Ring 1 Börjar kl 09: 00 Domare: edoff anne-chaterine ringsekreterare: Britt-Inger Tano Ringsekreterare: Kurt Tano

Sizin üçün oyun:

Google Play'də əldə edin


Yüklə 1.79 Mb.
səhifə8/53
tarix20.10.2017
ölçüsü1.79 Mb.
1   ...   4   5   6   7   8   9   10   11   ...   53

NORSK ÄLGHUND, GRÅ (GRÅHUND)

NORWEGIAN ELKHOUND, GREY




HANAR BRUKS / JAKTKLASS

199 Argo NO43447/11 FÖDD 2011-04-26, E. SE J(LÖ)CH NO J(L)CH Birk , U. Varga , Uppf Öiseth Ole, Norge , Ägare Irene Og Gustav Sørum, 3271, Norge

200 J Flötmarkens Djärv S57998/2007 FÖDD 2007-08-16, E. SE J(LÖ)CH SE UCH FI JCH Kruunupään Riki , U. J Kasurilan Noora , Uppf Nilsson Olle, Idre , Ägare Saukkonen Niilo, Landvetter (Specialtecken: S)

201 Gokstadhaugen's Lotus Jr NO55302/11 FÖDD 2011-09-29, E. SE J(LÖ)CH SE V-02 NO V-03 SE UCH NO UCH INT UCH Lotus , U. SE J(LE)CH NO J(B)CH Gokstadhaugen's Lystige Barlinn , Uppf Sörum Irene & Odd, Norge , Ägare Irene Og Gustav Sørum, 3271, Norge



ÖPPEN KLASS

202 Oscar Av Ladderud NO36285/12 FÖDD 2012-02-11, E. NORD J(LÖ)CH Nordhuelia's Uno , U. Pei Fang Kita , Uppf Arnfinn Lien, Norge , Ägare Linda Marie Lien, Løten, Norge (Specialtecken: S)



TIKAR (Tävlar ej om Cacib) JUNIORKLASS

203 AR CH NO JV-13 Luna NO41688/13 FÖDD 2013-01-12, E. Veikulåsens Nikson , U. Elgheias Rikki , Norge , Ägare Ellen Rusvik, Richard Olsensvei 2, Norge (Specialtecken: S)



BRUKS / JAKTKLASS

204 NORD JV-10 Gokstadhaugen's Jula NO32222/10 FÖDD 2009-12-23, E. SE J(LÖ)CH NO J(L)CH Birk , U. J Gokstadhaugen's Frida , Uppf Sörum Irene, Norge , Ägare Irene Og Gustav Sørum, 3271, Norge

205 Gokstadhaugen's Minni NO43458/11 FÖDD 2011-05-28, E. SE J(LE)CH NO J(B)CH SE UCH NO UCH Gokstadhaugen's Janus , U. SE J(LE)CH NO J(B)CH C.I.B SE UCH NO UCH Gokstadhaugen's Haugtussa , Uppf Sörum Irene & Odd, Norge , Ägare Irene Og Gustav Sørum, 3271, Norge

206 Gokstadhaugen's Saga NO34057/12 FÖDD 2012-02-05, E. SE J(LÖ)CH NO J(L)CH NO UCH Boss , U. NORD JV-10 Gokstadhaugen's Jula , Uppf Sörum Irene & Odd G, Norge , Ägare Irene Og Gustav Sørum, 3271, Norge



ÖPPEN KLASS

207 Rydingens Allie SE52132/2010 FÖDD 2010-07-17, E. SE J(LÖ)CH Arro , U. Elglosens Appi , Uppf Ryding Ove, Vårgårda , Ägare Wangvald Tony, Alingsås (Specialtecken: S)



CHAMPIONKLASS

208 NO UCH Skinnemoens Nora NO53843/10 FÖDD 2010-09-03, E. NO J(L)CH NO UCH Ekko , U. NO J(B)CH NO UCH INT UCH Skinnemoens Eida , Uppf Eidal Leif, No-3350 Prestfoss , Ägare Leif Eidal, Råde, Norge (Specialtecken: S)



R I N G 6

DOMARE: KARLSDOTTER NINA


ENGELSK BULLDOGG

ENGLISH BULLDOG




HANAR (Tävlar ej om Cacib) VALPKLASS

209 Citizen's Snowman SE37896/2013 FÖDD 2013-05-15, E. Sparkling Pride Immortality , U. SE UCH NO UCH FI UCH SE V-11 The Crib's Imcitizens , Uppf Laveryd Eva, Laveryd Sabina, Hova , Ägare Hellquist Christa, Enköping



TIKAR

210 Citizen's Blizzard SE37894/2013 FÖDD 2013-05-15, E. Sparkling Pride Immortality , U. SE UCH NO UCH FI UCH SE V-11 The Crib's Imcitizens , Uppf Laveryd Eva, Laveryd Sabina, Hova , Ägare Laveryd Eva, Hova



HANAR (Tävlar ej om Cacib) JUNIORKLASS

211 Bluehelix Ocran SE16774/2013 FÖDD 2013-02-07, E. Möwens One In A Million , U. Bluehelix Forever Young , Uppf Olsson Veronica, Uddevalla , Ägare Olsson Marika, Uddevalla

212 Silfverbacks Al Capone SE53009/2012 FÖDD 2012-09-21, E. SE UCH FI UCH NO U(D)CH NO V-12 C.I.B NORD UCH La Floredita Dogge Doggelito , U. SE UCH Bullhard's Envetna Edit , Uppf Tabäck Lars, Silfver Camilla, Kareby , Ägare Silfver Camilla, Kareby

UNGHUNDSKLASS

213 Anteros SE43173/2012 FÖDD 2012-06-11, E. Möwens One In A Million , U. Bluehelix Just Lovely , Uppf Emanuelsson Anna, Partille , Ägare Browne Niall, Varberg

214 Citizen's Amazing Bagheera SE32855/2012 FÖDD 2012-04-23, E. NORD V-07 SE UCH Lav Eipril Always Applause , U. SE UCH NO UCH FI UCH SE V-11 The Crib's Imcitizens , Uppf Laveryd Eva, Laveryd Sabina, Hova , Ägare Laveryd Eva, Hova

215 U-Turns U R Number Eleven DK17938/2012 FÖDD 2012-09-20, E. Iceglint I'M Edward , U. Iceglint I'M Wilma , Uppf Gimbel Maj-Britt, Dk-4700 Naestved , Ägare Maj-Britt Gimbel, Næstved, Danmark



ÖPPEN KLASS

216 Ellinda's White Boy Of Lady In Red SE54205/2012 FÖDD 2012-09-09, E. SE UCH Impressive Bull Homanizer , U. Ellinda's Lady In Red , Uppf Jörgensen Stig, Gislaved , Ägare Jörgensen Irene, Gislaved

217 La Floredita Buddy Boy S37410/2008 FÖDD 2008-04-09, E. Bullworth Bogart de Bumblebullies , U. Elen Bul-Staf , Uppf Bewick Ewa, Göteborg , Ägare Bewick Ewa, Göteborg

218 Undimoon Bob Barnaby SE45179/2011 FÖDD 2011-06-08, E. Bullisimo Dark Warrior , U. Bellomis Cajsa Caramelle , Uppf Warell Thomas, Bergström Warell Erja, Umeå , Ägare Liljebjer Iréne, Göteborg



CHAMPIONKLASS

219 DK UCH NO UCH Ira's Bulls Captain Gianni v MKC01/2011 FÖDD 2010-11-18, E. GB CH Mystyle Rolex Ocobo , U. Glyndee Purple Surprise , Uppf Sammut Robert & Irina, Malta , Ägare Kim Lares, Hønefoss, Norge (Specialtecken: C)

220 C.I.B FI UCH NO U(D)CH NO V-12 NORD UCH SE UCH La Floredita Dogge Doggelito S43844/2009 FÖDD 2009-06-02, E. Vortigern Fire Storm , U. Amela Rancho Dog , Uppf Bewick Ewa, Göteborg , Ägare Bewick Ewa, Göteborg

TIKAR (Tävlar ej om Cacib) JUNIORKLASS

221 Bluehelix Omega SE16771/2013 FÖDD 2013-02-07, E. Möwens One In A Million , U. Bluehelix Forever Young , Uppf Olsson Veronica, Uddevalla , Ägare Persson Tina, Östmark

222 Frida SE30735/2013 FÖDD 2013-03-22, E. Marble Arch Dressed Tokillcraziness , U. Snoopy Doggy Dog Moly , Uppf Magnusson Anita, Älmhult , Ägare Pettersson Agneta, Hällingsjö

223 NO JV-13 Givenchy von Teufelhöhle MET2181/13 FÖDD 2012-10-10, E. Opium von Teufelhöhle , U. Vanessa von Teufelhöhle , Ägare Kim Lares, Hønefoss, Norge



UNGHUNDSKLASS

224 Afrodite SE43169/2012 FÖDD 2012-06-11, E. Möwens One In A Million , U. Bluehelix Just Lovely , Uppf Emanuelsson Anna, Partille , Ägare Olsson Veronica, Uddevalla

225 Citizen's Charming Eipril Avrora SE32858/2012 FÖDD 2012-04-23, E. NORD V-07 SE UCH Lav Eipril Always Applause , U. SE UCH NO UCH FI UCH SE V-11 The Crib's Imcitizens , Uppf Laveryd Eva, Laveryd Sabina, Hova , Ägare Laveryd Eva, Hova

ÖPPEN KLASS

226 Ballerina Girl Of Mojo's SE14730/2012 FÖDD 2011-08-27, E. Mylobull The Saint , U. Baby Steps On The Juice Of Mojo's , Uppf Krijnen Monique, Holland , Ägare Forslund Malin, Floda

227 Hoochie Coochie Girl Of Mojo's SE51708/2010 FÖDD 2010-05-06, E. Mylobull The Saint , U. Miss Modesty Of Mojo's , Uppf Krijnen Monique, Nederländerna , Ägare Forslund Malin, Floda

228 Kaptárvigyázo Akác Lejla SE20829/2013 FÖDD 2011-11-30, E. Bumfordu Jack , U. Kaptárvigyázo Akác Zoe , Uppf Klimets Izabella, Ungern , Ägare Eggen Christian, Tidaholm

229 La Floredita Doris Day S43841/2009 FÖDD 2009-06-02, E. Vortigern Fire Storm , U. Amela Rancho Dog , Uppf Bewick Ewa, Göteborg , Ägare Bewick Ewa, Göteborg

230 Malcom's Red Rose SE23545/2011 FÖDD 2011-03-16, E. SE UCH Isgraig Red Hurricane , U. SE UCH NO UCH Malcom's Original Iceflower , Uppf Ögren Karin, Engström Urban, Sparreholm , Ägare Olsson Kristina, Kärna

231 U-Turns U R Number Four DK10919/2011 FÖDD 2011-06-14, E. DK V-10 DK UCH Iceglint I'M Canute , U. Untouch-A-Bull Appeal , Uppf Gimbel Maj-Britt, Dk-4700 Naestved , Ägare Maj-Britt Gimbel, Næstved, Danmark

CHAMPIONKLASS

232 SE UCH Bullhard's Envetna Edit SE47715/2010 FÖDD 2010-06-15, E. My Most Adorable Alone At The Top , U. Bullhard's Bulliga Berta , Uppf Gustavsson Gun-Britt, Blidsberg , Ägare Silfver Camilla, Kareby

233 C.I.B FI U(D)CH NO UCH NO V-11 NORD UCH NORD V-11 SE UCH La Floredita Cajsa Cavat S59680/2008 FÖDD 2008-08-12, E. Bullworth Bogart de Bumblebullies , U. Emi Bul-Staf , Uppf Bewick Ewa, Göteborg , Ägare Bewick Ewa, Göteborg

234 DK UCH SE UCH Mad House Isabelle DK02661/2007 FÖDD 2006-12-31, E. Domino v H Slaghek , U. SE UCH DK UCH Mad House Diana , Uppf Jansagerdi L Annver, Dk-8660 Skanderborg , Ägare Buchholz Peer, Hundslund, Danmark

235 DK UCH NO UCH NORD JV-12 NORD UCH SE UCH U-Turns U R Number Two DK10917/2011 FÖDD 2011-06-14, E. DK V-10 DK UCH Iceglint I'M Canute , U. Untouch-A-Bull Appeal , Uppf Gimbel Maj-Britt, Dk-4700 Naestved , Ägare Maj-Britt Gimbel, Næstved, Danmark

AVELSKLASS

236 Möwens One In A Million SE61372/2010 FÖDD 2010-09-02, E. NORD JV-09 Pinebulls John Bull , U. NORD V-09 FI UCH Möwens Kismet , Uppf Reimari Tanja & Harri, Finland , Ägare Olsson Veronica, Uddevalla

KAN TÄVLA MED: 211 213 221 224

UPPFÖDARKLASS

UPPFÖDARE: Bewick Ewa, Göteborg, Kennel La Floredita

TÄVLAR MED: 217 220 229 233




Dostları ilə paylaş:
1   ...   4   5   6   7   8   9   10   11   ...   53
Orklarla döyüş:

Google Play'də əldə edin


Verilənlər bazası müəlliflik hüququ ilə müdafiə olunur ©muhaz.org 2017
rəhbərliyinə müraciət

    Ana səhifə