Fünfjährige Dressurpferde Pferd (Zuchtgebiet) Abstammung Züchter Note Veranst. Ort Reiter Besitzer



Yüklə 169,42 Kb.
səhifə1/3
tarix31.10.2017
ölçüsü169,42 Kb.
  1   2   3




Fünfjährige Dressurpferde

Pferd (Zuchtgebiet) Abstammung Züchter Note Veranst.-Ort Reiter Besitzer

Revolverheld 6 (WEF) Rockwell/Landstreicher ZG Maria u.Heinz Könemann, Gronau 8,8 Bremen Wienkamp, Ann-Christin BG Revolverheld

Riva del Garda M (HAN) Rotspon/De Niro Christine Müller, Stade 8,1 Bremen Bührig, Marco Müller, Christine

Bobcat (HAN) Breitling W/Silvano Hans-Heinrich Oltmann, Borstel 8,0 Bremen Bache, Isabel Finken GmbH

San Francesco 2 (OLD) San Remo/Frenchman I Volker Wulff, Uthlede 8,3 Bremen Szestopalow, Thomas Pape, Ingo

Lamborghini 85 (WEF) Lord Loxley I/Pavarotti v.d.Helle Wilhelm Rüscher-Konermann, Greven 8,1 Bremen Simon, Anke Rüscher-Konermann, Wilhelm

Sandiego 10 (MECKL) Sancisco/Davignon I Silvia Dronia, Boizenburg 8,0 Bremen Koppelmann, Carola Koppelmann, Carola

Danönchen (OLD) Danone/Rohdiamant Xavier Marie, Frankreich 8,5 Frankenthal Rath, Matthias Alexander Gestüt Schafhof

Lord Leopold (WÜRTT) Lord Sinclair I/Sandro Hit Martin Meder, Bad Dürrheim 8,4 Frankenthal Casper, Nicole S: Meder, Simone; Z: Casper, Thomas

Sansibar's Santa Fuela (OLD) Sir Donnerhall/Royal Diamond Dr. Melanie Madaus-Brück, München 8,3 Frankenthal Rath, Matthias Alexander Gestüt Schafhof

Kiss Me (HANN) Kaiserkult/Sando Hit ZG Frank u. Nicole Pistner 8,2 Frankenthal Schneider, Dorothee ZG Pistner

Frimeur (OLD) First Junior/De Niro Janine Christin Koepken, Westerstede 8,2 Frankenthal Schulz, Sascha Mersch, Tilly

Diamond Song (OLD) Diamond Hit/Sandro Song Christiane Olbrich, Bramsche 8,2 Frankenthal Burger, Katrin Lang, Christin Vivien

Discovery 50 (OLD) Dimaggio/Classiker Josef Böckmann, Garthe 8,4 Neuss-Grefrath Schiergen, Heiner Bellen, Heinz

Feedback 16 (RHL) Fidertanz/Sandro Hit Johannes Baumeister, Kranenburg 8,2 Neuss-Grefrath Bouten, Matthias Schult, Tobias

Duty Free 21 (OLD) Danone I/Sunny-Boy Gisela Schmidt, Saterland 8,0 Neuss-Grefrath Stamm, Christina Hof Kasselmann KG

Doubleyou W (HAN) Don Romantic/Rohdiamant Wilhelm Schwierking, Barver 8,0 Neuss-Grefrath Stigler, Laura Walterscheidt, Lena Charlotte

Silbermond 23 (WEF) Sir Donnerhall/Ramiro's Son I Doris Hagemann, Münster 8,0 Neuss-Grefrath Hartmann-Stommel, Wibke Holkenbrink, Wilhelm

Lord Carnaby (RHL) Lord Loxley I/Rocket Star Peter Schweimanns, Nettetal 8,3 Neuss-Grefrath Buchwald, Beatriche Hödl, Dr.Manfred/Hinnemann, J.

Hands up (HAN) Hotline/Sandro Hit Gestüt Lewitz, Steinfeld 8,1 Neuss-Grefrath Möller, Eva Hof Kasselmann KG

High Five 7 (HAN) Hochadel/Wolkenstein II Heiner Soehl, Neuenkirchen 8,1 Neuss-Grefrath Möller, Eva Hof Kasselmann KG

FS Las Vegas (RHL) Lord Loxley I/Louis le Bon Ferienhof Stücker, Weeze 8,0 Nussloch Freund, Jana Ferienhof Stücker

Catoo (HOL) Con Air/Caletto I Adalbert Sporn, Jardelundfeld 8,7 Wedel Suchalla, Markus Verb.d.Z.d.Holst.Pferdes

Deveraux 3 (HAN) Depardieux/Donnerhall Dr.Ulrich Kriebel, Bienenbüttel 8,4 Wedel Frahm, Steffen Bürmann, Franz

All Inclusive 8 (TRAK) Gribaldi/Buddenbrock Dagmar Spille, Seefeld 8,3 Wedel Lens, Jan Gestüt Tasdorf/Wilm, Petra U.G.&Co.KG

Shapiro 15 (TRAK) In Petto/Biotop Peter Michael Heinen, Issum 8,0 Wedel Waterhues, Markus Essing, Marion

Shir Khan 36 (OLD) Samarant/Rubinstein I Heinrich Höffer, Cloppenburg 8,5 Wedel Piiroinen, Kristiina Piiroinen, Kristiina

Lord Poinsettie KHR (HAN) London Swing/Werther Karl-Heinz Rollwage, Bockenem 8,4 Wedel Schrader, Klaus Rollwage, Karl-Heinz

Stratmann (HAN) Stediger/Rotspon Sabrina Schmitz-May, Hetzerath 8,1 Wedel Fiebelkorn,Anna-Sophie Weichel-Kirsch, Uschi

Ready to take off 3 (OLD) Riccione/A Jungle Prince Sabine Bartels, Rugensee 8,0 Wedel Struve, Frauke Oberbeck, Dr.Kerstin

Damon's Delorange (WEF) Damon Hill/Rubin-Royal Christian Becks, Senden 9,2 Iserlohn Langehanenberg, Helen Becks, Christian

Horares (OLD) Hotline/Donnerhall ZG Langelüddecke, Vahlberg 8,3 Iserlohn Hansen, Insa Dyk, Paul van

Rocky Lee 2 (WEF) Rock Forever/Justinian xx Wilhelm Mönnich, Datteln 8,2 Iserlohn Simon, Anke Ausbildungs-u.Turnierstall Inholte GmbH

Donna Diana 43 (OLD) Dimaggio/Oldtimer xx Franz Albers, Höltinghausen 8,0 Iserlohn Wulferding, Kira Jochen Happ Pferdeservice GmbH

Sarotti 57(OLD) Sir Donnerhall I/Cagliostro xx Ullrich Kasselmann, Hagen 8,0 Iserlohn Bültjer, Erik Hof Kasselmann KG

Lord Poinsettie KHR (HAN) London Swing/Werther Karl-Heinz Rollwage, Bockenem 8,5 Prussendorf Schrader, Klaus Rollwage, Karl-Heinz

Quadroneur 2 (Dt.Sp.) Quaterback/Sandro Hit Stiftung BHLG, Neustadt 8,4 Prussendorf Göbel, Susann Stiftung BHLG

DSP Herzensfürst (Dt.Sp.) Herzensdieb/Fürst Heinrich Lutz Göttert, Kolkwitz 8,2 Prussendorf Feistkorn, Lena Stiftung BHLG

Sir Diamond 2 (OLD) Sir Donnerhall I/Rohdiamant Gerrit Jan Hans, Laar 8,0 Mönchengladbach Camp, Lydia Wagner, Klaus

Royal Ascot 3 (HAN) Royal Highness/Warkant Axel Windeler, Scheeßel 8,5 Anakenenhof Fiebelkorn, Anna-Sophie Windeler,Axel

Sean Connery 5 (HAN) Sir Donnerhall/Rotspon ZG Thorben u.Hermann Schulze,Steinhorst 8,2 Anakenenhof Nielshagen, Therese Dressurpferde-Leistungsz.Lodbergen GmbH

Fullsister (OLD) Diamond Hit/Santander H ZG Hans u.Britta Scherbring Gbr, Visbek 8,1 Anakenenhof Plaster, Nadine Pferde 24 GmbH

Download 2 (OLD) Don Frederico/Sunny-Boy Gestüt Lewitz, Steinfeld-Mühlen 8,0 Anakenenhof Bredemeier, Ants Kraupner, Rainer

Rovereto 4 (HAN) Rousseau/Wolkenstein II Dr.Malte Klar, Arese (MI) 8,0 Anakenenhof Maruhn, Esther Troike, Jasmin

Ready to take off 3 (OLD) Riccione/Jungle Prince Sabine Bartels,Rugensee 8,0 Anakenenhof Struve, Frauke Oberbeck, Dr.Kerstin

Diamond of Glory (ZW) Diamond Hit/Dream of Glory Karl Franz Martin, Eckenroth 8,2 Ansbach Kornprobst, Ralf Pferd 24 GmbH

First Selection 3 (WEF) First Final/Fidermark I Werner Luerweg, Bottrop 8,2 Coesfeld Borggreve, Peter Nordrhein.-Westfäl. Landgestüt

Flensburger (WEF) Friedensritter/Davignon I Jutta Oelrich-Verlage, Lengerich 8,1 Coesfeld Oelrich-Verlage, Jutta Oelrich-Verlage,Jutta

Sa Coeur (OLD) Sir Donnerhall/Don Davidoff Gestüt Lewitz, Steinfeld 8,1 Coesfeld Möller, Eva Di Perro, Rocco

Dankeschön 6 (WEF) Danone I/Fidermark I Alfons Baumann, Rees 8,0 Coesfeld Wilimzig, Anja Nordrhein.-Westfäl. Landgestüt

Frimeur 2 (OLD) First Junior/De Niro Janine Christin Koepken, Westerstede 8,3 Linslerhof Schulz, Sascha Mersch, Tilly

Lord Wallonia (RHL) Lord Loxley I/Rembrandt Robert Matthaiwe, Xanten-Birten 8,4 Kaarst-Büttgen Morris Talbot, Chloe Gestüt Sonnenhof/Josef Faymonville

Discovery 50 (OLD Dimaggio/Classiker Josef Böckmann, Garthe 8,1 Kaarst-Büttgen Schiergen, Heiner Bellen, Heinz

Diamo Gold OLD (OLD) Dimaggio/Ex Libris Silvia Gering, Ostercappeln 8,5 Bargstedt Haßler, Laura Ahlers, Heinz

Rovereto 4 (HAN) Rousseau/WolkensteinII Dr.Malte Klar, Arese (MI) 8,4 Bargstedt Masruhn, Esther Troike, Jasmin

Santiago 221 (HAN) Stedinger/Dacaprio Klaus Hermann Ehlen, Bremervörde 8,3 Bargstedt Flamm, Christian Stolzke Alexander

Diamigo (OLD) Dimaggio/Freudenprinz Gabriele Mertens-Gahlen, Waltrop 8,4 Hagen Langehanenberg, Helen Mertens-Gahlen, Gabriele

Domenikus 2 (HAN) Don Marco/Rosentau Werner Rückgauer, Krautheim 8,2 Hagen Finken, Holga Hinze, Werner

DJ Nymphenburg (HAN) Don Frederico/Wolkenstein II Heinz Langfermann, Visbek 8,1 Hagen Frank, Tessa Fircks, Helmut Freiherr von

Filaro (OLD) Fidertanz/Landsieger I Alfred Heuft, Bockhorn 8,0 Hagen Langehanenberg, Helen Eisner, Margit

High Lane (HAN) Hotline/Brentano II Harald Ahuis, Nordhorn 8,2 Hagen Finken, Holga Hof Kasselmann KG

Quam Libet (OLD) Quaterback/Lauries Crusador xx Dr.Frank Klakow, Osterburg 8,0 Hagen Rüscher, Claudia Ramsbrock, Heinrich

Don Noblesse (HAN) Dancier/Don Davidoff ZG Elke, Georg u.Birte Hey, Langen 8,3 Hohenahr Ruoff, Anna-Katharina Kruse, Herbert

Hotspot 9 (OLD) Hotline/Sandro Hit ZG Dr.Dina Bassaly u.Rene Borukfa 8,2 Hohenahr Schneider, Dorothee Schweizer, Dr.Dina

Uta H OLD (OLD) Sandro Hit/Argentinus Heinrich Höffer, Cloppenburg 8,1 Hohenahr Mohr, Frank Kupriuanova, Regina

Solitaire 69 (OLD) Sandro Hit/Rubinstein I Stall Troff, Jemgum 8,0 Plaaz Lüders, Ronald Denkhaus, Ira

Sylvester II 8,0 Grabsleben Wandres, Frederic

Doubleyou W(HAN) Don Romantic/Rohdiamant Wilhelm Schwierking, Barver 8,0 Langenfeld Stigler, Laura Walterscheidt, Lena Charlotte

Felice 47 (WEF) Fürst Piccolo/Ehrentanz I Manfred Walla, Bochum 8,0 Lengenfeld Camp, Lydia Gestüt Greim/Ludwig Fischer

DSP Herzensfürst (DS) Herzensdieb/Fürst Heinrich Lutz Göttert, Kolkwitz 8,2 Berlin Feistkorn, Lena Stiftung BHLG

Quadroneur 2 (DS) Quaterback/Sandro Hit Stiftung BHLG, Neustadt 8,1 Berlin Göbel, Susann Stiftung BHLG

Dante Weltino (OLD) Danone/Welt Hit II Olaf Bahls, Voigtsdorf 8,3 Silverthof Nilshagen, Therese Dressurpferde-Leistungszentrum Lodbergen

Fire Moon P (WEF) Firdt Final/Weinberg ZG Ursula u.Ernst Probst, Gelsenkirchen 8,0 Silverthof Hubertus, Andreas ZG Probst, Ursula u.Ernst















Sechsjährige Dressurpferde

Pferd (Zuchtgebiet) Abstammung Züchter Note Veranst.-Ort Reiter Besitzer

Earl of Nymphenburg (WEF) Ehrentusch/Ribot Jutta Knieper, Werne 8,1 Bremen Frank, Tessa Fircks, Helmut Freiherr von

Florentinus V (WEF) Florestan/Londonderry ZG Möhle, Hille 8,5 Unna-Massen Jennifer Hoffmann Gestüt Letterberg

Flynn PCH (HAN) Falsterbo/Walt Disney I Gerhard Finck, Padingbüttel 8,2 Unna-Massen Marcus Hermes Gooding, Nancy A.

Fürst Wilhelm (OLD) Fürst Heinrich/Sandro Hit Wilhelm Meiners, Werlte 8,2 Unna-Massen Lukas Fischer Gestüt Sprehe

Beilando (HAN) Belissimo M/Don Primero Heiner Schmidt, Stuhr 8,0 Unna-Massen Ariane Dierckens Hans von Staff-Reitzenstein

Sunday NRW (WEF) Sandro Hit/Donnerhall Heinrich Wulhorst, Waltrop 8,0 Unna-Massen Anja Wilmzig Nordrhein-Westfälisches Landgestüt

Showtime (HAN) Sandro Hit/Rotspon Heinrich Wecke, Stadthagen 8,4 Redefin Schneider, Dorothee Kippert, Gabriele

Reliance 2 (OLD) Rohdiamant/Freudenprinz Gabriele Mertens-Gahlen, Waltrop 8,1 Redefin Langehanenberg, Helen Mertens-Gahlen, Gabriele

Amadelio (TRAK) Lehndorff's/Lauries Crusador xx Peter Oellrich, Springe 8,1 Frankenthal Schneider, Dorothee Gestüt Hohenschmark/Timm, Norbert

Stern von Nymphenburg (WEF) Sir Donnerhall/D'accord Wilfried Brockschmidt, Rahden 8,4 München Frank, Tessa Fircks, Helmut Freiherr von

Dream of Nymphenburg (WEF) Dark Fire/Disco-Prince Anette Wember, Oer-Erkenschwick 8,0 München Fircks, Johanna von Fircks, Helmut Freiherr von

Rosenrot (HANN) Royal Blend/Wolkenstein II Heinrich Criegee, Schüttorf 8,1 Haftenkamp Slüter, Annika Bodenkamp, Ellen

Der Felix HM (WEF) Damon Hill/Diamo ZG Thomas u.Dunja Stuhldreier, Münster 8,0 Haftenkamp Oelrich, Oliver ZG Stuhldreier

Fifth Avenue (OLD) Florencio/Dormello B. Bettin-Schulze-Schleppinghoff, Lienen 8,0 Haftenkamp Burger, Katrin B. Bettin-Schulze-Schleppinghoff

Fürstentanz (RHL) Fidertanz/Riccione Heinrich Dresen, Mönchengladbach 8,0 Haftenkamp Burger, Hermann Schürner Dr., Axel

Wellina 2 (HOL) Crawford/Schampus xx Sigrun Günther, Elmshorn 8,3 Wedel Holdt, Anika von Haß, Bettina

Santander 8 (HAN) Sandro Hit/Weltmeyer ZG Ullrich u.Schlüter, Müssen 8,1 Wedel Christensen, Martin Stritzke, Wolfgang

Rishu (HAN) Rascalino/Cordoba Herbert Meyer, Walsrode 8,0 Wedel Heuer, Kristina Heuer, Kristina

Dio Vero (HAN) De Niro/Hohenstein Thomas Flint, Roseburg 8,0 Wedel Bredemeier, Ants Fedder, Clemens

Will I am 3 (HAN) Weltpoet/Rodgau ZG Walter u.Gerhard Dietz, Sinntal 8,1 Nussloch Pfeiffer, Kim Kirchhof, Andreas

Laurice 5 (HAN) Lauries Crusador xx/Maurice Dr.Christiane Schlichting, Wingst 8,0 Nussloch Helmling, Bianca ZG Brodhecker

Louis le Rouge (RHL) Lord Loxley I/Worldchamp Jana-Elin Waldhausen, Mönchengladbach 8,0 Nussloch Schneider, Dorothee Roth, Katharina

First Lady (WÜRTT) Florencio I/Donnerhall Daniela Dolensky, Ellwangen 8,1 Walldorf van der Raadt, Pieter Pradl, Christina

San Gennaro (HANN) San Remo/Rotspon Maurine Swanson, USA 8,0 Walldorf Beckfeld, Julia BG Beckfeld

Richthofen 7 (HAN) Royal Blend/Wolkentanz I Fritz-Harald Strodthoff-Schneider, Jade 8,4 Prietzen Bramall. Leonie Pohl, Dr.Gabriele

Dzeko (OLD) Dimaggio/Continue Josef Hannoever, Lohne 8,6 Prietzen Milczarek-Jasinska, Katarina Milczarek, Katarzyna

Christy 2 (OLD) Quando-Quando/Donnerhall Julia Voigtländer, Berlin 8,0 Prietzen Voigtländer, Julia Voigtländer, Pia-Katharina

Sissy von der Heide (WEF) Sandro Hit/Fidermark I Manfred Rüter, Dorsten 8,1 Anakenenhof Finken, Holga Trouille, Ellen

Riverdance 66 (HAN) Rascalino/Alabaster Johannes Brunsmann, Bissendorf 8,0 Anakenenhof Finger, Annemarie Schaerffer, Berhard

Balesteros (WEF) Belissimo M/Davignon I Josefine Caliezi Zumikon 8,3 Ansbach Kornprobst, Ralf Aerne-Caliezi, Anna-Mengia/Ahlers, Heinz

Depardieu 21 (HAN) Don Frederico/Weltmeyer Holger van Vlyten, Jemgum 8,3 Ansbach Widmann, Rudolf Schüle,Ute

Solero 67 (WEF) Sunny Day/Abanos Karl-Heinz Stöcker, Lüdinghausen 8,0 Ansbach Schüle, Dr.Stefanie Schüle, Dr.Stefanie

Fürstenball OLD (OLD) Fürst Heinrich/Donnerhall Georg Sieverding, Emstek 8,5 Coesfeld Westendarp, Ines BG Hedriksen u.Schockemöhle

Instertanz V (WEF) Insterburg/Ehrentanz II Hans Wickenbrock, Langenberg 8,3 Coesfeld Hoffmann, Jennifer Gestüt Letter Berg

Florentinus V (WEF) Florestan I/Londonderry ZG Friedrich u.Volker Möhle, Hille 8,2 Coesfeld Hoffmann, Jennifer Gestüt Letter Berg

La Lopez 2 (RHL) FS Lord Loxley/Boss Dr.Klaus-Dieter Nolden, Goch 8,0 Coesfeld Nolden, Christine Nolden, Wilma

Ravel 332 (HAN) Rotspon/Lauries Crusador xx Lüder Köpke, Stade 8,0 Coesfeld Stoetmann, Petra Stroetmann, Max

Sir Hawk (OLD) Sir Donnerhall I/Hill Hawk xx Gisela Schmiedel, Westerkappeln 8,4 Linslerhof Hidien, Alexandra Hidien,Alexandra

Lesodoro (HAN) Londonderry/Calypso II Hannes Brüning, Ochtmannien 8,5 Bargstedt Schütte, Christin Hereth, Dr.Hannjörg

Snap Shot (HAN) Sir Donnerhall I/Alabaster Kamma Beirholm, Randbol 8,7 Bargstedt Brunkhorst,Juliane Pferd 24 GmbH

Woodlander Wavavoom (HAN) Weltregent H/Longchamp Lynne Crowden, Verden 8,3 Bargstedt Pape, Susan Crowden, Lynne

Louis le Rouge (RHL) Lord Loxley I/Worldchamp Jana-Elin Waldhausen, Mönchengladbach 8,5 Hohenahr Roth, Stella Charlott Roth, Katharina

Sir Fashion (RHL) Sir Donnerhall I/Rosenkavalier Hermann Kretz, Straehlen 8,2 Langenfeld Piotrowski, Juliette Dresuurstal Rongen

Fort Knoxx (OLD) Florenzio I/Brentano II Gestüt Lewitz, Steinfeld 8,1 Werder-Bonhomme Koschel, Christoph Hof Kasselmann

Hofliebe (HAN) Hofrat/Wie Weltmeyer Friederike Peters, Ahstedt 8,0 Werder-Bonhomme Fiebelkorn, Anna-Sophie Matti, Max J. u.Doris




Fünfjährige Dressurponys

Pferd (Zuchtgebiet) Abstammung Züchter Note Veranst.-Ort Reiter Besitzer

Nobel Nagano (WEF) Nagano/Nobel Anton Schulze Schencking, Laer 8,0 Olfen-Vinnum Mende, Maike Haerkötter, Reinhard u. Marion

Da Vinci HS (HAN) Double-Inn/Gregory Horst Speckmann, Wagenfeld 7,6 Olfen-Vinnum Petermeier, Vivien Lou Tünemann-Rohlfing, Michael

Daddy's Daydream (RHL) FS Don't Worry/Dancing Fox B Peter Engel, Hünxe 7,6 Olfen-Vinnum König, Celine Brosswitz, Nadine

Valentino 299 (WEF) Vidalgo/Champus ZG Antonius u.Michael Brockhaus, Vreden 7,7 Olfen-Vinnum Hawerkamp, Laurien Seelig, Christiane

Durango S (RHL) Dinarion/Bon Jovi Vera Schmidt, Geldern 7,6 Olfen-Vinnum Meinel, Christin Schmidt, Vera

Syriana MC (WEMS) Hilkens Black Delight/Brilant Manuela Hupens, Westerstede 7,5 Olfen-Vinnum Wempe, Helen Lange, Dr.Andreas

Ghost Rider 2 (WEF) Golden Game Boy/Playback Josef Müller, Reken 7,5 Olfen-Vinnum Schulze Frenking, Julia Familie Giles

Kick Down 3 (HAN) Kennedy/Display II Joachim Heinrich Völksen, 8,0 Bremen Schimmelhof Grabe, Lea Lyn Habermann, Henrike

Bolero 355 (HAN) Orchad Boginov/Decoration Jürgen Wittkop, Echem 7,9 Bremen Schimmelhof Lehmann, Imke Busch, Lenert

Donna-Leone W (RHL) FS Don't Worry/Dijon ZG Werth, Duisburg 7,8 Bremen Schimmelhof Romberg, Chiara Eggerstedt, Petra

Ringo Pride (HOL) Rocketti/Seiron Heide Knebusch, Kellinghusen 7,6 Bremen Schimmelhof Müller, Janne Stolz, Karin

German Highlight (HAN) FS Golden High,ight/Dressman I Claus Wohlers, Frelsdorf 7,6 Bremen Schimmelhof Wohlers, Johanna Wohlers, Claus

Der Kleine König 3 (RHL) Dornik's Donovan/FS Don't Worry Uta Craemer, Kranenburg 7,9 Neuss-Grefrath Walterscheidt, Lena Charlotte Walterscheidt, Lena Charlotte

WES Don Dolino (WEF) FS Don't Worry/FS Champion de Luxe Christina Wessling, Siegen 7,6 Haftenkamp Nowag, Bianca Wesling, Christina

Der Clou B (RHL) Golden Dancer/Dornik B Gestüt Bönninger/Ludwig Stassen 7,5 Haftenkamp Grunwald, Nane Grunwald, Dieter

FS Dorinkort (RHL) FS Don't Worry/FS Champion de Luxe Heinz Baumanns, Issum 7,9 Mücke Heck, Julia Sophie Küppers, Ute

Nur für Dich (WEF) Nagano/Via Mala Hugo Schulze Wartenhorst, Everswinkel 7,6 Eggerstedt Lotz, Nazila Natasha BG Harms u.Kraus/Böge, Peter

Dahlia 36 (SA-THÜR) Bloklands Hoeve's Mr.Silvano/Darino-Gold Frieder Wagner, Zeulenroda 7,6 Mühlberg Hörnlein, Annett Hörnlein, Heike

Topolino 18 (SA-THÜR) Traumprinz/Thriantas Norbert Hartmut Schack, Mühlberg 7,8 Mühlberg Schack, Kathleen Schack, Hartmut

Hamrik’s Golden Sunshine (WEMS)FS Don’t Worry/Hamrik’s Golden Arak Miriam Wieber, Neuried 7,7 Crailsheim Rohm, Luisa Wieber, Miriam

Carlotta 143 (BAWÜ) FS Champion de Luxe/FS Don’t Worry Anna-Katharina Sporkert, Neuenstein 7,5 Crailsheim Langensteiner,Maja Brügge, Rudolf

Giglbergs Dragonfly (BAY) Derano Gold/Burstye Orpheus Gestüt Giglberg, Rennertshofen 7,7 Bargstedt Muncz, Laura Patricia Klöhn, Vera

Miss Monet (SA-THÜR) Monet/FS Champion de Luxe Michael Beindorf, Beutersitz 7,5 Lengenfeld Hornauer, Vivien Beindorf, Michael

Dahlia 36 (SA-THÜR) Bloklands Hoeve’s Mr.Silvano/Darino-Gold Frieder Wagner, Zeulenroda 7,5 Lengenfeld Nehls, Lea Luise Hörnlein, Heike

GD Dorniks Highlight (RHL) Dornik B/FS Golden Highlight Isabella von Winterfeld-Gobbers, 8,0 Langenfeld Abbelen, Anna-Christina Winterfeld-Gobbers, Isabella von

Durango S (RHL) Dinarion/Bon Jovi Vera Schmidt, Geldern 7,9 Langenfeld Meinel, Christin Schmidt, Vera

Belissimo HS (HAN) Benetton S/Navajo ZG Seefeld u.Müller, Neustadt 7,8 Langenfeld Danwit, Johanne Pauline von ZG Seefeld u. Müller

Daddy’s Daydream (RHL) FS Don’t Worry/Dancing Fox B Peter Engel, Hünxe 7,6 Langenfeld König, Celine Brosswitz, Nadine

Sheraton 9 (WEF) Santiago/Top Debino ZG Grede, Frankenberg 7,5 Langenfeld Cosaert, Milena Grede, Isabell

Veith 14 (RHL) Voyager/Mentos August Camp, Geldern 7,9 Silverthof Jansen, Daria Lehmkuhl, Melanie

Don Joan 3 (WEF) FS Dior de Luxe/Top Nonstop Hermann-Josef Blomen 7,8 Silverthof Nowag, Bianca Wessling, Christina

Carlo Cassini 2 (WEF) Classic Dancer/Top Dabino Annette Voß, Ostbevern 7,7 Silverthof Nowag, Bianca Voß, Annette

Dankeschön 5 (WEF) HB Daylight/FS Chiwago Achim Venes, Rees 7,6 Silverthof Maistrak, Kathrin Rohmann, Caroline

Dubai S (HES) HB Daylight/FS Champion de Luxe Rainer Schwinn, Erbach 7,5 Silverthof Honig, Marie-Luise Honig, Peter u.Antje

Gambys Greta WE (WEMS) FS Don’t Worry/Brillant Dr.Paul Pottebaum, Belm-Icker 8,0 Cloppenburg Theile, Anna-Lisa Pottebaum, Dr.Paul

Marco Star WE (WEMS) The Braes My Mobility/Condor II Jürgen Hinrichs, Leer 7,9 Cloppenburg Stryck, Clara Hinrichs, Jürgen

Headhunter 2 (WEMS) Halifax/Randezvous Gabriele Osmers, Wilhelmshaven 7,8 Cloppenburg Srtyck, Clara Osmers Partner GbR

Bödefeld 3 (WEMS) Hilkens Black Delight/Don Joshi AT ZG Bruno u.Brigitte Fiedler, Nordhorn 7,7 Cloppenburg Brenner, Marlena Bodenkamp, Dr.Katja

Feiner Kerl 77 (HAN) For Kids Only/Durello Heiner Stemman, Tiste 7,6 Cloppenburg Brenner, Marlena BG Hans/Hüsing

Temptation 39 (WEMS) Trentino/Black Dancer Hendrik Moss, Neuenhaus 7,5 Cloppenburg Gimbel, Levke Hinrichs, Inge


Sechsjährige Dressurponys

Pferd (Zuchtgebiet) Abstammung Züchter Note Veranst.-Ort Reiter Besitzer

FS Daddy Cool (RHL) FS Don't Worry/FS Cocky Dundee Johannes Baumeister, Kranenburg 7,9 Olfen-Vinnum Dammeyer, Sophie Hengststation Wilbers/Stücker

Vabia (WEF) Veivel R/Dschingis-Khan Martina Laufmöller, Lienen 7,7 Bocholt-Stenern Meier,Finja Laufmöller, Martina

Top Gismo (WEF) Top Grissue/Champus Friedhelm Überacker, Dortmund 7,6 Bocholt-Stenern Kampmann, Saskia Burschik, Kim

Lanieros (WEF) Lucky Luke R/Jacobspeel's Rocky Heiner Rohmann, Marl 7,5 Bocholt-Stenern Schulte-Filthaut, Sophie Schulte-Filthaut, Christian

Optimist MF (WEF) Out-Break/Silvertop's As Gestüt Förster, Lüdinghausen 7,5 Bocholt-Stenern Erbe, Hannah Fam Erbe

Proud Rhett Bull (ZfdP) Rocketti/Proud Dandy S Karin Stolz, Hitzhusen 8,3 Bremen Schimmelhof Horstmann, Johanna Stolz, Karin

Cappuccino 148 (WEMS) Constantin/De Niro Heinz Müller, Emstek 7,8 Bremen Schimmelhof Mann, Ragna Krüger, Michael

Nobilis 14 (HAN) Nacromancer in the Dark/Voyage Erich Meier, Ahlerstedt 7,6 Bremen Schimmelhof Lindemann, Kirja Helldorf, Sören von

Lulu 110 (HOL) Mahrdorf Revel/Hondsrug Don Gregory Angelika Jahr, Keitum 7,6 Bremen Schimmelhof Mann, Ragna Jahr, Angelika

Down Under 11 (HAN) Day of Whisper/Night-Cup Gabriele Lindemann, Worpswede 7,5 Bremen Schimmelhof Muuss, Jennifer Sina Schröder, Annika

Riviera Star WE (WEMS) Cyriac WE/Brillant Jürgen Hinrichs, Leer 7,5 Bremen Schimmelhof Böning, Kea Hinrichs, Jürgen

Cyrill WE (WEMS) FS Champion de Luxe/Power Man Anja van Hoorn, Leer 8,3 Neuss-Grefrath Krause, Nadine Krause, Nadine

FS Daddy Cool (RHL) FS Don't Worry/FS Cocky Dundee Johannes Baumeister, Kranenburg 7,9 Neuss-Grefrath Dammeyer, Sophie Hengststation Wilbers/Stücker

Mad Max WE (WEMS) The Braes May Mobility/Sandro Hit Elisabeth van Hoorn, Leer 7,9 Neuss-Grefrath Rothenberger, Semmieke Ahorner, Tamara u. Josef

Dornik's Dream (HAN) Dornik B/Folklore Melanie Schierholz, Sulingen 7,5 Neuss-Grefrath Hoerner, Antonia Hoerner, Antonia

Di Resta AT (WEF) Depardieu AT/Dressman I Adolf-Theo Schurf, Bedburg 7,5 Kurtscheid Otto, Luisa Otto, Jürgen

Da Vinci LR (HOL) Don'tWorry Be Happy/Ontario II ZG Lau-Raczkowski, Hamburg 7,5 Mücke Drath, Isabell Drath, Isabell

Kaiser Franz 3 (SAANH) Kaiserstolz/Darino Joachim Holländer, Beuster 7,5 Mücke Pavel, Viktoria Pavel,Peter/Holländer, Joachim

DW’s Flic Flac (WEMS) FS Don’t Worry/Don Pedro Sabine Esdohr, Weyhe 7,7 Eggerstedt Esdohr, Wiebke Familie Esdohr

Madison 62 (HOL) Merlin/Trefoil Lord Nelson Severin von Rumohr, Ratekau 7,5 Eggerstedt Wiechmann, Lina Luisa Rumohr, Severin von

Sir Kamelot 2 (HOL) Holsteins Offizier/Seiron Beate Gerken, Rümpel 7,5 Eggerstedt Gerken, Rebecca-Juana Gerken, Rebecca-Juana

Designer 11 (WEF) Don Joshi AT/Danny Gold Jürgen Felstehausen, Wetschen 7,9 Mühlberg Petermeier, Vivien Lou Petermeier, Melanie

De Long (BBG) HB Daylight/Brillant Susanne Olnhoff, Nennhausen OT Buckow 7,7 Mühlberg Nehls, Lea Luise Nehls, Anja

Brantops Daisy Düsentrieb (RHL) Mac Duncan/Valido Michael Barandel, Neuss 8,0 Crailsheim Lindner, Ann-Kathrin Brandel, Michael

Di Resta AT (WEF) Depardieu AT/Dressman I Adolf-Theo Schurf, Bedburg 7,6 Crailsheim Stilgenbauer, Sophie Otto, Jürgen

Caspar HE WE (WEMS) Constantin/Wolkenstein II Sylla Holtkamp-Endemann, Freiburg 8,1 Bargstedt Scholz, Jendrick Holtkamp-Endemann, Sylla

De Long (BBG) HB Daylight/Brillant Susanne Olnhoff, Nennhausen 8,6 Lengenfeld Nehls, Lea Luise Nehls,Anja

Timberland Star (WEMS) Vincente/Top Nonstop Josef Holters, Essen 7,5 Lengenfeld Nehls, Lea Luise Biss, Julia

Notre Charmeur 2 (THÜR) Notre d’Amour/Speyksbosch Nelson Heike Hörnlein, Oberpörlitz 7,5 Lengenfeld Schneider, Angela Hörnlein, Heike

Popcorn 58 (WEMS) Plaisir/Renoir Arthur Baumfalk, Ganderkesee 8,4 Cloppenburg Theile, Anna-Lisa Ellers, August

DW’s Flic Flac (WEF) FS Don’t Worry/Don Pedro Sabine Esdohr, Weyhe 7,9 Cloppenburg Esdohr, Wiebke Esdohr, Wiebke

High Five 4 (WEMS) Halifax/Brillant Bernhard Fitschen, Ohrel 7,6 Cloppenburg Nienaber, Rosanna Gestüt Kastanienhof/Fam.Coldeway

Jack Boy 3 Eiluns Jonas N/Sando Paso N Gerd Andresen, Handewitt 7,5 Cloppenburg Kleinbuntemeyer, Lisa

GGN For Next Generation (HAN) For Kids Only/Magnum Rike Wrede, Cappel 8,0 Langenfeld Tillmann, Celine Tillmann, Friedhelm


Kataloq: upload
upload -> Azərbaycan Respublikası Kənd Təsərrüfatı Nazirliyi Azərbaycan Dövlət Aqrar Universiteti adau-nun 80 illik yubileyinə həsr edilir adau-nun elmi ƏSƏRLƏRİ g əNCƏ 2009, №3
upload -> Mühaziry riyazi mYntiqin elementlYri
upload -> AZƏrbaycan respublikasi təHSİl naziRLİYİ azərbaycan döVLƏT İQTİsad universiteti magistratura məRKƏZİ
upload -> AZƏrbaycan əraziSİNDƏ İBTİDAİ İcma quruluşU
upload -> АзярбайжАН РЕСПУБЛИКАСЫ ТЯЩСИЛ НАЗИРЛИЙИ азярбайжан дювлят игтисад университети
upload -> Mövzu Fənnin məqsədi və vəzifələri
upload -> Marketinq fənni üzrə İŞÇİ TƏDRİs proqrami
upload -> Asm-nin iqtisadiyyatı və idarə edilməsi
upload -> Təqdimatların hazırlanması (Powerpoint, Word, Excel)

Yüklə 169,42 Kb.

Dostları ilə paylaş:
  1   2   3




Verilənlər bazası müəlliflik hüququ ilə müdafiə olunur ©muhaz.org 2020
rəhbərliyinə müraciət

    Ana səhifə