Bonet, Ramazan sofralarınızı hem lezzetli hem de pratik dondurulmuş ve taze ürünleri ile zenginleştiriyorYüklə 9,2 Kb.
tarix31.10.2017
ölçüsü9,2 Kb.
#24299

Bonet, Ramazan sofralarınızı hem lezzetli hem de pratik dondurulmuş ve taze ürünleri ile zenginleştiriyor.

1970’ten beri kırmızı et tüketicisini lezzet ve kalite ile bir araya getiren Bonfilet, paketlenmiş ürünlerini2003’te yarattığı Bonet markasıyla seçkin marketlerde müşterilerine sunuyor.

Irkı belli, yuzde 100 yerli besi kullanılan ve besisinden kesimine tüm aşamalarının takip edildiği Bonet ürünleri,kullanılan özel ambalaj teknolojisi M.A.P sayesinde, et ilk günkü tazeliğini ve besin değerini kaybetmeden tüketiciye ulaşıyor. Ürünler, buzdolabında 0- 4°C’de 8- 10 gün, derin dondurucuda -18°C’de 6-12 ay saklanabiliyor.

Bonet’in geleneksel Türk damak tadını koruyan “dondurulmuş ürünler” serisinde Akçaabat köfte, İnegöl köfte, Tekirdağ köfte ve ızgara köfte bulunuyor.Bonet, dondurulmuş grubuna ekleyeceği dondurulmuş kuşbaşı, dondurulmuş kıyma, dondurulmuş biftek ve XXL Burger ile de lezzet serisinigenişletiyor.

“Taze ürünler” serisinde de yer alan köfte çeşitleri yanında dana kıyma, yağsız dana kıyma, dana kuşbaşı, yağsız dana kuşbaşı, dana antrikot, dana stragonof ve dana kontrafile ile geniş bir ürün yelpazesine sahip olan Bonet, Ramazan ayında sofralarınıza yeni tatlar kazandırmayı hedefliyor.

Size, her zaman kullanabileceğiniz paketlenmiş ürünleri ile lezzetli yemekler hazırlama imkanı sağlayan Bonet,mutfağınızdaki en büyük yardımcınız olmaya devam ediyor.Bonfilet Et Sanayi ve Ticaret A.Ş.

Bonfilet, ev içi ve ev dışı et tüketimine yönelik geniş ürün yelpazesiyle, paketlenmiş kırmızı et sektöründe uzmanlaşmış öncü bir kuruluştur.

Bonfilet, tecrübesini, uzmanlığını ve gücünü Akkoyun ailesinden alır. Kökleri 1910’lu yıllara dayanan aile, hayvancılık ve kasaplıkla uğraş vermiş, gelenekselleşmiş bir meslekten gelmektedir.

Ailenin ikinci kuşağı 1970 yılında İstanbul’a yerleşir ve bir kasap dükkanı açar. Dedelerinden devraldıkları tecrübe ve birikimlerini, Akkoyun Et Pazarı adı altındaki bu dükkânda müşterilerine sundukları ürün ve hizmetlerle geliştirmeye devam eder.

1988 yılında yönetime katılan ailenin dördüncü kuşağı alışıla gelmiş kasaplık anlayışının dışında bir hizmet arayışı içine girer. Türkiye için henüz erken olmakla birlikte, eti paketlenmiş olarak işleyip satma fikri üzerinde yoğunlaşırlar.

1992 yılında ilk paketlenmiş et ve et ürünleri, Bonfilet ve Bonet markaları ile lokal market raflarında yer almaya başlar.

2010 yılında Avrupa standartlarına uygun olarak inşa edilen, yüksek teknolojiye sahip Gürpınar - İstanbul’daki Bonfilet Entegre Et Tesisleri’nde ürün çeşitlerini artırarak, daha kapsamlı bir üretim modeline geçilir.

Türkiye’de AB normlarındaki ilk olma özelliğini taşıyan tesislerde üretilen, sağlıklı, lezzetli, Bonfilet et ve et ürünleri; otel, restaurant ve catering mutfaklarında kullanılmakta, yerel marketler ve ulusal zincir marketler aracılığı ile de nihai tüketicinin sofrasında yer almaktadır.

Bonfilet, entegre et tesislerinde, uluslararası kalite standartlarından, lezzetten, sağlıktan ve hijyenden ödün vermeyen bir şirket politikasıyla üretim yapar.

Paketlemede kullanılan MAP teknolojisi, karkas etin vakumlanarak ambalajlanması, ürünlerin çiftlikten market rafına kadar tüm aşamalarının izlenebilirlik zincirinde takip edilmesi gibi sektöre pek çok yenilik kazandıran Bonfilet; ileri teknolojinin tüm imkânlarını insan sağlığı için kullanmaktadır.Bonfilet 2015 yılı itibari ile 105 yıllık hayvancılık, kasaplık ve sanayicilik deneyimini, tüketicilerle daha sıcak temas kurabileceği bir kulvara taşıdı. Bonfilet, İstanbul’da açılan Döner ve Steak House restaurantlarıyla, et sektöründeki tecrübelerini taçlandırmanın gururunu yaşıyor. Bonfilet, et severlerle ilk olarak İstanbul’da buluşan bu lezzet duraklarını, kısa ve orta vadede yurt çapına yaymayı planlanıyor.
Kataloq: bin

Yüklə 9,2 Kb.

Dostları ilə paylaş:
Verilənlər bazası müəlliflik hüququ ilə müdafiə olunur ©muhaz.org 2022
rəhbərliyinə müraciət

    Ana səhifə