Bestenlisten 0 Männer 100 m



Yüklə 0,63 Mb.
səhifə1/9
tarix17.01.2019
ölçüsü0,63 Mb.
#99166
  1   2   3   4   5   6   7   8   9

B e s t e n l i s t e n 2 0 0 0

Männer - 100 m

11,01 -1,1 1 Buchholz, Jens 17.06.76 SC Potsdam 17.06. Jüterbog

11,08 +0,3 1v2 Nichelmann, Lutz 15.01.79 SC Potsdam 17.06. Jüterbog

11,14 +2,0 5 Brandt, Christian 04.12.77 SG Gas Fürstenwalde 27.05. Berlin

11,15 -0,2 v2 Meier, Kai-Uwe 12.06.75 SC Potsdam 21.06. Berlin

11,16 +0,4 3v5 Schindler, Janko 07.08.80 SC Potsdam 10.06. Zeven

11,16 +0,3 2v2 Barucha, Stefan 03.04.77 SC Potsdam 17.06. Jüterbog

11,17 1 Landschreiber, Jan 13.06.74 LC Cottbus 24.05. Cottbus

11,18 -0,3 2v4 Pöge, Thomas 06.05.79 SC Potsdam 10.06. Zeven

11,19 2 Nohka, Ralf 23.10.74 LC Cottbus 24.05. Cottbus

11,46 -0,3 2v1 Barucha, Andreas 02.04.79 SC Potsdam 17.06. Jüterbog

11,49 1 Gerlach, Michael 30.01.76 LC Cottbus 01.05. Cottbus

11,51 -4,2 mm Embach, Carsten 12.10.68 SC Potsdam 21.05. Berlin

11,58 0,0 1 Hilke, Ronny 24.10.70 TSV Cottbus 22.07. Potsdam

11,59 3 Schick, Tobias 17.10.80 LC Cottbus 24.05. Cottbus

11,59 0,0 v6 Möller, Frank 16.02.60 SC Potsdam 21.06. Berlin

11,84 -0,7 3Z2 Lang, Tino 13.04.69 SC Potsdam 09.09. Gütersloh

11,90 1 Mühlberg, Jens 15.01.80 VfL Brandenburg 06.05. Brandenburg/H

11,91 0,0 2Z2 Kruppa, Carsten 26.07.72 VSG Bestensee 25.07. Berlin

11,97 -0,3 5 Wunderlich, Frank 24.02.64 SC Potsdam 24.06. Winsen/Luhe

11,98 Wiese, Gunnar 73 SV G Schöneiche 13.05. Berlin

Männer - 200 m

22,06 -0,2 2Z3 Buchholz, Jens 17.06.76 SC Potsdam 11.06. Scheeßel

22,42 -1,1 5Z1 Schulze, Rayk 26.08.78 LC Cottbus 10.06. Zeven

22,78 0,0 z2 Meier, Kai-Uwe 12.06.75 SC Potsdam 21.06. Berlin

22,84 1 Schick, Tobias 17.10.80 LC Cottbus 24.05. Cottbus

22,88 2 Nohka, Ralf 23.10.74 LC Cottbus 24.05. Cottbus

22,93 -0,7 1 Brandt, Christian 04.12.77 SG Gas Fürstenwalde 14.05. Berlin

23,22 +1,4 3 Möller, Frank 16.02.60 SC Potsdam 06.08. Ludwigshafen

23,31 +0,3 1 Hilke, Ronny 24.10.70 TSV Cottbus 22.07. Potsdam

23,80 0,0 z6 Lang, Tino 13.04.69 SC Potsdam 21.06. Berlin

23,93 0,0 3 Kruppa, Carsten 26.07.72 VSG Bestensee 25.07. Berlin

24,10 Mk Beyer, Olaf 04.08.57 Potsdamer LC 01.06. Neubrandenburg

24,36 3 Füssel, Thomas 05.08.71 LC Cottbus 24.05. Cottbus

24,41 -0,3 3Z2 Freimuth, Daniel 14.12.76 SC Frankfurt / O 17.06. Jüterbog

24,47 -0,5 1 Wunderlich, Frank 24.02.64 SC Potsdam 14.06. Potsdam

24,57 +1,2 Illig, Heiko 18.09.70 SV Mot Eberswalde 17.06. Lage

24,65 +0,3 2 Köhring, Stephan 67 LC Dosse Wittstock 22.07. Potsdam

24,73 2 Franzka, Gerd 27.12.58 LC Cottbus 14.06. Cottbus

25,38 4 Schönborn, Mathias 75 USV Cottbus 24.05. Cottbus

25,58 +0,2 2 Kühnel, Andreas 12.10.60 SC Potsdam 17.05. Potsdam

25,58 +0,2 3 Kreemke, Wolfgang 17.06.55 ESV Lok Potsdam 17.05. Potsdam

Männer - 400 m

50,55 8 Schick, Tobias 17.10.80 LC Cottbus 03.06. Jena

50,78 1Z2 Camara, David 25.07.80 SC Potsdam 17.06. Jüterbog

50,97 Pöge, Thomas 06.05.79 SC Potsdam 27.05. Bernhausen

51,28 1 Hilke, Ronny 24.10.70 TSV Cottbus 22.07. Potsdam

52,83 z4 Steinhorst, Lars 04.09.74 SC Potsdam 21.06. Berlin

52,93 1 Teichmann, Steffen 17.02.74 VfL Brandenburg 06.05. Brandenburg/H

53,22 mm Lang, Tino 13.04.69 SC Potsdam 21.05. Berlin

53,74 mm Embach, Carsten 12.10.68 SC Potsdam 21.05. Berlin

54,71 2 Kuhlmann, Dirk 20.08.79 VfL Brandenburg 06.05. Brandenburg/H

55,10 Baganz, Daniel 15.03.81 LC Cottbus 24.06. Bad Oeynhausen

55,24 Mk Beyer, Olaf 04.08.57 Potsdamer LC 01.06. Neubrandenburg

55,29 1 Zimdahl, Mario 12.08.60 LLG Luckenwalde 22.07. Potsdam

55,44 mm Wunderlich, Frank 24.02.64 SC Potsdam 21.05. Berlin

55,46 1 Franzka, Gerd 27.12.58 LC Cottbus 14.06. Cottbus

55,50 2 Dittrich, Steffen 19.04.62 SV Mot Eberswalde 22.07. Potsdam

55,54 3Z1 Kruppa, Carsten 26.07.72 VSG Bestensee 17.06. Jüterbog

56,10 Finger, Mike 21.08.65 el. Hohen Neuendorf 23.09. Berlin

56,49 Wiese, Gunnar 73 SV G Schöneiche 13.05. Berlin

56,50 Illig, Heiko 18.09.70 SV Mot Eberswalde 03.06. Cottbus

56,74 Mk Kreemke, Wolfgang 17.06.55 ESV Lok Potsdam 01.06. Neubrandenburg

68

Männer - 800 m

1:55,01 1Z2 Teichmann, Steffen 17.02.74 VfL Brandenburg 17.06. Jüterbog

1:57,12 1Z1 Tursch, Enrico 16.02.80 SC Potsdam 17.06. Jüterbog

1:57,46 2Z2 Wagner, Roman 16.10.79 SC Potsdam 17.06. Jüterbog

1:58,46 1 Füssel, Thomas 05.08.71 LC Cottbus 24.05. Cottbus

1:58,94 4Z2 Camara, David 25.07.80 SC Potsdam 17.06. Jüterbog

1:59,15 4Z1 Meister, Carsten 20.07.80 LC Cottbus 17.06. Jüterbog

1:59,21 1 Kuhlmann, Dirk 20.08.79 VfL Brandenburg 10.05. Potsdam

2:00,09 6Z1 Beyer, Olaf 04.08.57 Potsdamer LC 17.06. Jüterbog

2:02,43 2Z1 Dittrich, Steffen 19.04.62 SV Mot Eberswalde 04.08. Ludwigshafen

2:02,81 7Z2 Krüger, Thomas 21.09.77 KSC Strausberg 17.06. Jüterbog

2:03,57 1 Deutschmann, Norbert 26.07.63 KSC Strausberg 04.06. Stendal

2:04,62 6Z2 Habel, Thomas 15.09.69 SV L Schönewalde 08.07. Helsingborg

2:07,88 3 Schneider, Peter 02.06.65 USV Cottbus 22.07. Potsdam

2:09,10 2 Schindler, Janko 07.08.80 SC Potsdam 10.05. Potsdam

2:09,14 2 Kreemke, Wolfgang 17.06.55 ESV Lok Potsdam 17.05. Potsdam

2:10,57 4 Sultanow, Elbrus 22.04.61 MTV Tr Frankfurt/O 22.07. Potsdam

2:10,9 1 Zimdahl, Mario 12.08.60 LLG Luckenwalde 17.09. Jüterbog

2:12,42 4 Lorenz, Marko 21.09.80 SC Potsdam 17.05. Potsdam

2:12,59 4 Matthews, Johannes 27.05.62 Potsdamer LC 14.06. Potsdam

2:14,05 2 Schwarz, Andreas 04.04.60 Potsdamer LC 22.07. Potsdam



Männer - 1000 m

2:35,97 Mk Beyer, Olaf 04.08.57 Potsdamer LC 01.06. Neubrandenburg

2:43,88 1 Lorenz, Karsten 28.09.80 SV L Schönewalde 01.05. Cottbus

2:43,89 2 Habel, Thomas 15.09.69 SV L Schönewalde 01.05. Cottbus

2:45,06 1 Dittrich, Steffen 19.04.62 SV Mot Eberswalde 22.07. Berlin

2:48,0 1 Schwarz, Andreas 04.04.60 Potsdamer LC 12.07. Potsdam

2:49,81 Mk Kreemke, Wolfgang 17.06.55 ESV Lok Potsdam 01.06. Neubrandenburg

2:50,3 3 Matthews, Johannes 27.05.62 Potsdamer LC 12.07. Potsdam

2:50,7 4 Sultanow, Elbrus 22.04.61 MTV Tr Frankfurt/O 12.07. Potsdam

2:50,7 1 Deutschmann, Norbert 26.07.63 KSC Strausberg 03.10. Hoyerswerda

2:54,30 3 Wunderlich, Ralf 09.11.57 USV Cottbus 01.05. Cottbus

Männer - 1500 m

3:43,41 ? Goy, Christian 09.09.76 Rheinsberger SV 29.04. Des Moines/USA

3:51,24 1 Teichmann, Steffen 17.02.74 VfL Brandenburg 17.06. Jüterbog

4:02,86 2 Meister, Carsten 20.07.80 LC Cottbus 17.06. Jüterbog

4:03,89 3 Schneegass, Christoph 14.06.78 SC Potsdam 18.06. Jüterbog

4:10,06 4 Tursch, Enrico 16.02.80 SC Potsdam 17.06. Jüterbog

4:11,44 5 Krüger, Thomas 21.09.77 KSC Strausberg 17.06. Jüterbog

4:14,72 1 Gene, Thomas 80 LG Prignitz 24.05. Potsdam

4:17,91 Mk Beyer, Olaf 04.08.57 Potsdamer LC 01.06. Neubrandenburg

4:21,29 6 Habel, Thomas 15.09.69 SV L Schönewalde 17.06. Jüterbog

4:25,16 Mk Kreemke, Wolfgang 17.06.55 ESV Lok Potsdam 01.06. Neubrandenburg

4:27,78 mm Krüger, Tom 13.10.68 SC Potsdam 21.05. Berlin

4:28,99 2 Fröhlich, Burghard 08.04.62 Kleinmachnower LC 24.05. Potsdam

4:32,63 11Z1 Lorenz, Karsten 28.09.80 SV L Schönewalde 09.07. Helsingborg

4:32,78 1 Wagner, Roman 16.10.79 SC Potsdam 09.04. Jüterbog

4:34,3 Deutschmann, Norbert 26.07.63 KSC Strausberg 14.05. Strausberg

4:36,38 Pöge, Thomas 06.05.79 SC Potsdam 28.05. Bernhausen

4:36,7 1 Dittrich, Steffen 19.04.62 SV Mot Eberswalde 01.07. Kienbaum

4:43,88 9 Schelmat, Axel 13.06.59 SC Potsdam 09.09. Gütersloh

4:48,98 Baganz, Daniel 15.03.81 LC Cottbus 25.06. Bad Oeynhausen

4:52,1 Wiese, Gunnar 73 SV G Schöneiche 14.05. Berlin

Männer - 3000 m

8:50,44 3 Meister, Carsten 20.07.80 LC Cottbus 01.07. Berlin

9:02,99 1 Winkler, Marco 21.04.79 LC Cottbus 03.10. Hoyerswerda

9:03,78 1 Beyer, Olaf 04.08.57 Potsdamer LC 14.06. Potsdam

9:31,30 Mk Kreemke, Wolfgang 17.06.55 ESV Lok Potsdam 01.06. Neubrandenburg

9:34,39 1 Fröhlich, Burghard 08.04.62 Kleinmachnower LC 17.05. Potsdam

9:39,83 2 Lorenz, Karsten 28.09.80 SV L Schönewalde 20.05. Dresden

9:43,0 1 Reif, Jens 17.03.66 WSG Königs Wusterh. 21.05. Königs Wusterh.

9:45,63 1 Matthews, Johannes 27.05.62 Potsdamer LC 05.07. Potsdam

9:56,54 2 Köhler, Wolfgang 24.09.53 ESV Lok Potsdam 05.07. Potsdam

10:03,46 3 Schlosser, Torsten 29.01.64 Rathenower LV 14.06. Potsdam

69

Männer - 3000 m (Fortsetzung)

10:06,0 2 Köpke, Matthias 20.02.56 WSG Königs Wusterh. 21.05. Königs Wusterh.

10:17,0 3 Bublak, Raymond 12.11.70 VSG Bestensee 21.05. Königs Wusterh.

10:46,0 3 Nerenz, Burghard 02.05.61 ESV Lok Potsdam 28.06. Potsdam

10:46,2 Engert, Reinhardt 13.06.50 SV St Hennigsdorf 10.08. Berlin

10:52,3 1 Heilmann, Horst 16.03.39 Kleinmachnower LC 30.04. Potsdam

10:55,54 1 Winkel, Mario 80 Stahl Eisenhüttenstadt 01.07. Kienbaum

11:02,4 5 Meister, Frank 15.06.60 Kleinmachnower LC 28.06. Potsdam

11:04,5 2 Donath, Klaus-Peter 13.06.53 SV Mot Eberswalde 12.07. Potsdam

11:28,8 1 Ulrich, Bernd 22.10.56 LTSV Forst 22.09. Forst

11:31,4 6 Löhr, Christian 25.07.44 Potsdamer LC 28.06. Potsdam



Männer - 5000 m

15:00,05 1 Schneegass, Christoph 14.06.78 SC Potsdam 22.07. Dessau

15:38,24 1 Beyer, Olaf 04.08.57 Potsdamer LC 17.06. Jüterbog

15:47,46 2 Rückert, Ulrich 05.07.73 LC Cottbus 17.06. Jüterbog

15:52,73 3 Zobries, Holger 03.04.66 LC Cottbus 17.06. Jüterbog

15:53,92 4 Nötzel, Ingo 23.09.63 LLG Luckenwalde 17.06. Jüterbog

16:17,35 Mk Kreemke, Wolfgang 17.06.55 ESV Lok Potsdam 01.06. Neubrandenburg

16:24,59 5 Reif, Jens 17.03.66 WSG Königs Wusterh. 17.06. Jüterbog

16:29,70 6 Michel, Jan 19.02.75 VfL Brandenburg 17.06. Jüterbog

16:39,00 2 Fröhlich, Burghard 08.04.62 Kleinmachnower LC 22.07. Potsdam

16:45,71 9Z1 Lorenz, Karsten 28.09.80 SV L Schönewalde 07.07. Helsingborg

16:46,00 3 Reichhold, Fred 20.05.62 LAC Ruppin 22.07. Potsdam

16:53,84 mm Krüger, Tom 13.10.68 SC Potsdam 21.05. Berlin

16:57,68 2 Köhler, Wolfgang 24.09.53 ESV Lok Potsdam 22.07. Potsdam

16:58,10 7 Koch, Uwe 23.06.61 SC Potsdam 09.09. Gütersloh

17:19,30 8 Firneis, Marco 14.12.79 ASC GW Finsterwalde 17.06. Jüterbog

17:19,7 2 Schlosser, Torsten 29.01.64 Rathenower LV 06.10. Rathenow

17:30,7 1 Matthews, Johannes 27.05.62 Potsdamer LC 28.06. Potsdam

17:32,9 2 Dittrich, Steffen 19.04.62 SV Mot Eberswalde 25.03. Eberswalde

17:44,0 1 Meinecke, Thomas 20.02.65 SV St Hennigsdorf 05.09. Hohen Neuendorf

17:52,0 1 Fraikin, Jörg 25.06.67 SV St Hennigsdorf 05.09. Hohen Neuendorf

Männer - 10000 m

31:16,97 8 Schneegass, Christoph 14.06.78 SC Potsdam 26.05. Troisdorf

34:41,21 Mk Kreemke, Wolfgang 17.06.55 ESV Lok Potsdam 01.06. Neubrandenburg

34:50,08 3 Distler, Albrecht 22.10.83 Fläming WOLV 30.08. Berlin

34:59,19 Mk Beyer, Olaf 04.08.57 Potsdamer LC 01.06. Neubrandenburg

36:18,0 2 Meinecke, Thomas 20.02.65 SV St Hennigsdorf 13.09. Hennigsdorf

36:56,8 2 Bergmann, Aldo 02.07.61 LTSV Forst 22.09. Forst

36:57,0 1 Kupka, Raimund 10.03.59 SV St Hennigsdorf 13.09. Hennigsdorf

37:06,0 1 Engert, Reinhardt 13.06.50 SV St Hennigsdorf 13.09. Hennigsdorf

38:43,8 4 Splittgerber, Ullrich 27.01.61 LTSV Forst 22.09. Forst

39:37,0 2 Itzeck, Holger 17.01.58 SV St Hennigsdorf 13.09. Hennigsdorf

39:50,7 6 Roßberg, Volker 21.04.64 NLLB Cottbus 22.09. Forst

39:59,2 1 Wiese, Rainer 53 KSB Prignitz 05.07. Wittenberge

40:00,0 1 Fiedler, Marco 84 SV St Hennigsdorf 13.09. Hennigsdorf

40:30,0 7 Lerche, Torsten 02.09.59 LTSV Forst 22.09. Forst

40:36,1 8 Harms, Siegfried 24.12.41 NLLB Cottbus 22.09. Forst

40:45,0 3 Franke, Norbert 26.12.50 SV St Hennigsdorf 13.09. Hennigsdorf

41:06,0 3 Göbel, Harry 01.03.56 SV St Hennigsdorf 13.09. Hennigsdorf

41:09,7 10 Ulrich, Bernd 22.10.56 LTSV Forst 22.09. Forst

41:13,4 11 Koal, Gerd 08.10.52 NLLB Cottbus 22.09. Forst

41:27,0 4 Bahr, Reinhard 20.01.48 SG E Oranienburg 13.09. Hennigsdorf

Männer - 10 km

30:20 11 Giern, Wolfgang 23.10.77 LC Cottbus 05.08. Berlin

31:10 11 Schinkoreit, Dirk 02.10.73 USV Cottbus 22.04. Paderborn

31:17 10 v Meister, Carsten 20.07.80 LC Cottbus 13.05. Cottbus

32:07 1 v Schneegass, Christ. 14.06.78 SC Potsdam 09.01. Caputh

33:43 3 v Krüger, Thomas 21.09.77 KSC Strausberg 08.04. Branitz

33:43 1 Michel, Jan 19.02.75 VfL Brandenburg 14.05. Berlin

33:56 1 v Mäde, Stefan 29.10.66 OSC Potsdam LSH 09.01. Caputh

34:07 1 Kreemke, Wolfgang 17.06.55 ESV Lok Potsdam 14.05. Berlin

34:08 1 Reif, Jens 17.03.66 WSG Königs Wusterh. 01.07. Ludwigsfelde

34:15 2 Beyer, Olaf 04.08.57 Potsdamer LC 24.09. Potsdam

70



Yüklə 0,63 Mb.

Dostları ilə paylaş:
  1   2   3   4   5   6   7   8   9




Verilənlər bazası müəlliflik hüququ ilə müdafiə olunur ©muhaz.org 2022
rəhbərliyinə müraciət

    Ana səhifə