21. Yüzyıl Acente Yönetimi Sertifika ProgramıYüklə 8,97 Kb.
tarix27.10.2017
ölçüsü8,97 Kb.
#16208BASIN BÜLTENİ 2 Kasım 2015
Eğitim Hiç Bu Kadar Keyifli Olmamıştı
Acenteler, Aksigorta’nın “21. Yüzyıl Acente Yönetimi Sertifika Programı”na katılmak için gençlerin eğitimine destek olmak üzere Türk Eğitim Vakfı’na bağışta bulundular.
Aksigorta’nın, acentelerinin satış gücünü artırmak ve gelişimlerine destek olmak amacıyla kurduğu Aksigorta Satış Akademisi’nın Bilgi Üniversitesi işbirliğiyle gerçekleştirdiği “21. Yüzyıl Acente Yönetimi Sertifika Programı”, ikinci grup eğitimlerine başladı. İlk eğitim programında 17 mezun veren “21. Yüzyıl Acente Yönetimi Sertifika Programı”nın ikinci grup eğitimine 26 acente katılıyor. Acente İşletmeciliği, Yönetim Becerileri, İnsan Kaynakları, Finansal Planlama, Acente Mevzuatı gibi bir işletme için büyük önem taşıyan 5 farklı modülden oluşan ve toplam 60 saatte tamamlanacak programa katılan acenteler, Bilgi Üniversitesi’nden alacakları sertifika ile mezun olacaklar.
Kayıt için gençlerin eğitimlerine destek olmak üzere Türk Eğitim Vakfı’na bağışta bulunma şartı aranan “21. Yüzyıl Acente Sertifika Programı”na katılan İstanbul’un başarılı acenteleri, kariyerleri için zengin içerikli bir eğitim programına dahil olurken, önemli bir sosyal sorumluluk projesinin de parçası oldular.
Aksigorta Satış Akademisi kapsamında Aksigorta acentelerine özel eğitim planlamasının yapıldığını ve 2015 yılında 5 ana başlıkta toplam 10 gün eğitim gerçekleştirildiğini belirten Aksigorta İnsan Kaynakları Genel Müdür Yardımcısı Özge Pala, “Sektörümüzün gelişmesinde önemli pay sahibi olan acentelerimizin işlerinde fark yaratarak işletmelerini ve Aksigorta’yı daha da ileriye taşımaları için kesintisiz eğitimin gerekliliğini biliyoruz. Gelişimlerine destek olmak üzere kurduğumuz Aksigorta Satış Akademisi ile acentelerimizin yönetsel, teknik ve kişisel bilgi ve becerilerini geliştirmeye yönelik nitelikli içerikler geliştirdik. Bu doğrultuda gelişimlerine katkı sağlamaya devam edeceğiz.” dedi.
Daha Fazla Bilgi İçin:

Şebnem Ateş, Caretta İletişim

0216 470 93 43 - Dahili 116

sebnema@carettailetisim.com

Aksigorta hakkında: 1960 yılında kurulan Aksigorta, Türkiye’nin dört bir yanındaki bireysel ve kurumsal müşterilerine, 700 çalışan, 16 bölge müdürlüğü, 2.000’i aşkın bağımsız acente, 990 Akbank şubesi, 69 broker ve 3.600 anlaşmalı kurum ile hizmet vermektedir. Sağlıktan kaskoya, işyeri paketinden sorumluluk sigortalarına kadar çok sayıda ürünü sunan Aksigorta, Türkiye’de sektörün büyümesine, toplumsal sigorta bilincini mümkün olan her koldan geliştirmeye, sigortacılık ürünlerini ve hizmetlerini toplumun tüm kesimlerine ulaştırmaya odaklanmaktadır. Aksigorta, tecrübesini, bilgisini, imkanlarını, müşterilerine doğru çözümleri sunmak, olumlu bir deneyim yaşatmak ve onların, aileleri ile birlikte geleceğe güvenle bakmalarını mümkün kılmak için kullanmaktadır. 2011 yılında Sabancı Holding’in dünya devi Belçikalı Ageas ile yaptığı ortaklığın ardından, Sabancı Holding %36, Ageas %36 hisseye sahip olmuştur. Kalan %28’lik hisse ise İMKB ulusal pazarında işlem görmektedir.

http://www.aksigorta.com.tr

http://facebook.com/Aksigorta

http://twitter.com/Aksigorta
Yüklə 8,97 Kb.

Dostları ilə paylaş:
Verilənlər bazası müəlliflik hüququ ilə müdafiə olunur ©muhaz.org 2024
rəhbərliyinə müraciət

gir | qeydiyyatdan keç
    Ana səhifə


yükləyin