Yet-mer(Yetenek Geliştirme Merkezi) çatısına aldığımız Mind&Science Programı içeriğini genişletmiş bulunuyoruz. Bu yıldan itibaren derslerimizde bilim, matematik ve teknolojiYüklə 6,78 Kb.
tarix01.08.2018
ölçüsü6,78 Kb.
#64757
    Bu səhifədəki naviqasiya:
  • YET-MER

c:\users\asuss\desktop\mind.science-300x212.jpgc:\users\asuss\desktop\img-20160928-wa0002.jpgc:\users\asuss\desktop\mind.science-300x212.jpg


MIND & SCIENCE PROGRAMI
Geçen yıllarda elde ettiğimiz deneyimlerimiz ve güncel eğitim araştırmalarındaki gelişmeler doğrultusunda YET-MER(Yetenek Geliştirme Merkezi) çatısına aldığımız Mind&Science Programı içeriğini genişletmiş bulunuyoruz. Bu yıldan itibaren derslerimizde bilim, matematik ve teknoloji etkinlikleri daha bütünleşik bir yapı içinde olacak.

Geçen yıl olduğu gibi bu yıl da çocuklarımızın gelişimini sadece ders içinde değil ders dışında da takip edeceğiz. Bu konudaki en güçlü işbirlikçilerimiz sizlersiniz. Bu işbirliğini ve paylaşımları   www. mindandscience.com.tr web adresi üzerinde yer alan blog aracılığı ile gerçekleştirmeyi planlıyoruz. Tabii ki her zaman yüz yüze görüşmek için kapımız açık olmak şartıyla!

Paylaşım platformunda bize yazacağınız geri bildirimler,  çocuklarımızın geleceğine doğru yön vermek adına bizim için çok değerli.  Hep birlikte bilim ve matematik yaparak, çocuklarımızın doğayı ve yaşamı doğru okumalarına yardım edelim.  İşlenmiş bir akıl, matematik ve bilim bunun için temel. Bu temeli sağlam bir şekilde inşa edelim.

Bu kapsamda sizlerden isteğimiz, çocuklarımızın Mind&Science Programı ya da bununla ilişkili olarak denemelerini, gözlemlerini ve konuşmalarını bizimle kısa olarak web sayfamız üzerinde yer alan blog aracılığıyla paylaşmanız. Eğer paylaşımlarınızı kapalı yapmak isterseniz, görüş ve düşüncelerinizi aşağıdaki e-posta aracılığı ile de  bize ulaştırabilirsiniz.

Bilimle, keşifle ve heyecanlarla dolu bir yıl diliyoruz.

Mind&Science Programı Ekibi

Web sitesi: www.mindandscience.com.tr

E-posta adresi: mindandsciencekulup@gmail.com*Mail adresinizi aktive etmek için anne adı- soyadı, baba adı-soyadı, öğrencinin adı -soyadı –sınıfı- şubesi bilgilerini eksiksiz yazıp bize göndermeniz gerekmektedir. Aktive maili gönderdikten sonra bu kanal vasıtasıyla sizinle genel ve özel paylaşımlarımız olacaktır.

Yüklə 6,78 Kb.

Dostları ilə paylaş:
Verilənlər bazası müəlliflik hüququ ilə müdafiə olunur ©muhaz.org 2024
rəhbərliyinə müraciət

gir | qeydiyyatdan keç
    Ana səhifə


yükləyin