10 adet biLGİsayar ve 10 adet nokta vuruşlu yazici alimiYüklə 55,54 Kb.
tarix18.08.2018
ölçüsü55,54 Kb.
#72712
növüYazi


125 yil logosu tr

NOT: SÜRE UZATIMI 

İZMİR TİCARET ODASI’NCA “10 ADET BİLGİSAYAR VE 10 ADET NOKTA VURUŞLU YAZICI ALIMI” KONULU İHALEYE YETERLİ TEKLİF GELMEMESİ SEBEBİ İLE TEKLİF VERME SÜRESİ 19.02.2018 PAZARTESİ GÜNÜ SAAT 17.00’ YE KADAR UZATILMIŞTIR.

13.02.2018

B-21
Sayın İlgili,

Ekte teknik ve idari şartnamesi verilen “10 Adet Bilgisayar ve 10 Adet Nokta Vuruşlu Yazıcı ” satın alınması işi için fiyat teklifinizi ve ön yeterlilik belgelerinizi, üzerine İzmir Ticaret Odasına yazılı kapalı zarfla 19.02.2018 tarihinde saat 17.00’a kadar İzmir Ticaret Odası İdari İşler ve Satın Alma Müdürlüğü’ne iletmenizi rica ederiz.

Saygılarımızla,

İZMİR TİCARET ODASINCA 10 ADET BİLGİSAYAR VE 10 ADET NOKTA VURUŞLU YAZICI SATIN ALINMASI İŞİ İÇİN TEKNİK VE İDARİ ŞARTNAME

TEKLİF SAHİBİNİN;
ADI SOYADI / TİCARİ UNVANI
TEBLİGATA ESAS AÇIK ADRESİ
BAĞLI OLDUĞU VERGİ DAİRESİ VE VERGİ NO.
TELEFON VE FAKS NUMARASI
ELEKTRONİK POSTA ADRESİ (VARSA)
TEKLİF VEREN İMZA YETKİLİSİNİN ADI SOYADI:
TEKLİF VEREN İMZA YETKİLİSİNİN CEP TELEFONU:

10 ADET BİLGİSAYAR VE 10 ADET NOKTA VURUŞLU YAZICI ALIMINA AİT FİYAT TEKLİF TABLOSU

(AŞAĞIDA BULUNAN YAZICI MODELLERİNDEN SADECE BİRİ DEĞERLENDİRMEYE ALINACAKTIR,)

SIRA NO

SATIN ALINACAK ÜRÜN ÖZELİKLERİ VE FİYATLANDIRMA TABLOSU

ALINACAK ADET 

BİRİM FİYAT KDV DAHİL TL

TOPLAM FİYAT KDV DAHİL TL

TAAHHÜT EDİLEN TESLİMAT SÜRESİ

1

BİLGİSAYAR

ALINACAK BİLGİSAYAR EKTE BULUNAN TEKNİK ŞARTNAMEDEKİ TEKNİK ÖZELLİKLERE SAHİP OLMALIDIR10

 

 

 

2

OKI MİCROLİNE 3320 NOKTA VURUŞLU YAZICI

YAZICI MODELLERİNDEN SADECE BİRİ DEĞERLENDİRMEYE ALINACAKTIR10

 

 

 

3

EPSON’IN LX-300 / LX-350 / LQ-350 NOKTA VURUŞLU YAZICI

YAZICI MODELLERİNDEN SADECE BİRİ DEĞERLENDİRMEYE ALINACAKTIR10

 

 

 TEKNİK ŞARTNAME

1

EN AZ İNTEL I5 IŞLEMCI, V-PRO ÖZELLIKLI (I7 TERCIH SEBEBI)

2

ANA KARTI KURUMSAL CHIPSET OLMALI VE V-PRO ÖZELLIĞINI DESTEKLEMELI (KASA ÜZERINDE VPRO ETIKETI OLDUĞU KONTROL EDILMELI) –

3

4 ÇEKIRDEKLI İŞLEMCI

4

EN AZ 8 GB RAM

5

EN AZ 320 GB HARD DISK – 7200 RPM OLMASINA DIKKAT EDİLMELİDİR.

6

WINDOWS 10 SÜRÜCÜ DESTEĞI OLMALIDIR.

7

EN AZ WINDOWS OEM LISANSINA SAHIP OLMALI-  (AĞ ÜZERINDEN IMAJ ATMAK VE KURUMSAL LISANSLAMAK IÇIN ZORUNLUDUR)

8

AĞ ÜZERINDEN KURUMSAL IMAJ YÜKLENEBILMELI. (PXE BOOT)

9

DOKUNMATIK EKRANLI OLMAMASI GEREKIR

10

WIRELESS ADAPTÖRÜ OLMAMASI GEREKIR

11

1 VE 2 NUMARALI MADDELER HTTP://ARK.INTEL.COM ADRESINDEN MUTLAKA KONTROL EDILMELI. BILGISAYARIN IŞLEMCISI VPROYU DESTEKLEMESINE RAĞMEN ANAKARTI DESTEKLEMEZ ISE VPRO KULLANILAMAMAKTADIR

12

HEM ANAKARTIN, HEM DE IŞLEMCININ VPRO DESTEKLI OLDUĞU FIRMA TARAFINDAN BELIRTILMELIDIR

13

BU SEBEPLE IŞLEMCI VE ANAKARTIN DETAYLARI KONTROL EDILEREK TEKLIF VERILMELIDIR, BU ÖZELLIĞIN OLMADIĞI TEKLIFLER GEÇERSIZ SAYILACAKTIR

14

HEPSI BIR ARADA (ALL IN ONE) ÜRÜN TEKLIFI VERILMEZSE, EKRAN AYNI MARKALI ÜRÜNÜN EN AZ 23” MODELI OLACAKTIR.


15

YUKARIDAKI TEKNIK ÖZELLIKLERI SAĞLAYAN, AŞAĞIDAKI MARKA MODEL ÜRÜNLERDEN TEKLIF VERILEBILIR

1. HP ELİTEONE 800 G1 AİO

2. HP ELİTEONE 800 G2 23-İN NON-TOUCH AİO

3. HP ELİTEONE 800 G3 23.8-İN NON-TOUCH AİO

4. HP COMPAQ ELİTE 8300 USDT

5. DELL OPTİPLEX 7440 AIO

6. LENOVO THİNKCENTRE M92Z

7. LENOVO THİNKCENTRE M93Z

8. LENOVO M900Z

9. DELL OPTİPLEX 9030 AIO

10. DELL OPTİPLEX 701011. HP COMPAQ ELİTE 8300 SFF

12. LENOVO M92P

13. DELL OPTİPLEX 7010

14. LENOVO M910Z

15. DELL OPTİPLEX 7450 AIO

16. HP ELİTEDESK 800 G3 TWR

17. HP ELİTEDESK 800 G3 SFF

18. HP ELİTEDESK 800 G3 DM 35W

19. HP ELİTEDESK 800 G2 SFF

20. HP ELİTEDESK 800 G1 SFF

21. HP ELİTEDESK 800 G1 USDT
İDARİ ŞARTNAME

1

Bu şartnamede belirtilen iş günlerinin hesaplanmasında Pazartesi’den Cumartesiye (dahil) kadar olan günler iş günü olarak kabul edilip, sadece Pazar günleri iş günü olarak kabul edilmeyecektir.

2

Teklif verilirken kapalı zarf hazırlanacaktır. Zarfta, verilen teklif ve şartnamenin her sayfasının kaşeli ve imzaya yetkili kişinin imzasının olması gerekmektedir, ayrıca daha önce yapılan işlerle ilgili referanslar, vergi dairesi levhası fotokopisi, imza sirküleri nüshası, Oda üyelik belgesi nüshasının (ortakları ve iştigal konusunu belirten) bulunduğu ön yeterlilik belgeleri yer alacaktır. Ön yeterlilik belgelerinin eksiksiz olarak teslim edilmesi ve güncel tarihli olması firmanın avantajınadır.

İhaleye katılan firmalar Odaya ibraz ettikleri belgelerin asıllarını veya fotokopilerini geri istemeyeceklerini peşinen kabul eder. Teklif Zarfları Teslim edilirken ek-1 de yer alan dilekçe Firma tarafından doldurularak zarfın içine konulan belgelerin sıralaması yapılarak, İzmir Ticaret Odası İdari İşler ve Satın Alma Müdürlüğü Personeline paraflatıldıktan sonra, Odamızın 1.katında yer alan evrak servisinden gelen evrak numarası alınarak İdari İşler ve Satın Alma Müdürlüğü’ne teslim edilecektir.3

Teklif verilen tüm ürün/ürünler orijinal olacaktır.

4

Üzerine İzmir Ticaret Odası yazılı teklif zarfı ve ön yeterlilik zarfı, 19.02.2018 tarihinde saat 17.00’a kadar İzmir Ticaret Odası İdari İşler ve Satın Alma Müdürlüğü’ne elden veya posta ile teslim edilecektir.

5

Oda ihalenin her aşamasında ek bilgi ve belge isteme hakkını saklı tutmaktadır.

6

Kapalı zarfların üzerine firma unvanı ve ihale konusu, teklif zarfı ve ön yeterlilik zarfı belirtilerek tam olarak yazılacaktır.

7

Teklif veren Firmalar, İzmir Ticaret Odası’nın en düşük teklifi ya da herhangi bir teklifi kabul etmek zorunda olmadığını kabul eder.

8

Firma şartnamede sunulan her mal kaleminin veya tamamının satın alınma zorunluluğunun bulunmadığını, şartnamede bulunan mal kalemlerinin tamamının bir tek firmadan satın alınması zorunluluğu olmadığını peşinen kabul eder.

9

İşi alan Firma, ihale konusu işle ilgili olmak üzere Odamızca yapılacak /yaptırılacak diğer işlerde, Odamızın çıkarlarına aykırı düşecek hiçbir eylem ve oluşum içinde olmayacağını kabul ve taahhüt eder.

10

Teklif veren Firmalar, ihale konusu iş için kendisi veya başkaları adına doğrudan veya dolaylı olarak asaleten veya vekaleten birden fazla teklif vermediğini beyan eder.

11

İşi alan Firma, ürünü yazılı sipariş geçildikten sonra taahhüt ettiği zaman/tarihte İzmir Ticaret Odası’na eksiksiz ve kusursuz olarak teslim etmeyi ürünlerin kabul işleminden sonra ödemenin yapılacağını kabul ve beyan eder.

12

İşi alan Firma, ürünlerin taahhüt edilen zamanda teslim edilememesi durumunda, yada geç temin edilmesi durumunda yada hatalı ürün veya orijinal olmayan ürün teslim edilmesi, istenilen markada ürünün teslim edilmemesi durumlarının herhangi biri yada birilerinin yaşanması durumunda fatura toplam bedelinin %20 si oranında Odaya ceza ödeyeceğini, istenildiğinde de ürünü orijinali ile mazeretsiz değiştireceğini kabul ve ve taahhüt eder.

13

İşi alan Firma, işi bizzat kendi firmasının yapacağını, işi ve/veya bu işten dolayı doğacak hak edişini bir başkasına devretmeyeceğini kabul, beyan ve taahhüt eder. Başka bir tesiste veya firmadan aktarma yapılan ürünler şartnameye uygun olsa dahi teslim alınmaz.

14

Bu şartname ve düzenlenecek sözleşmenin uygulanmasından doğacak her türlü ihtilafta İzmir Ticaret Odası Tahkim Kurulu yetkilidir.

15

Oda Kamu İhale Kanununa tabi olmayıp, istediği zaman ihaleyi herhangi bir sebep göstermeksizin iptal edebilir. Oda ihaleyi yapıp yapmamakta, , iptal etmekte, dilediğine vermekte ve teklif süresini uzatmakta serbesttir.

16

İhaleye hazırlanılması ve katılınması ile ilgili bütün giderler firmalara aittir. ODA, ihalenin seyrine ve sonucuna bakılmaksızın firmaların üstlendiği bu giderlerden dolayı hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

17

Fatura ödemeleri faturanın İzmir Ticaret Odasına tebliğ edildiği tarihten itibaren 15 iş gününde yapılmaktadır

18

İhaleye katılan firmalar ihaleden çekilemeyeceklerini kabul, beyan ve taahhüt eder.İHALE KONUSU İŞE TEKLİF VEREMEYECEK OLAN KİMSELER İZMİR TİCARET ODASI MECLİSİ KARARI UYARINCA AŞAĞIDA BELİRTİLMİŞTİR.

.

1) Meclis Başkanı ve Yardımcıları, Oda Yönetim Kurulu Başkanı ve üyeleri, Katip üye, Hesapları İnceleme Komisyonu üyeleri, Satın Alma Komisyonu üyeleri, Oda Mülkleri Komisyonu üyeleri, Oda Genel Sekreteri ve personeli ile bu kişilerin ortağı bulundukları tüzel kişiler, 2. dereceye kadar (2. derece dahil) kan ve sıhri hısımları, ortakları Oda’nın yapım, inşaat, mal alımı ve hizmet işlerine hiçbir şekilde teklif veremezler ve katılamazlar.


2) Daha önce kendine iş verildiği halde usulüne göre sözleşme yapmayanlar, sözleşme yapıldıktan sonra, mücbir sebepler dışında taahhütlerini, sözleşme ve şartname hükümlerine uygun olarak yerine getirmediği tespit edilenler ve Oda ile hukuki anlaşmazlığa düşenler Oda’nın yapım, inşaat, mal alımı ve hizmet işlerine hiçbir şekilde teklif veremezler ve katılamazlar.

Biliyor ve kabul ediyorum.

Firma yetkilisinin Adı Soyadı:

İmza:

Satın Alma ve Şartname hakkında sorularınız için iletişim bilg

İbrahim KARATAŞ Ahu Odil ÇELİKER

İdari İşler ve Satın Alma Md. Lojistik ve Satın Alma Şefi Vk.

Tel.0232 498 42 42 Tel.0232 498 43 41
Teknik Şartname hakkında sorularınız için iletişim bilg

Sinan AKSÖYEK Ömer SÜNGÜ

Bilişim müdürü Sistem Sorumlusu

Tel.0232 498 42 77 Tel.0232 498 43 24KAPALI ZARFLARIN DIŞINDA IMZALI VE KAŞELI OLARAK TESLIM EDILECEKTIR.

EK-1


../02/2018
İZMİR TİCARET ODASI GELEN EVRAK NUMARASI VE EVRAĞIN GELİŞ SAATİ:

İzmir Ticaret Odası İdari İşler ve Satın Alma Müdürlüğü’ne


Odanızca satın alınacak olan “10 Adet Bilgisayar Ve 10 Adet Nokta Vuruşlu Yazıcı Satın Alınması ” işi için hazırlanan teklif ve ön yeterlilik belgeleri kapalı zarfta ekte sunulmuştur.

Teslim Eden Firma Yetkilisinin Adı Soyadı :


Kaşe ve İmza:Firma Yetkilisi İmzası ve Kaşesi:Yüklə 55,54 Kb.

Dostları ilə paylaş:
Verilənlər bazası müəlliflik hüququ ilə müdafiə olunur ©muhaz.org 2022
rəhbərliyinə müraciət

    Ana səhifə