ErenköY’de kentsel döNÜŞÜM İÇİn start verdi İstanbul’un en gözde semtlerinden Erenköy’de, KentArtYüklə 13,1 Kb.
tarix18.11.2017
ölçüsü13,1 Kb.
#32136

macintosh hd:users:cebecibeyhan:desktop:pr:logolar:a\'la_erenkoy.png

Basın Bülteni... Basın Bülteni... Basın Bülteni... Basın Bülteni... Basın Bülteni... Basın Bülteni... Basın Bülteni... Basın Bülteni...

ERENKÖY’DE KENTSEL DÖNÜŞÜM
İÇİN START VERDİ

İstanbul’un en gözde semtlerinden Erenköy’de, KentArt İnşaat imzasıyla kentsel dönüşüm kapsamında 14 katlı butik bir projenin startı verildi. Kentsel dönüşüm çalışmaları içinde başarılı bir örnek olarak öne çıkan proje, A’la Erenköy markasıyla lanse edildi.
Bugüne dek Yeşil Belgrad Evleri, Sıraevler, Yeshill, Villa Altınoluk, İpek Apartmanı, Emirtaş Evleri, Kartal Evleri projelerinin yüklenici firması olarak inşaat sektöründe faaliyet gösteren Kent Art İnşaat, şimdi A’la Erenköy projesiyle Erenköy’de örnek bir projeye imza atıyor.
Bağdat Caddesi’ne 150 metre mesafede yer alan proje, Erenköy’ün en değerli noktasında yükseliyor.
KENTSEL DÖNÜŞÜM KAPSAMINDA AVANTAJLARA SAHİP
A+ bir konut projesi olarak öne çıkan A’la Erenköy, kentsel dönüşüm kapsamında inşa edilerek bir çok avantaja sahip oluyor. Kentsel dönüşüm projesi olmasının en büyük avantajı olarak dikkat çeken %1 KDV uygulaması da böylesine değerli bir bölgede inşa edilen projeye kıyasla A’la Erenköy’ü öne taşıyor.
54 daireden oluşan projenin tamamı 2+1 daire tiplerinden oluşturuldu ve bölgenin ihtiyaçlarına ve yaşam tarzına yönelik tasarlandı. 700 bin TL’den başlayan fiyatlarla satışların başladığı A’la Erenköy’de daire fiyatının %25’i peşin, kalan kısmı ise vade farkı, faiz, banka kefil olmadan 50 aya kadar taksitlendiriliyor.
YIKIM İŞLEMLERİ TAMAMLANDI
Yıkım işlemlerinin tamamlanarak inşa çalışmalarına başlanan A’la Erenköy’ü hayata geçiren KentArt İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Süreyya Aydemir; “İstanbul’da, özellikle şehir merkezinde arsa stoğu tükenmiş durumda. KentArt olarak İstanbul’un dışına çıkmadan şehrin merkezinde projeler inşa etmeyi amaçlıyoruz. Bu nedenle planlamaları devam eden projelerimizin büyük kısmını kentsel dönüşüm projeleri kapsıyor. Biz bu anlamda şehir merkezinde kentsel dönüşüm projeleri gerçekleştiren bir firma olarak öne çıkıyoruz. Erenköy’de yıkım işlemlerini tamamlayarak, inşasına başladığımız A’la Erenköy de bu projelerimizden biri. A’la Erenköy ile başarılı bir kentsel dönüşüm projesine başladık. Tüm süreçlerinde başarılı bir şekilde ilerlediğimiz A’la Erenköy’ün örnek niteliğinde bir proje olacağı kanaatindeyim. Ayrıca yüksek yatırım potansiyeliyle de dikkat çeken bir proje inşa ediyoruz. Bugün 700 bin TL’ye satışa sunduğumuz dairenin 1 yıl sonra 1 milyon 250 bin TL civarında bir fiyata ulaşacağını söyleyebilirim.” dedi.

Proje için detaylı bilgi için:

www.alaerenkoy.com

+ 90 (216) 9994050

Bilgi için;
Beyhan CEBECİ
FKR-Event Halkla İlişkiler
Tel: 0212 454 31 90
Fax: 0212 454 31 97
beyhan.cebeci@fkrevent.com
www.fkrevent.com


29 Ekim Caddesi, Medya Center Zemin Kat Yenibosna BAHÇELİEVLER / İSTANBUL

TEL: 0212 454 31 90 (pbx) FAX: 0212 454 31 97 www.fkrevent.com

Kataloq: cms data -> pics urun
pics urun -> Huzurlu marmara
pics urun -> Dünya devi “socar” merkeziNİ “vadistanbul bulvar”a taşiyor
pics urun -> Fkrevent com Basın Bülteni Basın Bülteni Basın Bülteni Basın Bülteni rezidans ayricaliğini wow istanbul hotel ile getiRİyor
pics urun -> Ankara’nin yeni “protokolü”nde kiralamalar başladi ender İnşaat tarafından Ankara, Çukurambar’da hayata geçirilen Protokol Ankara’da ofis ve mağazalarda kiralamalar başladı
pics urun -> Renovia istanbul yabanci yatirimcilara tanitildi
pics urun -> Avrupa konutlari kale’Nİn ofis ve dükkanlari satişa sunuldu
pics urun -> Basın Bülteni Basın Bülteni Basın Bülteni Basın Bülteni
pics urun -> The istanbul veliefendi’de koç holdiNG’İn daireleri satişA Çikiyor
pics urun -> Göl panorama evleri
pics urun -> BiZİm evler 7 ispartakule’Yİ Zİrveye taşidi

Yüklə 13,1 Kb.

Dostları ilə paylaş:
Verilənlər bazası müəlliflik hüququ ilə müdafiə olunur ©muhaz.org 2023
rəhbərliyinə müraciət

    Ana səhifə