Ring 1 Börjar kl 09: 00 Domare: edoff anne-chaterine ringsekreterare: Britt-Inger Tano Ringsekreterare: Kurt Tano

Sizin üçün oyun:

Google Play'də əldə edin


Yüklə 1.79 Mb.
səhifə53/53
tarix20.10.2017
ölçüsü1.79 Mb.
1   ...   45   46   47   48   49   50   51   52   53

PARSON RUSSELL TERRIER

PARSON RUSSELL TERRIER




TIKAR (Tävlar ej om Cacib) VALPKLASS

1843 Revefotens Happy Bunny Hopsalot NO46093/13 FÖDD 2013-06-26, E. Brillwood No Kidding , U. J Revefotens Rubah Betina , Uppf Kjempengren Lena, No-3420 Lierskogen , Ägare Kjempengren Lena, Lierskogen, Norge



HANAR (Tävlar ej om Cacib) JUNIORKLASS

1844 DK JV-13 NO JV-13 NO V-13 Pennyworth's Express To Starcaps DK18933/2012 FÖDD 2012-10-29, E. Rednock Never Say Never , U. Sweetjumper's Wonderful Pixie , Uppf Andersen L. Karina, Danmark , Ägare Tua Stiernudde, Langhus, Norge



BRUKS / JAKTKLASS

1845 DK UCH NO UCH SE UCH Revefotens Second To None NO33176/10 FÖDD 2009-12-12, E. DK UCH DE&VDH CH Rednock Havealot , U. SE VCH SE V-08 SE UCH Little-Eden-Cleo , Uppf Kjempengren Lena, No-3420 Lierskogen , Ägare Kjempengren Lena, Lierskogen, Norge



ÖPPEN KLASS

1846 NO JV-12 Double Barrel's Hemi Hotstuff SE10260/2012 FÖDD 2011-11-15, E. SE UCH US CH Edison's Nick Of Time , U. Tumbling Water (klein) , Uppf Olsson Bäck Monica, Bromölla , Ägare Linda Aunebakk, Porsgrunn, Norge



CHAMPIONKLASS

1847 NO V-12 NORD UCH Bredehalls Jackson SE48615/2011 FÖDD 2011-08-20, E. SE UCH Bravo , U. SE UCH Tricksters Enchilada , Uppf Berntsson Thomas, Berntsson Anna Carin, Lerum , Ägare Berntsson Thomas, Berntsson Anna Carin, Lerum



TIKAR (Tävlar ej om Cacib) JUNIORKLASS

1848 Rustic Russell Lita Linerle NO53984/12 FÖDD 2012-07-13, E. J Leida's Russells Demon Fighter , U. J Rustic Russell Lily Oh-La-La , Uppf Horge Kari-Anne, Norge , Ägare Kari-Anne Horge, 1634 Gamle Fredrikstad, Norge



BRUKS / JAKTKLASS

1849 J RLD N Double Barrel's Mataaee S30379/2009 FÖDD 2009-03-27, E. J SE UCH US CH Wyndhaven Thunderbolt Je , U. US CH Rustler's Pippa Of Windy Valley , Uppf Olsson Bäck Monica, Bromölla , Ägare Nilsson Ek Lena, Rydebäck

1850 DK V-13 J Vadbakken's Envy Me NO57710/10 FÖDD 2010-11-02, E. Falling Branch Solid Brass , U. Girlpower Of Lovealoch , Uppf Aundebakk Linda & Bakos Henning, No-3920 Porsgrunn , Ägare Linda Aunebakk, Porsgrunn, Norge

ÖPPEN KLASS

1851 J Revefotens Rubah Betina NO43221/11 FÖDD 2011-05-19, E. SE UCH DK UCH NO UCH Revefotens Second To None , U. SE V-07 SE VCH J NORD V-07 SE V-06 SE UCH Revefotens Wannabe Busy Lizzie , Uppf Kjempengren Lena, No-3420 Lierskogen , Ägare Kjempengren Lena, Lierskogen, Norge



CHAMPIONKLASS

1852 DK UCH SE UCH Bredehalls Lady Madonna SE48620/2011 FÖDD 2011-08-20, E. SE UCH Bravo , U. SE UCH Tricksters Enchilada , Uppf Berntsson Thomas, Berntsson Anna Carin, Lerum , Ägare Berntsson Thomas, Lerum

1853 CH DK UCH GB CH Chataway Careless KCSB0120CW FÖDD 2009-12-13, E. CH Mindlen Muddler Minnow , U. Sleepless In Chataway , Uppf D C Todd, Storbritanien , Ägare Kari-Anne Horge, 1634 Gamle Fredrikstad, Norge

1854 NO UCH SE UCH Rustic Russell Myrull NO41148/11 FÖDD 2011-04-25, E. NO V-10 SE UCH NO UCH NORD V-11 SE V-11 Rustic Russell P Belvedere , U. SE VCH NO UCH Rustic Russell Titbit von Rembrandt , Uppf Horge Kari-Anne, Norge , Ägare Kari-Anne Horge, Gamle Fredrikstad, Norge




SILKY TERRIER

AUSTRALIAN SILKY TERRIER




TIKAR (Tävlar ej om Cacib) VALPKLASS

1855 Pet Pursuit Butterfly Effect SE51740/2013 FÖDD 2013-04-22, E. DK UCH PL CH Amar Chluba Oli , U. BY CH LVCH LTCH C.I.B SE UCH NO UCH FI UCH Curiosity Sensation Indeed , Uppf Timonen Jenna, Finland , Ägare Gustafsson Dennis, Skurup



HANAR UNGHUNDSKLASS

1856 Revloch Curiosity In Cahoots IKCZ32078 FÖDD 2012-02-15, E. IE CH Revloch Forum Favourite , U. IE CH Curiosity Whistle For Her , Uppf Mr Paul/mrs Jean/miss Kelly Lawless, Irland , Ägare Miia & Anna-Sisko Pauna, Kuusankoski, Finland



CHAMPIONKLASS

1857 LT CH NO UCH Tawny Mist Wind Dancer Sven IS16377/11 FÖDD 2010-08-14, E. US CH Tawnymist Windancer On Bet , U. US CH Tawny Mist Keaj's Sol Chaser , Uppf Donna I Renton, Teresa & Phillip, Gallegos, Usa , Ägare Elisabet Kristjansdottir, Hov, Norge (Specialtecken: C)



TIKAR (Tävlar ej om Cacib) JUNIORKLASS

1858 Star Symphony Carmenzita SE12670/2013 FÖDD 2012-12-05, E. SE UCH Biley's Qyote Qvickztep , U. Afrodithe , Uppf Viik Paula, Brålanda , Ägare Viik Paula, Brålanda



ÖPPEN KLASS

1859 Paradise Passion Tawnymistsven'Sdau IS16976/12 FÖDD 2012-01-25, E. LT CH NO UCH Tawny Mist Wind Dancer Sven , U. IS CH Paradise Passion Pula , Uppf Elisabet Kristjansdottir, Island , Ägare Elisabet Kristjansdottir, Hov, Norge

1860 Star Symphony Bluebeaty SE12717/2012 FÖDD 2011-12-15, E. SE V-10 SE UCH Totamis Tougher Than The Rest , U. Heartwarmer Carmen Cheer Gaia , Uppf Viik Paula, Dalskog , Ägare Viik Paula, Brålanda

CHAMPIONKLASS

1861 C.I.B DK UCH EE CH FI JV-10 FI UCH FI V-11 JEUW-10 JWW-10 NO UCH NO V-11 NORD UCH SE UCH Curiosity Sensational Lady FI46637/09 FÖDD 2009-06-23, E. FI UCH Bombix Moren Most Wanted , U. Curiosity Royal Sensation , Uppf Saares Pia & Heinonen Kristina, Finland , Ägare Mirka Mantere, Kausala, Finland

1862 DK UCH NO UCH NO V-13 SE UCH Marimia's Marta-Makes-No-Misstakes S50497/2007 FÖDD 2007-05-18, E. Marimia's Metro-Man , U. KBH V-03 NORD V-04 SE V-03-04 SE UCH NO UCH INT UCH Marimia's Missing-You-In-Mist , Uppf Blomqvist Marianne, Veinedotter Mia, Trollhättan , Ägare Zitte Eva, Trollhättan

1863 FI UCH Paradise Passion The One To Keep IS14711/10 FÖDD 2010-04-04, E. Marimia's Made-True-Magic , U. Dotty's Favorit Daisy , Uppf Kristiansdottir, Island , Ägare Elisabet Kristjansdottir, Hov, Norge (Specialtecken: C)




SKOTSK TERRIER

SCOTTISH TERRIER




HANAR ÖPPEN KLASS

1864 SE JV-12 Prosto Chudo Vladimir SE22620/2012 FÖDD 2011-08-08, E. BY CH C.I.B SE UCH DK UCH FI UCH GB CH Filisite Brash Celebration , U. Stretbogi Original Fantasy , Uppf Pipkova Irina, Ryssland , Ägare Ernfridsson Johan, Gränna

1865 So What Durum SE11774/2012 FÖDD 2011-11-28, E. So What Bold And Brassy , U. So What Dhulcinea , Uppf Pettersson Cindy, Södertälje , Ägare Pettersson Cindy, Södertälje (Specialtecken: C)

CHAMPIONKLASS

1866 C.I.B NO UCH NO V-09 SE UCH Burrow's Glen Moray S66495/2007 FÖDD 2007-10-15, E. NORD V-07 C.I.B NORD UCH Dundee Black Wood , U. SE UCH Burrow's Donna Karen , Uppf Johannesson Inger, Härryda , Ägare Johannesson Inger, Härryda

1867 SE UCH Piccola Strega Xerxes SE46066/2011 FÖDD 2011-06-28, E. DE&VDH CH Millingford Northern Star , U. Floreo Pansy , Uppf Ravenna Giuseppe, Askim , Ägare Ravenna Camilla, Askim

TIKAR UNGHUNDSKLASS

1868 Dundee Femme Fatal SE23640/2012 FÖDD 2012-02-07, E. SE UCH ES CH Tatuin Tentation , U. Dundee She Controls , Uppf Hüttner Christina, Borås , Ägare Hüttner Christina, Borås



ÖPPEN KLASS

1869 Dundee Forever Faithful SE23639/2012 FÖDD 2012-02-07, E. SE UCH ES CH Tatuin Tentation , U. Dundee She Controls , Uppf Hüttner Christina, Borås , Ägare Hüttner Christina, Borås

1870 Piccola Strega Lilith SE46065/2011 FÖDD 2011-06-28, E. DE&VDH CH Millingford Northern Star , U. Floreo Pansy , Uppf Ravenna Giuseppe, Askim , Ägare Ravenna Camilla, Askim

CHAMPIONKLASS

1871 FI UCH NO UCH SE UCH House Of Scotties Madonna Evita SE49228/2010 FÖDD 2010-06-15, E. SE UCH Dundee Extra Special , U. Dundee Birthday Wish , Uppf Ernfridsson Johan, Melander Lars, Jönköping , Ägare Johannesson Inger, Härryda



1872 SE JV-12 SE UCH Raglan Ready To Smile SE10464/2012 FÖDD 2011-10-08, E. SE UCH Seedwe's Rock Around The Moon , U. Raglan Ruccola , Uppf Ericsson Dan, Enköping , Ägare Ferneklint Monika, Upplands Väsby

Dostları ilə paylaş:
1   ...   45   46   47   48   49   50   51   52   53
Orklarla döyüş:

Google Play'də əldə edin


Verilənlər bazası müəlliflik hüququ ilə müdafiə olunur ©muhaz.org 2017
rəhbərliyinə müraciət

    Ana səhifə