3. BİLİm küLTÜR ve sanat şenliĞİ 07 Mayıs 2014 Çarşamba AÇiliş TÖreni 10: 15



Yüklə 33,01 Kb.
tarix29.10.2017
ölçüsü33,01 Kb.

3.BİLİM KÜLTÜR ve SANAT ŞENLİĞİ
07 Mayıs 2014 Çarşamba
AÇILIŞ TÖRENİ
10:15 Gençlik Yürüyüşü

Ziraat Fakültesi Önünde Toplanma ve

Atatürk Anıtına Kortej Halinde Yürüyüş
10:30 Atatürk Anıtına Çelenk Koyma

Saygı Duruşu ve İstiklal Marşı



Yer: Tayfur Sökmen Kampüsü Atatürk Anıtı
10:45 Çarşı Kompleksine Hareket

Halk Oyunları Gösterisi”



Düzenleyen: SKS Halk Oyunları Topluluğu

Yer: Çarşı Kompleksi Tayfur Sökmen Kampüsü
11:00 Açılış Konuşmaları

Sn.Yavuz YASUL – Öğrenci Konsey Bşk.



Sn. Rektörümüz Prof.Dr.Hüsnü Salih GÜDER

Yer: Çarşı Kompleksi Tayfur Sökmen Kampüsü

11:45 Müzik Dinletisi “Eylem ve Orkestrası”

Yer: Gençlik Sahnesi, Şenlik Alanı Çarşı Kompleksi
12:00 Oba Pilavı ( Etli Pilav ve Ayran İkramı)

Yer: Çarşı Kompleksi Tayfur Sökmen Kampüsü
13:00 Ferdi Bisiklet Yarışı (Erkekler ve Bayanlar Kategorisinde)

Düzenleyen: SKS Bisiklet Topluluğu

Parkur: Ziraat Fakültesi Arka Otoparkı - -Besyo Arkası-Atatürk Konferans Salonu
13:00 Kısa Mesafe Bisiklet Denge Yarışı

Düzenleyen: SKS Bisiklet Topluluğu

Yer: Çarşı Kompleksi PTT Ofisi Önü
13:30 -17:00 3.Geleneksel Ulusal Girişimcilik Zirvesi

Taskin Subaşı - Borsa Istanbul Insan Kaynaklari Egitim Müdürü

Beni Boyle Sev Dizisi Oyuncuları - Söyleşi

Gökhan Buyuksengur - Türkiye Sermaye Piyasaları Birliği Eğitim Müdürü

Taha Altayli - Film Yapımcısı

Kadir Dogulu - Sunucu ve Oyuncu



Düzenleyen: SKS Kariyer ve Girişimcilik Topluluğu

Yer: Atatürk Konferans Salonu
13:30 -17:00 “Resim Performansı”

Düzenleyen:SKS Plastik Sanatlar Topluluğu

Yer: Çarşı Kompleksi Tayfur Sökmen Kampüsü
14:00 Paintball Oyunları

Yer:Ziraat Fakültesi Okaliptus Alanı

15:00 Geleneksel Oyunlarımız

Uzun Eşek, Halat Çekme, Sandalye Kapmaca, Yoğurtta Altın Bulma Yarışı



Yer: Şenlik Alanı Çarşı Kompleksi
15:00 Su Savaşı

Yer: Ziraat Fakültesi Okaliptus Alanı
15:00 Kross Yarışması Erkekler 3000 mt

Parkur: Alahan - Çarşı Kompleksi
15:30 Kross Yarışması Bayanlar 2000 mt

Parkur: AlahanBeden Eğitimi ve Spor Yük.Ok.Müd.
16:00 Konferans: “Öğretmen Gözüyle Öğrenci Modeli”

Konuşmacı: Yrd.Doç.Dr.C.Serhat AKIN

Düzenleyen: İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi

Yer: Atatürk Konferans Salonu Amfi II
17:00 Personellerarası Açılış Gösteri MAçı

Yer: Kapalı Spor Salonu
16:30 Sirtaki Gösterisi

Düzenleyen: SKS Dans Topluluğu

Yer: Gençlik Sahnesi, Şenlik Alanı Çarşı Kompleksi
16:45 Zeybek Gösterisi

Düzenleyen: SKS Dans Topluluğu

Yer: Gençlik Sahnesi, Şenlik Alanı Çarşı Kompleksi
17:00 Salsa Gösterisi

Düzenleyen: SKS Dans Topluluğu

Yer: Gençlik Sahnesi, Şenlik Alanı Çarşı Kompleksi
17:15 Minikler Hatay Yöresi Oyunları

Düzenleyen: SKS Dans Topluluğu

Yer: Gençlik Sahnesi, Şenlik Alanı Çarşı Kompleksi
17:15 Kafkas Halk Dansları

Düzenleyen: Nostalji Kafkas Halk Dansları Topluluğu

Yer:Atatürk Konferans Salonu
17:45 “GRUP OKTAV” Anadolu Rock Müzik

Düzenleyen:Ziraat Fakültesi Öğrencileri

Yer: Gençlik Sahnesi, Şenlik Alanı Çarşı Kompleksi
18:30 – 20:30 Kick Box Gösterisi

Düzenleyen: Beden Eğitimi ve Spor Yüksek Okulu Kick Box Temsilciliği

Yer: Şenlik Alanı Çarşı Kompleksi
19:00 “GRUP NEBRAS” Rock Müzik

Düzenleyen:Ziraat Fakültesi Öğrencileri

Yer: Gençlik Sahnesi, Şenlik Alanı Çarşı Kompleksi
Not: Spor müsabakaları 02 Mayıs – 09 Mayıs tarihleri arasında gerçekleştirilecektir.

08 Mayıs 2014 Perşembe
10.00-19.00 Spor Müsabakaları Karşılaşmaları

Yer: Kapalı Spor Salonu

10:00 -12:00 Motorcross Semineri

Türkiye Motor ve Motor Sporları Tarihi: Hasan Kalaycı&Kenan Sofuoğlu & Serdar Bostancı”



Konuşmacı ve Uygulayıcı: Necati Kalaycı

Müracaat Adresi: sksdb@mku.edu.tr

Yer: Amfi II
10:00 -17:00 3.Geleneksel Ulusal Girişimcilik Zirvesi

Ahmet Koskan- Fakir Ev Aletleri A.Ş İnsan Kaynakları Müdürü

Avivasa İnsan Kaynakları Müdürü

Volkan Severcan ve Çocuklar Duymasın Ekibi



Düzenleyen: SKS Kariyer ve Girişimcilik Topluluğu

Yer: Atatürk Konferans Salonu
10:00 -17:00 “Resim Performansı”

Düzenleyen:SKS Plastik Sanatlar Topluluğu

Yer: Çarşı Kompleksi Tayfur Sökmen Kampüsü
13:00 Kısa Mesafe Bisiklet Denge Yarışı

Düzenleyen: SKS Bisiklet Topluluğu

Yer: Çarşı Kompleksi PTT Ofisi Önü
13:30 Motora Hakimiyet Eğitimi

Uygulayıcı: Necati Kalaycı

Yer: Kapalı Spor Salonu Ön Tarafı



14:00 Paintball Oyunları

Yer: Ziraat Fakültesi Okaliptus Alanı
14:00 “M.K.Ü. Ses Yarışması” Ön Elemeleri

Başvuru Formu Adresi::www.mku.edu.tr

Başvuru Adresi: sksdb@mku.edu.tr

Son Başvuru Tarihi 06 Mayıs 2014



Yer: Şenlik Alanı Çarşı Kompleksi
15:00 Su Savaşı

Yer : Ziraat Fakültesi Okaliptus Alanı
15:30 Geleneksel Oyunlarımız

Uzun Eşek, Halat Çekme, Sandalye Kapmaca



Yer: Şenlik Alanı Çarşı Kompleksi
16:00 Uçurtma Şenliği

Düzenleyen: SKS Teknik Araştırma Gezi ve Etkinlik Topluluğu

Yer:Mühendislik Fakültesi
17:00 “GRUP ARMONİ” Pop-Türkü

Düzenleyen:Ziraat Fakültesi Öğrencileri

Yer: Gençlik Sahnesi, Şenlik Alanı Çarşı Kompleksi

19:30 Müzik Dinletisi “Levent Şahin”

Havai Fişek Gösterimi



Yer: Gençlik Sahnesi, Şenlik Alanı Çarşı Kompleksi
20:00 Tiyatro: Çanakkale Mahşeri

Oyuncular: Greyfurt Tiyatro Grubu

Düzenleyen: SKS Kültür ve Medeniyetler Topluluğu

Yer: Atatürk Konferans Salonu
Not: Spor müsabakaları 02 Mayıs – 09 Mayıs tarihleri arasında gerçekleştirilecektir.

09 Mayıs 2014 Cuma
10:00 -17:00 “Resim Performansı”

Düzenleyen:SKS Plastik Sanatlar Topluluğu

Yer: Çarşı Kompleksi Tayfur Sökmen Kampüsü
10.00-19.00 Spor Müsabakaları Karşılaşmaları

Yer: Kapalı Spor Salonu

13:00 Motorcross Uygulama Eğitimi & İleri Sürüş Teknikleri

Konuşmacı ve Uygulayıcı: Necati Kalaycı

Yer: Kapalı Spor Salonu Ön Tarafı
13:00 Kısa Mesafe Bisiklet Denge Yarışı

Düzenleyen: SKS Bisiklet Topluluğu

Yer: Çarşı Kompleksi PTT Ofisi Önü
14:00 Paintball Oyunları

Yer: Ziraat Fakültesi Okaliptus Alanı
14:30 Resim Sergisi

Düzenleyen: Altınözü Meslek Yüksek Okulu

Yer: Atatürk Konferans Salonu
15:00 Su Savaşı

Yer : Ziraat Fakültesi Okaliptus Alanı
15:00 “M.K.Ü. Ses Yarışması” Finali

Yer: Şenlik Alanı Çarşı Kompleksi
17:00 Tiyatro: Japon Kukla

Yönetmen: Dario Fo

Türü: Trajik Komedi

Düzenleyen: Abant İzzet Baysal Üniversitesi Tiyatro Topluluğu

Yer: Atatürk Konferans Salonu
18:30 Spor Müsabakaları Ödül Töreni

Yer: Kapalı Spor Salonu

19:00 Konser: “GÖKMEN”

Hasret Türküleri ile Havai Fişek Gösterimi



Yer: Gençlik Sahnesi, Şenlik Alanı Çarşı Kompleksi


Not: Spor müsabakaları 02 Mayıs – 09 Mayıs tarihleri arasında gerçekleştirilecektir.
10 Mayıs 2014 Cumartesi
16:00-18:00 Karton Kayık Yarışması

Düzenleyen: Deniz Bilimleri ve Teknolojisi Fakültesi

Yer: İskenderun Sahil Kıyısı Balıkçı Barınağı Mendireği Arka Tarafı

11 Mayıs 2014 Pazar
16:00-20:00 Geleneksel Sportif Olta Balıkçılığı Yarışması

Düzenleyen: Deniz Bilimleri ve Teknolojisi Fakültesi

Yer: İskenderun Sahil Kıyısı Yelken Kulübü/Atatürk Anıtı Arasında
Kataloq: files
files -> Fövqəladə hallar və həyat fəaliyyətinin təhlükəsizliyi”
files -> Azərbaycan Respublikası Kənd Təsərrüfatı Nazirliyi Azərbaycan Dövlət Aqrar Universiteti adau-nun 80 illik yubileyinə həsr edilir adau-nun elmi ƏSƏRLƏRİ g əNCƏ 2009, №3
files -> Ümumi məlumat Fənnin adı, kodu və kreditlərin sayı
files -> Mühazirəotağı/Cədvəl I gün 16: 40-18: 00 #506 V gün 15: 10-16: 30 #412 Konsultasiyavaxtı
files -> Mühazirə otağı/Cədvəl ivgün saat 13 40 15 00 otaq 410 Vgün saat 13 40 15 00
files -> TƏDRİs plani iXTİsas: 050407 menecment
files -> AZƏrbaycan respublikasi təHSİl naziRLİYİ XƏZƏr universiteti TƏHSİl faküLTƏSİ
files -> Mühazirə otağı/Cədvəl Məhsəti küç., 11 (Neftçilər kampusu), 301 n saylı otaq Mühazirə: Çərşənbə axşamı, saat 16. 40-18. 00

Yüklə 33,01 Kb.

Dostları ilə paylaş:




Verilənlər bazası müəlliflik hüququ ilə müdafiə olunur ©muhaz.org 2020
rəhbərliyinə müraciət

    Ana səhifə