Egger BriefYüklə 23,12 Kb.
tarix11.09.2018
ölçüsü23,12 Kb.


Egger Basın Bildirisi

Iconic Awards, Ekim, 2016
Parlak ve kadifemsi mat başka bir ödüle daha layık görüldü.

EGGER PerfectSense Laklı MDF Levhalar, Iconic Awards 2016 yarışmasında 'Best of the Best' ödülüne layık görüldü.

Iconic Awards 2016, Expo Real Fuarının bir parçası olarak, 4 Ekim 2016'da Münih’te bulunan BMW Dünyasında gerçekleştirildi. Yarışmada, ahşap bazlı malzeme üreticisi EGGER, olağanüstü bir ödül aldı. "Ürünler - Özel" kategorisinde yer alan PerfectSense Laklı MDF levhalar, uluslararası uzman jüri tarafından 'Best of the Best’ (en iyinin en iyisi) ödülüne layık görüldü.

Parlak, kadifemsi ve sıcak mat olarak sunulan EGGER PerfectSense Laklı MDF Levhalar, sadece müşteri edinme değil, çok daha fazlasının elde edilmesi amacıyla, kullanım çeşitliliğinde olduğu kadar, görünüm ve izlenimde de kaliteden ödün vermemiş. "PerfectSense, görsel mükemmelliği, yenilikçi yüzeylerin dokunsal etkisiyle birleştiriyor. Ürünün, parmak izi bırakmama özelliği heyecan verici. Dekorlarda hoş görünmeyen parmak izleri artık geçmişte kaldı. Iconic Awards 2017 yarışmasının uzmanlardan oluşan jüri heyeti, üstün kaliteli inovatif bir malzeme olan PerfectSense’nin, bu özellikleri sayesinde, özellikle lüks iç tasarımda kullanılmak üzere çok uygun bir malzeme olduğuna karar verdi. Bu nedenle, ‘Ürünler - Özel’ kategorisinde yer alan bu EGGER ürününü 'Best of the Best' ödülüne layık gördü.

Bu üstün kaliteli ürüne verilen ödülün mutluluğunu yaşayan Ürün Yönetimi - Mobilya ve İç Tasarım Müdürü Michael Egger Jr. ve PerfectSense Üretim Müdürü Andre Wiegelmann, ödülü, 4 Ekim 2016 tarihinde Münih’te teslim aldılar. “Pazara her zaman inovatif ve üstün kaliteli ürünler sunmayı hedeflemekteyiz.” PerfectSense, görünüm ve hissin mükemmel bir uyum içindeki birlikteliğidir. Michael Egger jun., ödülü teslim alırken şunları söyledi: “Bu ödül, olağanüstü üstün kalite standartlarından ödün vermeksizin ilerlediğimiz yolun doğru yol olduğunu bir kez daha kanıtladı.”

Olağanüstü üstün kalite ve tasarım seviyesi

PerfectSense Laklı MDF Levhalar, yeni nesil üstün kaliteli yüzeyleri temsil ediyor. Parlak veya kadifemsi mat, mobilya elementleri ve iç tasarımda kullanılmak üzere son derece uygun. EGGER, PerfectSense ile melamin kaplı levhalarını, görünümde olduğu kadar izlenim ve yüzey dokusunun sağlamlığında da yeni bir kalite seviyesine taşıdı.

PerfectSense Parlak, olağanüstü derinlik etkisi ve huzur verici yüzeyiyle büyülüyor. PerfectSense, parlak yüzeyler arasında çarpıcı şekilde öne çıkıyor. Böyle bir üstün kalitenin elde edilebilmesi için, melamin kaplı MDF dekor levhaları, önce defalarca zımparalanıyor, son derece teknik bir prosedürün ardından birkaç kat boyanıyor. Samimi ve kadifemsi bir izlenime sahip PerfectSense Mat, görsellik ve dokunsallığı kusursuz bir uyum içinde sergiliyor. Parmak izi bırakmama özelliğine sahip mat yüzey, üstün kaliteli mobilya sektöründe ve lüks iç tasarım amaçları doğrultusunda kullanılıyor.

Mikro çiziklere ve darbelere karşı dayanıklı PerfectSense Laklı MDF Levhalar, bu özellikleri sayesinde, yüksek mekanik zorlanmaların olduğu bölgelerde kullanılmak üzere son derece uygun.Iconic Awards 2016

Tasarım prosesine bütünsel bir bakış açısıyla yaklaşan Iconic Awards, mimari ödüller arasında yeni bir boyutu simgeliyor. Uluslararası bağımsız mimari ve tasarım yarışması olan Iconic Awards, tasarım ve üretim sektörüne olduğu kadar, tüm mimari disiplinler, inşaat sektörü, gayrimenkul sektörü ve üretim sanayine de odaklanıyor. Iconic Awards ödül sahipleri, bağımsız bir uzman jüri heyeti tarafından seçiliyor. Bu jüri heyeti, mimari, iç tasarım ve marka iletişimi temsilcilerinden oluşuyor.EGGER hakkında

1961’de kurulan aile şirketi, yaklaşık 7.800 kişiye iş sağlıyor. Avrupa genelindeki 17 tesisinde, geniş ürün yelpazeli ahşap bazlı malzeme (Yongalevha, OSB ve MDF levha) ve aynı zamanda kereste üretiliyor. Şirket, 2015/2016 mali yılında 2,34 milyar EUR ciro elde etmiştir. EGGER, DIY (inşaat mazlemeleri) pazarında olduğu kadar, mobilya sanayii, ahşap ve yüzey perakende sektöründe de dünya genelinde müşterilere sahip. EGGER ürünleri; mutfaklar, banyolar, yatak odaları, ofisler, oteller ve mağazalar gibi pek çok kamu ve özel yaşam alanında yerini bulmaktadır. EGGER, mobilya sanayii, iç tasarım, ahşap yapı ve parke sektörleri (laminat, mantar ve dizayn parkeler) için tam kapsamlı ürün yelpazesine sahip bir tedarikçidir.Parlak ve kadifemsi mat başka bir ödüle daha layık görüldü.


  • PerfectSense Parlak ve Mat Laklı MDF Levhalar, Iconic Award 2016 yarışmasında, “Ürünler - Özel” kategorisinde “Best of Best” ödülünü aldı.

  • EGGER, ödülünü 4 Ekim 2016’da Münih’teki BMW Dünyasında teslim aldı.

  • Ödül sahipleri, mimari, iç dizayn, dizayn ve marka iletişimi alanlarından temsilcilerin oluşturduğu uluslararası uzman jüri heyeti tarafından belirlendi.

  • PerfectSense, üstün kaliteli inovatif bir malzeme olduğuna herkesi ikna etmeyi başardı.

Başlıklar
Mobilya ve İç Tasarım Ürün Yönetimi Müdürü Michael Egger jun. ve PerfectSense Üretim Müdürü Andre Wiegelmann (solda), 4 Ekim 2016’da Münih’te, Alman Dizayn Konseyi Genel Müdürü Andrej Kupetz’den (sağda) EGGER adına ödülü teslim aldılar.
© Isabel Humpert & Moritz Wagner – www.themediadepartment.dePerfectSense Parlak ve Mat Laklı MDF Levhalar, Iconic Award 2016 "Ürünler - Özel" kategorisinde "Best of the Best" ödülünü aldı.Parlak veya Kadifemsi Mat PerfectSense Laklı MDF Levhalar, mobilya parçaları ve iç tasarımda kullanılmak üzere son derece uygun.PerfectSense Mat, sıcak ve kadifemsi bir izlenim bırakıyor. Görünüm ve his mükemmel bir uyum içinde. Üstün kaliteli yüzey de parmak izi bırakmama özelliği ile öne çıkıyor.PerfectSense Parlak, olağanüstü huzur ve derinlik etkisi tarafından karakterize ediliyor.FOTOĞRAFLAR: EGGER Holzwerkstoffe, telif hakkı sahibinin adı belirtilerek yeniden basılabilir

Resim indirme linki: https://celum.egger.com/webgate/pin.html?lang=en&pin=PK370C383DW1
Sorularınız için:
FRITZ EGGER GmbH & Co. OG

Wood-based materials

Karin Mumelter

Weiberndorf 20

6380 St. Johann in Tirol

Avusturya

Telefon +43 5 0600-10691

Faks +43 5 0600-90691karin.mumelter@egger.com


0
Yüklə 23,12 Kb.

Dostları ilə paylaş:
Verilənlər bazası müəlliflik hüququ ilə müdafiə olunur ©muhaz.org 2020
rəhbərliyinə müraciət

    Ana səhifə