Temmuz 2016 Tİcari İŞBİRLİkleri boro20160407001 İş Performans Kriterlerlerini Kontrol Eden UygulamaYüklə 15.72 Kb.
tarix08.01.2019
ölçüsü15.72 Kb.

d:\ebiltem iletişim tasarimi\ebiltem_tto\tto_logo\logo_2 vektorel.png

d:\ebiltem iletişim tasarimi\ebiltem_tto\tto_logo\ege logo.png18-24 Temmuz 2016

TİCARİ İŞBİRLİKLERİ

BORO20160407001 İş Performans Kriterlerlerini Kontrol Eden Uygulama

Romanyalı bir IT şirketi, işyeri yetkililerin ve üst düzey yöneticilerin şirket performans göstergeleri ve başarılarını kontrol etmelerini sağlayan bir uygulama geliştirmiştir. Doğrudan akıllı telefon ve saatlerinden ulaşılabilen bu uygulama, yüksek düzeyde veri güvenliği sağlamaktadır. Uygulama kullanılarak bildirilen gelirler, giderler, kazanç ve hesaptaki para gibi birçok iş göstergelerini izleyebilirler. Firma servis anlaşması önermektedir.BOKR20160628008 Saç Ürünleri Üreticisi Distribütör

Saç dökülmesini önleyen ve saç derisinin sağlığını sağlayan ürünleri üretmek üzere 2013 yılında kurulan Güney Koreli firma, Avrupa ve özellikle Almanya ile bağlantıda olan dağıtıcı ve temsilcilerle bağlantıya geçmek istemektedir. Firma, dağıtıcı firmalar, mağaza sahipleri, klinikler ve kozmetik üreticiler gibi birçok alıcı ile işbirliği yapmaya açıktır.


BOFR20160713002 Fransız Peynir Üreticisi Distribütör Arıyor

Auvergne bölgesinde bulunan bir Fransız peynir mandırası, mavi damarlı peynirlerin üretiminde uzmanlaşmıştır. Bu bölge, yerel ürünler ve özelliklede Cantal, Salers, Saint Nectaire, Bleu d’Auvergne ve Fourme d’Ambert peyniri içeren peynirler açısından zengindir: Ürünlerin sağıtımını yapmak ve ticari faaliyetleri genişletmek amacıyla tüm dünyada dağıtıcı firmalar aranmaktadır.


BOKR20160628005 Cep Telefonu Aksesuar Üreticisi Distribütör Arıyor

Güney Koreli bir şirket cep telefonları için kılıf gibi aksesuarlar tasarlayıp üretmektedir. Şirket ürünlerini Japonya, Çin gibi bölgesle pazarlara satmaktadır. Şirket daha uzak pazarlar için distribütör aramaktadır. Şirketin yüksek sayıda siparişi karşılama potansiyeli vardır, ayrıca farklı tasarımlar da yapılabilmektedir.BORO20160321002 İnşaat Sektörü İçin Ortak Arayışı

Romanyada inşaaat alanında çalışan bir şirket, gelecekteki projeler için ortaklık arayışı içindedir. Şirket aynı zamanda belli bir kısmına ortak olarak yatırıcmılar aramaktadır. Özellikle yol, köprü teknik inşası ve hidroyapılar üstüne çalışan şirketin beton fabrikası ve konstrüksiyon test cihazları bulunan bir laboratuvarı vardır. 2002 yılında kurulan şirketin yıllık 500.000€ cirosu ve 70 çalışanı vardır. Romanyada inşaat sektörü gelişmekte olup gelecek 5 yılda oldukça fazla sayıda proje yapılacaktır. Firma pazardaki tanınırlığı sayesinde bu fırsatları değerlendirebilecek konumdadır.18-24 Temmuz 2016

TEKNOLOJİ İŞBİRLİKLERİ

TRIT20150723001 Elektrik Konektörleri Üreticisi

İtalya’da tasarım ve inşaat üstüne kurulu bir şirket, çatılar ve cepheler için yenilikçi yapı parçaları geliştirmektedir. Bu parçalar yüksek yalıtımlı cam bloklar ve fotovoltaik yapıdan oluşmaktadır. Panellerdeki PV sistemini kablolamak için gerekli olan elektrik konnektörlerin yapılmasında deneyimli şirketler ile endüstriyel ortaklık aranmaktadır.


TRIT20150624001 Plastik Profil ve Plastik Bileşen Üreticisi

İtalya’da tasarım ve inşaat üstüne kurulu bir şirket, çatılar ve cepheler için yenilikçi yapı parçaları geliştirmektedir. Bu parçalar yüksek yalıtımlı cam bloklar ve fotovoltaik yapıdan oluşmaktadır.

Bu cam blokların montaj sisteminde tamamen kuru ve SME tarafından tasarlanmış plastik profiller kullanılmaktadır. Kalıptan çekilmiş veya kalıplanmış plastik profil ve bileşenlerin yapılmasında deneyimli şirketler ile endüstriyel ortaklık aranmaktadır.
TOAM20160630001 Yeni Solar Fotovoltaik ve Termal Hibrit Kolektör

Güneş enerjisi sistemlerin tasarım ve gelişiminde uzmanlaşmış Ermeni bir şirket, yüksek verimli ve düşük maliyetli, hibrit fotovoltaik ve termal modülden oluşan yeni bir tür yapı geliştirmiştir. Bu yapı sayesinde 70% e varan verimlilik artışı ile aynı anda termal ve elektrik enerjisi ortaya çıkmaktadır. Şirket, lisans sözleşmesi ve/veya ortak girişim anlaşması ya da mali anlaşma için ortaklar aramaktadır.


TODE20150109001 MST-1 (Proteniz Kinaz) Bazlı, Diyabetik Hastalara Yönelik İlaç Geliştirme Konusunda Partner Arayışı

Biyomoleküler çalışmalar yürüten Almanya’da bulunan bir üniversitede diyabet hastaları için ilaç geliştirme çalışmaları kapsamında partner arayışı bulunmaktadır. Yapılan çalışmalarda, protein kinaz-MST-1’in apoptosis nedeni ile insülin üreten hücrelerin ölümünden sorumlu olduğu tespitinden yola çıkılarak bu çalışmanın yapılmasına karar verilmiştir. Bu çalışma kapsamında araştırma ve lisanslama işbirliği sağlanması hedeflenmektedir.


TOIL20150527001 Tedavi Amaçlı Yenilikçi Bir Ayakkabı Üretimi Konusunda Ortak Arayışı

İsrailli bir firma ortopedik problemlere çözüm getirmesi amacı ile biyomekanik prensiplere bağlı olarak geliştirilen bir ortopedik tabanı, modern ayakkabı tasarımı ile birleştirerek görselliğin de öne çıktığı bir ayakkabı tasarlamıştır. Firma ortak girişim, finans işbirliği veya lisanslama üzerine anlaşma önermektedir.


Çek Cumhuriyetinden Ortak Arayışı

Elektrocerrahi ve Kriyocerrahi ürünlerinin üretimini yapan ve bir Çek firması, Türkiye’de benzer sektörlerde faaliyet gösteren ve sektörü bilen, kontakları olan ve ürünlerin bakım onarımlarıyla ilgilenebilecek deneyimli distribütörünü aramaktadır.Uzman bilgi ve deneyime bağlı olarak gelişen bu firma 25 yıldır Avrupa’nın kalbi olan Çek pazarında faaliyetini sürdürmektedir. Ayrıca dış pazarda aktif olan bu firma, şu an 53 farklı ülkeye satış yapmaktadır. Firma ürün geliştirme, tasarlama, üretim ve satışın yanında;

Elektrocerrahi ve kriyocerrahi sistemleri servisi ve araç gereçleri,

Birçok medikal uzmanlık alanları için aksesuar,

Dişçilik için özel malzemeler,

Veterinerlik için ameliyat malzemeleri gibi çok çeşitli ürün yelpazesi arasında ürün ve hizmet vermektedir. Bu işbirliği fırsatın başvuru yapmak için lütfen EBİLTEM’den Anıl ŞENSÖZ ile iletişime geçiniz.c:\users\asus\desktop\ebiltem\tto\tto logo 11_1_kucuk.png
Ege Üniversitesi Kampüsü, 35100, Bornova, / İZMİR

Tel: +90 232 343 44 00 / +90 232 388 03 78

Faks: +90 232 374 42 89

ebiltem.ege.edu.tr

www.twitter.com/ebiltemttowww.facebook.com/ebiltemtto


Dostları ilə paylaş:


Verilənlər bazası müəlliflik hüququ ilə müdafiə olunur ©muhaz.org 2019
rəhbərliyinə müraciət

    Ana səhifə