Basın Bülteni Antalya Bölge’ye yeni transfer Faruk Bayraktar, Lidya Grup Antalya Satış Müdürü olduYüklə 6,07 Kb.
tarix28.10.2017
ölçüsü6,07 Kb.
#18513Basın Bülteni

Antalya Bölge’ye yeni transfer

Faruk Bayraktar, Lidya Grup Antalya Satış Müdürü oldu

İstikrarlı büyümesini güçlü İK politikasıyla destekleyen Lidya Grup, Antalya Bölge Satış Müdürü olarak Faruk Bayraktar’ı transfer etti.
Dört şirketi ile beş bölgede, dokuz bayisi ile de Türkiye genelinde doküman çözümleri hizmeti sunan Lidya Grup, insan kaynağı yatırımlarına devam ediyor. Xerox ve Epson distribütörü olan Lidya Grup, Anadolu genelinde dinamik bir dağıtım ağına sahip. Dağıtım ağının etkin yönetilmesi gerektiğine inanan Lidya Grup, satış kanalını güçlendirecek yeni profesyonelleri kadrosuna dahil ediyor. Faruk Bayraktar’ı Antalya Bölge Satış Müdürü olarak transfer eden Lidya Grup, bölgeye yönelik planlanan hamlelerin de sinyallerini veriyor.
Antalya Bölge’de hedeflerin üzerine çıkacağız”

Güven temeli üzerine inşa edilen uzun soluklu işbirlikleri hedeflediklerini belirten Lidya Grup Antalya Bölge Satış Müdürü Faruk Bayraktar; “Antalya Bölgesi 2014 hedeflerini % 100’ün üzerine çıkaracağız. Satış, servis ve finans departmanlarımızın yarattığı güçlü sinerji sayesinde Antalya Bölge’de iş verimliliğini ortaya çıkaran Lidya Grup farkını ortaya koyacağız” dedi.Faruk Bayraktar Kimdir?

Karadeniz Teknik Üniversitesi İşletme Bölümü’nden 1994 yılında mezun olan Faruk Bayraktar, profesyonel iş hayatına 1995-1996 yıllarında Ankara’da özel bir şirkette Personel ve Muhasebe Müdürü göreviyle başladı. 1998-2000 yılları arasında müteşebbis olarak Özel Eğitim Kurumu işletmeciliği yapan Bayraktar, 2000-2009 yılları arasında Mustafa Nevzat İlaç San. A.Ş.’de Karadeniz Bölgesi Satış ve Pazarlama Sorumlusu olarak görev yaptı. 2009 yılında Mustafa Nevzat İlaç’ta Denizli Bölgesi’ne Bölge Müdürü olarak atandıktan sonra 2010-2013 yılları arasında yine aynı şirkette, Akdeniz Bölge Müdürü olarak görevini sürdürdü. Bayraktar, Mart 2014 itibariyle Lidya Grup bünyesinde Antalya Satış Müdürü olarak göreve başladı.


 

Basın Bilgi İçin: PRekare İletişim Danışmanlık E-posta: bilgi@prekare.com

Yüklə 6,07 Kb.

Dostları ilə paylaş:
Verilənlər bazası müəlliflik hüququ ilə müdafiə olunur ©muhaz.org 2022
rəhbərliyinə müraciət

    Ana səhifə