Ring 1 Börjar kl 09: 00 Domare: edoff anne-chaterine ringsekreterare: Britt-Inger Tano Ringsekreterare: Kurt Tano

Sizin üçün oyun:

Google Play'də əldə edin


Yüklə 1.79 Mb.
səhifə6/53
tarix20.10.2017
ölçüsü1.79 Mb.
1   2   3   4   5   6   7   8   9   ...   53

TYSK SPETS/ MITTELSPITZ

GERMAN SPITZ/MITTEL




HANAR (Tävlar ej om Cacib) VALPKLASS

129 Moon Rocks Lucky Number Seven SE30557/2013 FÖDD 2013-04-09, E. Sommarhagens Serrano , U. Granskogens Lindy-Hop , Uppf Nordvall Sofia, Bukvic Dennis, Köping , Ägare Johansson Emmie, Herrljunga



(Tävlar ej om Cacib) JUNIORKLASS

130 Grey Arrows Classy Conjurer SE16946/2013 SO FÖDD 2013-01-31, E. SE UCH Sess Miros Åzzie , U. LPI SE UCH NO UCH NO V-11 Sannamon's Agnes , Uppf Korpela Sinikka, Strängnäs , Ägare Lilja Margareta, Vedum

131 Grey Arrows Classy Connoisseur SE16947/2013 SO FÖDD 2013-01-31, E. SE UCH Sess Miros Åzzie , U. LPI SE UCH NO UCH NO V-11 Sannamon's Agnes , Uppf Korpela Sinikka, Strängnäs , Ägare Lilja Magela, Vedum

132 Mijano's Ruskprick Av Tweedy SE34307/2013 FÖDD 2013-03-29, E. Tweedy von Der Arnold's Eiche , U. Mijano's Freundliche Fatima , Uppf Larsson Mikael, Isberg Lotta, Bullaren , Ägare Persson Gitte, Hedekas

133 Sheldonn Ibongo Lukato Gold SE32476/2013 S FÖDD 2013-02-22, E. Hulmukan Elvis , U. Jamaica Reggee Lukato Gold , Uppf Peckova Olga, Tjeckien , Ägare Åberg Tärnklev Lotta, Hedekas

134 Stand Ups Peeping Tom SE14330/2013 SO FÖDD 2013-01-23, E. Sable Shade's Nicolay , U. SE UCH DK UCH SE V-11 Stand Ups Lili Marlene , Uppf Sandberg Gurli, Söderbärke , Ägare Kytler Christoffer, Bankeryd



UNGHUNDSKLASS

135 Ante Poire Young Blood SE23241/2012 CR M FÖDD 2012-02-23, E. Ante Poire Amber In Amity , U. Spitz Huset's Freja Ann , Uppf Svärdh Kristina, Svenshögen , Ägare Lindström Eva, Brastad

136 Dagsljus I Have A Dream SE20591/2012 S M FÖDD 2012-02-20, E. Dagsljus Bugsy Siegel , U. Wyndlee Victim Of Love , Uppf Svensson Ewa, Svensson Lars-Olof, Perstorp , Ägare Åberg Tärnklev Lotta, Hedekas

137 Dagsljus You Raise Me Up SE20590/2012 S M FÖDD 2012-02-20, E. Dagsljus Bugsy Siegel , U. Wyndlee Victim Of Love , Uppf Svensson Ewa, Svensson Lars-Olof, Perstorp , Ägare Persson Gitte, Hedekas

138 Sättertorpets Jesper SE31035/2012 VS M FÖDD 2012-04-10, E. Sess Miros Baltazar , U. Albireo's Bellatrix , Uppf Persson Helena, Pålsboda , Ägare Larsson Maria, Hällevadsholm

ÖPPEN KLASS

139 Laminic George Harrison SE50982/2010 CR M FÖDD 2010-07-08, E. SE UCH Damirazin Kovanaama , U. SE V-09 SE UCH Granskogens Madicken , Uppf Spik Agneta, Lindome , Ägare Spik Camilla, Kållered

140 Lappguldets A-Piff SE21226/2011 M FÖDD 2010-12-13, E. SE UCH NO UCH Charlie Boy From Balgowan's Glory , U. Fredsborg's Forewer Loving You , Uppf Bergvall Anders, Boliden , Ägare Levin Johanna, Roknäs (Specialtecken: C)

141 Vildhöjdens Aiko SE22448/2011 S FÖDD 2011-01-07, E. Unda Marina Moms First-Born , U. Jappetassens Lady Grey , Uppf Larsson Maria, Hällevadsholm , Ägare Brolin Linda, Dingle



CHAMPIONKLASS

142 SE UCH Grey Arrows Bawain SE18439/2011 SO M FÖDD 2011-02-04, E. JWW-08 SE UCH Sess Miros X-Et , U. LPI SE UCH NO UCH NO V-11 Sannamon's Agnes , Uppf Korpela Sinikka, Strängnäs , Ägare Korpela Sinikka, Strängnäs



TIKAR (Tävlar ej om Cacib) JUNIORKLASS

143 Amicus Fidelis Shirra SE53266/2012 CR FÖDD 2012-09-14, E. Ante Poire River Boy , U. Glims Isabella , Uppf Andersson Marie, Ängelholm , Ägare Brolin Linda, Dingle

144 Teide's Buffy SE22981/2013 SO FÖDD 2013-03-14, E. NORD UCH Soybex Gingerbread , U. Stand Ups Honeylill , Uppf Axbom Susann, Skogås , Ägare Axbom Susann, Skogås

UNGHUNDSKLASS

145 Emelinds Tuva SE49398/2012 S FÖDD 2012-07-08, E. JWW-10 JEUW-10 SE UCH C.I.B NORD UCH Ante Poire Neon Knight , U. Mijano's Millie Aus Maison , Uppf Lindström Eva, Brastad , Ägare Lindström Eva, Brastad

146 Mintgarden's Quartz FI33097/12 CR FÖDD 2012-05-06, E. Mintgarden's Sune , U. FI UCH FI V-10 Mintgarden's Ihanelma , Uppf Pulliainen Annamiina, Finland , Ägare Pirkko Lindell, Lempäälä, Finland

ÖPPEN KLASS

147 Jappetassens Adella SE47517/2011 CR M FÖDD 2011-07-19, E. SE UCH Rimazet Khamsin , U. Alva , Uppf Åberg Tärnklev Lotta, Hedekas , Ägare Andersson Jenny, Uddevalla

148 Kaomitz Spitz Doris Day SE60802/2011 SO M FÖDD 2011-11-17, E. SK CH SE UCH DK UCH Ante Poire Jack Daniel's Case Close , U. Kaomitz Spitz Saga , Uppf Osbeck Maud, Sandhem , Ägare Osbeck Maud, Sandhem

149 Midimys Härva S67253/2009 SR FÖDD 2009-11-13, E. LPII SE AGCH FDI Cefeus Crut Of Gimli , U. Mintgarden's Sara , Uppf Löfberg Åsa, Östersund , Ägare Hansson Tina, Uppsala

150 Mijano's Cayenne Aus Tweedy SE28704/2011 SO M FÖDD 2011-03-21, E. Tweedy von Der Arnold's Eiche , U. Mijano's Miranda Aus Maison , Uppf Larsson Mikael, Isberg Lotta, Bullaren , Ägare Jönsson Ida, Huskvarna

151 Rossöbo Amelia SE15942/2011 M FÖDD 2011-01-04, E. Sess Miros Archibald , U. Jappetassens Kairo , Uppf Persson Margareta, Persson Christer, Svanesund , Ägare Wallin Jenny, Kungälv

152 Stand Ups Honeylill SE22837/2010 SO M FÖDD 2010-02-23, E. SE UCH Sess Miros Åzzie , U. SE UCH Stand Ups Monalee , Uppf Sandberg Gurli, Söderbärke , Ägare Axbom Susann, Skogås

153 Teide's Amber SE13900/2012 SO M FÖDD 2012-01-19, E. Sess Miros Baltazar , U. Stand Ups Honeylill , Uppf Axbom Susann, Skogås , Ägare Blomster Nina, Skogås



CHAMPIONKLASS

154 CH CH DK UCH DK V-12 FI UCH JWW-12 Mintgarden's Galena FI12217/11 FÖDD 2010-11-24, E. FI UCH Mintgarden's Joukahainen , U. Mintgarden's Oma , Uppf Pullinainnen Annamiina, Finland , Ägare Pirkko Lindell, Lempäälä, Finland (Specialtecken: C)



(Tävlar ej om Cacib) VETERANKLASS

155 SE UCH SE V-08 Bilady's Lovely Cherie S50278/2003 SO M FÖDD 2003-07-21, E. Champex's Jack Daniels Black As Col , U. Dazzling Flash Kleopatra , Uppf Granberg Karl-Arne, Jönköping , Ägare Osbeck Maud, Sandhem






Dostları ilə paylaş:
1   2   3   4   5   6   7   8   9   ...   53
Orklarla döyüş:

Google Play'də əldə edin


Verilənlər bazası müəlliflik hüququ ilə müdafiə olunur ©muhaz.org 2017
rəhbərliyinə müraciət

    Ana səhifə