Schachbezirk Bonn/Rhein-Sieg Rheinbach, den 30

Sizin üçün oyun:

Google Play'də əldə edin


Yüklə 71.83 Kb.
tarix01.11.2017
ölçüsü71.83 Kb.


Schachbezirk Bonn/Rhein-Sieg Rheinbach, den 18.08.08

Spielleiter Mannschaften -


Wilhelm Klugstedt

Neukirchener Str. 28

53359 Rheinbach

Tel: 02226/6858; 01779587401

Rundschreiben MM 03
Bezirksliga 08/09

Mannschafts-Teilnehmerliste: (Sortiert nach Mannschaftsnummer)

MNr Mannschaft TWZ

1. SG Siebengebirge I 1847

2. Turm St. Augustin I 1686

3. SC Bonn/Beuel II 1761

4. Godesberger SK V 1822

5. SK Heimerzheim I 1787

6. SK Troisdorf II 1778

7. Fritzdorf I 1793

8. VdSF Bonn II 1758 • Bezirksliga 2 Aufsteiger / 2 Absteiger

9. SK Limperich I 1765


Mannschaftsführer
Siebengebirge I

Geuer,Martin, Alsstr. 36, 53227 Bonn, Tel.: 0228-4222087 E-Mail: martin-geuer@web.de


Turm St. Augustin I

Urh,Andreas, Friedensstr. 107, 53757 Sankt Augustin, Tel 02241 / 2007614,

E-Mail boardgamer@go4more.de
SC Bonn/Beuel II

Von der Lippe,Hans-Bernd, Rudolf-Hahn-Str. 16, 53225 Bonn, Tel: 0228/467998;


Godesberger SK V

Günter Poell, Am Stadtwald 119b, 53177 Bonn, 0228 313486, GSK.Poell@t-online.de


SK Heimerzheim I

Schwark,Thomas, Weststr. 38, 53913 Swisttal, Tel.: 0177/3082690,

E-Mail :thomas_schwark@yahoo.de
SK Troisdorf II

Thomas Möws, Mühlenstraße 12, 53844 Troisdorf, Tel: 0179/6758760,

E-Mail: vorsitzender@sktroisdorf.de
Fritzdorf I

Paul Schmitz, Noldestraße 113, 53349 Meckenheim, Tel 02225-18292,

E-Mail schmitz.paul@web.de
VdSF Bonn II

Schoroth,Torsten, Grabenstr. 59, 53225 Bonn, Tel.: 0228/4335631, Email: blackking_ts@gmx.net ;


SK Limperich I

Riefer Alexander, Bergmeisterstück 1, 53229 Bonn, Tel.: 0163 7924066

Mannschafts-Teilnehmerliste: (Sortiert nach Mannschaftsnummer)



RangNr. Teilnehmer TWZ

1. SG Siebengebirge I 1847

1 Richter,Dirk 2019

2 Schild,Willi 2192

3 Jakel,Peter 1873

4 Solzbacher,Thomas 1797

5 Claff,Kurt 1833

6 Geuer,Martin 1780

7 Motzoc,Michael 1786

8 Solbach,Alfons 1766

1001 Maliqi,Nexhat 1784

1002 Ackermann,Matthias,Dr. 1764

1003 Wolter,Hans-Jürgen 1723



2. Turm St. Augustin I 1686

1 Knauf,Franz-Josef 1989

2 Kühne,Thomas 1844

3 Urh,Andreas 1805

4 Schwab,Wolfgang 1669

5 Eichert,Hansjörg 1614

6 Mobarak,Ahmad 1567

7 Herbst,Karl-Friedrich 1544

8 John,Bernhard 1683

1001 Burger,Jürgen 1463



3. SC Bonn/Beuel II 1761

9 Moroz,Boris,Dr. 1874

10 Schmidt,Theo 2020

11 Lorenz,Steffen 1817

12 Heidler,Norbert Klaus 2056

13 von der Lippe,Hans-Bernd 1842

14 Jensen,Thomas 1780

15 Winter,Gerhard 1700

16 Kaspar,Wolfgang 1697

2001 Hennings,Thorsten 1733

2002 Tzalavra,Theodoros 1752

2003 Eich,Reiner 1699

2004 Trimborn,Detlev 1581

2005 Dietz,Thomas 1528

2006 Moussavi,David 1536

2007 Krechel,Arno 1907

2008 Zeh,Helmut 1661

4. Godesberger SK V 1822

33 Rommel,Wilfried 1927

34 Mass,Elvira 1982

35 Samorukova,Jana 1817

36 Otto,Wolfgang 1803

37 Eckermann,Jürgen 1963

38 Poell,Günter 1955

39 Barning,Gerhard 1700

40 Wessel,Robert 1653

5001 Turck,Dietrich,Dr. 1607

5002 Schulte-Geers,Ernst,Dr. 2001

5003 Hagemeister,Hans-Otto 1831

5004 Möhring,Norbert 2092

5005 Müllenbach,Bernd,Dr. 1666

5006 Zünkler,Bernd Joachim,Dr. 1704

5007 Stehr,Ulrich 1741

5008 Beissel,Karl-Josef 1717

5. SK Heimerzheim I 1787

1 Schwark,Thomas 2019

2 Sauk,Peter 1929

3 Haase,Christian 1976

4 Ochmann,Oliver 1876

5 Hausmann,Markus 1860

6 Sammon,Matthew 1753

7 Groß,Gerhard 1743

8 Negutz,Andreas 1142

6. SK Troisdorf II 1778

9 Möws,Thomas 1867

10 Schaad,Martin 1877

11 Dieterle,Robert 1808

12 Cohnen,Michael 1788

13 Wenner,Heinz 1778

14 Mertens,Etienne André 1751

15 Kinnert,Dieter 1747

16 Hahn,Jürgen 1744

2001 Burmeister,Markus 1642



7. Fritzdorf I 1793

1 Begri,Robert 2033

2 Kühlwetter,Gerd 1969

3 Wüscht,Josef 1806

4 Behrenbruch,Klaus 1946

5 Hohmann,Reinhard 1820

6 Schmitz,Paul 1681

7 Krug,Roland 1740

8 Krieg,Fabian 1625

9 1001 Begri,Felix 1515



8. VdSF Bonn II 1758

9 Wahl,Felix 2006

10 Schoroth,Torsten 1839

11 Marzec,Ronny 1808

12 Heitsch,Thomas 1781

13 Braasch,Marek 1820

14 von Itter,Arndt 1700

15 Köhler,Christian 1685

16 van Fondern,Manfred 1666

2001 Mandt,Joachim 1709

2002 Karwatzki,Hans-Jürgen 1768

2003 Klein,Thomas 1686

2004 Höhne,Klaus 1626

9. SK Limperich I 1765

1 Stier,Artem 1874

2 Riefer,Alexander 1819

3 Most,Jakob 1817

4 Schiwietz,Rafael 1721

5 Zerfass,Hans-Werner 1701

6 Kurnosov,Sergej 1629

7 Kuznetsova,Tatiana,Dr. 1753

8 Schulz,Karl-Dieter,Dr. 1807



Bezirksklasse 08/09
Mannschafts-Teilnehmerliste: (Sortiert nach Mannschaftsnummer)

Rang Mannschaft TWZ .

1. SF Seelscheid 1504

2. Fritzdorf II 1300

3. SK Heimerzheim II 1517

4. SF Lohmar II 1687

5. Godesberger SK VII 1573

6. Godesberger SK VI 1562

7. Rheinbacher SF II 1727

8. SG Siebengebirge II 1649 Bezirksklasse 2 Aufsteiger / 1 Absteiger

9. SC Siegburg II 1694

Mannschaftsführer
SF Seelscheid

Kirschfink,Bernd, Bonner Str. 3, 53819 Neunkirchen – Seelscheid, E-Mail: bernd.kirschfink@onliine.de


Fritzdorf II

Herbert Kaes, Im Erlengrund 48, 53175 Bonn, Tel 0228-9319612, E-Mail nc-kaeshe2@netcologne.de


SK Heimerzheim II

Knosowski,Hans Josef, Höhenring 200, 53913 Swisttal, Tel : 02254/5497, E-Mail : hans1knosowski@aol.com,


SF Lohmar II

Neuhaus,Dietrich , Parkstraße 1/36, 53797 Lohmar, Tel. : 02246/4797, E-Mail : neuhaus-lohmar@netcologne.de


Godesberger SK VII

Sebastian Schneider, Siegesstra0e 32, 53332 Bornheim, 02222 979737, ssch1979@aol.com


Godesberger SK VI

Michael Senkowski, Rheinhöhenweg 20, 53343 Wachtberg, 0228 856010, E-Mail senkibonn@hotmail.com


Rheinbacher SF II

MF: Hendrik Smit, 53359 Rheinbach Im Eschenfeld 2, 02226-7198, E-Mail: hendrik-smit@t-online.de


SG Siebengebirge II

Jürgen.Wischumerski, Dollendorfer Straße 253, Dollendorfer Straße 253, Tel.: 02244/870007,

E-Mail: Juergen.Wischumerski@t-online.de;
SC Siegburg II

Schondorf, Lutz, Parkstr. 62, 53797 Lohmar, 02246/3038211 schondorf@tanktech.de


Rangliste



Mannschafts-Teilnehmerliste: (Sortiert nach Mannschaftsnummer)
RangNr. Teilnehmer Titel TWZ

1. SF Seelscheid 1504

1 Eul,Siegfried 1783

2 Albrecht,Bruno 1687

3 Ringel,Andreas 1621

4 Kirschfink,Bernd 1598

5 Schnellbacher,Jan Eric 1551

6 Lamm,Nils 1381

7 Jonigkeit,Gerhard 1487

8 Ziegler,Waldemar 1514

9 Scheeren,Carlos 1447

10 Densch,Dietrich 1283

11 Pusch,Rainer 1217

12 Wermann,Ralf 1477

2. Fritzdorf II 1300

9 Schmitz,Dennis 1142

10 Schade,Ulrich,Dr. 1719

11 Kirchner,Maximilian 1074

12 Kleba,Friedrich 1579

13 Echterhoff,Lukas 1551

14 Hommes,Mathias 1570

15 Joos,Waldemar 1485

16 Hüllen,Alexandra 1416

2001 Lützler,Markus 1442

2002 Kaes,Herbert 1308

2003 Schade,Frederik 1104

2004 Joos,Oliver 1044

2005 Trares,Philipp 1139

2006 Faßbender,Marcel 958

2007 Schumacher,Tim 966



3. SK Heimerzheim II 1517

9 Knosowski,Hans Josef 1953

10 Vögele,Eugen 1742

11 Teichmann,Axel 1701

12 Schneider,Dieter 1624

13 Franz,Dirk 1584

14 Larscheid,Heinz 1485

15 Aurisch,Horst 1619

16 Roppel,Konstantin 1588

17 Schwarz,Sascha 1389

18 Bülles,Wolfgang 1193

19 Klanke,Philip 1239

20 Bauer,Hans-Hermann 1089

4. SF Lohmar II 1687

9 Schilcher,Adrian 1781

10 Fleischer,Uwe 2070

11 Neuhaus,Dietrich 1654

12 Langer,Raphael 1560

13 Hiendl,Robert 1584

14 Rettke,Jörg 1946

15 Heyne,Manfred 1609

16 Röttger,Franz,Dr. 1657

2001 Olk,Heinz 1466

2002 Lorse,Klaus Peter 1543

5. Godesberger SK VII 1573

49 Edalati,Omid 1672

50 Edalati,Navid 1681

51 Eisentraut,Dieter,Dr. 1997

52 Schneider,Sebastian 1598

53 Zarevakilabadi,Kazem 1641

54 Boysen,Christopher 1549

55 Florstedt,Johannes 1509

56 Rosche,Dennis 1426

7001 Koch,Siegfried 1551

7002 Scheumann,Joachim 1455

7003 Harbecke,David 1430

7004 Wolf,Hilmar 1517

7005 Schäffer,Bernd 1422



6. Godesberger SK VI 1562

41 Kautz,Stefan 1995

42 Ivanov,Alexander 1687

43 Hornischer,Josef Gottfried 1634

44 Selter,Kurt 1607

45 Lammerich,Guido 1585

46 Senkowski,Michael 1574

47 Vogelgesang,Eckart 1728

48 Acker,Peter 1496

6001 Neumann,Peter 1428

6002 Ertz,Wolfgang 1304

6003 Schlindwein,Alfred 1367

6004 Leymann,Peter 1412

6005 Wittek,Karl Heinz

6006 Schumacher,Ursula 1687

6007 Degenhard,Günter 1368



7. Rheinbacher SF II 1727

9 Ebert,Mario 1887

10 Müller,Achim 1772

11 Jonas,Rainer 1748

12 Rupprecht,Wilfried,Dr. 1781

13 Kohlhas,Christopher 1814

14 Klos,Stephan 1646

15 Smit,Hendrik 1596

16 Klugstedt,Wilhelm 1504

17 Peters,Uwe,Dr. 1537

18 Seiltz,Andreas 1726

19 Metz,Martin 1711

20 Szelag,Walter 1688

21 Linden,Stefan 1717



8. SG Siebengebirge II 1649

9 Villalba-Weinberg,Adrian 2016

10 Weber,Bernhard 1739

11 Wischumerski,Jürgen 1694

12 Noben,Kurt 1625

13 Beyer,Michael 1523

14 Thiebes,Guido 1503

15 Ossowski,Jörn 1485

16 Sloka,Andreas 1446

2001 Krentz,Uwe 1454

2002 Lange,Lutz 2009

9. SC Siegburg II 1694

9 Bartl,Dirk 1837

10 Keller,Karl 1774

11 Schondorf,Lutz 1697

12 Haak,Kurt 1708

13 Weber,Olaf 1751

14 Benesch,Herbert 1623

15 Trube,Dieter 1701

16 Jolkver,Elena 1602

2001 Dubrovensky,Arkadi 1672

2002 Rozsa,Sandor 1670

2003 Prinz,Karl-Heinz 1549

2004 Dandyk,Alfred 1622

2005 Bockholt,Jörg 1812





1. Kreisklasse 08/09
Mannschafts-Rangliste: Stand nach der 1. Runde (12.10.2008)

Rang Mannschaft TWZ

1. SF Lohmar III 1322

2. Fritzdorf III 1089

3. SC Bonn/Beuel III 1635

4. SC Siegburg III 1429

5. SV Hennef II 1618

6. VdSF Bonn III 1290

7. SK Limperich II 1456 1. Kreisklasse 2 Aufsteiger / 2 Absteiger

8. SG Siebengebirge III 1377



Mannschaftsführer
SF Lohmar III

von Häfen,Dieter , Beuthener Str. 22, 53842 Troisdorf, Tel. : 02241/55539, E-Mail. : dieter.haefen@bmas.bund.de,


Fritzdorf III

Adomeit, Herbert, Schützenstraße 31, 53343 Wachtberg, Tel 02225/10865, E-Mail AdomeitHerbert@aol.com


SC Bonn/Beuel III

Brunsch, Swen Holger, Engelbert-Zimmermann-Str. 53913 Swisttal, Tel: 02255/958336, E-Mail:

hope.brunsch@t-online.de,
SC Siegburg III

Roggendorff, Hans, Dammstraße 69, 53721 Siegburg, Tel: 02241/ 62005 (dien.) oder 55473 (priv.)

E-Mail: hgroggendorf@t-online.de
SV Hennef II

Maaßen,Hermann, Geistinger Str. 103, 53773 Hennef, Tel: 02242-6040,


VdSF Bonn III

Wilfried Zukunft, Klufterstr. 86, 53175 Bonn, Tel.: 0228/467872, Email: Wilfried.Zukunft@gmx.de,


SK Limperich II

Schiwietz,Gerhard, Helene Weber Str.34, 53229 Bonn, Tel.: 02 28 /46 26 13,

E-Mail: Gerhard.Schiwietz@blb.nrw.de, Gerhard.Schiwietz@arcor.de,
SG Siebengebirge III

Nöhles,Heinz-Theo, Im Musfeld 3, 53604 Bad Honnef, Tel.: 02224-8423, E-Mail: Noehles@t-online.de


Rangliste
Mannschafts-Teilnehmerliste: (Sortiert nach Mannschaftsnummer)



RangNr. Teilnehmer TWZ

1. SF Lohmar III 1322

17 Humbek,Olav 1689

18 Jonaßon,Dieter 1468

19 Henze,Wolfgang 1450

20 Hiendl,David 1322

21 Herchenbach,Wilhelm 1404

22 von Häfen,Dieter 1490

23 Pinto Pereira,Daniel Filipe 1300

24 Straubert,Christian 1205

25 Reinartz,Jürgen

26 Tischer,Albert 1488

27 Tischer,Telman 1299

28 Lütjen,Andreas 944

29 Kowalzik,Detlef

30 Esser,Nils 1562

31 Fleischer,Joachim 1411

32 Gottlob,Martin 892

33 Helfer,Franz-Josef 998

34 Schaeven,Tina 824

35 Wähner,Jan 1720



2. Fritzdorf III 1089

17 Adomeit,Herbert 1562

18 Kranz,Gerrit 1432

19 Bachem,Sabrina 1391

20 Bachem,Lisa 1230

21 Adomeit,Lena 1177

22 Sturm,Johanna 1269

23 Jünger,Jörg 1168

24 Jentsch,Jasmin 1121

25 Jentsch,Corinna 1056

26 Jentsch,Michael 1264

27 Bachem,Oliver 1141

28 Dohr,Niklas

29 Dohr,Jonas

30 Virtel,Michael 1087

31 Wuttke,Jenny 876

32 Jäger,Andreas 924

33 Krug,Michael 1104

34 Willerscheid,Robert 995

35 Trares,Felix 795

36 Schardt,Till

37 Wagner,Benedikt

38 Schüll,Annika 709

39 Speckenheuer,Jana 800

40 Schäfer,Adeline

41 Dohmen,Max 891

42 Bayer-Helms,Nick

43 Bachem,Maren

44 Pritzkau,Christian

45 Pritzkau,Karina

46 Kranz,Janina 868

47 Lanzrath,Tobias



3. SC Bonn/Beuel III 1635

17 Stuch,Hans-Ferdinand 1972

18 Buch,Viktor 1506

19 Zolotarevskyy,Yuriy 1500

20 Wolfgang,Wilfried 1565

21 Pagenkopf,Henrik 1662

22 Brunsch,Swen Holger,Dr. 1286

23 Saul,Siegmar 1479

24 Lüken,Uwe 1498

25 Strowitzki,Bernhard 1360

26 Klodt,Helmut 1386

27 Pudras,Gisela 1496

28 Oehlenschläger,Eckart,Dr. 2159

29 Jörg,Helmut,Dr. 2045

30 König,Thomas 1827

31 Ehlers,Werner 1744

32 Velten,Carsten 1724

33 Herbrand,Ruth 1674

34 Hanke,Holger 1609

35 Brixius,Peter 1573



4. SC Siegburg III 1429

17 Siebertz,Herbert 1568

18 Günther,Carsten 1580

19 Käßner,Günter 1504

20 Sharafi,Behnam 1460

21 Steinmann,Heinrich 1375

22 Kock,Wolfgang 1414

3001 Roggendorff,Hans Georg 1317

3002 Rehberg,Dirk 1217

5. SV Hennef II 1618

9 Kraus,Günter 1689

10 Meyer,Walter 1861

11 Lichtenberg,Friedrich 1931

12 Pütz,Peter 1489

13 Maaßen,Hermann 1870

14 Derenbach,Horst 1395

2001 Leven,Heinrich 1363

2002 Binder,Wolfgang 1344

6. VdSF Bonn III 1290

17 Weyermann,Marcel 1799

18 Schneider,Wladimir,Dr. 1643

19 Zhu,Sascha Shuxia 1704

20 Göbel,Helmuth 1638

21 Stiebel,Tarek 1631

22 Warnecke,Hans-Ulrich 1474

23 Arora,Manuel 1472

24 Köhler,Sebastian 1413

25 Zukunft,Wilfried 1571

26 Weingarz,Markus 1539

27 Smajlagic,Almer 1434

28 Weber,Michael 1371

29 Lantsmann,Vladislav 1301

30 Löw,Hartmut 1247

31 Fischer,Matthias 1193

32 Saeger,Daniel 1192

33 Klinge,Kevin 1118

34 Nüchel,Paul-Marcel 1116

35 Elkin,Denis 1100

36 Kreft,Tobias 1003

37 Krusch,Vitaliy 952

38 Wauben,Nils 858

39 Brähler,Moritz 857

40 Bär,Rebecca 729

41 Zejewski,Udo 1878

42 Drewelius,Dagmar 1824

43 Zech,Christine 1811

44 Thiel,Carsten,Dr. 1630

45 Weber,Christoph 1500

46 Friesen,Daniel 1018

47 Horn,Arne 943

48 Peters,Constantin 923

49 Kröse,Erik 923

50 Jäger,Hans-Dieter

51 Gote,Pascal-Raphael 809

52 Hashemian,Sascha 813

53 Kessenich,Dirk 1026



7. SK Limperich II 1456

9 Steeg,Dieter 1593

10 Schiwietz,Gerhard 1678

11 Schniedermann,Rolf 1337

12 Niefanger,Frank 1603

13 Olek,Klaus 1313

14 Keller,Leonhard 1548

15 Stockhofe,Rudi 1528

16 Vehreschild,Hansjörg,Dr. 1423

17 Prinz,Artur 1298

18 Nader,Andreas 1320

19 Kluge,Roland 1373



8. SG Siebengebirge III 1377

17 Nöhles,Heinz-Theo 1624

18 Romberg,Hans-Peter 1457

19 Friedrich,Anton 1438

20 Sahler,Raimund 1414

21 Tägl,Frank 1443

22 Stolz,Peter 1156

3001 Spang,Stefan 1598

3002 Nöhles,Max 1329

3003 Schwieger,Robert 1391

3004 Richter,Florian 1336

3005 Thiebes,Rolf 1414

3006 van Eckeren,Andreas 1441

3007 van Eckeren,René 1164

3008 Allendörfer,Friedolf 1201

3009 Hauck,Wolfgang 1246

3010 Hochstetter,Udo 1373




2. Kreisklasse
Rang Mannschaft TWZ .

1. Turm St. Augustin II 1112

1. SK Troisdorf III 1451

1. SG Siebengebirge V 988

1. Godesberger SK VIII 1027

1. SV Hennef III 1029

1. SG Siebengebirge IV 1107 2. Kreisklasse 2 Aufsteiger

1. SC Siegburg IV 1203



Mannschaftsführer
Turm St. Augustin II

Kirsch,Wilfried, Am Scherenstück 84, 53757 Sankt Augustin, Tel 0 22 41 / 33 57 90, E-Mail lachkater@yahoo.de


SK Troisdorf III

Dr. Albrecht Bilow, Uhlandstraße 25, 53844 Troisdorf, Tel.: 02241/43717, E-Mail: albrecht.bilow@freenet.de,


SG Siebengebirge V

Möller,Yutana, Am Limperichsberg 32, 53639 Königswinter, Tel.: 02244/876073,

E-Mail: yumoeller@googlemail.com,
Godesberger SK VIII

Edwin Berkau, Im Pfirsichgarten 15, 53177 Bonn, Tel: 0228 6195662, E-Mail: geno72@web.de


SV Hennef III

Bursch,Alexander, Pariser Str. 7, 53117 Bonn, Tel: 0228-55086131, E-Mail : alexander.bursch@t-online.de,


SG Siebengebirge IV

Fast,Hartmut, Am Weiher 68, 53604 Bad Honnef, Tel.: 02224/902515, E-Mail: Hartmut.Fast@t-online.de,


SC Siegburg IV

Herbert Latzel, Kümpelersbitze 6, 53721 Siegburg, Te.: 02241/388147, E-Mail: herblatz@t-online.de



Rangliste
Mannschafts-Teilnehmerliste: (Sortiert nach Mannschaftsnummer)


TlnKenn. Teilnehmer TWZ

1. Turm St. Augustin II 1112

9 Röhnelt,Johannes 1555

10 Wendel,Friedrich 1539

11 Kelkel,Peter 1441

12 Baumert,Dieter 1324

13 Knauf,Stefan 1296

14 Kirsch,Wilfried 1022

15 Clemens,Joel 1042

16 Vallender,Zorica

17 Leiser,Marco 944

18 Abuzarigh,Mondir 997

19 Pausch,Pascal 878

20 Usselmann,Alexander 894

21 Schweers,Patrick 799

22 Müller,Cederic

23 Reinhold,Artur 731

24 Pazdzior,Daniel

25 Vianden,Lukas



2. SK Troisdorf III 1451

17 Campos,Alberto 1631

18 Nett,Bernd 1553

19 Andernach,Heinz 1498

20 Bilow,Albrecht,Dr. 1496

21 Kvitko,Denis 1490

22 Murati,Sevar 1485

23 Braakmann,Jürgen 1552

24 Schlüter,Hilmar,Dr. 1867

25 Hammes,Rudolf 1442

26 Landau,Axel 1442

27 Bonus,Christian 1459

28 Bonus,Jonas 1417

29 Spira,Jürgen 1269

30 Barth,Marcello 718

3. SG Siebengebirge V 988

29 Möller,Yutana

30 Ziegner,Martin 1172

31 Pütz,Florian 991

32 Bergenroth,Dorian 920

33 Gemein,Christian 774

34 Schwarzendrube,David

35 Gemein,Beate

36 Maliqi,Nora 1145

37 Kuschnerus,Insa 924

38 Bauwe,Jonas

39 van der Zee,Maurits

40 Möller,Joshua

41 Zimmermann,Patrick



4. Godesberger SK VIII 1027

57 Schäfer,Timo 1299

58 Abraham,Sascha 1131

59 Bojahr,Franziska 1209

60 Gajewski,Niklas 1127

61 Schulte-Geers,Jan 943

62 Schulte-Geers, Niklas

63 Berkau,Edwin 1159

64 Langenfeld,Franz 1137

65 Dietz,Joel 962

66 Gerigk,Daniel

67 Böttcher,Bertold 1127

68 Feldmann,Marius

69 Gajewski,Peter Nikolaus 1003

70 Simeonov,Boris 935

71 Simeonov,Sophia 830

72 Hamacher,Viktoria 751

73 Heidarian,Puya

74 Bütow,Leander

75 Koch,Clemens

76 Ng,Saidou

77 Ng,Yan-Bog 763

78 Neunkirchen,Tim

79 Helferich,Florian

80 Zakierucha,Maximilian

81 Asbeck,Adrian

82 Meyer,Carl Mombert

83 Ramadan,Nada



5. SV Hennef III 1029

15 Altenhövel,Bernd 1770

16 Müller,Hans-Peter 1750

17 Baumgarten,Fred 1554

18 Bursch,Alexander 1435

19 Warkentin,Valentin 1163

20 Sonntag,Sebastian 1153

21 Brandt,Marcel 1037

22 Gast,Marcel 971

23 Roscher,Julien 933

24 Weckauff,Jascha 930

25 Roscher,Andre 915

26 Seidel,Martin 886

27 Huth,Bernhard 781

28 Thiemann,Torben 756

29 Weber,Jannis 754

30 Schirrmeister,Frederik 751

31 Mehl,Benedikt 734

32 Huang,Rui 723

33 Laska,Tom 723

34 Engler,Luis

35 Leye,Christopher

36 Lampe,Christoph 861

37 Recberlik,Eren



6. SG Siebengebirge IV 1107

23 Fast,Hartmut 1846

24 Teichmann,Marvin 1109

25 Berger,Rolf,Dr.

26 Vukota,Milan

27 Fast,Sabrina 916

28 Fast,Dominik 923

4001 Birenfeld,Jerald

4002 Klant,David 741

4003 Strack,Franziska

4004 Klein,Tobias

4005 Berger,Axel



7. SC Siegburg IV 1203

23 Latzel,Herbert 1328

24 Bartl,Reinhold 1356

25 Kissmer,Werner 1283

26 Müller,Herbert 1283

27 Kayser,Bernhard 1129

28 Jarke,Alexander 1046

29 Brüche,Beke 827

30 Peukert,Daniel

31 Kaul,Matthias

32 Maar,Richard 1369

Mit freundlichen Grüßen Wilhelm Klugstedt.




Dostları ilə paylaş:
Orklarla döyüş:

Google Play'də əldə edin


Verilənlər bazası müəlliflik hüququ ilə müdafiə olunur ©muhaz.org 2017
rəhbərliyinə müraciət

    Ana səhifə