Vadistanbul’un ilk etabinda teslimler tamamlaniyor

Sizin üçün oyun:

Google Play'də əldə edin


Yüklə 20.05 Kb.
tarix18.03.2018
ölçüsü20.05 Kb.

macintosh hd:users:cebecibeyhan:desktop:pr:logolar:vadistanbul.jpg

Basın Bülteni... Basın Bülteni... Basın Bülteni... Basın Bülteni... Basın Bülteni... Basın Bülteni... Basın Bülteni... Basın Bülteni...VADİSTANBUL’UN İLK ETABINDA
TESLİMLER TAMAMLANIYOR


SON DAİRELERİN SATIŞI DEVAM EDİYOR
İnşaat sektörünün öncü markalarından Artaş İnşaat, Aydınlı Grup ve Keleşoğlu İnşaat ortaklığıyla inşa edilen Vadistanbul’un ilk etabında teslimler tamamlanmak üzere. Yaşamın başladığı Vadistanbul’un ilk etabında son daireler hemen teslim olarak satışı devam ediyor.
Türk inşaat sektörünün en büyük projeleri arasında yer alan Vadistanbul’un ilk etabında yaşam başladı. %84’ünün sahiplerini bulduğu 1.111 konuttan oluşan ilk etapta, hemen teslim olarak son daireler de satışa sunuldu.
Markalı konut projeleri arasında özel bir yer edinen Vadistanbul’da hemen teslim dairelerin fiyatları KDV dahil 575 bin TL’den başlıyor. 1+1’den 5+1 dublekse kadar değişen daire tipleri 80 – 86 metrekare ile 305 metrekare arasında değişen büyüklüklere sahip.
Kat mülkiyet tapularının da hemen verildiği projede 120 aya kadar %0,86’dan başlayan faiz oranlarıyla kredi kullanılabiliyor.
ULUSAL VE ULUSLARARASI YATIRIMCILARIN İLGİ ODAĞI OLDU
Vadistanbul’un dikkatleri üzerine çeken Bulvar etabı, lanse edildiği günden bugüne dek ulusal ve uluslararası yatırımcıların ilgi odağı oldu. Kısa sürede uluslararası alanda faaliyet gösteren firmaların yatırımlarını yönlendirdiği bir proje haline gelen Vadistanbul Bulvar, İstanbul’un en hareketli noktalarından biri haline gelecek.
Satışların hızla devam ettiği Vadistanbul Bulvar’da ofislerin metrekaresi 3.400 dolardan başlayan fiyatlarla alıcı buluyor.
Projenin kalbi konumundaki Bulvar etabın yüksek donatılı ofis alanları, alışveriş merkezi, cadde mağazaları ve otelleri barındırıyor. Vadistanbul’un üçüncü ve son etabı ise konut ve ofis alanlarından oluşuyor.
Evyap Holding’e ait arsa üzerinde konumlandırılan Vadistanbul, inşa edildiği bölgenin tüm çehresini değiştirecek ve şehre yeni bir yaşam merkezi kazandıracak.
Maslak’ın devamı niteliğinde planlanan ve Ayazağa’da konumlandırılan Vadistanbul, Belgrad ormanlarıyla çevrili eşsiz bir alan içinde inşa ediliyor. Proje özellikleriyle birçok ilke imza atılacak Vadistanbul, 1 milyon 250 bin metrekarelik inşaat alanına sahip.
3 parselden oluşan ve toplamda 424 bin metrekarelik alanda geliştirilen Vadistanbul’da; 3 bin konut, 70 bin metrekarelik alışveriş merkezi, ve 760 metre uzunluğundaki cadde üzerinde yer alan 29 bin metrekarelik cadde mağazaları, restoranlar, 180 bin metrekare ofis alanı ile 33 bin metrekare toplam alana sahip 5 yıldızlı otel bulunacak.
İstanbul’un kuzeyindeki Belgrad Ormanı’yla, şehrin merkezi olarak nitelendirilen Maslak’ı birleştiren Vadistanbul, Türkiye’nin ödüllü mimarlık ofisi İki Design ile Amerika’nın dünyaca ünlü projelerine imza atmış SOM Architecture tarafından tasarlandı.
Proje dahilinde Türkiye’nin ilk özel metrosuna ev sahipliği yapacak Vadistanbul, kendi içinde bir metropol merkezi haline geliyor. Vadi İstanbul’a özel olarak inşa edilecek olan metro, şehrin metro ağına bağlanacak.

Bilgi için;
Beyhan CEBECİ
FKR Event

Tel: 0212 454 42 00


Fax: 0212 454 42 42
beyhan.cebeci@fkrevent.com
www.fkrevent.com

Vadistanbul’un Yatırımcıları Hakkında;
ARTAŞ GRUBU – AVRUPA KONUTLARI
Artaş Grubu 35 yıl önce Süleyman Çetinsaya tarafından kurulmuştur. Lokomotif firması Artaş İnşaat San. Tic. A.Ş ve diğer 20 şirketi ile inşaat sektöründe bir çok konut, ofis, AVM ve otel projesine imza atmıştır.
“Avrupa Konutları” markası ile konut sektöründe markalaşmanın öncülerinden olan grup, bu marka altında 2006 yılından günümüze kadar toplam 9.500 11.000 konut üretmiştir. Çağdaş şehrin koşulları paralelinde değişen konut anlayışı ile projeler hayata geçiren grup, İstanbul’da pek çok bölgenin gelişiminde etkin rol almıştır. İnşaa ettiği projeler; Avrupa Konutları Tem, Atakent Bölgesinde Avrupa Konutları Atakent-1, Atakent-2 , Atakent-3 projeleri, Bahçeşehir Bölgesinde Avrupa Konakları SaklıBahçe, Avrupa Konutları Ispartakule-1, Ispartakule-2 ve Ispartakule-3 projeleri, Florya’da Avrupa Konakları Florya, Maslak’ta hayata geçirilen Eclipse Maslak ve Ayazağa bölgesinde inşasına devam edilen Vadistanbul projeleridir. Ayrıca Avrupa Konutları TEM2 ve Tema İstanbul projelerin de inşa çalışmaları devam etmektedir.
İnşaat sektöründeki tecrübesini perakende ve turizm sektöründe de kullanan Artaş grubu, çeşitli projelere imza atarak bu alanlarda da ihtiyaçlara başarı ile cevap vermektedir.
AYDINLI GRUP
47 yıldır ticari hayatta kendine duyulan güvenle istikrarlı bir şekilde büyüyen Aydınlı Grup, dünya modasına yön veren Pierre Cardin, Cacharel ve U.S. Polo Assn. markalarının birçok ülkede ana lisans sahibi olarak, 3.000’e yakın çalışanı ve 200’ü Türkiye’de, 107’si yurtdışında olmak üzere 307 perakende mağazası ve 300 corner satış noktası ile Türkiye’nin moda perakendeciliği alanında lider kuruluşlarından biridir. 3 kıtada üretim ve satışını gerçekleştirdiği markaları ile Türk tasarım ve üretim gücünü dünyaya göstermektedir. Sahip olduğu marka vizyonuyla 2008 yılında girdiği gayrimenkul sektöründe çok kısa sürede çok kuvvetli bir noktaya gelmiştir.
Kaliteli hizmet ilkesini esas edinen, evrensel değerlere özen gösteren, çevre bilincine duyarlı üretim yapan ve müşteri odaklı çalışma sistemi ile dünya standartlarında örgütlenen Aydınlı Grup, hazır giyim sektöründe elde ettiği başarıyı inşaat sektörüne de taşıdı ve güneş enerjisinden elektrik üreten Solarkent projesi ile Türkiye’de bir ilke imza attı.
Sektörde yine bir ilk olarak “aile rezidansı” konsepti ile yapılandırılan, AVM ve yaşam merkezi Koru Florya ile bu sektördeki varlığını pekiştiren Aydınlı Grup; tekstil, hazır giyim perakendeciliği ve inşaat sektöründeki yatırımları ve yeni projeleri ile ülke ekonomisine katma değer sağlamaya devam ediyor.
KELEŞOĞLU İNŞAAT
Keleşoğlu, 35 yıllık birikimiyle ülkemizin gayrimenkul sektörünün liderleri arasında yer almaktadır.
Firmanın lüks konut, ofis binaları, alışveriş merkezleri ve özel amaçlı avm projeleri uluslararası düzeyde ödüle layık görülen ve sektöre yön veren projelerdir. Keleşoğlu projelerinin arasında; Autopia, Capacity AVM, Pelican Mall AVM, Koruflorya, Pelican Hill Malikaneleri, Ataköy Konakları, FlyInn AVM, Historia AVM, Contry Life ve Yalın Evler projeleri öne çıkanlarıdır. Keleşoğlu İnşaatın vizyonunda yatırımcısına kazanç sağlamak, yüksek yaşam kalitesi, estetik ve çevreye duyarlı mimari ön plandadır. Keleşoğlu, alanında uzman mimar ve mühendislerle çalışarak yaşam kalitenize değer katmaya devam ediyor.29 Ekim Caddesi, Medya Center Zemin Kat Yenibosna BAHÇELİEVLER / İSTANBUL

TEL: 0212 454 31 90 (pbx) FAX: 0212 454 31 97 www.fkrevent.com


description: fkr_event_197Dostları ilə paylaş:
Orklarla döyüş:

Google Play'də əldə edin


Verilənlər bazası müəlliflik hüququ ilə müdafiə olunur ©muhaz.org 2017
rəhbərliyinə müraciət

    Ana səhifə