7-oct. 2011 30-oct. 2011 201159001 strazeele (59) Ep Prix de la screg horse Rider



Yüklə 282,52 Kb.
tarix31.10.2017
ölçüsü282,52 Kb.


27-oct.-2011 - 30-oct.-2011



201159001

STRAZEELE (59)

Ep 2 - Prix de la SCREG

Horse

Rider

Sex/Breed/Color/Year/SirexDam(Sire of Dam)/Owner/Breeder/Country

Barème A à temps différé

276

Pen.

Time

Time

Pen.

Round

Jump-off

468

BORIS

Mr. Armand Darragon - FRA

H/AES/GRIS/2001/CENTO LANO x (CAPAN)/FLAVIO DE CASTRO//-


1

356

Ektor M

Mme. Joelle Cairaschi Dagut - FRA

H/BWP/Gris/2004/Clinton x Sydney M(Darco)/Michelle Gehard/Mme Maria Moors/BEL


2

398

Adawa E

Mme. Malorie Cambrelin - BEL

H//BAI/2000/Heartbreaker x (Symfonie)/Cambrelin Malorie//FRA


3

407

Arragon

Mr. Junot Detry - BEL

H//BAI/1993/Apart x (Fruhling)/Catwalk Horse Team -Gimpex Nv//FRA


4

222

Edesa Conchita

Mme. Elisa Zugnaz - ITA

F//NOIPAN/2002/Concetto x Taigra(Grannus)/Edesa//FRA


5

264

Nixon D'Aron

Mme. Madeleine Herbeau - FRA

H/SFA/Bai/2001/Le Tot De Semilly x Alysse D'Aron(Office Notarial*Hn)/Guy
Martin/Jean-Pierre Girard/FRA(50)


6

301

Quoreane D'Ete

Mr. Nicolas Houzelle - FRA

F/SFA/Alezan/2004/For Pleasure x Baladine IV*Aubiose(Muguet Du Manoir*Hn)/Jeanne
Gibert/Rene Favetta/FRA(69)


7

438

Tango De La Bouverie

Mme. Claire Vanderheyde - BEL

M/SBS/BAI/2003/Orlando x (Voltaire)/Henquin Albert//FRA


8

448

Fontaine D O

Mr. Anthony Wellens - BEL

F/BWP/BAI/2005/Toulon x (Tenor Manciais)/Ringoot Luc//FRA


9

460

Calimero

Mr. Alberto Harari - MEX

-//// x ()///-


10

413

Milady Des Hayettes

Mme. Perrine Fannoy - BEL

F//BAI/2000/Le Tot De Semilly x (Alme)/Atlas Kathleen//FRA


11

416

Widia

Mr. Bertrand Genin - BEL

F/BWP/BAI/1999/Gotspe x (Primo Des Bruyeres)/Englebienne Nathalie//FRA


12

360

Rommy Prom

Mme. Mathilde Sabarots - FRA

F/CDM/Bai/2002/Canaye x Gitana(James)/Patrick Sabarot/M. Jose Alfredo Hernandez/MEX


13

272

Prunelle Des Grivaux

Mme. Audrey Blanquier - FRA

F/SFA/Bai/2003/Tarzan De Beaulieu*Hn x Dream III(Stew Boy*Hn)/Audrey
Blanquier/G.a.e.c. Marillonnet/FRA(71)


14

302

Orientale Amour

Mr. Frederic Sangnier - FRA

F/SFA/Noir/2002/Artos x Tessy Des Landes(Ithuriel)/Liste Rouge/Philippe-Julien
Dievart/FRA(59)


15

408

Zylonie

Mr. Arnaud Doem - BEL

F/KWPN/BAI/2004/Lupicor x (Goodwill)/Buisseret Pascal//FRA


16

463

Néo de la hennerie

Mme. Rania Ghailani - MAR

H/SFA/ALEZAN/2001/Quabri du Val x (Ex Voto)/Rania Ghailani//-


17

Opium Des Chenes

Mr. Baptiste Couperie - FRA

18

28-oct.-2011 15:02

Page 1/5




APER

Ep 2 - Prix de la SCREG

Horse

Rider

Sex/Breed/Color/Year/SirexDam(Sire of Dam)/Owner/Breeder/Country

Barème A à temps différé

276

Pen.

Time

Time

Pen.

Round

Jump-off

293

F/SFA/Bai f./2002/Parco x Filomene Du Nan(Persan II*Hn)/Veronique Bartin/Emmanuel
Cochin/FRA(45)


307

Quac

Mme. Benedicte Franquet - FRA

H/HOLST/Bai/2005/Quarterback x Monik(Contender)/S.a.r.l. De Villers/M. Werner
Bruegge/-


19

267

Joke D'Araval

Mr. Axel Van Vliet - FRA

H/SFA/Bai/1997/Shogoun II x Astuce D'Araval(Naif De La Grange)/Nathalie Van
Vliet/Jean-Bernard Palmer/FRA(61)


20

404

Kalinka De Vaudival

Mme. Marine Clarenne - BEL

F//BAI/1998/Quouglof Rouge x (Genet De Bratand)/Petit Jacques//FRA


21

165

CANNOSO

Mr. Jules Van Roosbroeck - BEL

M/OLD/BAI/2005/CANNAVARO x (ZEUS)/MAES CHANTAL//-


22

78

Cyrius V

Mme. Fee Goldbeck - GER

M/Z/GR CL/2002/Cento x Ceres Rouge(Ithuriel)/Generalkonsulat des Koni//-


23

300

Quick Boy Du Lys

Mme. Alexia Tyberg - FRA

H/SFA/Alezan/2004/Dollar Dela Pierre x Divona(Oberon Du Moulin)/Alexia
Tyberg/Clemence Laborde/FRA(95)


24

314

Rivale De La Rasse

Mr. Alexandre Leriche - FRA

F/CS/Alezan/2005/Chin Chin x Palma Nova(Pageno)/Frederik Leriche/Frederik
Leriche/FRA(59)


25

296

Regence

Mr. Denis Baschet - FRA

F/SFA/Bai/2005/Dollar Dela Pierre x Cachemire V(If De Merze)/S.c.e.a. Haras De
Reux/S.c.e.a. Elevage Deuquet/FRA(18)


26

434

Vita Bella De Septon (e.t.)

Mme. Virginie Thonon - BEL

F//GRIS/2005/Ogano Sitte (e.t.) x (Bon Ami)/Val De Somme//FRA


27

477

ZONCORDES

Mr. Frédéric Bouvard - FRA

M/KWPN/BAI/2004/PLACIDO x (CONCORDE)/LINICO HORSES//-


28

303

Quick Star De Hurtebise

Mme. Ingrid Strom - FRA

H/SBS/Bai/2000/Kashmir Van'T Schuttersho x Utopie Des Six Chemins(Codex)/Alexandra
Birgen Strom/Mme Severine Siraux/BEL


29

349

Quinoa Des Charmilles

Mr. Edouard Coral - FRA

F/SFA/Bai/2004/Cyrano Du Marais*Hn x Bise De L'Ermitage(Lyrelon)/Sport Elec
International/Valentine Crevel/FRA(60)


30

313

Quaraba Du Gabereau

Mr. Guillaume Foutrier - FRA

F/SFA/Bai/2004/Calvaro x Egalite Du Moulin(Hurlevent)/Liste Rouge/E.a.r.l. Haras Du
Gabereau/FRA(45)


31

291

Othello De Felines

Mr. Titouan Schumacher - FRA

H/SFA/Bai/2002/Quidam De Revel x Faline Genevris(Pegase Gerbaux)/S.a.r.l. Haras Des
Brimbelles/Claude Perreau/FRA(42)


32

389

Eagle Vt Hazelarenhoekje

Mr. Pedro Nolasco - BRA

M/BWP/BAI/2004/Canturo x Carrera Vd Heffinck()/Marc Huyghe//FRA


33

279

Zafira

Mme. Valerie Rohmer - FRA

F/KWPN/Alezan/2004/Regino x Osminde(Jorn)/Valerie Rohmer/M. G.j. Harmsen/NED


34

312

Miss Diam'S

Mme. Melanie Debouver - FRA

F/SFA/Bai/2000/Diamant De Semilly x Sanis(Florissant)/Melanie Debouver/Herve
Vanhersecke/FRA(59)


35

406

Fashion Girl By Catwalk

Mr. Gilles Detry - BEL

F/BWP/BAI/2005/Diamant De Semilly x (Voltaire)/Gimpex Nv-Catwalk Horse//FRA


36

28-oct.-2011 15:02

Page 2/5

APER




Ep 2 - Prix de la SCREG



Horse

Rider

Sex/Breed/Color/Year/SirexDam(Sire of Dam)/Owner/Breeder/Country

Barème A à temps différé

276

Pen.

Time

Time

Pen.

Round

Jump-off

431

No Limit Z

Mr. Eric Lombard - BEL

M/Z/BAI/2005/Non Stop x (Le Tot De Semilly)/Lombard Eric//FRA


37

427

Attila Van De Schildeboshoeve

Mme. Nadege Janssen - BEL

H//GRIS/2000/Clinton x (Major De La Cour)/De Wandel Antoine//FRA


38

452

Azuro

Mr. Jose Thiry - BEL

M/KWPN/BAI/2005/Chatam x Mera(Fedor)/Patrick Hubert//-


39

424

Feanor

Mme. Stephanie Huys - BEL

H//BAI/2005/For Pleasure x (Feinschnitt I Vd Richter)/Rogghe Simon//FRA


40

311

Iris De Rublard

Mme. Isabelle Strom - FRA

H/SFA/Alezan/1996/Valespoir Malabry x Anisette De Laleu(Fury De La Cense)/Isabelle
Strom/Paulette Bauthamy/FRA(44)


41

274

Rockoeur Lutterbach

Mme. Chloe Defives - FRA

M/SFB/Bai/2005/Orlando x Fanette Chuquerie(Muguet Du Manoir*Hn)/Gilles Edmond
Cuif/Jean-Emmanuel Schmidt/FRA(67)


42

285

Utah Beach Tm

Mr. Thomas Cousin - FRA

F/HOLST/Bai/2002/Quentin x Vb(H2)/Thomas Cousin/M. Hans Meves/-


43

290

Noa Du Plessis*Lillebec

Mme. Valentine Pozzo Di Borgo - F

F/SFA/Al bru/2001/Quidam De Revel x Ivanoa Du Pave(Calypso D'Herbiers*Ecolit)/S.c.e.a.
De Lillebec/Andre Chenu/FRA(14)


44

265

Quachemire D'Epic

Mr. Jean Christophe Gavrel - FRA

M/SFB/Bai/2004/Clinton x Isis Des Monts Fleuri(Galoubet A)/Jean-Christophe
Gavrel/Benedicte Broucqsault/FRA(59)


45

374

Crack Van Het Gavershof

Mr. Olivier Rohmer - FRA

H/BWP/Bai/2002/Rubens Du Ri D'Asse D'96 x Virena Van Het Gavershof(Capital)/Melanie
Rohmer/M. Herve Baert/BEL


46

461

Elle La 111

Mr. Alberto Harari - MEX

-//// x ()///-


47

297

Noisette De Rumilly

Mr. Thierry Lambert - FRA

F/SFA/Bai/2001/Bolero De Brecey*Hn x Oudja De Bantigny(Barigoule)/Paul
Lhotellerie/Paul Lhotellerie/FRA(59)


48

442

Bijou

Mr. Axel Verberckmoes - BEL

H//ALEZAN/2001/ x ()/Vervoort Jonas//FRA


49

437

Amber M

Mr. Olivier Van Roosbroeck - BEL

F/KWPN/BAI/2005/Contender x (Cor De La Bryere)/Van Roosbroeck Olivier//FRA


50

469

Leila Shoun

Simon Deroubaix - FRA

H/SFA/BAI/1999/Galoubet A x Ushaia(Falbala)/Véronqiue Deroubaix Laury/Véronqiue
Deroubaix Laury/-


51

454

Bebop van de drouwershoeve

Mme. Ockerman Chloé - BEL

M/BWP/GR CL/2001/Utrillo vd Heffinck x Kandia()//Philippe Skalli/-


52

410

Belzebub Van De Maltahoeve

Mme. Charlene Donnay - BEL

H//ALEZAN/2001/ x ()/Donnay Charlene//FRA


53

284

Oxus De Reis

Mme. Pauline Cogniot - FRA

H/SFA/Alezan/2002/Baloubet Du Rouet x Victory Nocturne(J'T'Adore)/Equus S.a./Isabelle
Bourdais/FRA(61)


54

282

Melfos De Sury

Mr. Alexandre De Rothschild - FRA

H/SFA/Bai/2000/Adelfos x Eloa De Sury(Oberon Du Moulin)/S.c.e.a. Haras De Reux/G.a.e.c.
Cougny Sury/FRA(58)


55

28-oct.-2011 15:02

Page 3/5

APER




Ep 2 - Prix de la SCREG



Horse

Rider

Sex/Breed/Color/Year/SirexDam(Sire of Dam)/Owner/Breeder/Country

Barème A à temps différé

276

Pen.

Time

Time

Pen.

Round

Jump-off

337

Naturel

Mr. Edouard Mathe - FRA

M/SFA/Al bru/2001/Carthago x Gavotte Du Defey(Voltaire)/Moira Forbes/Domenico
Massironi/FRA(14)


56

382

Eurocommerce Zurich

Mr. Wout Jan Van Der Schans - NE

M/KWPN/GRIS/2004/Berlin x Tzarina(Concorde)/Eurocommerce Promotie B.V.,//FRA


57

306

Kim Du Bois

Mme. Marie Helene Desprez Berko

H/SFA/Alezan/1998/Bouton D'Or IV*Hn x Vahine Du Bois(Obligeant*Hn)/Frederic
Berkowicz/Jerome Chabrol/FRA(60)


58

446

Sea Coast Azzaro Vdb Z

Mr. Gregory Wathelet - BEL

M//BAI/2003/Andiamo Z x (Feinschnitt I Vd Richter)/Sea Coast//FRA


59

453

Cortina 179

Mme. Bliss Heers - USA

-//// x ()///-


60

367

Maverick La Furie

Mme. Melanie Desrumaux - FRA

H/SFA/Bai/2000/Sirocco Rouge x Fareska Du Manoir(Royal Ardent)/Melanie
Desrumaux/Sandy Mairie/FRA(59)


61

317

Coliwhe Preuilly Z

Mme. Moana Noulot - FRA

F/Z/Alezan/2004/Cento x Insa II(Sandro)/Pierrick Noulot/Soc. Fermiere De Preuilly/BEL


62

321

Tresor

Mme. Faustine Defrance - FRA

H/SI/Alezan/1999/Le Tot De Semilly x Turielle(Moon Mountain)/S.a.r.l. Schotsmans
Bernard/M. S. Anastasio/ITA


63

191

Chablis Z

Mr. Luis Astolfi - ESP

M/Z/Bay/2005/Crown Z x Cloe(Darco)/FIDEL SEGOVIA//FRA


64

459

Quatre Diamant DB

Mr. Thierry Goffinet - BEL

F/SFA/BAI BR/2004/Diamant De Semilly x (Quantum)/Nicole Bouillard//-


65

283

Qarino

Mr. Franck Vancrayelynghe - FRA

///2011/ x ()///FRA


66

338

Mosquito Du Thour

Mme. Ingrid Lepreux - FRA

H/SFA/Baimel/2000/Nidor Platiere x Tora Du Bois(Lama Des Landes)/Ingrid Lepreux/Ingrid
Lepreux/FRA(08)


67

493

VIKINGS DU MARAIS RC

Mr. Maximilien Lemercier - FRA

M/SBS/GRIS/2005/PRESIDENT x (JOKINAL DE BORNIVAL)/MAXIMILIEN LEMERCIER//-


68

400

Esmir De Reve

Mr. Gertjan Casteels - BEL

M//ALEZAN/2004/Le Tot De Semilly x (Quito De Baussy)/Bruyninx Guido//FRA


69

275

Roquebrune Latour

Mme. Zoe Muller - FRA

F/HOLST/Gris/2005/Calato x Daffy(Rocadero)/Evelyne Muller/M. Alfred Sengelmann/-


70

351

Oasis Du Pepin

Mr. Nicolas Houzelle - FRA

H/SFA/Alezan/2002/Grenat De Grez x Val Pepine(Matador Du Bois)/Carole
Kallenbrum/Hubert Angot/FRA(50)


71

357

Quinine Du Blanc

Mme. Frederique Bernard - FRA

F/SFA/Bai/2004/Calvaro x Bricole D'Escla(Espoir D'Escla)/Yannick Simmler/Thierry
Pineau/FRA(85)


72

144

CAMERON Z

Mr. Nicolas Mignon - BEL

H//ALEZAN/2002/ x ()/ITAKURA YOKO//-


73

323

Nelson D'Espoir

Mme. Emmanuelle Carpentier - FR

M/SFA/Alezan/2001/Alfa D'Elle*Hn x Quiva II(Bleu D'Espoirs)/Cedric Sue/Jean-Noel
Adou/FRA(59)


74

28-oct.-2011 15:02

Page 4/5

APER




Ep 2 - Prix de la SCREG



Horse

Rider

Sex/Breed/Color/Year/SirexDam(Sire of Dam)/Owner/Breeder/Country

Barème A à temps différé

276

Pen.

Time

Time

Pen.

Round

Jump-off

451

Ultimo

Mr. Gerfried Puck - AUT

///2011/ x ()///FRA


75

332

Prune De L'Elfe

Mr. Denis Baschet - FRA

F/CSSF/Bai f./2003/Kannan x Ariane De La Borde(Couca)/Agnes Lhomme/Agnes
Lhomme/FRA(24)


76

390

Wildfang Du Trichon

Mme. Pascale Adam - BEL

H//BAI/1999/Gratianus x (Osiris)/Adam Pascale//FRA


77

369

Polka D'Epinette

Mme. Sandra Fuchs - FRA

F/SFA/Al bru/2003/Javollo x Floride D'Epinette(Tamaris III)/Sylvie Crusson/Gilbert
Adams/FRA(08)


78

378

Amelusina 58

Mr. Eddie Moloney - IRL

H/KWPN/BAI F./2005/Mermus R x R Amelusiena 7()/Andrew Dogue//FRA


79

365

Connor 42

Mme. Marine Bouton - FRA

H/HOLST/Bai/2005/Concept x Orchidee Xxx(Calido)/Bruno Xavier Medau/M. Rolf
Schwanitz/-


80

327

Firenze

Mr. Frederic Sangnier - FRA

F/OLD/Bai/2004/Fouquet x Okarella(Landadel)/Agnes Laurent/M. Ullrich Kasselmann/-


81

134

Tarzan Du Val Tibermont

Mr. Alexander Kumps - BEL

M//BAI/2003/Kashmir Van Schuttershof x (Ferville)/Kubicki Cedric//FRA


82

266

Alice Van De Kaai

Mr. Pierre Alexandr Matton - FRA

F/BWP/Gris/2000/Cento x Offley(Uniform)/Pierre Alexandre Matton/M. Goerges Bolle/BEL


83

462

Ptit fleur

Mme. Rania Ghailani - MAR

F//ALEZAN/1996/ x ()/P Invest//-


84

414

Qualamity Jane

Mme. Perrine Fannoy - BEL

F//Piebald/2004/L'Arc De Triomphe x ()/Atlas Kathleen//FRA


85

464

Noble Rivage

Mr. Ronan Helias - FRA

H/SFA/Bai/2001/Grand Rivage x Athis De La Vernee(Italic)/Martine Julita/Martine
Julita/FRA(60)


86

355

Ness D'Ermisserie

Mr. Jean Francois Decayeux - FRA

F/SFA/Al bru/2001/Socrate De Chivre*Hn x Fille D'Ermisserie(Quat'Sous*Hn)/Martine
Lagarde Blondeau/Maurice Le Brun/FRA(50)


87

342

Papillon De Lannay

Mr. Guillaume Foutrier - FRA

H/SFA/Bai/2003/Papillon Rouge*Normandie x Lisa D'Tourelle(Voltaire)/Bernard
Dorchies/Bernard Dorchies/FRA(59)


88

371

Itac De La Barre

Mr. Geoffrey Lotigie - FRA

H/SFA/Al fon/1996/Thurin*Hn x Miss Des Hautvent(Corrent)/Penelope Lotigie/Alain
Gandon/FRA(50)


89

433

PONTIAC

Mme. Virginie Thonon - BEL

M/OLD/ALEZAN/2005/POLYDOX x (CORDIAL MEDOC)/JEAN CORS WAREN//-


90

435

Quinta Des Hayettes

Mr. Pascal Van Laethem - BEL

F/SF/ALEZAN/2004/Bamboula Du Tot x (Papillon Rouge)/Atlas Kathleen//FRA


91

289

Quinette Du Quesnoy

Mme. Charlotte Courtade - FRA

F/SFB/Gris/2004/Helios De La Cour II x Sulta(Capital)/Charlotte Courtade/S.a.r.l. Le Pre
Miray/FRA(50)


92

423

Moineau Des Vents

Mme. Stephanie Haelterman - BEL

H/SFA/BAI/2000/Flipper D Elle x (Feu Sacre)/Haras De Laubry//FRA


93

28-oct.-2011 15:02

Page 5/5

APER



28-oct.-2011 15:02

APER


Yüklə 282,52 Kb.

Dostları ilə paylaş:




Verilənlər bazası müəlliflik hüququ ilə müdafiə olunur ©muhaz.org 2020
rəhbərliyinə müraciət

    Ana səhifə