Yıl sonu Karne ve Ödül Törenimiz Coşkuyla Yapıldı. Okulumuza katkı sağlayan, akademik ve sportif alanlarda dereceye giren öğrencilerimize ödülleri verildi. Sınıflarımızda karne töreni yapıldı. Öğrencilerimize ve velilerimize iyi tatiller

Sizin üçün oyun:

Google Play'də əldə edin


Yüklə 83 Kb.
tarix29.10.2017
ölçüsü83 Kb.

2014-2015 Eğitim ve Öğretim Yılı Sene Sonu Karne Törenimiz Yapıldı!
Yıl sonu Karne ve Ödül Törenimiz Coşkuyla Yapıldı. Okulumuza katkı sağlayan, akademik ve sportif alanlarda dereceye giren öğrencilerimize ödülleri verildi. Sınıflarımızda karne töreni yapıldı. Öğrencilerimize ve velilerimize iyi tatiller, hayırlı Ramazanlar dileriz.

Dereceye giren öğrencilerimizYıl sonu Karne ve Ödül Törenimiz Coşkuyla Yapıldı. Okulumuza katkı sağlayan, akademik ve sportif alanlarda dereceye giren öğrencilerimize ödülleri verildi. Sınıflarımızda karne töreni yapıldı.Emekliliğe ayrılan okulumuz muhasebe öğretmeni Nidamin KARAKUŞ´a müdürümüz Dursun YILDIRIM tarafından plaket verilmiştir.Öğrencilerimize ve velilerimize iyi tatiller, hayırlı Ramazanlar dileriz.

9.SINIF 1.si Ata Berk TÜRK 87,83,..2.si Mine KURT 83,01  3.SÜ Neslihan ÖZEL 81,34

10.AML SINIF 1.si Ayşe DURAK 83,22,..2.si Korhan ERTİN 83,08,..3.sü Funda ÖZEN 80,24

10.TİCARET 1.si Nilsema GÜMÜŞÇÜ 88,60 2.Sİ Ayşe AKTAŞ 86,12 3.SÜ Mehtap KARACA  81,83

11.AML 1.si Özlem AYDIN 85,30 2.si Gülçin BAK 83,52 3.sü Kübra KAYNAR 82,64

11.TİCARET 1.si Emine ŞENĞÜL 88,65 2.si Senanur DEMİR 87,15  3.sü Fatih ALPAR 85,43

12.AML 1.si Sibel ÇAVUŞ 90,94 2.si Gözde ASLAN 88,84 3.sü  Azize KAYA 87,25

12 TİCARET 1.si Ömer FARUK YILDIRIM 89,56 2.si Cansu ATEŞ 84,97 3.sü Mukaddes BABUR 83,12

ezuniyet Törenimiz!!!


Mezuniyet törenimizi 09/06/2015 salı akşamı okulumuz bahçesinde Öğretmen,öğrenci ve velilerimizin katılımıyla gerçekleştirdik.Mezunlarımıza mutluluklar ve başarılar dileriz.Mezuniyet törenimizde bizleri yalnız bırakmayan İlçe mem müdürümüz Emin ENGİN,şube müdürümüz İsmail AKYILDIZ ve bölge okul müdürlerimize teşekkür ederiz.Tören açılış konuşmasını yapan Okul birincimiz Sibel ÇAVUŞ, Saide Zorlu Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi öğrencisi olmaktan gurur duyduklarını dile getirirken esas mücadelenin mezun olduktan sonra başlayacağını ifade ederek eğitim öğretim süresince kendisini her konuda destekleyen aile ve öğretmenlerine teşekkür etti.

Ticaret Meslek 1.si 12/B ÖMER FARUK YILDIRIM, 2.si 12/F-CANSU ATEŞ  3.sü 12/B MUKADDES BABUR

Anadolu Meslek 1.si SİBEL ÇAVUŞ, 2.si GÖZDE ASLAN, 3.sü AZİZE KAYA

Meslek hayatında 34.yılı tamamlayan okulumuz Muhasebe öğretmenlerinden Nidamin KARAKUŞ emekli olmuş ve okul müdürümüz tarafından plaket verilmiştir.Mezuniyet töreninde emeklerinden dolayı Hasan B.Beşir ve Atilla DEMİRALAY´a ayrıca teşekkür ederiz.

Okul müdürümüz Dursun YILDIRM ise, öğrencilerin yetiştirilmesinde emeği geçen ailelerine ve öğretmenlerine teşekkür ederken, öğrencilerin bundan sonra da devamlı kendilerini geliştirmeleri ve çalışmaları gerektiğini belirtti.

 

Okulumuz bu eğitim-öğretim yılında bu yıl 253 mezun verdi.

 

Mezunlarımızdan dereceyle mezun olanlara ve dört yıllık eğitim hayatları boyunca çeşitli büyüklükte altın ve kitap armağan edildi. İlçe mem müdürümüz Emin ENGİN,Şube müdürümüz İsmail AKYILDIZ´da törenimize katılarak bizleri onurlandırmışlardır.Okulumuz Öğrencilerine İstanbul Valiliği tarafından ´Güvenli Yaşam´Semineri Verildi
Okulumuz Öğrencilerine İstanbul Valiliği tarafından ´Güvenli Yaşam´Semineri Verildi.Fotoğraflar için tıklayınız.

’Çevre Duyarlılığını Arttırma’’ amaçlı gerçekleştirdiğimiz projemiz.
Avcılar Saide Zorlu Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi 9J sınıfı öğrencileri olarak  ‘’Çevre Duyarlılığını Arttırma’’ amaçlı gerçekleştirdiğimiz projemiz.Sınıf bazında yapmış olduğumuz temizlik çalışmaları ile temiz sınıf olmayı, çevreye duyarlılığına katkıda bulunmayı amaçladık. Sınıf içerisinde başlattığımız çalışmaları okulun bütününe yayarak etkinin büyümesini hedefliyoruz…Avcılar Saide Zorlu Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi 9J sınıfı öğrencileri olarak  ‘’Çevre Duyarlılığını Arttırma’’ amaçlı gerçekleştirdiğimiz projemiz.

Sınıf bazında yapmış olduğumuz temizlik çalışmaları ile temiz sınıf olmayı, çevreye duyarlılığına katkıda bulunmayı amaçladık. Sınıf içerisinde başlattığımız çalışmaları okulun bütününe yayarak etkinin büyümesini hedefliyoruz…

Sağlık için temizliğin vazgeçilmez bir unsur olduğunu her insanın bilmesine rağmen, bulduğu ortamları kirletmeye devam eden arkadaşlarımızı bu davranışlarından vazgeçirmeyi, bir farkındalık yaratmayı amaçladığımız projede bizler ile çalışan, koordinatörlük yapan okulumuz Müzik dersi öğretmeni Bertal Saltık ve Çevre Kulübü rehber öğretmeni Rezzan KARADENİZ’e destek ve çalışmalarından ötürü teşekkür ediyoruz.

Aşağıda okul bahçemizin temizliği için yaptığımız temizlik çalışmalarını ve sonrasında topladığımız çöpleri geri dönüşüme gidecek şekilde ayrıştırdığımızı gösteren görsellere ulaşabilirsiniz…

Herkesin kendi çöpünü, kendisi ve çevresi için çöp kutularına attığı, daha az çöp çıkarmak için uğraştığı günlere ulaşmayı ümit ediyoruz.

Saygılarımız ile…

9J sınıfı öğrencileriniz.

Okulumuz Öğrencilerine Hızlı Okuma ve Dikkat Becerileri Eğitimi Verildi!
Okulumuzda 03 Haziran 2015 Çarşamba günü öğrencilerimizin isteği üzerine Hızlı Okuma ve Dikkat Becerileri Eğitmeni Muhammed İsa DEĞİRMENCİ Hızlı Okuma Eğitimi vererek hızlı okuma ve okuma becerileri konusunda öğrencilerimizin bilinçlenmesine katkı sağladı.Okulumuzda 03 Haziran 2015 Çarşamba günü öğrencilerimizin isteği üzerine Hızlı Okuma ve Dikkat Becerileri Eğitmeni Muhammed İsa DEĞİRMENCİ Hızlı Okuma Eğitimi vererek hızlı okuma ve okuma becerileri konusunda öğrencilerimizin bilinçlenmesine katkı sağladı.

Okulumuzda düzenlenen hızlı okuma eğitimi seminerinde; okumanın nasıl daha etkin ve hızlı hale getirilebileceği, okuma eyleminin daha sağlıklı hale gelmesi için gözlerin nasıl eğitilmesi gerektiği, okuma esnasında anlamı ve okuma hızını yavaşlatan faktörlerle nasıl başa çıkılacağı konularında öğrencilerimize önemli bilgiler verildi.

Teorik bilgilerin yanı sıra öğrencilerimizle birlikte egzersizler yapılarak okuma hızları ölçüldü. Bu sayede öğrencilerimizin okuma seviyeleri belirlenerek kendilerini geliştirmeleri adına farkındalık kazanmalarına sağlandı.

11-A Sınıfı Öğrencilerimizin Kadir Has Üniversitesi Gezisi
11-A  Pazarlama ve Perakende sınıfı öğrencileri Öğretmenleri Arife TÜRKOĞLU gözetiminde Kadir Has Üniversitesinin Selimpaşada ki kampüsüne geziye katıldı.Gezinin fotoğrafları için tıklayınız. Pazarlama ve Perakende Söyleyişisi
Okulumuz pazarlama ve perakende bölümü öğrencileri için alanında uzman olan Reşat ŞENTÜRK Beyin katılımıyla söyleyişi düzenlendi.Öğrencilerimiz için çok verimli geçen söyleyişinin fotoğrafları için tıklayınız.Okulumuz pazarlama ve perakende bölümü öğrencileri için alanında uzman olan Reşat ŞENTÜRK Beyin katılımıyla söyleyişi düzenlendi.

Reşat Bey kariyerine Paşabahçe mağazalarında mağaza müdürlüğü ile başlamış , 21 yıl sonra satıştan sorumlu genel müdür yardımcısı olarak ayrılmıştır. Kariyerine Kütahya Porselende satış koordinatörlüğüne devam etmiş daha sonrasında 8 yıl boyunca Ziylah Grupta operasyon müdürlüğü , genel müdür yardımcılığı ve nihayetinde Ziyan grupta eğitim müdürü olarak bilgi ve deneyimlerini aktarmıştır 

23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramımız Kutlu Olsun


23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı, Türkiye Cumhuriyeti´nin ve Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti´nin resmî tatil günlerinden ve ulusal bayramlarından biridir.Türkiye Cumhuriyeti´nin kurucusu ve ilk cumhurbaşkanı Mustafa Kemal Atatürk tarafından dünya çocuklarına armağan edilmiştir.

Türkiye Cumhuriyeti’nin kurucusu Mustafa Kemal Atatürk’ün, Türkiye Büyük Millet Meclisinin açılış gününde Türk çocuklarına armağan ettiği ve dünyanın tek çocuk bayramı olan 23 Nisan Çocuk Bayramı’nın kutlamaları, “TRT Uluslararası 23 Nisan Çocuk Şenliği” ile 1979 yılından itibaren uluslararası düzeyde gerçekleştirilmektedir.

TRT Uluslararası 23 Nisan Çocuk Şenliği, her yıl çocuklar arasındaki kardeşlik, sevgi ve dostluk bağlarını geliştirerek, çocukların barış içinde yaşayacakları bir dünyanın oluşmasına katkıda bulunmak amacı ile düzenlenmektedir.

TRT Uluslararası 23 Nisan Çocuk Şenliği, “YURTTA BARIŞ CİHANDA BARIŞ” ilkesi ile her yıl ortalama 40 ülkenin katılımıyla kutlanmaktadır.
Bugüne kadar 110 değişik ülkenin katıldığı şenlik, Ankara, İstanbul, Antalya, Bursa, Konya, İzmir ve Gaziantep gibi Türkiye’nin değişik şehirlerinde kutlanmıştır.
DÜNYA ÇOCUK BAYRAMI 

Kiminin saçı siyah, Kiminin saçı sarı...

Ankara´da buluştu,

Dünyanın çocukları.  

Her Yirmi Üç Nisan´da Tekrarlanır bu olay.

Buluşma nedenini,

Açıklamak çok kolay.

  Bu kocaman dünyada Ülke sayısı çoktur.

Oysa ki hiç birinin Çocuk Bayramı yoktur.

  Dünyanın çocukları Yurdumuza koşuyor,

Her Yirmi Üç Nisan´da Cıvıldaşıp coşuyor.  

Türkiye konuklarla, Kalpler sevgiyle dolsun.

Dünya Çocuk Bayramı Herkese mutlu olsun!

23 Nisan 1920 yılında açılan Meclis’in ilk amacı bağımsızlık mücadelesini planlı bir şekilde yürüterek düşmanın ülke topraklarından bir an evvel çıkarılmasını sağlamaktı.

Ülke içerisinde yaşayan bazı azınlıkların çıkardığı sorunlar ve düşman kuvvetlerine verdikleri destek Türk Milletinin işini oldukça güçleştirdi ise de istenilen sonuca sonunda ulaşılmış, cumhuriyetin ilanı ile özgür ve demokratik bir yaşam tarzı benimsenmiştir.

Atatürk, Meclis’in açılış tarihi olan 23 Nisan’ın bayram olarak kutlanmasına karar vermiş, daha sonra bu bayramı Türk çocuklarına duyduğu güvenin bir ifadesi olarak çocuklara armağan etmiştir.

Her yıl 23 Nisan’da ülkemizde geleneksel olarak “Çocuk Şenliği” düzenlenmekte, bu şenliğe birçok ülkeden çocuklar katılmaktadır. Sevginin, dostluğun ve dünya barışının önemini hatırlatan bu organizasyon tüm dünya ülkelerince takdir edilmekte, Atatürk’ün “Geleceğin büyükleri” dediği çocukların kültürel anlamda etkileşimde bulunmaları sağlanarak dünya barışının ne derece önemli olduğu mesajı verilmektedir.

Okulumuz Kutlu Doğum Haftası Proğramı
Okulumuz Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi Öğretmeni Zeynep ÖZTÜRK Rehberliğinde Öğrencilerimiz Hazırladıkları Çalışmaları Okulumuz konferans salonunda öğrencilerimize sunmuşlardır.Bu çalışmalarından dolayı Öğretmenimiz Zeynep ÖZTÜRK´e ve öğrencilerimize teşekkür ederiz.Peygamberimiz Hz. Muhammed’in (S.a.v.) Kısaca Hayatı

Hz. Muhammed (S.a.v.), 20 Nisan 571 yılında Mekke’de doğdu.

Annesinin adı Amine, Babasının adı Abdullah. Babası Abdullah, O daha doğmadan önce ölmüş.

Süt annesi Halime O’na 4 yaşına gelinceye kadar bakmış.

6 yaşına geldiğinde ise annesi Amine de ölmüş. 6 yaşından sonra kendisine dedesi Abdulmuttalip bakmaya başlamış.

8 yaşına geldiğinde dedesi de vefat edince Peygamber Efendimize amcası Ebu Talip bakmıştır.

Peygamberimizin Hz. Hatice ile 25 yaşında evlendi, Hz. Hatice ise 40 yaşındaydı.Hz Hatice ile olan evliliklerinden altı çocukları oldu, (Abdullah, Zeynep, Rukiye, Ümmü Gülsüm, Kasım, Fatıma).

Çocuklarından Hz.Fatıma hariç bütün çocukları Peygamberimizden önce vefat etmişler.

Hz. Muhammed (S.a.v.) 40 yaşında (610 yılında) Hira mağrasında ‘oku’ emriyle  Peygamber oldu.

Hz. Muhammed (S.a.v.) bir grup müslümanı Habeşistan’a gönderdi, bu olay müslümanların ilk hicreti oldu, (615 yılında).

Hz. Ebubekir ile uzun ve tehlikeli bir yolculuktan sonra Medine’ye hicret ettiler, (622 yılında).

Peygamberimiz 55 yaşında iken, Hz. Ebubekir’in kızı Hz Âişe ile evlendi.

Hz. Muhammed (S.a.v.)  vefatından önce humma hastalığına tutuldu, bu hastalık 13 gün sürdü.

Hz. Muhammed (S.a.v.)  hicretin on birinci yılında (Miladi 632) Medine’de  vefat etti. Vefat ettiğinde kameri seneye göre 63, şemsi seneye göre 61 yaşında idi.

03/04/2015 Cuma Günü Çanakkale Şehitliği Gezimiz


Çanakkale savaşları ve Çanakkale Zaferi´nin 100.yıl dönümü münabetiyle İstanbul Büyükşehir Belediyesi desteğiyle 03/04/2015 Cuma günü Çanakkale Şehitliğine Okul Müdürümüz Dursun YILDIRIM ,öğretmen ve öğrencilerimizle beraber gezi düzenledik.Desteklerinden dolayı İstanbul Büyükşehir Belediyesine teşekkür ederiz.Gezinin fotoğrafları için tıklayınız.

 

           Bahçeşehir Üniversitesi Okulumuz 12.Sınıf Öğrencilerine Seminer Verdi!
Bahçeşehir üniversitesi 30/03/2015 pazartesi günü okulumuz konferans salonunda 12.sınıf öğrencilerimize üniversiteye giriş sistemi hakkında seminer vermiştir.Öğrencilerimiz açısından çok faydalı geçen bu seminerin fotoğrafları için tıklayınız.Yazarlar Okullarda Projesi Gereği Yazar Sinan YAĞMUR Okulumuzda Söyleşiye Katıldı!!!!
Avcılar İlçe Mem düzenlediği  yazarlar okullarda proje gereği  Sinan YAĞMUR okulumuz öğrencileriyle söyleyişide buluştu.Öğrenciler okudukları ´´Tarihimi Çok Seviyorum´´kitabı hakkında merak ettikleri tüm soruları yazara yönelttiler.Samimi bir hava içerisinde geçen söyleşi sonrası yazar öğrencilerimizin kitablarını imzaladı.Söyleyişinin fotoğrafları için tıklayınız18 Mart Çanakkale Şehitlerimizi Anma Okul Proğramımız
Çanakkale Zaferimizin 100.yılında Okulumuz öğrencilerinin hazırladığı programda başta M.Kemal ATATÜRK olmak üzere bu Vatan için canlarını feda eden Aziz Şehitlerimizi Minnet ve şükran ile andık.Çanakkale Zaferi’nin 100. Yıldönümünü kutladık. Çanakkale yakın tarihimizin fevkalade önem ve ağırlık taşıyan Türk’ün yiğitliğini kahramanlığını vatan şuurunu bütün âleme kabul ettiren büyük bir zaferdir. Sanayileşmiş İngiltere ve Fransa’nın en ileri teknoloji ile inşa ettiği yüzen kalelerin Türk’ün imanı inancı direnişi karşısında kesin mağlubiyetidir. Türk Milleti Çanakkale zaferi ile Rus Çar İmparatorluğunu bitirmiş, İngiltere ve Fransa’ya da sandıkları gibi kolay bir lokma olmadığını ispatlamıştır. 
Viyana bozgunundan sonra gerileyen Türk Milleti Çanakkale’de topyekün ayaklanmış ve emperyalizmin önde gelen devletleri İngiltere, Fransa, Rusya’ya Hayır! Durun! diyerek ayağa kalmıştır. Çanakkale’de şehit düşen 254 bin vatan evladı 3 dönem üniversite mezunlarını, Konya Afyon Edirne Balıkesir İzmir Galatasaray başta olmak üzere İstanbul liselerinin son sınıf öğrencilerini spor kulüplerini FB, GS, BJK oyuncularını 15 yaşı dolmuş memleketin bütün gençlerini, özetle yetişmiş bütün kadrolarımızı şehit kılmıştır. Çanakkale’de milletin yüce Peygamberine olan saygısı ve sevgisi ile edebiyle, Muhammed demekten utandığı için Mehmet dediği evlatları milli bir sembol halinde Mehmetçik olmuş ve kahramanlığın ebedi abidesi olarak her türlü hürmete ve sevgiye layık görülmüştür.. 

stiklal Marşımızın Kabulunun 94.Yılı Proğramını Okulumuz İlçe Mem Adına Barış Manço Kültür Merkezinde Düzenlemiştir


İlçe mem adına istiklal Marşımızın 94.yılı yıldönümünün kabul günü ve Mehmet Akif Ersoy´u Anma Günü Okulumuz tarafından Barış Manço Kültür Merkezinde düzenlenmiştir.Proğramın fotoğrafları için tıklayınız. 

26/02/2015 Perşembe Günü Aqua Florya´ya Gezi Düzenledik
26/02/2015 perşembe günü okulumuz Müd.yard.Cemal ŞAHİN,Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi Öğretmeni Zeynep ÖZTÜRK rehberliğinde 32 öğrenciyle beraber aqua Florya´ya daki ´´insan vücuduna yolculuk´´ adlı sergiye katıldık.Gezi fotografları için tıklayınız.Tiyatro Yarışmasında İlçe İkincisi Olduk!!!
İlçe Milli Eğitimin düzenlediği tiyatro yarışmasında  okulumuz tiyatro ekibi ilçe ikincisi olmuştur.Fotoğraflar için tıklayınız.Okulumuz tiyatro kadrosu

1.Rauf Enes Anaç 2.Öykünaz Toscu 3.Eda Şen 4.Gülşen Bayraktar 5.Neslihan Çoban 6.Cihan Arslan 7.Sidar Paycı 8.Hüseyin Oğulcan Getirmez 9.Aysu İşitmen 10.Doğan Yılmaz 11.Akıncan Boğuç 12.Tahir Çetin 13.Yasin Furkan Öncel 14.Ahmet can Çevikoğlu 15.Eren Arman 16.Fatma Işıl Karataş 17.Caner Küçük 18.Mervenur ATLIGİL 19.Dilara GÜL 20.Buse ŞEKERCİ 21.Mert Kazım BAYRAK 22.Hazal YÜCE 23.Beyza Betül GÖÇ 24.Yaşar KARAGÖZ

 

Halk eğitim merkezi tiyatro öğretmenimiz Selda ÖZEN´e katkı ve çalışmarından dolayı teşekkür ederiz.Öğrencilerimizinde başarılarının devamını dileriz.Mehmet Akif Ersoy Şiirini Güzel Ezbere Okuma Yarışmasında İlçe Birincisi Olduk!


Mehmet Akif Ersoy Şiirini güzel ezbere Okuma yarışmasında okulumuz  10A/B sınıfı öğrencilerinden Şehriban ÇAKIR ilçe Birincisi olmuştur.Öğrencimizi başarısından dolayı tebrik ederiz.Yarışmanın resimleri için tıklayınız.

 Yayın: 2015-03-10  -  Güncelleme: 2015-03-11 16:13:55 -  Görüntülenme: 9

Şiir Dalında Birinci Kompozisyon Dalında İkinci Olduk!
İstiklal Marşının Kabulu ve Mehmet Akif Ersoy´u Anma etkinlikleri kapsamında düzenlenen Şiir ve kompozisyon yarışmaları sonucuna göre şiir dalında 11-F sınıfı öğrencilerimizden Hande Mutlu Uzun birinci,Kompozisyon dalında ise 11A/B sınıfı öğrencilerinden Doğukan Hazar Aslan ikinci olmuştur.Öğrencilerimizi başarılarından dolayı kutlarız.

Okulumuz 10-C sınıf Öğrencisi İlayda ÇELİK´ in Büyük Başarısı!!!
İstanbul Emniyet Müdürlüğünce İlimiz genelindeki öğrencilere yönelik düzenlenen "Ben Polis Olsam" konulu resim ve şiir yarışmaları sonucunda okulmuz 10.sınıf öğrencimiz İlayda ÇELİK şiir dalında İstanbul 1.si seçilmiştir.Öğrencimizi başarısından dolayı tebrik eder başarılarının devamını diliyoruz.

Okulumuz Öğrenci Meclisi Temsilcisi Seçimi Yapıldı


Okulumuz öğrenci temsilci seçimi görevli ve rehber öğretmenler koordinesinde yapılmış olup başkanlığı 10A/B sınıfından Şehriban ÇAKIR seçilmiştir.Cumhuriyetimizin kurucusu Gazi Mustafa Kemal Atatürk´ü vefatının 76.yılında minnetle anıyoruz.
Büyük Önder Atatürk’ün 10 Kasım 1938’de ebediyete intikal edişi şüphesiz ki Türk milletini derin bir üzüntüye boğmuştur. O’nun ani ve apansız ayrılışı bütün Türk halklarını da derinden etkilemiş, dünya üzerinde geniş bir yankı uyandırmıştır.Gazi Mustafa Kemal Atatürk´ü vefatını 76.yılında Okulumuzda yaptığımız anma töreni andık. 

29 Ekim Cumhuriyet Bayramı konulu Kompozisyon Yarışmasında İlçe Birincisi Olduk!!!


10 And.B Sınıfı öğrencimiz Şehriban ÇAKIR´ın Kompozisyonu 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı konulu Kompozisyon Yarışmasında İlçe Birincisi Olmuştur.Okul Müdürümüz Dursun YILDIRIM bu başarısından dolayı öğrencimiz Şehriban Çakır´a çeşitli hediyeler vererek onure etmiştir.10 And.B Sınıfı öğrencimiz Şehriban ÇAKIR´ın Kompozisyonu 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı konulu Kompozisyon Yarışmasında İlçe Birincisi Olmuştur.Okul Müdürümüz Dursun YILDIRIM bu başarısından dolayı öğrencimiz Şehriban Çakır´a çeşitli hediyeler vererek onure etmiştir.Öğrencimizi tebrik eder başarılarının devamını dileriz.

Dostları ilə paylaş:
Orklarla döyüş:

Google Play'də əldə edin


Verilənlər bazası müəlliflik hüququ ilə müdafiə olunur ©muhaz.org 2017
rəhbərliyinə müraciət

    Ana səhifə