Türkiye İş Bankası Kütahya Şubesi MüdürlüğüneYüklə 19.37 Kb.
tarix15.01.2018
ölçüsü19.37 Kb.04 Mart 2016

KÜTAHYA TİCARET VE SANAYİ ODASI

ŞUBAT AYI FAALİYET RAPORU


 1. 05 Şubat 2016 Cuma günü, Kütahya Çimento Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi kahvaltılı toplantısı, odamız ev sahipliğinde gerçekleştirilmiştir.

 2. 09 Şubat 2016 Salı günü, aylık olağan meclis toplantımız öncesinde, meclis ve yönetim kurulu üyelerimiz ile meslek komitesi başkanlarımızın katılımında, sosyal tesisimiz Âlâ Restoran’da akşam yemeği düzenlenmiştir. Yeni kayıt olan üyelerimize, Meclis Başkanımız İsmet Özotraç tarafından üyelik beratları takdim edilmiştir.

 3. 11 Şubat 2016 Perşembe günü, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın katılımı ile Ankara’da gerçekleştirilen, Türkiye Genç İşadamları Konfederasyonu (TÜGİK) Mali Genel Kurulu toplantısına, Meclis Başkanımız İsmet Özotraç ile Yönetim Kurulu Başkanımız Nafi Güral’ın başkanlığındaki odamız heyeti ile katılım sağlanmıştır.

 4. 11 Şubat 2016 Perşembe günü, T.C. Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı Çalışma ve Sosyal Güvenlik Eğitim ve Araştırma Merkezi (ÇASGEM) işbirliğinde, toplantı salonumuzda, İnsan İlişkileri ve Stres Yönetimi eğitimi, üyelerimizin yoğun ilgi ve katılımıyla gerçekleştirilmiştir.

 5. 19 Şubat 2016 Cuma günü, Diyarbakır’da meydana gelen hain saldırıda şehit düşmüş, Jn.Er.Mustafa Nerkis’in, Simav ilçemiz Beyce köyünde düzenlenen cenaze törenine, Yönetim Kurulu Başkanımız Nafi Güral ve Meclis Başkanımız İsmet Özotraç katılmıştır.

 6. 22 Şubat 2016 Pazartesi günü, TOBB Oda/Borsa Akreditasyon Sistemi gereğince yürütülmekte olan Stratejik Plan çalışmalarımız kapsamındaki, iç paydaş toplantısı, meslek komite başkanlarımızın katılımı, Yönetim Kurulu Muhasip Üyemiz Ali Kongu’nun başkanlığı, Yönetim Sistemleri Danışmanımız Mehmet Eşsiz’in moderatörlüğü ile, odamızda gerçekleştirilmiştir.

 7. 23 Şubat 2016 Salı günü, sosyal tesisimiz Âlâ Restoran’da kahvaltı düzenlenmiş, ardından, meslek komitelerimiz aylık olağan toplantıları, odamızda gerçekleştirilmiştir. Kahvaltıda organ üyelerimize hitap eden Başkanımız Nafi Güral, “Yönetim ve Kurumsallaşma” konulu sunumu ile, 50 yılı aşkın tecrübe ve tavsiyelerini hazirunla paylaşmıştır.
 1. 23 Şubat 2016 Salı günü, Zafer Kalkınma Ajansı’na sunulan ve destek almaya hak kazanan eğitim projemiz kapsamında, Eğitmen Rahim Aladağ sunumuyla, odamızda “Kurumsallaşma ve Liderlik” eğitimi, 24 Şubat 2016 Çarşamba günü, Kütahya Ticaret Borsası’nda “Etkili İletişim” eğitimi gerçekleştirilmiştir. Aynı eğitimlerimiz, 25-26 Şubat 2016 tarihlerinde Tavşanlı Ticaret ve Sanayi Odası’nda, 01-02-03-04 Mart 2016 tarihlerinde, Gediz ile Simav Ticaret ve Sanayi Odalarında gerçekleştirilmiştir.
 1. 24 Şubat 2016 Çarşamba günü, Yönetim Kurulumuz ve Meclis Başkanlık Divânımızdan oluşan heyet, Altıntaş ilçemizi ziyaret etmiştir. Altıntaş Belediye Başkanı Ferit Karabulut makamında ziyaret edilmiş, karşılıklı görüş alışverişinde bulunulmuştur. Altıntaş’ta faaliyet gösteren üyemiz işletmeler ve bu işletmelerin sektörleri hakkında bilgiler alınmış, güncel ekonomik ve sosyal konular ile sektörel hususlarda istişare yapılmıştır.
 1. 25 Şubat 2016 Perşembe günü, Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği Ekonomi ve Teknoloji Üniversitesi Sürekli Eğitim Merkezi (TOBB ETÜ SEM) işbirliğinde, Eğitmen Dr.Cengiz Tavukçuoğlu sunumunda, “İş Yaşamında İnsan İlişkileri ve Etkili İletişim” eğitimi, yoğun ilgi ve katılımla odamızda gerçekleştirilmiştir.


ODAMIZ ADINA KATILIM SAĞLANAN TOPLANTI VE TEMSİLLER


 1. 01 Şubat 2016 Pazartesi günü, saat 12:00’de, Tavşanlı Ticaret ve Sanayi Odası ev sahipliğinde gerçekleştirilen; Kütahya, Gediz, Simav, Tavşanlı Ticaret ve Sanayi Odaları Genel Sekreterleri ile Kütahya Ticaret Borsası Genel Sekreteri katılımındaki toplantıya, Genel Sekreterimiz Salih Nafi Alıç, odamızı temsilen katılmıştır. Toplantıda, Zafer Kalkınma Ajansı'na sunulan ve Teknik Destek Programı kapsamında destek almaya hak kazanan eğitim projesi hakkında müzakere yapılmış, Kütahya merkez ile ilçelerimizdeki oda, borsa faaliyetleri ve projelerine ilişkin istişare yapılmıştır.

 2. 02 Şubat 2016 Salı günü, saat 14:00’te, Kütahya Valiliği kriz merkezi toplantı salonunda gerçekleştirilen, İl Trafik Komisyonu toplantısına, Genel Sekreterimiz Salih Nafi Alıç, odamızı temsilen katılmıştır.

 3. 03 Şubat 2016 Çarşamba günü, saat 11:00’de, TOBB İkiz Kuleler Konferans Salonunda düzenlenen, TOBB Oda/Borsa Akreditasyon Sistemi Sertifika Töreni'ne, Bilgi İşlem Personelimiz Kaan Varol, odamızı temsilen katılmıştır.

 4. 08 Şubat 2016 Pazartesi günü, saat 10:00’da, Defterdarlıkta gerçekleştirilen Çinili Vergi Dairesi Takdir Komisyonu toplantısına, Yönetim Kurulu Başkan Vekilimiz Ahmet Bağırgan ile Meclis Başkan Yardımcımız Hasan Öncel, odamızı temsilen katılmıştır.

 5. 10 Şubat 2016 Çarşamba günü, saat 10:00’da, Türkiye İş Kurumu Kütahya İl Müdürlüğü’nde, Mesleki Yeterlilik Belgelendirmesi hakkındaki kurum temsilcileri ile gerçekleştirilen toplantıya, Yönetim Kurulu Başkan Vekilimiz Ahmet Bağırgan, Yönetim Kurulu Üyemiz Ali Karaaytaç ve Genel Sekreterimiz Salih Nafi Alıç, odamızı temsilen katılmıştır.

 6. 10 Şubat 2016 Çarşamba günü, saat 14:00’te, Bilim, Sanayi ve Teknoloji İl Müdürlüğü’nde gerçekleştirilen, İl İstihdam Yürütme Kurulu toplantısına, saat 15:30’da, Kütahya Endüstri Meslek Lisesinde gerçekleştirilen, UMEM (Uzmanlaşmış Meslek Edindirme Merkezleri) Beceri’10 projesi toplantısına, Genel Sekreterimiz Salih Nafi Alıç, odamızı temsilen katılmıştır.

 7. 10 Şubat 2016 Çarşamba günü saat 14:00’te, 16 Şubat 2016 Salı günü saat 13:30’da, 23 Şubat 2016 Salı günü 13:30’da, Kütahya Belediyesi Sosyal Tesisleri VIP toplantı salonunda gerçekleştirilen, “Kütahya Kültür Sanat ve Turizm Festivali” toplantılarına, Meclis Başkan Yardımcımız Hasan Öncel, odamızı temsilen katılmıştır.

 8. 11 Şubat 2016 Perşembe günü saat 14:00’te, Kütahya Mesleki Eğitim Merkezi’nde gerçekleştirilen, satış elemanlığı uzmanlık dalları ile ilgili toplantıya, Meclis Üyemiz Mustafa Aktaş, odamızı temsilen katılmıştır.

 9. 12 Şubat 2016 Cuma günü, saat 10:30’da, Defterdarlıkta gerçekleştirilen Çinili Vergi Dairesi Takdir Komisyonu toplantısına, Meclis Başkan Yardımcımız Rasim Çoruh ve Meclis Üyemiz Hasan Baydar, odamızı temsilen katılmıştır.

 10. 16 Şubat 2016 Salı günü, saat 13:30’da, İl Sağlık Müdürlüğü toplantı salonunda gerçekleştirilen “İlk Yardım Ücret Belirleme Komisyonu” toplantısına, Yönetim Kurulu Başkan Yardımcımız Ahmet Y.Yazaroğlu, odamızı temsilen katılmıştır.

 11. 16 Şubat 2016 Salı günü, saat 14:00’te, Zafer Kalkınma Ajansı (ZEKA) üçüncü kat toplantı salonunda gerçekleştirilen “Erasmus+KA3 Politika Reformuna Destek” kapsamındaki “Başarılı Olan Gençler Kariyer Yolunda, Karar Alıcılar Hep Yanında” isimli projenin, bilgilendirme toplantısına, Genel Sekreterimiz Salih Nafi Alıç ile TOBB Kütahya Oda/Borsa Akademik Danışmanı Doç.Dr.Fatih Çelebioğlu, odamızı temsilen katılmıştır. 1. 18 Şubat 2016 Perşembe günü, saat 14:30’da, Kütahya 2.Organize Sanayi Bölgesi’nde düzenlenen, OSB’lerin parsel, tahsis, satış ve devir işlemleri ile, ruhsat ve izinlerin izlenmesi ve altı ayda bir olmak üzere Bakanlığa iletilmesi amacıyla oluşturulan inceleme komisyonu toplantısına, Yönetim Kurulu Başkan Vekilimiz Ahmet Bağırgan, odamızı temsilen katılmıştır.

 2. 19 Şubat 2016 Cuma günü, saat 10:30’da, Defterdarlıkta gerçekleştirilen Çinili Vergi Dairesi Takdir Komisyonu toplantısına, Meclis Başkan Yardımcımız Hasan Öncel ve Meclis Üyemiz Hasan Baydar, odamızı temsilen katılmıştır.

Aynı gün, saat 13:00’te, Afyonkarahisar İkbal Termal Otel’de gerçekleştirilen TR 33 Bölgesindeki işveren ve işçilerin uyum yeteneğinin artırılması operasyonu başlangıç toplantısına, Genel Sekreterimiz Salih Nafi Alıç, odamızı temsilen katılmıştır.

 1. 22 Şubat 2016 Pazartesi günü, saat 14:00’te, Kütahya Valiliği toplantı salonunda gerçekleştirilen, Özel Güvenlik Komisyonu toplantısına, Disiplin Kurulu Başkanımız Nihat Delen, odamızı temsilen katılmıştır.

 2. 23 Şubat 2016 Salı günü, saat 11:00’de, Kütahya Endüstri Meslek Lisesinde gerçekleştirilen, UMEM (Uzmanlaşmış Meslek Edindirme Merkezleri) Beceri’10 projesi toplantısına, Genel Sekreterimiz Salih Nafi Alıç, odamızı temsilen katılmıştır.

 3. 26 Şubat 2016 Cuma günü, saat 10:00’da KİŞGEM’de gerçekleştirilen, Aday Girişimciler Seçici İcra Kurulu toplantısına, Genel Sekreterimiz Salih Nafi Alıç, odamızı temsilen katılmıştır.


Saygılarımızla.

Yönetim Kurulu BaşkanlığıDostları ilə paylaş:


Verilənlər bazası müəlliflik hüququ ilə müdafiə olunur ©muhaz.org 2017
rəhbərliyinə müraciət

    Ana səhifə