Ring 1 Börjar kl 09: 00 Domare: edoff anne-chaterine ringsekreterare: Britt-Inger Tano Ringsekreterare: Kurt Tano

Sizin üçün oyun:

Google Play'də əldə edin


Yüklə 1.79 Mb.
səhifə7/53
tarix20.10.2017
ölçüsü1.79 Mb.
1   2   3   4   5   6   7   8   9   10   ...   53

TYSK SPETS/ KLEINSPITZ

GERMAN SPITZ/KLEIN




HANAR (Tävlar ej om Cacib) JUNIORKLASS

156 Ullsåsas Blid SE58390/2012 SR FÖDD 2012-10-08, E. SE UCH Foxy Nose Eitan , U. Dagsljus It's Only Love , Uppf Malmkvist Ulrika, Tomelilla , Ägare Larsson Maria, Hällevadsholm



UNGHUNDSKLASS

157 Izazas Love To Win SE20228/2012 S M FÖDD 2012-02-12, E. C.I.B NORD UCH Cosset Ain't Misbehavin' , U. SE UCH Felicia , Uppf Strömmer Ulrika, Göteborg , Ägare Nilsson Elsmarie, Kungälv



CHAMPIONKLASS

158 DK UCH NO UCH Dilina Royal Arturo Toscanini EST01821/11 OR M FÖDD 2011-04-28, E. LV CH LT CH EE CH FI UCH Almi Urnis Vermont , U. Dilina Royal Margharet de Claire , Norge , Ägare Monica Normanseth, Båstad, Norge (Specialtecken: C)

159 RU CH Grand Iz Ruzy Westward Sense RKF2781907 SR FÖDD 2010-08-17, E. RU CH SE UCH Fon's Feel Good Time , U. Merlin Monro , Uppf Emelianova L, Russia , Ägare Irina Pipkova, Gränna, Ryssland (Specialtecken: C)

TIKAR (Tävlar ej om Cacib) JUNIORKLASS

160 Shaquithea Jamaica Lukato Gold SE32477/2013 B FÖDD 2013-02-22, E. Hulmukan Elvis , U. Jamaica Reggee Lukato Gold , Uppf Peckova Olga, Tjeckien , Ägare Åberg Tärnklev Lotta, Hedekas

161 Ullsåsas Dis SE58391/2012 SR FÖDD 2012-10-08, E. SE UCH Foxy Nose Eitan , U. Dagsljus It's Only Love , Uppf Malmkvist Ulrika, Tomelilla , Ägare Nolhag Pernilla, Kungsbacka

UNGHUNDSKLASS

162 Izazas Simply The Best SE20226/2012 S M FÖDD 2012-02-12, E. C.I.B NORD UCH Cosset Ain't Misbehavin' , U. SE UCH Felicia , Uppf Strömmer Ulrika, Göteborg , Ägare Bogestav Susann, Gråbo

163 Shangri-La Flinga SE24016/2012 M FÖDD 2012-02-25, E. SE UCH Percy Kaveta Bohemia , U. Thuja-Hill Kajsa Kokett , Uppf Lökke Hedström Grete, Hova , Ägare Kronqvist Mona, Östra Ryd

164 RU CH Vanilla Ice RKF3356488 OR FÖDD 2012-02-05, E. RU CH Famous Berrimor Iz Zamka Gremlinov , U. Levenhof Virdzhinija , Uppf Leonova A, Russia , Ägare Alevtina Leonova, Stpetesburg, Ryssland




SIBERIAN HUSKY

SIBERIAN HUSKY




HANAR (Tävlar ej om Cacib) VALPKLASS

165 Okami's Quit Is Not A Option SE41819/2013 FÖDD 2013-06-09, E. C.I.B NO UCH SE V-12 Zenko de Ciukci , U. NO V-12 Okami's Just Talk About Alva , Uppf Skoglund Helena, Säffle , Ägare Johansson Janicke, Väse

166 Okami's Ready To Rumble SE43300/2013 FÖDD 2013-06-14, E. Okami's Out Of Control , U. Okami's Heart Of Gold , Uppf Skoglund Helena, Säffle , Ägare Petman Jenny, Åmål

TIKAR

167 Draghunden Draculaura SE33485/2013 FÖDD 2013-04-27, E. Take Me Home Prince Of Darkness , U. Draghunden Jane The Volturi , Uppf Andreasson Mikael, Andreasson Yamilé, Grimeton , Ägare Hampe Veronica, Skurup

168 Okami's Qualified To Be Your Angel SE41824/2013 FÖDD 2013-06-09, E. C.I.B NO UCH SE V-12 Zenko de Ciukci , U. NO V-12 Okami's Just Talk About Alva , Uppf Skoglund Helena, Säffle , Ägare Skoglund Helena, Säffle

169 Okami's Quest For The Arctic Sun SE41823/2013 FÖDD 2013-06-09, E. C.I.B NO UCH SE V-12 Zenko de Ciukci , U. NO V-12 Okami's Just Talk About Alva , Uppf Skoglund Helena, Säffle , Ägare Skoglund Helena, Säffle

170 Vildmånens Nana SE24659/2013 FÖDD 2013-04-06, E. Broscheit Fang's Link , U. Vitim Magica de Hex , Uppf Ellström Malin, Ellsäter Mathias, Liatorp , Ägare Pettersson Anna, Åled

171 Zockoz Shining Dakota SE43695/2013 FÖDD 2013-06-16, E. Apache's Artic Ice , U. Blu Mtn's Zocko , Uppf Ringman Anders, Hökerum , Ägare Jensen Kim, Guldsmedshyttan



HANAR (Tävlar ej om Cacib) JUNIORKLASS

172 Abbaboos Commander Shepard SE16426/2013 FÖDD 2013-01-03, E. Abbaboos Garth Brooks , U. Abbaboos Inka , Uppf Lood Lisette, Lood Roger, Bjärnum , Ägare Davidsson Ylva, Eslöv (Specialtecken: S)

173 Ninihill's All Times Star SE13977/2013 FÖDD 2013-01-03, E. Can't Wait Of Wolf Point , U. All Time Edition Of Wolf Point , Uppf Backe Nina, Bjärnum , Ägare Backe Nina, Bjärnum

174 Winter Moon Eskimoski Domek DK09731/2013 FÖDD 2012-12-10, E. Legend Continues Baby-Winter-Breeze , U. Whisky River Eskimoski Domek , Uppf Radomska Teresa , Ägare Pia Askgren Kristiansen, Jyllinge, Danmark (Specialtecken: S)



UNGHUNDSKLASS

175 Annemonens Husky's Gere SE16000/2012 FÖDD 2012-01-14, E. IS CH Hulduheims Odinn , U. Annemonens Husky's Rosa , Uppf Antonsson Annemo, Antonsson Torbjörn, Rödeby , Ägare Nelson Richard, Fjällbacka (Specialtecken: S)

176 Annemonens Husky's Sleipner SE15999/2012 FÖDD 2012-01-14, E. IS CH Hulduheims Odinn , U. Annemonens Husky's Rosa , Uppf Antonsson Annemo, Antonsson Torbjörn, Rödeby , Ägare Antonsson Angela, Angered (Specialtecken: S)

177 Hobo Mance Bellahusk SE53753/2013 FÖDD 2012-07-20, E. Freedom de La Vallee de Morava , U. Charisma , Uppf Celikovic Aleksandar, Serbien , Ägare Bader Daniel, Västra Frölunda

178 Okami's Out Of Control SE29053/2012 FÖDD 2012-03-25, E. NO V-10 NO UCH Foxfire Tuxedo Junction , U. NO V-12 Okami's Just Talk About Alva , Uppf Skoglund Helena, Säffle , Ägare Petman Jenny, Åmål (Specialtecken: S)

ÖPPEN KLASS

179 Abbaboos Jiminy Cricket SE15591/2012 FÖDD 2011-12-30, E. Hulduheims Arnar , U. Oumiak's Crossing The Hurricane , Uppf Lood Lisette, Lood Roger, Bjärnum , Ägare Almén Cecilia, Harlösa (Specialtecken: S)

180 Bedarra Life's A Beach SE57629/2010 FÖDD 2010-08-31, E. Foxfire Grease Lightnin , U. NORD JV-08 FI JV-08 C.I.B NO UCH SE V-11 Bedarra Arilyn Moonblade , Uppf Peiponen Marjut, Heinämäki Jouni, Hedekas , Ägare Olsson Tina, Lerum (Specialtecken: S)

181 Bedarra Megatron S52607/2009 FÖDD 2009-07-30, E. C.I.B NO UCH SE V-12 Zenko de Ciukci , U. DK UCH NO UCH Bedarra Sinafae Hun'Ett , Uppf Peiponen Marjut, Heinämäki Jouni, Hedekas , Ägare Olsson Tina, Lerum (Specialtecken: S)

182 Kristari's Kiss Of Life To Ninihill SE53489/2012 FÖDD 2011-10-22, E. US CH Kristari's Rudolph Valentino , U. Kristaris Buttons N Bows , Uppf Osharow Sharon & Rear Monica, Usa , Ägare Backe Nina, Bjärnum (Specialtecken: S)

183 Okami's Leader Of The Pack S32775/2009 FÖDD 2009-04-05, E. Hank de Ciukci , U. Okami's Heart Of Gold , Uppf Skoglundh Helena, Säffle , Ägare Skoglund Helena, Säffle (Specialtecken: S)



CHAMPIONKLASS

184 MD CH Winterfrost's Legolas SE53262/2013 FÖDD 2009-02-09, E. ES CH Dharman de Garcimen , U. ES CH Winterfrost's Amber-Ice , Uppf Llado G Antonio, Vidal L Daniela, Spanien , Ägare Nilsson Susanne, Köpingebro (Specialtecken: S)



TIKAR (Tävlar ej om Cacib) JUNIORKLASS

185 Ninihill's Ring Of Fire SE13981/2013 FÖDD 2013-01-03, E. Can't Wait Of Wolf Point , U. All Time Edition Of Wolf Point , Uppf Backe Nina, Bjärnum , Ägare Backe Nina, Bjärnum

186 Zockoz Whispering Rizzo SE56521/2012 FÖDD 2012-09-12, E. Apache's Artic Ice , U. Zockoz Kinuso , Uppf Ringman Anders, Hökerum , Ägare Jensen Kim, Guldsmedshyttan (Specialtecken: S)

UNGHUNDSKLASS

187 Okami's Once Upon A Time SE29055/2012 FÖDD 2012-03-25, E. NO V-10 NO UCH Foxfire Tuxedo Junction , U. NO V-12 Okami's Just Talk About Alva , Uppf Skoglund Helena, Säffle , Ägare Vestberg Ann-Christine, Värmlands Nysäter (Specialtecken: S)



BRUKS / JAKTKLASS

188 Isdimma Blitzen SE14192/2010 FÖDD 2009-12-06, E. Northwapiti's Captain Canuck , U. Moon Runs Denahi , Uppf Karlsson Richard, Karlsson Ingela, Nykvarn , Ägare Olsson Niklas, Spekeröd (Specialtecken: C)



ÖPPEN KLASS

189 Annemonens Husky's de Saint Gall SE20317/2011 FÖDD 2011-02-18, E. Hulduheims Arnar , U. Kleo Eskimoski Domek , Uppf Antonsson Annemo, Antonsson Torbjörn, Rödeby , Ägare Nilsson Susanne, Köpingebro (Specialtecken: S)

190 Draghunden Queen Of The Night S50737/2008 FÖDD 2008-06-23, E. SE VCH Dream Max Tengel Av Isfolket , U. Qliz Birka , Uppf Andreasson Mikael, Andreasson Yamilé, Rolfstorp , Ägare Andreasson Yamilé, Grimeton (Specialtecken: S)

191 Lappland Dream Melody SE17691/2011 FÖDD 2011-01-27, E. Lappland Dream Akiko , U. X-Trail Nellie , Uppf Karlsson Monika, Karlsson Tord, Blattnicksele , Ägare Götherström Camilla, Västerlanda (Specialtecken: S)

192 NO V-12 Okami's Just Talk About Alva S25977/2008 FÖDD 2008-02-21, E. Hank de Ciukci , U. Okami's First Lady , Uppf Skoglundh Helena, Säffle , Ägare Skoglund Helena, Säffle (Specialtecken: S)

193 Pal-Of-Mine Bubblicious SE46178/2010 FÖDD 2010-06-05, E. C.I.B NO UCH Bedarra Challenge Everything , U. Sleigh Ride's Favourite Toy , Uppf Gullberg Michael, Sollebrunn , Ägare Johansson Janicke, Väse (Specialtecken: S)

194 Rösebäckens Arvada SE42685/2011 FÖDD 2011-05-24, E. Winterfrost's Legolas , U. MD CH RO CH Wild Look Of Little Crisia , Uppf Johansson Janicke, Väse , Ägare Johansson Janicke, Väse (Specialtecken: S)

195 The Wonder Of Night In Nome SE50900/2011 FÖDD 2011-06-15, E. Love U 4ever Of Night In Nome , U. Not Black But White Of Night In Nom , Uppf Elisabeth Pleininger, Österrike , Ägare Andreasson Yamilé, Grimeton (Specialtecken: S)

196 Upnorth Cassiopeja Chaos SE10863/2011 FÖDD 2010-11-05, E. Upnorth Balder Bifrost , U. Oumiak's Born To Shop , Uppf Adolfsson Johanna, Kiruna , Ägare Blomgren Sandra, Karlstad (Specialtecken: S)

197 Zockoz Katmai SE59822/2011 FÖDD 2011-10-05, E. Lorendale Golden Gun , U. Blu Mtn's Zocko , Uppf Ringman Anders, Hökerum , Ägare Grip Natalie, Slutarp (Specialtecken: S)



CHAMPIONKLASS

198 C.I.B NO UCH NO V-10 NORD V-10 Bedarra Hottie Bom Botty S67629/2008 FÖDD 2008-10-30, E. FI V-06-07-08 DK&NO UCH SE V-10 NO V-06 INT UCH NO V-09 Escipion-El-Africano de Ciukci , U. C.I.B NO UCH Singalana de Ciukci , Uppf Peiponen Marjut, Heinämäki Jouni, Hedekas , Ägare Olsson Tina, Olsson Niklas, Lerum (Specialtecken: S)



UPPFÖDARKLASS

UPPFÖDARE: Skoglund Helena, Säffle, Kennel Okami'S

TÄVLAR MED: 178 183 187 192




Dostları ilə paylaş:
1   2   3   4   5   6   7   8   9   10   ...   53
Orklarla döyüş:

Google Play'də əldə edin


Verilənlər bazası müəlliflik hüququ ilə müdafiə olunur ©muhaz.org 2017
rəhbərliyinə müraciət

    Ana səhifə