Sevgili Dostlarımız

Sizin üçün oyun:

Google Play'də əldə edin


Yüklə 10.03 Kb.
tarix29.07.2018
ölçüsü10.03 Kb.

Sevgili Dostlarımız;Bildiğiniz gibi ülkemizin bulunduğu coğrafi alan deprem felaketlerinin en çok yaşandığı bölgede yer almaktadır, buna paralel olarak son yaşadığımız deprem felaketi sebebi ile bir çok vatandaşımızı kaybetmiş ve bir çok insanımızı da bu felaket sonucu derin acılarla yüz yüze bırakmıştır.
“Deprem öldürmez bina öldürür” sözünün ne kadar doğru olduğunu son yaşadığımız deprem felaketi sebebi ile de maalesef anlamış bulunmaktayız, bu felaketin sonucu yerel ve devlet yönetimlerimiz bir çok yönetmelikle inşaat sektörünü yeniden düzenlemiş ve gerekli önlemleri almak üzere çalışmalar yapmış ve yapmaktadır.
Bir çok firma ve kuruluş devletin yaptığı çalışmaların yanı sıra daha güvenli ve modern şehir mimarisine uygun evler inşa etmek üzere harekete geçmiştir.
Akay Çelik Yapı İnşaat firması da bunlardan biri olup 2005 yılında vatandaşlarımızın daha güvenliği yaşayabileceği ve kısa sürede inşası tamamlanabilen ve beton inşaatlara göre daha uygun maliyetlerle ev sahibi olabilmeleri için deprem riskinin en fazla olduğu Tekirdağ Bölgesinde Çelik Konutlar üretmek üzere kurulmuştur.
Akay Çelik Yapı İnşaat kurulduğu günden itibaren inşa ettiği çelik evler ve uyguladığı projeler ile kısa sürede bir çok vatandaşımızın ilgisine maruz kalarak çalışma alanını genişletmiş ve bir çok vatandaşımızı güvenli yaşam alanlarına taşımıştır.
Akay Çelik Yapı İnşaat bugün ülkemizin her yerinde kişiye özel veya toplu projeler gerçekleştirmektedir yaptığı çalışmalar ile yurtdışına da açılan Akay Çelik Yapı İnşaat Trakya Bölgesinin en aktif çelik üreticisi ve uygulayıcılarından biridir.
Arsası olan her bir vatandaşımıza 45 gün gibi kısa sürede evlerini teslim etmekte ve ruhsat aşamasında iken Halk Bankası ile yaptığı anlaşma çerçevesinde 120 ay vadeli konut kredisi kullandırmaktadır.
Akay Çelik Yapı İnşaat bünyesinde bulundurduğu mimar, inşaat mühendisi gibi teknik kadrosu ile kendi ürettiği modellerin dışında müşterinin beğenisine uygun her türlü projeyi üretebilmektedir bunun için bir ekstra bir ücret talep etmemekte amaç müşterinin hayallerinin gerçekleşmesine olanak sağlamaktır.
Firmanın kadrosunda bulunan müşteri temsilcisi departmanı müşterilerin her türlü beklentilerine cevap verebilmek için onlarla evin teslimine kadar diyalogta kalarak evin renk dekorasyon sürecinde yardımcı olmaktadırlar.
Müşterilerin çoğunun proje aşaması ve ruhsat aşaması gibi süreçlerde yeterli bilgi birikimine ve buna paralel olarak bu işleri takip etmek üzere zamanları olmadığı öngörülerek firma bünyesinde bulunan proje takip departmanı bu hazırlık sürecinde hiçbir bedel talep etmeden müşterilerin adına her türlü resmi ve teknik işleri yerinde takip ederek müşterilerin bu işle yorulmalarını bürokrasi ile uğraşarak zaman kaybetmelerinin önüne geçmektedirler yapılan çalışmaların gidişatını müşteriye bilgi vererek sonuçlandırmaktadırlar.
Akay Çelik Yapı İnşaat müşterilerin ruhsat aşaması sonrasında yapılması gereken temel inşası gibi hususlarda da bünyesinde yer alan ekipler vesilesi ile müşterinin talep etmesi halinde en uygun fiyat ve şartlarda hafriyat, temel, su basmanı gibi inşaatları da yapmaktadır.
Akay Çelik Yapı İnşaat bir çok firmanın yapmaktan kaçındığı ve gereksiz olarak gördüğü bu müşteri odaklı çalışmaları kurulduğu günden itibaren “Müşteri Memnuniyeti” açısından çok önemli olduğunun bilinci ile bu uygulama hizmetini vermektedir.
Akay Çelik Yapı İnşaat yaptığı çalışmalarla “İyi yaşamak her insanın hakkıdır” felsefesini daha geniş kesimlere yaymak ve geliştirmek üzere yoluna devam etmektedir, hedef insanlarımızı daha genç yaşta ev sahibi olabilmelerinin yolunu açmak olduğu kadar hayallerinde ki evinde gerçekleşmesine yardımcı olmaktır.
Akay Çelik Yapı İnşaat bünyesinde ki genç, dinamik ve profesyonel kadrosu ve üstlendiği hizmet misyonu ve geniş bakış açılı vizyonu ile vatandaşlarımızın hizmetindedir, amaç herkesin mutlu, güvenli, sağlıklı bir yaşam sürmesine vesile olabilmek onların “hayallerine tercüman olabilmektir.

SaygılarımızlaH.Aydın Tekarabacı

Akay Çelik Yapı İnşaat

Dostları ilə paylaş:
Orklarla döyüş:

Google Play'də əldə edin


Verilənlər bazası müəlliflik hüququ ilə müdafiə olunur ©muhaz.org 2017
rəhbərliyinə müraciət

    Ana səhifə