14. Uluslararasi exposhipping expomarittYüklə 7,7 Kb.
tarix03.01.2019
ölçüsü7,7 Kb.

../expomaritt-tr.jpg


          


14. ULUSLARARASI EXPOSHIPPING EXPOMARITT

DÜNYA DENİZCİLİK GÜNÜ ETKİNLİĞİNDE TANITILDI
Bu yıl 14. kez düzenlenecek olan Türk denizcilik sektörünün en önemli buluşma noktası olan Uluslararası Exposhipping EXPOMARITT İstanbul Gemi İnşa ve Yan Sanayi Fuarı, Uluslararası Denizcilik Örgütü himayesinde gerçekleştirilen Dünya Denizcilik Günü etkinliğinde tanıtıldı. “Denizcilik: Dünya için Vazgeçilmezdir” temasıyla 4-6 Kasım 2016 tarihleri arasında İstanbul Haliç Kongre Merkezi’nde düzenlenen ve denizcilik camiasını biraraya getiren etkinlikte, EXPOSHIPPING EXPOMARITT Fuarı’nın stantı katılımcılardan yoğun ilgi gördü.
Türkiye'de İMEAK Deniz Ticaret Odası tarafından desteklenen tek denizcilik ve gemi inşa fuarı olan 14. Uluslararası Exposhipping EXPOMARITT İstanbul, 21-24 Mart 2017 tarihleri arasında Pendik Green Park Convention Center’da gerçekleştirilecek. Bu yıl birçok önemli yenilik ve etkinlik ile gerçekleştirilecek fuar, Uluslararası Denizcilik Örgütü himayesinde “Denizcilik: Dünya için Vazgeçilmezdir” temasıyla 4-6 Kasım 2016 tarihleri arasında İstanbul Haliç Kongre Merkezi’nde gerçekleştirilen Dünya Denizcilik Günü etkinliğinde tanıtıldı. Türkiye denizcilik sektörünün hareketlenen uluslararası arenada sahip olduğu avantajları ortaya koyabileceği, yeni pazarlar için şans bulabileceği ve rekabet gücünü arttırabileceği önemli fırsatlar yaratacak fuarın tanıtım stantı ziyaretçilerden büyük ilgi gördü.
14. Uluslarası EXPOSHIPPING EXPOMARITT, 10.000 sektör profesyonelini ağırlamayı hedefliyor
Denizcilik sektörünün tüm ulusal ve uluslararası oyuncuları ile fikir liderlerini biraraya getiren 14. Uluslararası Exposhipping EXPOMARITT Istanbul’un çıtasını her geçen yıl yükseltme hedefiyle çalıştıklarını ifade eden UBM EMEA Türkiye Proje Danışmanı Esin Göksel Aslıhan; “Denizcilik sektöründe dünyanın hemen her kıtasında ve gelişmiş ülkelerinde fuarlar düzenleyen UBM olarak, denizcilik alanında farkındalık yaratan ve denizciliğin dünya için taşıdığı hayati önemi ortaya koyan Dünya Denizcilik Günü etkinliğinde yer almaktan memnuniyet duyuyoruz. Aynı bakış açısıyla hayata geçirdiğimiz Exposhipping EXPOMARITT İstanbul, her yıl genişleyen katılımcı ve ziyaretçi profiliyle, yeni iş ortaklıklarına zemin oluşturarak sektöre katma değer yaratmaya devam ediyor. Satın alma gücü yüksek katılımcı profili ile bir ağ kurma etkinliğinin çok ötesine geçen 14. Uluslararası Exposhipping EXPOMARITT İstanbul’da 40’dan fazla ülkeden, 600’den fazla markayı temsilen 200’ün üzerinde katılımcıyı; toplamda 50’den fazla ülkeden yaklaşık 10.000 denizcilik profesyonelini ağırlamayı hedefliyoruz” dedi.

Exposhipping EXPOMARITT İstanbul ile ilgili ayrıntılı bilgiye www.expomaritt.com/tr adresi üzerinden ulaşılabilir.
 

Yüklə 7,7 Kb.

Dostları ilə paylaş:
Verilənlər bazası müəlliflik hüququ ilə müdafiə olunur ©muhaz.org 2020
rəhbərliyinə müraciət

    Ana səhifə