World: WiR = Global, wjiR = Junior, wyiR = Youth

Sizin üçün oyun:

Google Play'də əldə edin


Yüklə 1.82 Mb.
səhifə4/35
tarix01.03.2018
ölçüsü1.82 Mb.
1   2   3   4   5   6   7   8   9   ...   35

11-Feb-15 Jablonec: WSP [4kg] 1 Lada Cermanová (16-Feb-98, nearly 17) 15.82*;
10-Feb-15 Brno, High Jump GP-Brněnská laťka Alfa Helicopter: HJ
7 Serhiy Kozlovskyy UKR (7-Sep-95) 2.14 9 Abdulkader Nuh QAT (16-Apr-99) 2.05* 1cB Nuh 2.03* WHJ 1 Michaela Hrubá (21-Feb-98, nearly 17) 1.85 3 Eliška Buchlovská (27-Aug-98) 1.77 5 Michaela Galuzsková (6-Dec-98) 1.72*;
10-Feb-15 Praha: W60 4r1 / 4r2 Anna Kerbachová (5-Mar-00) 7.72 / 7.68 u20 60H [99.5cm] 1 David Sklenář (22-Jun-97) 8.14*;
8-Feb-15 Praha: W60
[1h1 Tereza Fisková (11-Aug-98) 7.76*] WPV 2 Nikola Pöschlová (10-Sep-98) 3.80;
8-Feb-15 Třinec, Moravia High Jump Tour-Beskydská laťka: WHJ 6 Morgan Lake GBR (12-May-97) 1.89* 8 Michaela Hrubá (21-Feb-98) 1.89*;
27-Jan-15 Ostrava, CZE High Jump GP: WHJ
1 Michael Hrubá (21-Feb-98) 1.88* 3 Eliška Buchlovská (27-Aug-98) 1.75;
27-Jan-15 Praha: W60
2 Anna Kerbachová (5-Mar-00) 7.72 W200 1rB Kerbachová 24.86* u20 60H [99.5cm] 1r1 / 1r2 David Sklenář (22-Jun-97) 8.19* / 8.22;
24-Jan-15 Hustopeč
(Hustopečské Skákáni) Moravian High Jump Tour: WHJ 4 Iryna Herashchenko UKR (10-Mar-95) 1.87 5 Yuliya Levchenko UKR (28-Nov-97) 1.87* cB 1 Eliška Buchlovská (27-Aug-98) 1.80* 2 Michaela Galuszková (6-Dec-98) 1.75;
24-Jan-15 Jablonec, Jablonecká Hala 2015: 60 2 Marek Bakalár (11-Sep-95) 6.72 4 Jakub Matúš SVK (1-Feb-96) 6.79* [2h4 6.81*] 60H [106.7cm] [5h1 Patrick Elger GER (25-Jan-96, 19 tomorrow!) 8.30*] W60 7 Nikola Bendová (4-Nov-99) 7.67 [2h1 7.65*] 8 Anna Kerbachová (5-Mar-00) 7.71 WHJ 1 Lada Pejchalová (15-Nov-98) 1.80*;
24-Jan-15 Praha: W60 3 Zdeňka Seidlová (2-Apr-97) 7.74 W200 3 Seidlová 24.75 u18 WLJ 1 Jana Novotná (26-Jan-99, 16 in two days!) 5.81*;
21-Jan-15 Jablonec: u18 WSP [3kg] 1 Lada Cermanová (16-Feb-98) 15.52;
10-Jan-15 Olomouc: W60
1 Emily Gerulová (8-Jul-97) 7.70 2 Katerina Vavrová (6-Apr-98) 7.70 (close!) u20 WLJ 1 Gerulová 6.04* u18 60H [91.4cm] 1 Rostislav Mališka (18-Jun-98) 8.32 [1h1 8.29*];
10-Jan-15 Praha: 60 1 Marek Bakalár (11-Sep-95) 6.79 u18 60H [91.4cm] 1 Lukáš Svoboda (21-Dec-98) 8.29* WPV 1 Nikola Pöschlová (10-Sep-98) 3.90;
27-Dec-14 Jablonec: WSP [4kg] 1 Lada Cermanová (16-Feb-98) 15.68* W5000W 1 Anežka Drahotová (22-Jul-95) 22:14.5m 2 Eliška Drahotová (22-Jul-95) 24:26.3*m;
19-Dec-14 Praha: WPV
1 Nikola Pöschlová (10-Sep-98) 3.96* 2 Sabina Pöschlová (22-Mar-97) 3.91* 4 Amálie Švábiková (22-Nov-99) 3.60;
18-Dec-14 Brno: HJ 1 Jiri Zeman (7-Dec-96, just 18) 2.08* WHJ 1 Michael Hrubá (21-Feb-98) 1.76 2 Eliška Buchlovská (27-Aug-98) 1.72;
13-Dec-14 Praha: W60
1 Anna Kerbachová (5-Mar-00) 7.65* W150 1 Kerbachová 18.46*;
6-Dec-14 Praha: WPV
1 Sabina Pöschlová (22-Mar-97) 3.80* 2 Nikola Pöschlová (10-Sep-98) 3.70 (sibling rivals?);
25-Feb-14 Praha
(O2 Arena) Praha Indoor 2014: 60 [5h1 Marcel Kadlec (12-Aug-94) 6.81 6h2 Vojtěch Netymach (25-Oct-95) 6.86] 500 3 Mateo Ružić CRO (16-Aug-94) 1:02.21* NiR 3000 4 Debeli Gezmu ETH (14-Apr-96) 7:53.04* W60 3 Desiree Henry GBR (26-Aug-95) 7.22* AJiR NJiR [2h2 7.28*] [h1 4 Florentina Marincu ROU (8-Apr-96) 7.50 5 Klara Seidlová (10-Mar-94) 7.58 7 Katerina Vavrová (6-Apr-98) 7.79 6h2 Zdeňka Seidlová (2-Apr-97) 7.63*] W300 5 Bianca Răzor ROU (8-Aug-94) 38.79* 6 Helena Jiranova (5-Mar-95) 39.07* W800 10 Dureti Edao ETH (8-Apr-96) 2:06.87 [Klara Kovařiková (12-Feb-97) paced through 400 in 59.88] W1500 1 Dawit Seyaum (27-Jul-96) 4:09.08* 5 Senbera Teferi ETH (3-May-95) 4:11.37* 9 Anežka Drahotová (22-Jul-95) 4:24.46* W60H [84.0cm] 6 Anna Zekuciová (21-Oct-95) 8.70 [4h1 8.69] WHJ 4 Michaela Hrubá (21-Feb-98) 1.85* WLJ 2 Marincu 6.30 National Events 1500 1 Jan Friš (19-Dec-95) 3:46.98* 2 Filip Sasínek (8-Jan-96) 3:47.09* W800 1 Emma Stähr GER (25-Jan-96) 2:10.40 WPV 3= Rebeka Šilhanová (22-Mar-95) 4.00 5 Zuzana Pražáková (26-Apr-97) 3.80*;
22 & 23-Feb-14 Praha, NiC-j & NiC-y:
u20 60 (22) 1 Marek Bakalár (11-Sep-95) 6.70* 2 Vojtěch Netymach (25-Oct-95) 6.79 3 Vojtěch Kolarčík (29-May-95) 6.85* 200 (23) 1 Bakalár 21.49* 2 Vojtěch Svoboda (23-Mar-95) 21.70* 3 Kolarčík 21.78* 400 (23) 1 Lukáš Hodboď (2-Mar-96) 48.50* 1500 (23) 1 Jan Friš (19-Dec-95) 3:53.10* 3000 (22) 1 Friš 8:25.11* 2 Jakub Zemaník (21-Jun-95) 8:25.36* 60H [99.5cm] (22) 1 Tomáš Homola (22-Jul-95) 8.13 2 Jindřich Večeřa (29-Mar-95) 8.17* HJ (23) 1 Petr Pícha (19-Jul-96) 2.10* LJ (22) 1 Jirí Sýkora (20-Jan-95) 7.41 W60 (22) 1 Helena Jiranová (5-Mar-95) 7.65 [1h1 7.64*] W200 (23) 1 Jiranová 24.27* W3000 (22) 1 Anežka Drahotová (22-Jul-95) 9:33.83* W60H [84.0cm] (22) 1 Jiranová 8.66* 2 Anna Zekuciová (21-Oct-95) 8.67* WPV (22) 1 Rebeka Šilhanová (22-Mar-95) 3.70 WLJ (22) 1 Veronika Šádková (20-Feb-96) 6.18* u18 60H [91.4cm] (22) 1 David Sklenář (22-Jun-97) 7.87* NYiR 2 Tomáš Pulíček (29-Apr-97) 8.10* W60 (22) 1 Veronika Paličková (1-May-97) 7.58 2 Zdeňka Seidlová (2-Apr-97) 7.69 [1h3 7.66*] W200 (23) 1 Seidlová 24.69* 2 Tereza Vokálová (1-Jan-98) 24.85* W60H [76.2cm] (22) 1 Vokálová 8.39* NYiR 2 Veronika Janíčková (12-Jan-98) 8.50* 3 Tereza Semecká (13-Sep-98) 8.64 4 Michaela Šimečková (23-Oct-97) 8.66* WHJ (22) 1 Michaela Hrubá (21-Feb-98) 1.81 WPV (22) 1 Nikola Pöschlová (10-Sep-98) 3.70 WSP [3kg] (23) 1 Lada Cermanová (16-Feb-98) 14.85*;
19-Feb-14 Praha (Strahov) 18th Zimní Pražská Tyčka: PV 8 Hussain Al-Hizam KSA (4-Jan-98) 5.00* AYR NYR WPV 8 Nikola Pöschlová (10-Sep-98) 3.70* 9 Sabina Pöschlová (22-Mar-97) 3.70* 10 Amálie Švábíková (22-Nov-99) 3.70*;
1-Feb-14 Hustopeč
(Městská sportovní hala Hustopeče) Hustopečské Skákáni: WHJ 9 Iryna Herashchenko UKR (10-Mar-95) 1.85 11= Irina Iliyeva RUS (22-Dec-95) 1.80;
29-Jan-14 Třinec, 22
nd Beskydské Laťky: WHJ 5 Iryna Herashchenko UKR (10-Mar-95) 1.87 9 Irina Iliyeva RUS (22-Dec-95) 1.80;
27-Jan-14 Ostrava, CZE High Jump GP: WHJ
2 Michaela Hrubá (21-Feb-98) 1.83 (same height as winner!) 4 Eliška Buchlovská (27-Aug-98) 1.72;
25-Jan-14 Jablonec, Jablonecká hala 2014: 60
1 Theo Etienne GBR (3-Sep-96) 6.76* 2 Zdeněk Stromšík (25-Nov-94) 6.81 3 Marcel Kadlec (12-Aug-94) 6.87 4 Vojtěch Netymach (25-Oct-95) 6.87 60H [106.7cm] 3 Felipe dos Santos BRA (30-Jul-94) 8.08 [2h2 8.06] SP [7.26kg] 7 Mesud Pezer BIH (27-Aug-94) 18.44* W60 5 Klára Seidlová (10-Mar-94) 7.51 [2h3 7.49*] W60H [84.0cm] 1 Lucie Koudelová (6-Jul-94) 8.51 2 Karolína Hlavatá (13-Jun-94) 8.55 WHJ 1 Lada Pejchalová (15-Nov-98) 1.75*;
7-Mar-13 Otrokovice: HJ 2 Vadim Vrublevskiy RUS (18-Jul-93) 2.20 ;
23 & 24-Feb-13 Praha, NiC-j & y: u20 60 (23) 1 Marek Bakalár (11-Sep-95) 6.74* 2 Zdeněk Stromšik (25-Nov-94) 6.82 200 (24) 1 Bakalár 21.70* 60H [99.5cm] (23) 1 Michal Říha (1-Jul-94) 7.96* 2 Jiri Sýkora (20-Jan-95) 8.16* HJ (23) 1 Matyáš Dalecký (5-Jan-94) 2.10* W60 (23) 1 Klára Seidlová (10-Mar-94) 7.54* 2 Martina Černochová (24-Feb-94, 19 next day) 7.61* W60H (23) 1 Nikol Šebestíková (24-Nov-94) 8.63* WLJ (23) 1 Anna Švecová (11-Apr-94) 5.98 u18 HJ (24) 1 Petr Pícha (19-Jul-96) 2.10* W60 (23) / W200 1 / 1 Veronika Paličková (1-May-97) 7.46* / 24.68* W60H [76.2cm] (23) 1 Veronika Šádková (20-Feb-96) 8.60* [1h3 Annemarie Skálová (6-Jul-96) 8.61*] WLJ (23) 1 Emily Gerulová (8-Jul-97) 5.94* WSP [3kg] (24) 1 Kateřina Jelíková (4-Nov-96) 14.50*;
20-Feb-13 Praha, Zimní pražská tyčka: W150 2 Jana Sotáková (25-Apr-93) 18.16* WPV 2 Iryna Yakaltsevich BLR (26-Jan-93, just 20) 4.06;
16 & 17-Feb-13 Praha, Stromovka Indoor Stadium, NiC: 60 (16) 2 Marek Bakalár (11-Sep-95) 6.79 200 (17) 1 Jan Jirka (5-Oct-93) 21.25* 800 (17) 1 Tomas Vystrk (21-Sep-93) 1:55.51* 60H (16) 4 Václav Sedlák (6-Feb-93, just 20) 8.07 5 Jan Ján (20-Feb-93, nearly 20) 8.14* TJ (17) 1 Michal Bednarik (27-Jul-94) 15.16* (second place-getter jumped 15.15!) W60 [(16) 2h1 Klára Seidlová (10-Mar-94) 7.56] W400 (17) 3 Zdeňka Seidlová (2-Apr-97) 55.66* W60H (16) 3 Jana Sotáková (25-Apr-93) 8.48 [1h3 8.44] WLJ (17) 1 Veronika Šádková (20-Feb-96) 6.11* 5 Anna Švecová (11-Apr-94) 5.99* WTJ (16) 3 Klára Michalská (9-Apr-93) 12.68*;
12-Feb-13 Praha: 60 1 Zdeněk Stromšik (25-Nov-94) 6.78* W60 1 Veronika Paličková (1-May-97) 7.60 W60H 1 Jana Sotáková (25-Apr-93) 8.63;
9 & 10-Feb-13 Praha, Multievents NiC: WPen 4 Lucia Mokrášová (27-Mar-94) 4,025* u20 Hep [youth specs] 1 Jirí Sýkora (20-Jan-95) 5,475*;
2 & 3-Feb-13 Praha
- all results on the 2nd: 60H 2 Václav Sedlák (6-Feb-93, nearly 20) 8.06 u20 60H [99.5cm] 1 Michal Řiha (1-Jul-94) 8.13 [1h1 8.12] W60H 1 Karolina Hlavatá (13-Jun-94) 8.47*;
2-Feb-13 Olomouc: W60
1 Lucie Domská (13-Oct-93) 7.63*;
29-Jan-13 Třinec, Beskydská laťka: WHJ
1 Alessia Trost ITA (8-Mar-93) 2.00* Nu23iR;
26-Jan-13 Hustopeče: WHJ
1 Alessia Trost ITA (8-Mar-93) 1.95;
19-Jan-13 Praha: 60
1 Marek Bakalár (11-Sep-95) 6.88;

Denmark DEN
18 & 19-Feb-17 Skive, NiC: 60 (19) 1 Kristoffer Hari (23-Dec-97) 6.65* NR 4 Peter Andersson (99) 6.91* [1h5 6.98*] 5 Tobias Larsen (00) 7.07* [2h3 7.12*] 400 (19) 1 Benjamin Lobo Vedel (23-Sep-97) 46.83 1500 (18) 1 Andreas Lindgreen (18-Feb-98, 19 today!) 3:51.29* W800 (19) 1 Mia Helene Mørck (16-Nov-99) 2:10.44;
12-Feb-15 Århus: HJ
1 Jonas Jensen (29-Feb-96) 2.17* u18 SP [5kg] 1 Marcus Thomsen (7-Jan-98) 18.88;
29-Dec-14 Århus: HJ 1 Jonas Jensen (29-Feb-96) 2.11* W60H [84.0cm] 1 Marie Vermund (95) 8.65* 2 Mette Graversgaard (5-Oct-95) 8.77* u18 SP [5kg] 1 Marcus Thomsen (7-Jan-98) 17.80;
29-Nov-14 Skive: W3000 1 Line Schulz (18-Jul-96) 9:36.72* 2 Anastacia Damm (01) 10:04.17*;
23 & 24-Feb-13 Skive, NiC: 60 (24) 2 Morten Madsen (5-May-95) 6.91* W60 (24) 2 Annelouise Jensen (96) 7.72* W400 (24) 1 Anne Sofie Kirkegaard (98) 57.82* W800 (24) 1 Stina Troest (17-Jan-94) 2:07.75* 2 Dagmar Olsen (16-Jul-94) 2:09.52* 3 Maria Larsen (96) 2:11.22* WHJ (24) 1 Sofie Albrechtsen (20-Feb-95, just 18) 1.73*;
13-Feb-13 København: u20 SP [6kg] 1 Christoffer Mikkelsen (16-Apr-94) 17.86*;

Estonia EST
24 & 25-Feb-17 Tallinn Lasnamäe KJH Eesti noorte talvised mitmevõistluse MV:
u20 Hep (24/25) 1 Hans-Christian Hausenberg (18-Sep-98) 5877* (6.91 7.44 14.42 1.96 7.97 4.97 3:03.48) 2 Johannes Erm (26-Mar-98) 5635 (7.08 7.43 13.90 1.90 8.48 4.27 2:40.44) 3 Robin Nool (28-Oct-98) 5430 (7.15 7.05 11.70 2.02 8.75 4.97 3:00.37) 4 Johannes Treiel (4-Oct-98) 5363 5 Martin Moldau (9-Jan-98) 5260 WPen (25) 1 Pärl Eelma (18-Aug-98) 3690 (8.91 1.6 9.55 5.46 2:26.98)
u18 Hep (24/25 1 Marttin Lepaste (10-Oct-00) 4777 (7.53 6.37 15.49 1.78 8.57 3.57 3:03.36) 2 Eerik Haamer (6-Jan-01) 4467 (7.54 6.15 8.73 1.81 8.85 4.17 3:00.61) 3 Igor Andrejev (2-Aug-01) 4423 (7.70 6.13 12.96 1.78 9.38 3.57 2:54.64) WPen (25) 1 Katre Palm (20-May-00) 3708 (8.95 1.69 11.39 5.53 2:36.31) 2 Leanne Siimumäe (25-Apr-00) 3546 (9.26 1.72 14.35 5.29 3:01.22)
u16 Hep 1 (24/25) 1 Tony Tamm (4-Feb-02) 4348 (7.65 6.02 11.57 1.78 .07 3.47 2:56.67) 2 Mait Filipozzi (29-Apr-02) 4226 WPen (25) 1 Ksenia Oleinik (30-Jan-03) 3104 2 Ann Marii Kivikas (12-Aug-02) 3025 (9.70 1.60 11.91 4.8 2:57.33);
18 & 19-Feb-17 Tallinn, Lasnamäe KJH Eesti Talvised MV, NiC: 200
(19) 1 Tony Nõu (28-Aug-98) 21.66* 400 (18) rB 1 Nõu 47.84* 2 Johannes Erm (26-Mar-98) 48.09* 60H [106.7cm] (19) 2 Johannes Treiel (4-Oct-98) 8.13* [2h1 8.23*] HJ (19) 1 Kristjan Tafenau (2-Jan-98) 2.13* PV (18) 2 Hans-Christian Hausenberg (18-Sep-98) 4.90 (same height as winner) LJ (19) 3 Hausenberg 7.41 TJ (18) 3 Erm 15.19* 5000W (19) 3 Dmitri Butsenko (3-Mar-03) 28:23.31* W60 (18) 7 Lisa-Maria Truupõld (24-Mar-01) 7.87* 8 Carina-Renne Valdek (7-Feb-01, just 16) 7.89 W60H {84.0cm] (19) 3 Johanna Ilves (5-Jan-99) 8.66 [1h1 8.56*] WPV (19) 1 Margit Kalk (16-Jun-99) 4.00 WLJ (19) 5 Kalk 5.80 6 Truupõld 5.65 W3000W (19) 2 Angela Mandel (5-Jan-00) 15:34.07* 3 Ekaterina Mirotvortseva (17-Nov-02) 15:46.15* 5 Anastasia Soonvald (30-May-02) 16:40.28*;
29-Jan-17 Tallinn Lasnamäe KJH Eesti Talvised Karikavõistlused: 300 1 Johannes Erm (26-Mar-98) 34.28* 2 Sten Sepp (21-Aug-98) 34.48* 1rD Karl Laanet (17-Mar-99) 35.43* PV 1 Sander Moldau (9-Jan-98, just 19) 5.00 WPV 1 Margit Kalk (16-Jun-99) 4.05 WLJ 3 Kalk 5.96* u18 2000 1 Robert Telpt (9-Jan-01, just 16) 6:02.86* 2 Sander Jesin (10-Feb-00, nearly 17) 6:04.06* 3 Karol Hanga (16-Aug-00) 6:04.44* 4 Kristian Otlot (31-May-02) 6:07.52* PV 1 Eerik Haamer (6-Jan-01, just 16) 4.35* W60 1 Carina-Renne Valdek (7-Feb-01) 7.88 2 Liisa-Maria Truupõld (24-Mar-01) 7.90* WHJ 1 Katre Palm (20-May-00) 1.77* WLJ 1 Truupõld 5.76*;
20 & 21-Jan-17 Lasnamäe, Baltic Combined Events Team Champs:
u20 Hep [youth specs] (20/21) 1 Hans-Christian Hausenberg (18-Sep-98) 5703* 2 Kristo Simulask (20-Mar-98) 5534* 3 Matas Adamonis LTU (26-Jun-98) 5276* 4 Krišjanis Beļaunieks LAT (10-Jul-98) 5247* 5 Johannes Treiel (4-Oct-98) 5147* 6 Martin Moldau (9-Jan-98, just 19) 5101* 7 Edgaras Benkunskas LTU (28-May-99) 5093* WPen (21) 1 Margit Kalk (16-Jun-99) 3837* 2 Miglė Muraškaitė LTU (16-Jun-98) 3671* 3 Pärl Eelma (18-Aug-98) 3662 u18 WPen [youth specs] (21) 1 Katrina Grigoroviča LAT (10-Oct-00) 3836* 2 Kristine Blaževiča LAT (11-Dec-01) 3822*;
15-Jan-17 Tallinn: u18 300 1 Ken Mark Minkovski (13-Oct-01) 35.51* 2 Henri Sai (4-Dec-00) 36.27* 3 Egert Sekk (6-Jun-00) 36.93* 4 Danila Lukiyanov (27-Jul-00) 37.14* 5 Edward Henno (22-May-01) 37.26* 2000 1 Sander Jesin (10-Feb-00) 6:05.02* 2 Karol Hanga (16-Aug-00) 6:05.05* 3 Robert Telpt (9-Jan-01, just 16) 6:05.06* 4 Kaarel Trepp (13-Mar-00) 6:05.59* (what a finish!) W300 1 Piibe Aljas (16-Mar-00) 40.47* (easy winner) 2 Hanna Sõnajalg (29-Jun-00) 41.71* 3 Liis Atonen (20-May-01) 41.78* 4 Eliise-Triin Raun (7-May-00) 42.66* 5 Karoline Orav (13-Sep-00) 42.79* WLJ 1 Ilves 6.00* 2 Liisa-Maria Truupõld (24-Mar-01) 5.58;
14-Jan-17 Tallinn:
u18 W60 1 Lishanna Ilves (29-May-00) 7.73* WSP [3kg] 1 Laura Trašanov (14-May-00) 14.59* u16 600 1 Kristian Otlot (31-May-02) 1:29.32* W60 1 Marit Kutman (15-Jan-03, 14 tomorrow!) 7.88 2 Ann Kivikas (12-Aug-02) 7.95 W600 1 Kivikas 1:45.35 2 Marite Mäesaar (14-Feb-02) 1:45.36* 3 Kärtyn Kaljusalu (22-Nov-02) 1:45.59* 4 Christelle Vall (12-May-02) 1:45.77* (such a tremendously close finish!);
7-Jan-17 Ahtme:
u20 300 1 Vadim Solovjov (24-Jul-99) 41.0m u18 300 1 Aleksei Dronov (26-Jun-01) 38.6m;
6-Jan-17 Valga:
u20 300 2 Renalt Mäesaar (24-Jan-99) 37.71* 60H [99.5cm] 1 Mäesaar 8.88* 2 Erki Ernits (25-Jul-99) 8.92* u18 300 4 Kevin Koik (29-Jan-00) 41.70* 7 Joonas Kästik (15-Aug-01) 42.86* 60H [91.4cm] 2 Koik 9.17* W60 1 Carina-Renne Valdek (7-Feb-01) 8.06 W300 1 Elise-Triin Raun (7-May-00) 44.00 W60H [76.2cm] 1 Raun 9.15* u16 W600 2 Marite Mäesaar (14-Feb-02) 1:47.10;
5-Jan-17 Rakvere: PV
1 Pål Haugen Lillefosse NOR (4-Jun-01) 4.93;
2-Jan-17 Tallinn,
Teivashüppe GP Tallinna Etapp, Lasnamäe KJH: u20 150 1 Sten Ander Sepp (21-Aug-98) 16.69* 60H [99.5cm] 1 Hans-Christian Hausenberg (18-Sep-98) 8.04* 2Karl Erik Laanet (17-Mar-99) 8.27* u18 60H [91.4cm] 1 Egert Sekk (6-Jun-00) 8.27 PV 1 Pål Haugen Lillefosse NOR (4-Jun-01) 5.05 W150 1 Lishanna Ilves (29-May-00) 18.92* 2 Carina-Renne Valdek (7-Feb-01) 19.51* 1rB Katre Sofia Palm (20-May-00) 19.59* W60H [76.2cm] 1 Ilves 8.84*;
30-Dec-16 Tallinn,
Aastavahetuse teivashüppevõistlus, Lasnamäe KJH: u20 PV 1 Robin Nool (28-Oct-98) 5.12* u16 PV 1 Pål Haugen Lillefosse NOR (4-Jun-01) 5.12* 2 Marcus Kytölä FIN (25-May-01) 4.72*;
28-Dec-16 Tartu (Kergejöustikuhall) Tartu Ülikooli Aastalöpu Teivashüppevöistlus: u20 PV 1 Robin Nool (28-Oct-98) 5.00* u16 PV 1 Pål Haugen Lillefosse NOR (4-Jun-01) 5.10* 2 Marcus Kytölä FIN (25-May-01) 4.70*;
26-Dec-16 Pärnu, 9
th Karel Leetsar Memorial: 60 1 Hans-Christian Hausenberg (18-Sep-98) 7.05 HJ 2 Kristjan Tafenau (2-Jan-98, almost 19) 2.09* LJ 1 Hausenberg 7.09 WHJ 2 Katre Palm (20-May-00) 1.71 u20 SP [6kg] 1 Jander Heil (20-Apr-97) 19.57* u18 60 1 Jakob Ristimets (7-Jul-99) 7.10* [1h1 7.13*] 2 Richard Vider (8-Dec-00) 7.24* [2h1 7.26*] W60 1 Anete Siman (2-Mar-99) 8.05* u16 60 1 Ken-Mark Minkovski (13-Oct-01) 7.12* [1h2 7.17*] W60 1 Ann Marii Kivikas (12-Aug-02) 8.01* [1h2 8.03*] WSP [3kg] 1 Emely Karhu (11-Oct-01) 13.85* u14 60 1 Hanno Tamm (25-Jan-03) 7.82 [1h1 7.78*] W60 1 Emmeline Meriste (28-Nov-03) 8.49* [1h2 8.49*] WSP [3kg] 1 Kelly Heinpõld (21-Jan-03) 12.09*;
21-Dec-16 Tallinn:
u20 SP [6kg] 1 Jander Heil (20-Apr-97) 19.30*;
13-Jan-16 Tallinn:
u18 60H [91.4cm] 1 Daniil Dudenkov (3-Jan-99) 8.44*;
2-Jan-16 Tallinn
(Lasnamäe KJH) Teivashüppe GP Tallinna etapp: u20 60H [99.5cm] 1 Martin Moldau (9-Jan-98, nearly 18) 8.35* 2 Kristo Simulask (20-Mar-98) 8.56* PV 1 Robin Nool (28-Oct-98) 4.75 W150 1 Kreete Verlin (14-Feb-97) 18.73* W60H [84.0cm] 1 Verlin 8.81 u18 60H [91.4cm] 1 Jakob Ristimets (7-Jul-99) 8.15* 2 Egert Sekk (6-Jun-00) 8.44* 3 Danil Dudenkov (3-Jan-99, 17 tomorrow) 8.48* 4 Karl Erik Laanet (17-Mar-99) 8.54* W150 1 Margit Kalk (16-Jun-99) 19.12* W60H [76.2cm] 1 Johanna Ilves (5-Jan-99, 17 in three days) 8.77 WSP [3kg] 1 Kalk 13.13 u16 PV Pål Haugen Lillefosse NOR (4-Jun-01) 4.60;
30-Dec-15 Tallinn:
u18 PV 1 Robin Nool (28-Oct-98) 4.82* u16 PV Pål Haugen Lillefosse NOR (4-Jun-01) 4.72*;
29-Dec-15 Rakvere:
u16 Pål Haugen Lillefosse NOR (4-Jun-01) 4.55;
26-Dec-15 Pärnu, 8
th Karel Leetsar Memorial: WHJ 2 Ege Teili Oja (14-May-00) 1.71* u20 SP [6kg] 1 Kert Piirimäe (26-May-97) 17.81* u18 WSP [3kg] 1 Madli Rahuvarm (5-May-98) 14.18*;
16-Dec-15 Tallinn:
u18 WSP [3kg] 1 Madli Rahuvarm (5-May-98) 14.13* u16 SP [4kg] 1 Kevin Sakson (4-Mar-00) 18.86* WSP [3kg] 1 Lisa Lannusalu (3-Jan-00) 14.48*;
20-Sep-15 Tõrva, Peeter Kirt Memorial: u20 SP [6kg] 1 Jander Heil (20-Apr-97) 17.85;
6 & 7-Feb-15 Tallinn
(Lasnamäe Indoor Arena) International Combined Events Meeting & NiC: Hep 7 Tim Nowak GER (13-Aug-95) 5586* 9 Taavi Tšernjavski (4-Mar-95) 5477* (5th in EST NiC) 16 Hans-Christian Hausenberg (18-Sep-98) 4783* (9th) WPen (7) 3 Verena Preiner AUT (1-Feb-95, only just 20) 4046 6 Kristella Jurkatamm (9-Apr-96) 3848 (EST champion);
28 & 29-Jan-15 Tartu: WPV
(29) 1 Margit Kalk (16-Jun-99) 3.81;
24 & 25-Jan-15 Tartu, NiC-u23 & NiC-u20:
u23 WSP [4kg] (25) 1 Kätlin Piirimäe (8-Nov-95) 15.62 u20 60H [99.5cm] (25) 1 Karsten Mändar (29-Nov-97) 8.23* 2 Kaarel Jögi (19-Jan-96, only just 19) 8.29* [1h2 8.36*] W60 (24) 1 Kreete Verlin (14-Feb-97) 7.71*;
24 & 25-Jan-15 Tartu: PV
(24) 3 Sander Moldau (9-Jan-98) 4.90*;
28-Dec-14 Tallinn:
u18 PV 1 Sander Moldau (9-Jan-98) 4.72*;
27-Dec-14 Pärnu: LJ
3 Hans-Christian Hausenberg (18-Sep-98) 7.20* WSP [4kg] 1 Kätlin Piirimäe (8-Nov-95) 15.00 u18 SP [5kg] 1 Kert Piirimäe (26-May-97) 19.44*;
1 & 2-Mar-14 Tallinn, Combined Events, NC-j: Hep
[youth specs] 1 Taavi Tšernjavski (4-Mar-95) 5169;
22 & 23-Feb-14 Tartu, NiC: 60
(22) / 200 (23) 1 Rait Veesalu (25-Mar-94) 6.92 / 22.27 60H [106.7cm] (23) 2 Keiso Pedriks (30-Apr-94) 8.13 [1h2 7.94] W60H (23) 1 Kristella Jurkatamm (9-Apr-96) 8.95 WPV (23) 1 Reena Koll (15-Nov-96) 4.10 WLJ (23) 3 Jurkatamm 5.83 WSP [4kg] (22) 1 Kätlin Piirimäe (8-Nov-95) 15.80 4 Lisette Liivrand (30-Jul-95) 14.18* W3000W (23) 1 Angela Mandel (5-Jan-00) 15:41.80;
29-Dec-13 Tallinn: PV
1 Pål Haugen Lillefosse NOR (4-Jun-01) 3.62 Ny12iB;
2 & 3-Mar-13 Tallinn, Lasnamäe Kergejõustikuhall, National Combined Events Champs: u20 Hep 1 Janek Õiglane (25-Apr-94) 5,333 2 Kristjan Rosenberg (16-May-94) 5,200 WPen 1 Klarika Kaldmaa (29-Mar-95) 2,928 2 Helen Loik (22-Feb-94, just 19) 2,912 u18 Hep 1 Mihkel Leib (27-Mar-96) 4,331 2 Kaarel Ernits (29-Apr-97) 4,251 3 Helger Pikk (20-May-96) 4,238 4 Romet Room (30-Mar-97) 4,227 WPen 1 Vladislava Oleinik (2-Mar-97, birthday girl!) 3,480 2 Hanna-Mai Vaikla (31-May-97) 3,455 3 Margot Meri (30-Apr-96) 3,449 (extremely close contest!) u16 Hep 1 Hans-Christian Hausenberg (18-Sep-98) 5,239 Nu16R 2 Andre Tammaru (31-Jan-98) 4,042 WPen 1 Margit Kalk (16-Jun-99) 3,205 2 Valeria Radajeva (25-May-98) 3,117
16 & 17-Feb-13 Tallinn, Eesti Talvised Meistrivõistlused, Lasnamäe Kergejõustikuhall, NiC: 60 (16) / 200 (17) 2 / 1 Rait Veesalu (25-Mar-94) 6.89 / 22.20* 60H (16) 1 Keiso Pedriks (30-Apr-94) 8.07* TJ (16) 1 Jaak Uudmäe (6-Apr-94) 15.06* W3000 (17) 2 Kaidi Kivioja (23-Feb-93) 9:51.23* WPV (17) 1 Reena Koll (15-Nov-96) 4.15 2= Krista Obižajeva LAT (30-Apr-96) 4.05 WSP (16) 2 Kätlin Piirimäe (8-Nov-95) 15.12* 4 Lisette Liivrand (30-Jul-95) 13.61*;
12-Feb-13 Tartu, Tartu Champs: WLJ
1 Kaia Soosaar (24-Apr-93) 5.96;
10-Feb-13 Tallinn, Estonian Cup: WPV
2 Krista Obižajeva LAT (30-Apr-96) 3.70 WSP 2 Kätlin Piirimäe (8-Nov-95) 14.86;
5-Feb-13 Tartu, Martin Kutman Memorial: LJ
4 Dairis Rinčš LAT (3-Aug-93) 7.44 WHJ 2 Oksana Krasnokutskaya RUS (24-Sep-93) 1.84 5 Undine Dindune LAT (1-Apr-95) 1.76 WPV 2 Reena Koll (15-Nov-96) 4.24* NiR Nu23iR NJiR NYiB 3 Krista Obižajeva LAT (30-Apr-96) 4.19* NiR Nu23iR NJiR NYiB WLJ 2 Kaia Soosaar (24-Apr-93) 6.08;
1 & 2-Feb-13 Tallinn, International Combined Events Meeting + NiC, Lasnamäe Indoor Arena: Hep
8 Karl-Robert Saluri (6-Aug-93) 5,598* WPen 8 Marillis Muuga (17-Apr-97) 3,013* [Individual Multi Events: Saluri 60 (1) 3h2 6.91* 1000 (2) 1h1 2:43.73* / 60H (2) 1h3 8.69* HJ (1) 15 1.86* PV (2) 10 4.54* LJ (1) 7 7.23 SP (1) 10 13.79* (excellent performances throughout the two days!) Muuga on the 2nd W800 8 2:41.18* W60H 5h1 9.74* WHJ 1.59* WLJ 5.00* WSP 8.17* (newcomer going far!);
26 & 27-Jan-13 Tartu, NiC-u23 & j:
u20 60 (26) 1 Rait Veesalu (25-Mar-94) 6.87* 60H [99.5cm] (27) 1 Keiso Pedriks (30-Apr-94) 7.98 PV (27) 1 Kristjan Rosenberg (16-May-94) 4.90* WSP (26) 1 Kätlin Piirimäe (8-Nov-95) 13.91 Extra event – WPV (26) 1 Reena Koll (15-Nov-96) 4.20* Nu23iR NJiR NYiB;
19 & 20-Jan-13 Tallinn, NiC-y: u18 WPV (20) 1 Reena Koll (15-Nov-96) 4.10;
16-Jan-13 Tallinn: u20 60H [99.5cm] 1 Keiso Pedriks (30-Apr-94) 7.91*;
8-Jan-13 Tartu:
WPV 1 Krista Obižajeva LAT (30-Apr-96) 4.10;
2-Jan-13 Tallinn: u18 WPV 1 Krista Obižajeva LAT (30-Apr-96) 4.00 2 Reena Koll (15-Nov-96) 4.00;


Dostları ilə paylaş:
1   2   3   4   5   6   7   8   9   ...   35
Orklarla döyüş:

Google Play'də əldə edin


Verilənlər bazası müəlliflik hüququ ilə müdafiə olunur ©muhaz.org 2017
rəhbərliyinə müraciət

    Ana səhifə