T. C. Adalet bakanliği antalya 11. İCra müDÜRLÜĞÜ dosya no: 2011-11011

Sizin üçün oyun:

Google Play'də əldə edin


Yüklə 20.61 Kb.
tarix27.12.2018
ölçüsü20.61 Kb.


T.C. ADALET BAKANLIĞI ANTALYA 11. İCRA MÜDÜRLÜĞÜ DOSYA NO: 2011-11011

TAŞINMAZIN ACIK ARTIRMA İLANIÖrnek No: 27

Bir borçtan (telayı ipotekli bulunan ve aşağıda cinsiJaymetUiedi .evsafı ile satış şartlan belirtilen taşınmaz Müdürlüğümüzce açık artana sabiyle satılarak paraya çevrilecektu-Sattş ita ilgililerin adreslerine tebliğe gönderilmiş olup adreste tebliğ edilememesi durumunda veya adresi bilinmeyenler için işbu satış ilanıma gazete ile ilmen tebliği yerine kafan olacağı ilanen ve tebliğen duyurulur.Satılmasına karar verilen taşınmazın cinsi, niteliği, kıymeti, adedi, antiali özellikleri.

Tapu kavdı:Antalva ili, Konyaaltı İlçesi, Hurma Mah. 8895 ada 2 parsel 2373 yüzölçümlü, 21/600 arsa paylı A Blok 3 + Çatı ki 17 nolu bağımsız bölüm olup niteliği mesken olup borçlunu» hissesi tamdır.

Belediye Adresi: Taşınmazın bulunduğu bina şehrin genelde konut imarlı bölgelerinde ve gelişmekte olan Hurma mah.de 37.Cadde üzerinde bulunmaktadır. Hurma Mahallesinde yapılaşma Önemli oranda tamamlanmış alt yapı hizmetlerinden yol, su, elektrik, kanal mevcut olup, taşınmaza ve özel ulaşım imkSSİanyla ulaşım mümkündür. Yakın mesafede okul, park, alışveriş meıtazi gibi sosyal doaaü alanları bulanmaktadır. Posta adresi: Konyaaltı Hurma Mh. 37. Cadde Belgfizar Asa Sitesi A-Bk>k 3. Kat D.17 Konyaaltı/ANTALYA Hali taar duruma: Taşınmaz mesken vasûndadır.

İmar durumuıTasınmazm üzerinde bulunduğu arsa vasfındaki taşınmaz Konyaaltı Belediyesinden alınmış olan 22.12J011 Srih ve 8824 Sayılı imar durum belgesine göre ayrık nizam 4 Kat (020/080) konut imarlı arsa taşınmazın üzerinde 07,10.2009 tariı ve 174 nolu yapı ruhsatıyla kat irtifakı kurulmuştur.

Taşınmaz özellikleri: Taşınmazın bulunduğu bina düz bir zemin üzerinde tek cepheden yola istikametli komanda site içerisinde ise duvarı çekilmiş, çevre ve düzenlenmesi yapılmış, yüzme havuzlu olup, taşınmazın bulunduğu A Blok bina betonarme karkas inşaat sisteminde 2 bodmmt zemin+ 3 + çatı katlı olarak inşa dilmiş binanın 2. Bodrum katında müştemilat, 1. Bednam, zemin ve diğer her normal katta 4. daire (3. Katta 4 dubleks daire) olmak üzere binada toplam 20 bağımsız böîünı bulunmaktadır.

Binanın dış cephesi sıva üzerine akrilik boyalı, merdiven duvarlın yağlı boyalı, dökme mozaik kaplamalı demir doğramalı asansörlü bir iki yıllık binadır. Taşınmaz A Blok binanın 3+çatı katında kuzey - batı istikametlerine cepheli konumda bulunmakta olup hali hazırda çelik dtş kapılı olan daire vasfındaki dubleks dairenin giriş katında 2 oda, I salon, antre açık matfak, lavabo - Wc, balkon mahallerinden müteşekkil ahşap merdivenle çıkılan taşınmazın üst kannda 1 oda hol, banyo Ye taraş bulunmaktadır.Dairenin taban döşemeleri seramik ve ahşap lamine parke kaplı »lak alanları seramik olup, ahşap presti panel kapılar, pvc. Isıcamlı doğramalar sıvalı, boyalı, mutfak dolaptı, vestiyeri! olan taşınmaz toplamda brüt 100 m2 dubleks mesken vasfmdadır. Taşınmazın bulunduğu mevkii konmnunu ve halihazır durumu dikkate alındığında, arsa payı dahil olmak üzere toplam 150.000,00-TL lup taşınmaz bir miktar üzerinden satışa çıkartılacaktır.

İ - Satış 28,05.2012 günü saat 14.00-14.10 arasmda Antalya 1 .İcra Müdürlüğü adresinde; açık artırma suretiyle yapılacaktır. Ba artırmada tahmin edilen değerin % 60’aıı ve rüçhanh alacaklılar varsa alacakları toplamını ve satış giderlerini geçmek şartı ile üıale olunur. Böyle bir bedelle alıcı çıkmazsa en çok artıranın taahhüdü saklı kalmak şartiyle 07.06,2012 göttü aynı yer ve saatlerde ikinci artmaya çıkarılacaktır. Şu kadar ki artırma bedelinin taşmmazm tahmin edilen kıymetinin % 40’ım bulma1 ve satış isteyenin alacağına rûçknlı alacaklıların alacağını ve satış giderlerini geçmesi şartıyla en çok artırana ihale olunur .Böyle fazla bedel île alıcı çıkmaz ise satış düşecektir.  1. - Artırmaya iştirak edeceklerin, tahmin edilen değerin % 2Ö’si oranında pey akçesi veya bu miktar kadar banka teminat mektubu vermeleri lâzımdır. Satış peşin para ildir, alıcı istediğinde (10) günü geçmemek özere süre verilebilir. KDV, damga vergisi, tsşu harç ve masrafları aboranında pey akçesi veya bu mtar kadar banka tış bedelinden ödenir.

  2. - İpotek sahibi alacaklılarla diğer ilgililerin {*) bu gayrimenkul üzenndeki haklarını özellikle faiz ve giderlere dair olan iddialarını dayanağı belgeler ile (15) gün içinde dairemize bildirmeleri lazımdır aksi takdirde haklan tapu sicil ile sabit olmadıkça paylaşmadan hariç bırakılacaktır.

  3. - Baleye katılş daha sonra ihale bedelini yatırmamak sıa-etiyle ihalenin feshine sebep olan tüm alıcılar ve kefilleri teklif edilen bedel ile son ihale bedeli arasındaki farktan ve diğer zararlardan ve ayrıca temerrüt faizinden müteselsile» mesul olacaklardırJhale farkı ve temerrüt faizi ayııca hükme hacet kalmaksızın dairemizce tahsil olunacak bu fark varsa öncelikle teminat bedelinden aaacakhr. (flK 133. md)

  4. - Şartname, ilân tarihinden itibaren herkesin görebilmesi İçin dairede açık olup gideri verildiği takdirde isteyen alıcıya bir örneği gönderilebilir.

  5. - Satışı iştirak edenlerin şartnameyi götmüş ve ırıünderecatıiî kabul etmiş sayılacakları, başkaca bilgi almak isteyenlerin 2011/11011 Esas sayılı dosya numarasıyla müdürlüğümüze başvurmaları ilan olunur.

(ÜK 15.126)

1 İlgililer tabirine irtifak hakkı sahipleri de dahil, ir

Basın No: 22696 www.bik.gov.tr


Dostları ilə paylaş:
Orklarla döyüş:

Google Play'də əldə edin


Verilənlər bazası müəlliflik hüququ ilə müdafiə olunur ©muhaz.org 2017
rəhbərliyinə müraciət

    Ana səhifə