD 2013-05-23, E. SE UCH DK UCH Garraboo Fair Dinkum , U. Whistlewood's Miss Laura Owl , Uppf Strömberg Elisabeth, Värends Nöbbele , Ägare Bäcklund Mats, Varekil

TIKAR

1797 Quai's Only For You SE40507/2013 FÖDD 2013-06-01, E. SE UCH NO UCH FI UCH FI V-10 NO V-09 Raaw Elite Force , U. Quai's Cara Mia , Uppf Rönnbäck Mathias, Rönnbäck Emelie, Umeå , Ägare Lindström Eva, Skellefteå

1798 Terralyx Misty Moss SE34500/2013 FÖDD 2013-04-21, E. Brösing's Australian Hocuspocus , U. Sensation Of Noescha's Inspiration , Uppf Petersson Thérese, Moheda , Ägare Åslund Karin, Månsarp

HANAR (Tävlar ej om Cacib) JUNIORKLASS

1799 Baylight's Bobby Island SE61133/2012 FÖDD 2012-11-17, E. SE UCH DK UCH Sieger's Body Tequila , U. Whistlewood's Main Street Munchie , Uppf Olsson Christina, Lerum , Ägare Olsson Christina, Lerum

1800 Beatbox Crazy Train SE57335/2012 FÖDD 2012-10-05, E. J JWW-06 NORD JV-06 DE&VDH CH NORD UCH INT UCH Saltisgårdens Rocket Man , U. SE UCH Raaw Kick Off , Uppf Frängqvist Jenny, Västerås , Ägare Frängqvist Jenny, Västerås

1801 Hey Ma Look At Me DK02747/2013 FÖDD 2013-02-09, E. Saltisgårdens Tennyson , U. Hvilebakkens Barbarella , Uppf Lassen Hanne, Danmark , Ägare Pernille Lassen, Gilleleje, Danmark

1802 Knötteliten's Capo Di Tutti Capi NO32113/13 FÖDD 2012-10-16, E. NO UCH Bluebonnet's Cape Otway , U. JWW-08 Sieger's Bla-Bla-Bla , Uppf Teigland Inger-Lise, Trudvang Ida, No-3277 Steinsholt , Ägare Solveig Naadland Og Inger-Lise Teigland, Preislersvei 5, 1540 Vestby, Norge

1803 Poecilia's New Fasination NO34336/13 FÖDD 2013-01-06, E. NORD V-12 NO V-12 Gladfotens R&B Hunk , U. Only Jacks A Beautiful Day , Uppf Lund Renate & Jostein, No-3057 Solbergelva , Ägare Renate Lund, Solbergelva, Norge

1804 JEUW-13 Prisco ROI13/1671 FÖDD 2012-09-26, E. IT CH Kanix 2 Much Gossip , U. Tutta La Vita Di Sutri , Uppf Ollapally Arianna, Italien , Ägare Arianna Ollapally, Padova, Italien

UNGHUNDSKLASS

1805 SE VCH Ell-Ell's Fabulous Findus SE55578/2012 FÖDD 2012-09-01, E. SE UCH DK UCH Sieger's Body Tequila , U. Duckling's Jr Just Cardamom , Uppf Lövdahl Lars, Lövdahl Lena, Tråvad , Ägare Lövdahl Lena, Lindberg Henrik, Tråvad

1806 Hm-Bojs Dorado SE22080/2012 FÖDD 2012-03-26, E. Stjärnlidens Jack Othello , U. Stjärnlidens Jack Kassiopeia , Uppf Svensson Kerstin, Svensson Alf-Christer, Sturkö , Ägare Gustafsson Camilla, Landeryd

1807 Opal Springs By Bentley SE41965/2012 FÖDD 2012-06-14, E. C.I.B PL CH SE UCH DK UCH Iona High Roller , U. Stjärnlidens Noted Crystal Opal , Uppf Lundqvist Sofie, Malmö , Ägare Lundqvist Sofie, Malmö

1808 Saltisgårdens Bolt Action SE51634/2012 FÖDD 2012-08-01, E. SE V-08 EUW-08 C.I.B&NORD UCH DE&VDH CH HU CH SE V-11 Björsätters Peer Gynt , U. Saltisgårdens Benelli Legacy , Uppf Saltzman Ingrid, Hasslarp , Ägare Lied Ricky, Göteborg

ÖPPEN KLASS

1809 Duckling's Jr Just In Time SE41988/2011 FÖDD 2011-06-22, E. NO V-10 C.I.B FI UCH NORD UCH US CH Goldsand's Columbus , U. Jarnee/jr Just A Matilda , Uppf Areskough Christina, Mörbylånga , Ägare Sandell Bark Madeleine, Johannishus

1810 Iona High Speed SE21894/2012 FÖDD 2011-06-28, E. AU CH Iona Cyclone Out N About , U. Iona Vision N Power , Uppf Ferguson F, Australien , Ägare Lundqvist Sofie, Malmö (Specialtecken: C)

1811 IT CH Kanix 2 Much Gossip ROI11/33370 FÖDD 2011-06-12, E. NORD V-07 SE V-05 KBH V-05 WW-06 DK UCH INT UCH Kanix Speed Wagon , U. Absolute Aida Of Mayo Land , Uppf Bråthen Ulf, Dk-3250 Gilleleje , Ägare Stefano Serafini, San Benedetto Del Tronto (ap), Italien (Specialtecken: C)

1812 NO V-13 SE JV-12 Knötteliten's Crazy Catch NO30959/12 FÖDD 2011-11-28, E. Brösing's Super Mario Galaxy , U. Rascalee Jr Suki , Uppf Teigland Inger-Lise & Trudvang Ida, No-3277 Steinsholt , Ägare Marit Charlotte Hopkins, Kongsberg, Norge

1813 Opal Springs Alert Aston Martin SE16264/2010 FÖDD 2010-01-15, E. SE UCH Mayberry Farm's Rudolph Valentino , U. Saltisgårdens Augusta Bell , Uppf Lundqvist Sofie, Malmö , Ägare Lundqvist Sofie, Malmö

1814 Stjärnlidens Jack Kenzo S50892/2007 FÖDD 2007-06-20, E. SE V-07 NO V-06 SE UCH NO UCH DE&VDH CH INT UCH Saltisgårdens Snille O Smak , U. Stjärnlidens Aussie Angeldool , Uppf Lamkén Lena, Lamkén Anders, Åsa , Ägare Wernman Fanny, Hunnebostrand (Specialtecken: C)

1815 Stjärnlidens Man Up To Date SE27177/2010 FÖDD 2010-03-08, E. SE UCH Saltisgårdens Space Oddity , U. Stjärnlidens Jack Kassiopeia , Uppf Lamkén Lena, Lamkén Anders, Åsa , Ägare Lamkén Lena, Lamkén Anders, Åsa (Specialtecken: C)

1816 Stjärnlidens Ziggy Stardust SE50707/2011 FÖDD 2011-07-27, E. Stjärnlidens Jack Rollick Man , U. SE UCH NO UCH Stjärnlidens Good Luck Charm , Uppf Lamkén Lena, Lamkén Anders, Åsa , Ägare Lamkén Lena, Åsa

1817 SE VCH Sveduddens Tiger SE18237/2011 FÖDD 2011-01-25, E. SE VCH Kjennekrokens Hot Or Not , U. SE VCH Sveduddens Jo-Jo Norton , Uppf Norrthon Annika, Bergshamra , Ägare Norrthon Annika, Bergshamra



CHAMPIONKLASS

1818 C.I.B DK UCH PL CH SE UCH Iona High Roller S30631/2009 FÖDD 2008-11-22, E. AU CH Iona Cyclone Out N About , U. AU CH Alloomic La Frmme Nakita , Uppf Mrs F Ferguson, Australien , Ägare Lundqvist Ingrid, Ystad

1819 FI UCH J SE UCH Raaw Commander In Chief S43372/2007 FÖDD 2007-05-03, E. J FI V-07 SE UCH FI UCH INT UCH MX CH Al Capone Of Mayo Land , U. J NO UCH Stella , Uppf Rönnqvist Linda, Katrineholm , Ägare Rönnqvist Linda, Kolmården

1820 DK UCH NO UCH SE UCH Tsarodej Jack The Finn SE17947/2012 FÖDD 2011-10-20, E. EE CH FI UCH Tsarodej Jack Laren , U. Tsarodej Jack O'Maddie , Uppf Riitta Ajanto, Finland , Ägare Strömberg Elisabeth, Värends Nöbbele

1821 SE UCH Virrvarvets Back On Track SE43295/2011 FÖDD 2011-06-12, E. Otwaymist Opal Matrix , U. Anios Mums Mums , Uppf Eriksson Anna, Sala , Ägare Eriksson Anna, Sala

TIKAR (Tävlar ej om Cacib) JUNIORKLASS

1822 Hm-Bojs Elektra SE19392/2013 FÖDD 2013-03-11, E. Stjärnlidens Jack Othello , U. Stjärnlidens Jack Kassiopeia , Uppf Svensson Kerstin, Svensson Alf-Christer, Sturkö , Ägare Nilsson Amanda, Asarum

1823 Hm-Bojs Euphoria SE19393/2013 FÖDD 2013-03-11, E. Stjärnlidens Jack Othello , U. Stjärnlidens Jack Kassiopeia , Uppf Svensson Kerstin, Svensson Alf-Christer, Sturkö , Ägare Helgesson Jenny, Västra Frölunda

1824 Iona Heaven Can Wait SE44457/2013 FÖDD 2013-03-30, E. AU CH Baylock Heart Of Fire , U. Iona Cyclone Illustrious Image , Uppf F Ferguson, Australien , Ägare Lundqvist Ingrid, Ystad

1825 Kipton's All Star Fantasy Cataleya NO53651/12 FÖDD 2012-08-31, E. SE UCH DK UCH Sieger's Body Tequila , U. Christie , Uppf Håland Kai Ove Kristensen, Olsen Charlotte, No-4070 Randaberg , Ägare Ingrid Berg Prante, Stavanger, Norge

1826 Poecilia's Nancy Lou NO34338/13 FÖDD 2013-01-06, E. NORD V-12 NO V-12 Gladfotens R&B Hunk , U. Only Jacks A Beautiful Day , Uppf Lund Renate & Jostein, No-3057 Solbergelva , Ägare Renate Lund, Solbergelva, Norge

1827 Russell Tuvans Snow Storm SE11882/2013 FÖDD 2012-12-09, E. NORD V-09 SE UCH DK UCH FI UCH FI JV-09 C.I.B Carisbrooke Chester , U. SE UCH Ell-Ell's Rocket Queen , Uppf Eriksson Åsa Isabell, Larsson Per-Anders, Dals Rostock , Ägare Eriksson Åsa Isabell, Dals Rostock

1828 Stjärnlidens Enchanting Embla SE15218/2013 FÖDD 2013-01-02, E. Ell-Ell's Picture This , U. Stjärnlidens Yowah Nuts Opal , Uppf Lamkén Lena, Lamkén Anders, Åsa , Ägare Lamkén Lena, Åsa

1829 Sveduddens Åska SE61773/2012 FÖDD 2012-11-16, E. J SE UCH NO UCH NO J(G)CH Vitsuddens Tjatte , U. SE VCH SE UCH EE CH Sveduddens Roxie , Uppf Norrthon Annika, Bergshamra , Ägare Norrthon Annika, Bergshamra

1830 Virrvarvets Did It My Way SE27617/2013 FÖDD 2013-03-23, E. J SE UCH FI UCH Raaw Commander In Chief , U. Anios Mums Mums , Uppf Eriksson Anna, Sala , Ägare Eriksson Anna, Sala



UNGHUNDSKLASS

1831 Bumsingens Kissy Suzuki SE48083/2012 FÖDD 2012-06-30, E. Kawamos Jack My Cygnus , U. J Little Bloopers Little Ms Sunshine , Uppf Öberg Frida, Hägersten , Ägare Heim Högström Monica, Älta

1832 Hm-Bojs Denebola SE22076/2012 FÖDD 2012-03-26, E. Stjärnlidens Jack Othello , U. Stjärnlidens Jack Kassiopeia , Uppf Svensson Kerstin, Svensson Alf-Christer, Sturkö , Ägare Radegård Malin, Karlskrona

1833 Hyvelns Lycka SE17788/2012 FÖDD 2012-02-13, E. SE UCH Saltisgårdens Space Oddity , U. Hyvelns Vilda Matilda , Uppf Grahn Gunilla, Bodafors , Ägare Grahn Gunilla, Bodafors



BRUKS / JAKTKLASS

1834 J SE VCH Sveduddens Yrsa SE27579/2012 FÖDD 2012-04-02, E. SE VCH Saltisgårdens Othello , U. Sveduddens Omika , Uppf Norrthon Annika, Bergshamra , Ägare Björklund Christina, Stockholm



ÖPPEN KLASS

1835 Brösing's Touch And Go S51215/2009 FÖDD 2009-07-08, E. Touchstar Lancaster , U. SE UCH Brösing's Australian Klik And Play , Uppf Olsen Ingrid, Sjöbo , Ägare Lundqvist Ingrid, Ystad

1836 Hm-Bojs Coco Chanell SE26606/2011 FÖDD 2011-03-17, E. Jackweilers Agent Gold-Digger , U. Stjärnlidens Jack Bella Notte , Uppf Svensson Kerstin, Svensson Alf-Christer, Sturkö , Ägare Svensson Kerstin, Sturkö

1837 Quai's Hope And Glory SE11310/2011 FÖDD 2010-11-12, E. SE UCH NO UCH Our Sweetheart Disco Dancer , U. Jämtskogens Catch Me , Uppf Rönnbäck Mathias, Rönnbäck Emelie, Umeå , Ägare Lindström Eva, Skellefteå (Specialtecken: C)

1838 Raaw Kiss My SE17461/2010 FÖDD 2010-01-10, E. SE UCH NO UCH FI UCH FI V-10 NO V-09 Raaw Elite Force , U. Raaw Absolutely Fabulous , Uppf Rönnqvist Linda, Flen , Ägare Rönnqvist Linda, Kolmården (Specialtecken: C)

1839 Whistlewood's Miss Laura Owl SE27217/2011 FÖDD 2011-03-12, E. J FI V-07 SE UCH FI UCH INT UCH MX CH Al Capone Of Mayo Land , U. JEUW-08 SE UCH FI UCH Garraboo Miss Rose , Uppf Strömberg Elisabeth, Värends Nöbbele , Ägare Strömberg Elisabeth, Värends Nöbbele (Specialtecken: C)



CHAMPIONKLASS

1840 SE UCH Raaw Kick Off SE17460/2010 FÖDD 2010-01-10, E. SE UCH NO UCH FI UCH FI V-10 NO V-09 Raaw Elite Force , U. Raaw Absolutely Fabulous , Uppf Rönnqvist Linda, Flen , Ägare Frängqvist Jenny, Västerås

1841 EE CH SE UCH SE VCH Sveduddens Roxie SE50286/2010 FÖDD 2010-06-27, E. SE VCH NO V-08 EE CH C.I.B NORD UCH Brösing's Jack Back To Basic , U. SE VCH J C.I.B SE UCH FI UCH Sveduddens Hagnes , Uppf Norrthon Annika, Bergshamra , Ägare Norrthon Annika, Bergshamra

AVELSKLASS

1842 Stjärnlidens Jack Kassiopeia S50889/2007 FÖDD 2007-06-20, E. SE V-07 NO V-06 SE UCH NO UCH DE&VDH CH INT UCH Saltisgårdens Snille O Smak , U. Stjärnlidens Aussie Angeldool , Uppf Lamkén Lena, Lamkén Anders, Åsa , Ägare Svensson Kerstin, Svensson Alf-Christer, Sturkö

KAN TÄVLA MED: 1806 1815 1822 1823 1832

UPPFÖDARKLASS

UPPFÖDARE: Svensson Kerstin, Svensson Alf-Christer, Sturkö, Kennel Hm-Bojs

TÄVLAR MED: 1806 1822 1823 1832 1836

UPPFÖDARE: Norrthon Annika, Bergshamra, Kennel Sveduddens

TÄVLAR MED: 1817 1829 1834 1841

UPPFÖDARE: Lamkén Lena, Lamkén Anders, Åsa, Kennel Stjärnlidens

TÄVLAR MED: 1814 1815 1816 1828




Dostları ilə paylaş:
1   ...   45   46   47   48   49   50   51   52   53
Orklarla döyüş:

Google Play'də əldə edin


Verilənlər bazası müəlliflik hüququ ilə müdafiə olunur ©muhaz.org 2017
rəhbərliyinə müraciət

    Ana səhifə