Fünfjährige Dressurpferde Pferd (Zuchtgebiet) Abstammung Züchter Note Veranst. Ort Reiter Besitzer



Yüklə 169,42 Kb.
səhifə2/3
tarix31.10.2017
ölçüsü169,42 Kb.
1   2   3

Fünfjährige Springpferde

Pferd (Zuchtgebiet) Abstammung Züchter Note Veranst.-Ort Reiter Besitzer

Luchador (HANN) Landor S/Ramiros Son II Uwe Lemmermann, Willstedt 8,4 Bremen Passy, James William Lauk, Mariett

Ciao Bella (OLD) Chacco-Blue/Grannox Dr. Elke Zimmermann, Merzen 8,1 Bremen Bendel, Hartwig Bendel, Kirsten

Van Helsing (HANN) Valentino/Stakkato Klaus Brandes, Asendorf 8,0 Bremen Brocks, Karl Gestüt Famos GmbH

Commissario (HANN) Catoki/Contendro I Dr. Carsten Haack, Freiburg 8,2 Bremen Brocks, Karl Friemel, Günther, Dr.

Sting (HANN) Singulord Joter/Lancer II Alf Bartholomaeus, Klein Offenseth 8,1 Bremen Bendel, Hartwig Lüssing, Hermann-Josef

Chupamint (HOLST) Cormint I/Calato I Hinnerk Clausen, Loit 8,0 Bremen Frazer, Christopher Johannpeter, Jorge Gerdau, Dr.

Calmando 3 (HOL) Calido I/Carpaccio Kai Gerken, Lasbek 8,2 Riesenbeck Lazarus, Oliver Gerken, Kai

Quidam's Adel (HOL) Quidam de Revel/Contender Heinz Meyer, Verden 8,1 Riesenbeck Lazarus, Oliver Dittmers, Sabine

Conoglio (HOL) Contender/Oglio xx Kai Gerken, Lasbek 8,1 Riesenbeck Lazarus, Oliver Meyne, Antje/Gerken, Kai

Leefke 2 (OS) Luxius/Lesotho Klaus Bockmeyer, Lingen 8,0 Riesenbeck Ostermann, Egbert Bockmeyer, Klaus

Casablanca 98 (WEF) Cristallo/Lancer III ZG Franz-Josef u.Henriette Hagen, Hagen 8,0 Riesenbeck Kukuk, Christian Gestüt Gut Neuenhof

Lubi Austria JW (WEF) Lupicor/Ramiro Johann Weinhändl, Podersdorf 8,1 Riesenbeck Dowe, Hendrik Weinhändl, Johann

Lestat de Lioncourit (WEF) Lupicor/Calando II Michael Steinbrecher, Wiener Neustadt 8,0 Riesenbeck Dowe, Hendrik Peninger, Eduard

Contador 17 (HOL) Cassini II/Lancer II Karl-Heinrich Pries, Sörup 8,0 Riesenbeck Dowe, Hendrik Nieden, Jürgen zur

Sesation's Boy (HAN) Stakkato/Graf Grannus Heinrich Bielmann, Burgdorf 8,0 Riesenbeck Holz, Thomas Babenhauserheide, Frank

Charly 1455 (OS) Chalan/Rouletto Kay Wöhling, Tuchheim 8,4 Stadthagen Wilharm, Anneke Socher, Wolfgang

L.B.Companiero (HOL) Colman/Barnaul xx Peter Wilhem Wulf, Hamdorf 8,1 Stadthagen Fritsch, Michael Liebherr, Hans

Cassano 15 (OS) Chambertin/For Pleasure Christina Golz, Reilingen 8,0 Stadthagen Heineking, Thomas Waering, Rolf

Cristallos Lady (BAWÜ) Cristallo/Lancaster Rolf Rittmann, Kupferzell 8,6 Zeiskam Ostermann, Nicole Hellmich, Andreas

Celebration (HOL) Cassini I/Linaro Kristina Schröder, Hemdingen 8,3 Zeiskam Ostermann, Nicole Isaak, Klaus

Coppergirl (HOL) Crawford/Caletto III Ingrid Stecher, Nordhastedt 8,0 Zeiskam Kolthoff, Thorsten Stecher, Dr.Rolf

Celektrik (WEF) Cornet Obolensky/Pilot Bernhard Hüntrup, Altenberge 8,5 Bochum-Nord Deimel, Eva Nettebrock, Michael/Ligges, Kai

Cristobar (WEF) Cristallo/Lancer III Dr.Axel Schürner, Nideggen 8,1 Bochum-Nord Bitter, Eva Blaschke, Almuth

Cordynox (WEF) Cornado I/Polydor ZG Josef u.Winfried Ewers, Willebadessen 8,4 Bochum-Nord Goldfuß, Jens Nordrhein-Westf.Landgestüt

Shiraz G (HAN) Stakkato/Calypso II Alfred Brönnemann, Burgdorf 8,0 Bochum-Nord Engbers, Stefan Beckmann/Hombach

Quentin 73 (WEF) Quinta Real/Cor de la Bryere ZG Raymund u.Martin Klostermann 8,0 Bochum-Nord Dowe,Hendrik Klostermann-Figge, Dorothee

Monte-Carlo 12 (BAY) Monte Bellini/Karon Stefan Weyer, Langerringen 8,2 Moos Chomiak, Maciej Burkhart, Werner

Loxley 99 (OLD) Lucky Boy/Ramiro Roswitha Braunbart, Konstanz 8,0 Moos Güss, Daniel Braunbarth, Roswitha

Anaconda D (OS) Artani/Quantus Patricia Duchac, Hann.Münden 8,3 Richelsdorf Duchac, Roman Ausbildungsstall Duchac

Cassito del Diabolo (HOL) Cassini I/Accord II Hans-Otto Krohn, Kaiser-Wilhelm-Koog 8,7 Wachtberg- Sterzenbach, Martin Szadkowski, Michael

Al Paolo (RHL) Arpeggio/Corradino Paul-Gerhard Leitner, Grevenbroich 8,0 Wachtberg Tillmann, Frederic Tillmann, Friedhelm

Chocolate 68 (HOL) Contender/Ahorn Z Josef Unkelbach, Erlenbach 8,3 Forst Schöllhorn, Philipp Franz, Sabine

Cillarney (OS) Chintan/Caletto I Armin Ruff, Dobel 8,2 Forst Peters, Olaf Gestüt Dobel/Karcher, Horst

Filo di Speranza TB (HAN) French Kiss/Archipel Theo Binder, Forchheim 8,0 Forst Hönig, Ralf Binder, Theo

Carry 74 (OS) Clinton II/Forrester Jan-Jürgen Winter, Varel 8,0 Forst Kreuzer, Annika Winter, Jan-Jürgen

Contutto (HOL) Cartani/Joost Marion Belz, Haseldorf 8,0 Forst Schill, Alexander Schill, Joachim

Bandolero 51 (Dt.Sp.) Balzaci/Ludwig von Bayern Herbert Weißing, Bad Arolsen 8,5 Niederneisen Rüsen, Angelique Stall Distel GmbH

La Vida Loca 9 (HOL) Caretino/Cassini I Avora Pferde GmbH/Andrea Goelkel 8,3 Niederneisen Deußer, Sabrina Wenning,Dieter

Clearround 2 (OS) Clinton II/Grannus Erwin Hofeditz, Trendelburg 8,2 Niederneisen Jazbinski, Marc Lupp, Thomas

Zürich 4 (HOL) Caretino/Quinar Margit Petersen, Sollwitt 8,6 Hof Nordpol Carstensen, Jörg Hengststation Sollwitt GbR

L.B.Convall (HOL) Colman/Cascavelle Ernst Carsten Rolfs, Norderwöhrden 8,2 Hof Nordpol Fritzsch, Michael Liebherr, Hans

Casino 61 (HOL) Cassini I/Caretino Gerd Carstensen, Hörup 8,0 Hof Nordpol Carstensen, Jörg Carstensen, Gerd

Grossi's Zarina (HOL) Nekton/Calando I Katrin Grossmann, Wöhrden 8,0 Hof Nordpol Meves, Jan Grossmann, Katrin

Carraldo (HOL) Caretino/Painter's Row xx Hobe Magens, Ottenbüttel 8,3 Hof Nordpol Gröpper, Claas Haack, Joachim

Linnea 8 (HOL) Landos/Quintero ZG Jan u.Karin Lüneburg, 8,1 Hof Nordpol Lüneburg, Rasmus ZG Lüneburg, Jan u.Karin

Casalino 2 (HOL) Contendro II/Gaspari I Tjeert Rijkens, Elmshorn 8,1 Hof Nordpol Johansson, Jenny Stall Tjeert Rijkens

Coolmint (MECKL) Coolidge/Piment Manja Pruschinski, Dranske 8,4 Prussendorf Sass, Julian Landgestüt Redefin

Cypriana 4 (MECKL) Cypriano/Grabensprung Gestüt Ganschow/inh.F.Mencke, Gutow 8,2 Prussendorf Schilloks, Ramona Gestüt Ganschow

Curado 3 (HAN) Cassus/Escudo I Karsten Waltemathe, Winsen 8,1 Prussendorf Brandt, Thomas Waltemathe, Friedhelm

Crüger (OS) Converter/Kolibri Dr.Andreas Kersten, Kettenis 8,0 Prussendorf Kersten, Friederike Kersten, Dr.Franziska

Calibur 8 (HOL) Cassini I/Lou Bega Michael Eitel, Freihung 8,5 Königsbrunn Karle, Verena Karle, Günther

Limboy (DS) Limbus/Cmpliment Lars Skala, Helbra 8,2 Königsbrunn Hahn, Thomas Schappin, Stefan

Monte Carlo 12 (BAY) Monte Bellini/Karon Stefan Weyer, Langerringen 8,1 Königsbrunn Maciej, Chomiak Burkhart, Werner

Cort 2 (HOL) Con Air/Quantum Hans-Hermann Gericke, Tönning 8,0 Königsbrunn Greene, Lawrence Greene,Lawrence

Commissario 7 (HAN) Catoki/Contendro I Dr.Carsten Haack, Freiburg 8,5 Viernheim Friemel, Dr.Günther Friemel, Dr.Günther

H.W.’sScampolo (BAWÜ) Stalypso/Ganymed I Hannelore Weber, Bissingen 8,4 Viernheim Kurz, Jürgen Weber, Hannelore

Queens Coeur (HAN) Quite Easy I/Graf Grannus Kersti Aronis, Hamburg 8,2 Viernheim Herbert, Bernd Denkhaus, Ira

Somerset 4 (HAN) Stolzenberg/Drosselklang II Barbara Ivemeyer, Bad Essen 8,1 Viernheim Kunzmann, Frank Kunzmann, Frank

For Cornet (HAN) For Pleasure/Cornet Obolensky Jens Meyer, Dorum 8,0 Viernheim Oppermann, Jörg König, Leo

Quiet Please S (HOL) Quinar/Capitol I Horst Schneider, Homberg 8,0 Viernheim Rininsland-Schröder, DorotheeSchneider, Horst

Dylon (HOL) Diamant De Semilly/Carry Gerhard Ohlsen, Oevenum 8,8 Böbs Kleis, Thomas Mahlstedt, Margarete

Mr. Sie (HOL) Montender/Reichsgraf Ewald Wigger,Remmels 8,2 Böbs Ahlmann, Dirk Wigger,Ewald

Castelan 3 (HOL) Casiro I/Sandro Dirk Hansen, Ottenbüttel 8,5 Böbs Ahlmann, Dirk Sport a Media Sro

C’est Lotta (OS) Clearway/Totoche du Banney Michaela Möller, Havekost 8,0 Böbs Schulz, Rainer Beckendorf, Svenja

Cadora (OLD) Catoki/Landor S Gerd Sosath, Lemwerder 8,5 Bargstedt Sosath, Hendrik Sosath, Gerd

Campitello 5 (HAN) Catoki/Gragenit Ernst Stahlhut, Stadthagen 8,0 Bargstedt Engfer, Steffen Strodthoff, Helmut

Cartwright 2 (HOL) Cristo/Cassini II Helmar Bescht, Suhlendorf 8,1 Bargstedt Temme, Christian Bescht, Helmar

Chancy K (OLD) Cristallo/Dinard L Hermann Kuck, Rastede 8,0 Bargstedt Heyer, Joachim Kuck, Hermann

Scentender (HAN) Scendix/Contender Hans-Günter Berner, Edendorf 8,3 Bargstedt Stürken, Jennika Poort, Heinz-Dieter

Inliner (HAN) Iberio/Sao Paulo Alois Naber, Saterland 9,0 Hagen Bitter, Eva Nieders.Landgestüt Celle

Chacco’s Son (WEF) Chacco-Blue/Lancer III Wilhelm Schwenker, Hille 9,0 Hagen Tebbel, Rene Tebbel, Rene

Araldik (DS) Askari/Heraldik xx ZG Pietscher GbR, Zethlingen 8,8 Hagen Freese, Bastian Gestüt Bonhomme GmbH &Co.KG

Figari (HAN) For Edition I/Drosselklang I Bernd von der Fecht, Oberndorf 8,7 Hagen Bitter, Eva Nieders.Landgestüt Celle

Casper 297 (OS) Lazio/Quidam’s Rubin Wilfried Sandmann, Hüven 8,6 Hagen Rohde, Hartwig Sandmann, Wilfried

Cassini Royal 5 (HOL) Cassini I/Cor de la Bryere Varster Pferdezucht GmbH, Blender 8,5 Hagen Törnquist, Jenny J.Heyer Pferdeausb.Betr.GmbH

Messenger (HAN) Montender/Baloubet du Rouet Bruna de Paolis, Thedinghausen 8,4 Hagen Meyer zu Hartum, Florian Schockemöhle, Paul

Conoglio (HOL) Contender/Oglio xx Kai Gerken, Lasbek 8,4 Hagen Lazarus, Oliver Meyne, Antje

Caramba 70 (OLD) Clinton/Contender Georg Dierker, Lindern 8,3 Hagen Weichert, Jan-Phillipp Erdmann, Bernfried

Stakkomo (HOL) Stakkato/Ciacomo Kai Gerken, Lasbek 8,3 Hagen Temme, Christian Gerken, Kai

Perigueux As (HAN) Perigueux/Contender Hildegard Kuhlmann, Bramsche 8,3 Hagen Tebbel, Rene Kuhlmann, Hildegard

Luftzauber (OLD) Lord Pezi/Landfriese Matthias Smitz, Dinklage 8,2 Hagen Elias, Sebastian Sanktjohannser, Franz-Rudolf

Quidam’s Adel (HOL) Quidam de Revel/Contender Heinz Meyer, Verden 8,2 Hagen Lazarus, Oliver Dittmers, Sabine

Starlight (HAN) Stakkato Gold/Lanadel Albert Sprehe, Cloppenburg 8,2 Hagen Gärtner, Birgit Sprehe, Albert

Chincana P (OS) C-Indoctro/Lancer III Jens Pax, Bad Iburg 8,1 Hagen Schweizer, Manuela Pax, Jens

Casablanca 98 (WEF) Cristallo/Lancer III ZG Franz-Josef u.Henriette Hagen, Hagen 8,1 Hagen Kukuk, Christian Gestüt Gut Neuhof

Claire 100 (OS) Chambertin/Converter Wilfried Sandmann, Hüven 8,0 Hagen Rohde, Hartwig Sandmann, Wilfried

Lilly 483 (HAN) Lordanus/Pablo Dr.Karl-Heinz Wessling, Lingen 8,0 Hagen Bendel, Hartwig Wessling, Karl-Heinz

DM Löwenherz (WEF) Lausejunge/Pilot Dirk Meier, Hövelhof 8,2 Remmighausen Holtgräve-Osthues, Sebastian Meier, Dirk

Lambada 225 (OLD) Lordanus/Rubin-Royal Hermann Havergo, Lage 8,0 Remmighausen Griese, Henrik Wrenger, Malin

Anastasia 166 (HAN) Argentinus/Grannus Peter Enders, Badbergen 8,0 Remmighausen Kools, Jasper Vocke, Manfred

Clever & Smart 6 (HOL) Catoki/Corrado I Sandra Wehlert, Bönebüttel 8,7 Sommerstorf Kleis, Thomas Greve, Karin

German Pellets Success (HAN) Stolzenberg/Acord 2 Meinhard Nitzow, Müggendorf 8,5 Sommerstorf Schober, Philipp Pferdesport Leibold GbR

DSP Latina S (DS) Lauterbach/Levisto Erik Schröder, Badingen 8,2 Sommerstorf Wißenbach, Martin Schröder, Erik

Cum Laude 6 (OS) Cellestial/Prinz Oldenburg ZG Maik u.Franz Walter, Rosenow 8,1 Sommerstorf Kleis, Thomas Schreiter, Jörg

Cedric 52 (HOL) Clarimo/Corofino I Heike Groth, Kastorf 8,1 Sommerstorf Hoffmann, Stephan Stahl, Eckard

Linus 322 (DS) Lichtblick/Pierrot II Holger Knoof, Zeischa 8,0 Sommerstorf Schmidt, Katrin Bethke, Fritz

Acocento S (HOL) Acolord/Lord Julius Peter Sinnack, Bocholt 8,0 Sevelen Könemann, Gerd Sinnack, Julius-Peter

Hötzenhof Caida (RHL) Curd/Voltaire Hans-Gerd Terhoeven-Urselmans 8,0 Sevelen Terhoeven-Urselmans, Kai Terhoeven-Urselmans, Hans-Gerd

Lestat de Lioncourit (WEF) Lupicor/Calando II Michael Steinbrecher, Wiener Neustadt 8,1 Sevelen Dowe, Hendrik Peninger, Eduard

Quieri 5 (WEF) Quite Capitol/Coriander Silke Sulz, Nagold 8,2 Sevelen Zimmermann, Wolfgang Sulz, Silke

L’ami Noir (HOL) Cormint I/Corrado I Dieter Pingel, Altenmoor 8,4 Breitenburg Kirchner, Kristin Stecher, Dr.Rolf

For Treasure (HAN) For Pleasure/Escudo I Dr. Petra Jas, Samerberg 8,1 Breitenburg Gräfe, Maximilian Jas, Vitus

Ifox 2 (OLD) Inspector/Cordial Medoc Astrid Fortkamp, Mellinghausen 8,1 Breitenburg Hagge, Peter Hagge, Peter

Conrad 100 (HOL) Canto/Caretello B Gutsverwaltung Breitenburg 8,1 Breitenburg Timm, Lena Gutsverwaltung Breitenburg

Chupamint (HOL) Cormint I/Calato Hinnerk Clausen, Loit 8,2 Breitenburg Frazer, Christopher Johannpeter, Dr.Jorge Gerdau

Iskander 10 (HAN) Argentinus/Sandro Giovanna Costanini, Ahnsbeck 8,2 Breitenburg Andersen, Lars Bak Costanini, Giovanni

Zinne (HOL) Clearway/Carano Hark Arfsten, Havelberg 8,0 Breitenburg Bauerfeld, Gaby Arfsten, Hark

Corvette 28 (HOL) Corrado I/Caletto I Hubertus Bossmann, Süsel/Bujendorf 8,0 Breitenburg Behrend, Björn Dyrssen, Conny

Zelina BB (HOL) Cristo/Capitol I Manfred Birchler, Bilten 8,0 Breitenburg Meves, Jan Birchler, Manfred

Caleo 7 (HOL) Cassaro/Calippo Jörg Carstensen, Sollwitt 8,0 Breitenburg Grimm, Michael World Trade Impex GmbH

A Lee Spring Power (WEF) Argentinus/Cornet Obolensky Heinrich Ramsbrock, Menslage 8,5 Langenfeld Ehning, Johannes Stoeterij Black Horse B.V./Ligges, Kai

Viper’s Creed (WEF) Vulkano/Salvano Heike Assmann, Ahlen 8,3 Langenfeld Völker, Sönke Houston, Andrea

Carry 74 (OS) Clinton II/Forrester Jan-Jürgen Winter, Varel 8,2 Langenfeld Kreuzer, Annika Winter, Jan-Jürgen

Lactic 4 (HOL) Landos/Logan Leif Korth, Kropp 8,1 Langenfeld Schneider, Marcel Dörper, Daniela

GGN Stauffenberg (HAN) Stolzenberg/Escudo I Manfred Schäfer, Vechelde 8,0 Langenfeld Tillmann, Frederic Tillmann, Friedhelm

Campari 269 (HAN) Contendro I/Sion Christian Thelker, Ostercappeln 8,0 Langenfeld Kleinpenning, Nastassja Thelker, Christian

Condiac M (HOL) Con Air/Landjunge 8,0 Langenfeld Vincent, Marcel Mertens, Helga

Cedric 51 (OS) Catoki/Come On Wilhelm Winkeler sen., Herzlake 9,0 Cloppenburg Stevens,Mario Stevens Sportpferde GmbH

Cadora (OLD) Catoki/Landor S Gerd Sosath, Lemwerder 8,5 Cloppenburg Sosath, Hendrik Sosath, Gerd

Chacco Gold (HAN) Chacco Blue/Calido I Heinz-Dieter Blumhoff, Walchum 8,3 Cloppenburg Rudolph, Sven Blumhoff, Heinz-Dieter

Coolio 23 (OLD) Contendro I/Argentinus Theo Fugel, Saterland 8,1 Cloppenburg Klatte, Victoria ZG Klatte H.u.H.KG

Gina Nova (HAN) Graf Top/Drosselklang Eduard Voss, Eydelstedt 8,0 Cloppenburg Böckmann, Gilbert Karle, Günther

Casper 297 (OS) Lazio/Quidam’s Rubin Wilfried Sandmann, Hüven 8,8 Cloppenburg Rohde, Hartwig Sandmann, Wilfried

Lady Lordana (OLD) Lordanos/Landor S Gerd Sosath, Lemwerder 8,4 Cloppenburg Sosath, Hendrik Sosath, Gerd

Cassini Royal 5 (HOL) Cassini I/Cor de la Bryere Varster Pferdezucht GmbH, Blender 8,2 Cloppenburg Törnquist, Jenny J.Heyer Pferdeausbildungsbetrieb GmbH

Loiza (OS) Lord Pezi/Charmant Wilhelm Winkeler sen., Herzlake 8,1 Cloppenburg Winkeler, Wilhelm Winkeler, Wilhelm

Qinghai (OS) Quidam de Revel/Cordalme Z Helmut Fischer, Bad Griesbach 8,0 Cloppenburg Klatte, Guido jun. Klatte, Guido

Cristallos Lady (BAWÜ) Cristallo/Lancaster Rolf Rittmann, Kupferzell 8,4 Ilsfeld Ostermann, Nicole Hellmich, Andreas

Passepartout 63 (WEF) Pilotus/Zeus (Nurzeus) Josef Volle, Lüdinghausen 8,2 Ilsfeld Hönig, Silke Hönig, Robert

Atlanta 517 (DS) Askari/Landrebell Rene Pieper, Hohenwulsch 8,1 Ilsfels Ostermann, Nicole Utz, Ralf

H.W.’s Scampolo (BAWÜ) Stalypso/Ganymed I Hannelore Weber, Bissingen 8,0 Ilsfeld Kurz, Jürgen Weber, Hannelore

Clarissa 134 (HOL) Clarimo/Carvallo BB Peter Köster, Mohrkirch 8,8 Küps Stahl, Sandra IB Berger GmbH

Cedan (BAY) Casinos/Quartier Latin ZG Schmidt u.Liebl, Zeilarn 8,3 Küps Holzeder, Johannes Hengststation Holzeder

Ciacomina (DS) Ciacomini/La Salle Martin Heyder, Kranichfeld 8,1 Küps Stein, Nicoletta Münch, Thomas

Ciaco’s Son (DS) Ciacomini/L’Ami Doreen Schulz, Pöllwitz 8,0 Küps Köber, Karina ZG Schulz Doreen u.Volkmar

Charmanto 2 (DS) Clarence I/Levisto Erhard Ploewka, Rossau 8,3 Berlin Wißenbach, Martin Stiftung BHLG

Boom Boom Balou (BAY) Baloubino B/Acasino B Erwin Feder, Ermskirchen 8,2 Bommersheim Schäfer, Karl-Georg Haas, Hartmut

Snow Belle (HOL) Cassini II/Linaro Wolfgang Sadowski, Schacht-Audorf 8,0 Bommersheim Deußer, Sabrina Wenning, Dieter

Renata 20 (HOL) Nekton/Bold Indian xx ClausRohwer, Jevenstedt 8,0 Bommersheim Schantz, Dennis Laurenz Klein, Norbert

La Vida Loca 9 (HOL) Caretino/Cassini I Avora Pferde GmbH/Andrea Goekel 8,4 Bommersheim Deußer, Sabrina Wenning, Dieter

Spike 91 (HAN) Stakkato/Drosselklang II Ingrid Ebeling, Braunschweig 9,0 Steinhagen Merschformann, Markus Lehmann, Gerhard

Inliner (HAN) Iberio/Sao Paulo Alois Naber, Saterland 8,6 Steinhagen Bitter, Eva Nieders.Landgestüt Celle

Cristallo II (WEF) Cornet Obolensky/Cassini I Dr:Axel Schürner, Nideggen 8,3 Steinhagen Eckermann, Henrik von Gestüt Gut Neuenhof

Casablanca 98 (WEF) Cristallo/Lancer III ZG Franz-Josef u.Henriette Hagen, Hagen 8,1 Steinhagen Weishaupt, Philipp Gestüt Gut Neuenhof

Carmina Burana W (RHL) Cristallo/Concetto I Herbert Werth, Duisburg 8,0 Steinhagen Ronne, Holger Werth, Herbert

Carlanda 5 (HOL) Cassini I/Silvester Axel Fromm, Remscheid 8,0 Steinhagen Baudach, Carina Baudach, Dirk

Captain Sparrow 5 (HOL) Cormint I/Barnaul xx Manfred Pohling,Krempel 8,8 Steinhagen Eckermann, Henrik von Bestmann, Anna Maria

Barrado JK (WEF) Baloubet du Rouet/Champion Du Lys Josef Kieskemper, Galndorf 8,5 Steinahgen Wargers, Jana Kieskemper, Josef

Cristobar (WEF) Cristallo/Lancer III Dr.Axel Schürner, Nideggen 8,3 Steinhagen Lazarus, Oliver Blaschke, Almut

Edelmann 43 (HAN) Escudo I/Stakkato Bernfried Erdmann, Wallenhorst 8,1 Steinhagen Weichert, Jan-Philipp Erdmann, Bernfried

Casscare (BAWÜ) Cassini I/Caretino ZG Günther u.Margret Karle, Gerstetten 8,0 Steinhagen Ulmker, Andrea Karle, Günther

Luftzauber (OLD) Lord Pezi/Landfriese I Matthias Smitz, Dinklage 8,0 Steinhagen Elias, Sebastian Sanktjohanser, Franz-Rudolf

Qualität 3 (HAN) Quidam de Revel/ Friedrich-Wilhelm Koller, Stadthagen 8,7 Steinhagen Heineking, Thomas Koller, Friedrich-Wilhelm

Conoglio (HOL) Contender/Oglio xx Kai Gerken, Lasbek 8,4 Steinhagen Lazarus, Oliver Meyne, Antje/Gerken, Kai

Quinta Kunta O (WEF) Quinta Real/Corofino I Doris Ostmeier, Bad Salzuflen 8,2 Steinhagen Quintero Palomar, A. M. Ostmeier, Doris

Dante 86 (HOL) Diamant De Semilly/Counter Hans-Otto Krohn. Kaiser-Wilhelm-Koog 8,1 Steinhagen Hartmann, Philipp Rumpf. Horst

Balouness 2 (RHL) Balou du Rouet/Goldstrand Norbert Klein, Hennef 8,0 Steinhagen Winkelhaus, Philipp Klein, Richard

Dree Boeken’s Silberroesschen (HAN) Stakkato Gold/Vulkano Arend Kamphorst, Heidsee 8,0 Steinhagen Weishaupt, Philipp Winter-Schulze, Madeleine


Sechsjährige Springpferde mit Zusatzplatzierung-qualifiziert

Pferd (Zuchtgebiet) Abstammung Züchter Note Veranst.-Ort Reiter Besitzer

Escusa (HAN) Escudo I/Stakkato Udo Wagner, Denkte 8,5 Bottrop Gorski, Julia Gorski, Ute

Simao 3 (HAN) Stalypso/Landadel Eberhard Wotte, Rhede 8,3 Bottrop Auffarth, Sandra Strodthoff, Helmut

Argelith Squid (HAN) Salito/Gibraltar Ralf Girndt, Peine 8,1 Bottrop Bitter, Eva Reitstall Argelith Bitter GbR

Balou de la Fox (WEF) Balou de Rouet/Akitos xx Egon Ferkmann, Ascheberg 8,1 Bottrop Jerke, Dirk Schröder, Sigrid

Corella 9 (WEF) Colbert GTI/Roncalli xx Hermann Vengels, Schermbeck 8,1 Bottrop Renzel, Markus Equo Reitsport GmbH

Deauville S (HOL) Diamant de Semilly/Lux Julius-Peter Sinnack, Bocholt 8,4 Bottrop Dowe, Hendrik Sinnack, Julius-Peter

Cassinja S (ZW) Carinjo/Cassini I Josef Schwinn, Beckingen 8,2 Bottrop Dowe, Hendrik Schwinn, Jennifer

Be My Boy 3 (WEF) Balou de Rouet/Pro Ratio Antonius Hartmann, Münster 8,2 Bottrop Holz, Thomas Hofschröer, Hans Jun.

Carlina 24 (HOL) Caretino/Corofino I Volker Thedens, Liethca 8,0 Bottrop Brinkmann, Markus Brinkmann, Wolfgang

Cato 68 (OS) Chequille/Ratsherr Kirsten Holder, Gomadingen 8,0 Bottrop Renzel, Markus Equo Reitsport GmbH

Stakko (HAN) Argelith Stakkato/Embassy 4 Dr.Bonny-Jasmin Jacobs, Hohenhameln 8,8 Werne Tebbel, Maurice Tebbel, Rene

Carento (HOL) Caretino/Contender Dr.Axel Schürner, Nideggen 8,4 Werne Eckermann, Henrik von Gestüt Gut Neuenhof

Quinta (HOL) Quality/Leuthen I Willi Bruns, Hamminkeln 8,3 Werne Ehning, Johannes Sportpferde Ehning GbR



Forchello (WEF) For Pleasure/Collin L Oleksandr Onyshchenko, Kyiv 8,1 Werne Eckermann, Henrik von Equus Invest AG

Stalido (HAN) Stakkato/Calido I Renate Bosse, Wendeburg 8,6 Werne Bitter, Eva Jordan, Eberhard

Capistrano 2 (WEF) Cornet Obolensky/Pilot Nordrhein-Westf.Landgestüt 8,4 Werne Goldfuß, Jens Ramsbrock, Heinrich

Sansibar 89 (HAN) Stakkato Gold/Wolkenstein 6 Lucas Smidt, Krummhörn 8,2 Werne Tebbel, Maurice Tebbel, Rene



Cornetto 35 (WEF) Cornet Obolensky/Polydor Marc Idelmann, Großenkneten 8,2 Werne Könemann, Gerd Lambardt, Wilhelm

Argelith Squid (HAN) Salito/Gibraltar Ralf Girndt, Peine 8,5 Werne Bitter, Eva Reitstall Argelith Bitter GbR

Signature 2 (HAN) Stolzenberg/Amaretto D I Shawna Russel, Dewinton,Alberta 8,4 Werne Öhmann, Thomas Thies, Alexander

Lesley 63 (WEF) Lasino/Grannus Helmut Schäfers, 8,2 Werne Rieskamp-Goedeking, Tim Nixdorf, Renate

Carlisco (OS) Carinue/Papillon Rouge Gestüt Lewitz, Steinfeld 8,0 Werne Könemann, Gerd Gestüt Lewitz

Skribbelino (HAN) Stakkato/Gloster Friedrich Niemeyer, Petershagen 8,0 Werne Dieckmann, Hubertus Niemeyer, Friedrich

Quirino 6 (HOL) Quinar/Calido I Reimer Siebke, St.Michaelisdonn 8,0 Werne Beckmann, Michael Reitsport Massener Heide GmbH

Casallo 3 (HOL) Casall/Carvallo BB Karin Blöcker, Nettelsee 8,0 Werne Ehning, Johannes Nybor Pferde GmbH & Co.KG



Gisele 6 (HAN) Graf Top/Feiner Graf Alois Klaas, Lingen 8,4 Meppen Bölle, Philip Rowold, Christoph F.

Special One 2 (HAN) Stakkato/Escudo I Hans-Heinrich Pahlmann, Uetze 8,2 Meppen Nielsen, Denis Gestüt Sprehe GmbH

Bonaventura 3 (HAN) Balou du Rouet/Grannus Rudolf Gauglitz, Moormerland 8,0 Meppen Rudolph, Sven Niedersächs.Landgestüt Celle

Cafe's Champus (OS) Cafe au lait/Calido I Hildegard Kuhlmann, Bramsche 8,0 Meppen Tebbel, Rene Kuhlmann, Hildegard

Landeur 3 (OS) Lauterbach/Lasangos Gestüt Lewitz, Steinfeld 8,0 Meppen Schweizer, Manuela Gestüt Lewitz



Cellestine (MECKL) Cellestiel/Kolibri ZG Kostros/Ortmann GbR, Bollewick 8,1 Meppen Krage, Kathrin Ummen, Konrad

Lord Quidam (OLD) Lordanos/Quidam de Revel Alfons Brüggehagen, Molbergen 8,6 Bremen Soasth, Gerd Sosath, Gerd



Tailormade Stardust (HAN) Stakkato/Goodman Gerald Wiese, Ottersberg 8,2 Bremen Astrup Jensen, Saskia Tailormade Stallion ApS/Pedersen,

Royal Espri 2 (HAN) Royal Blend/Espri Eibe Icken, Dorum 8,0 Bremen Schumann, Guido Familie Fitschen

Shine a Light 2 (HAN) Stakkato/El Bundy I Dr.Cord Gaus, Adelheidsdorf 8,5 Bremen Gaus, Moritz Gaus, Moritz

Contador 11 (HOL) Con Air/Lord Calando Regine Pieck, Niederkassel 8,1 Bremen Brocks, Karl Erdmann, Bernfried

Canturado 2 (OLD) Canturo/Lord Liberty Georg Dierker, Lindern 8,0 Bremen Weichert, Jan-Philipp Erdmann, Bernfried

Connor 48 (HOL) Casall/Cor de la Bryere Eduard Struve, Satrup 8,6 Lübeck Konle, Thomas Verb.d.Z.d.Holst.Pferdes

Nightfire 25 (HOL) Numero Uno/Cambridge Otto Boje Schoof, Hedwigenkoog 8,0 Lübeck Brinkop, Antonia-Selina Verb.d.Z.d.Holst.Pferdes

Quarz 9 (HOL) Quintero/Caretino Frauke Bahnsen, Leck 8,3 Lübeck Konle, Thomas Verb.d.Z.d.Holst.Pferdes

Bluerell S (OS) Chacco-Blue/Landcapitol Doris Scherwitzki, Holdorf 8,8 Stadthagen Temme, Christian Scherwitzki, Doris

Chayenne 283 (OS) Chacco Blue/Calido I Hildegard Kuhlmann, Bramsche 8,5 Stadthagen Temme, Christian Kuhlmann, Hildegard

Beautiful Mind 5 (OLD) Balou de Rouet/Grandeur Matthias Böckermann, Damme 8,4 Stadthagen Temme, Christian Mählmann, Hannes



Curt 12 (HOL) Cassiano/Cantus Jürgen Wullweber, Tangstedt 8,2 Stadthagen Böhner, Florian Gestüt Neritz

Queen of Hearts 3 (MECKL) Grandino/Baloubet de Rouet P.S.Pferdehaltung GmbH,Neustadt-Glewe 8,2 Stadthagen Grüter, Dennis Elmgestüt Drei Eichen GmbH

Quecherro (HOL) Quinar/Carthago Kristin Wahlers, Verden 8,1 Stadthagen Bölte, Verena EWahlers, Kristin

Cantara 59 (HES) Cristo/Cassone Thomas Brandt, Winsen 8,0 Stadthagen Brandt, Thomas Brandt, Thomas

Marquis Bellini (DtSp) Monte Bellini/Cassandro II Mario Schipler, Oberheldrungen 8,0 Stadthagen Lakomy, Natalia Lakomy, Burghard

Campus 25 (HAN) Callido 11/Matco AA Karl-Heinz Scherwitz, Rheinau 8,0 Stadthagen Auffarth, Sandra Grashorn, Gerald

Chacco's Girl (BAWÜ) Chacco Blue/Centesimo I Andrea Kopp, Reiskirchen 9,0 Weingarten Peters, Olaf Kopp, Andrea



Savita 2 (BAWÜ) Stakkato Gold/Centesimo Sabine Rothfuss, Sulz 8,8 Weingarten Jung, Michael Flaig, Dr.Hermann

Winterkind 2 (HOL) Consens/Cassini I Hans Dieter Beil, Jahrsdorf 8,5 Weingarten Köhl, Selina Mönig, Eugen

Sunshine at Midnight (OLD) Sir Landadel/Landfalk Michael Schweizer, Berlin 8,4 Weingarten Jung, Michael Schweizer, Michael

Scirocco 91 (HAN) Salito/Escudo I Sven Kahrens, Dedelsdorf 8,2 Weingarten Müller, Jan Gaus, Robert



Colestus (WEF) Cornet Obolensky/Stakkato Hartwig Rellensmann, Extetal 8,0 Riesenbeck Döring, Marcus Reitsport Massener Heide GmbH

Black Jack 175 (WEF) Cornet Obolensky/Heraldik xx Thomas Schindler, Achern 8,0 Riesenbeck Kukuk, Christian Gestüt Gut Neuenhof/Schürner, Axel Dr.



Lucie 204 (OLD) Luxius/Come On Dietrich Schulze, Wedemark 8,3 Riesenbeck Eckermann, Henrik von Winter-Schulze, Madeline

Carento (HOL) Caretino/Contender Dr.Axel Schürner, Nideggen 8,2 Riesenbeck Eckermann, Henrik von Gestüt Gut Neuenhof

Forchello (WEF) For Pleasure/Collin L Oleksandr Onyshchenko, Kyiv 8,1 Riesenbeck Eckermann, Henrik von Equus Invest AG



Cosmashiva 4 (WEF) Christiano/Pit I Hans-Joachim Wehberg, Gevelsberg 8,0 Riesenbeck Könemann, Gerd Wehberg, Hans-Joachim

Luke 102 (WEF) Lenardo/Corrado I Werner Raffenberg, Menden 8,0 Riesenbeck Winkelhaus, Philipp Reiker, Karl

Lorezi (OLD) Lord Pezi/Sandro Carsten Olding, Neuenkirchen 8,2 Wachtberg Kleinpenning, Nastasja Sportpferdehaltung Andreas Knippling

Amsterdam 21 (RHL) Acorado's Ass/Augustinus xx Hans-Jakob Büsch, Bonn 8,0 Wachtberg Büsch, Jan Büsch, Hans-Jakob

Pigoria T (RHL) Pino Colado/Grand Ferdinand II Friedhelm Tillmann, Grevenbroich 8,0 Wachtberg Tillmann, Frederic Tillmann Friedhelm

Canturos Pepper Ann (OLD) Canturo/Sergeant Pepper Jürgen Kurz, Frielendorf 8,6 Zeiskam Winkels, Daniela Fischer, Vanessa

Chief-Johnny (WEF) Cornet Obolensky/Carolus I Thomas Schierbaum, Enger 8,4 Zeiskam Witzemann, Andy Zimmermann, Christiph

Comander 7 (HOL) Cassini II/Caretino Ocke Fruechtnicht, Midlum-Marsch 8,1 Zeiskam Wilmsen-Himmes, Lukas Freier, Philipp

Waidfee 13 (HOL) Cristo/Ariadus Hugo Plambeck, Schöhorst 8,1 Zeiskam Kolthoff, Thorsten Stecher, DR.Rolf

Sidney 160 (HAN) Stolzenberg/Raphael I Carola Lampe, Holle 8,5 Zeiskam Kölz, Markus Mayer, Erwin

Wilhelmine 48 (HOL) Cassini II/Catano Rainer Drommershausen, Wetzlar 8,2 Zeiskam Broich, Dominik Koenen, Sylvia

Costa Calma L (HOL) Corrado I/Lord Albert Looft, Heiligenstedten 8,2 Zeiskam Chantelou, Philippe Baack, Heinrich W.

Watokia G (HOL) Catoki/Silvester 34 Cay Christoph Gröpper,Toekendorf 8,0 Zeiskam Himmelreich, Luisa Gröpper, Cay Christoph

Chilli Pepper 8 (ZW) Chalan/Grandus Eugen Schmidt, Kaiserslautern 8,0 Zeiskam Schmidt, Wolfgang Schmidt, Eugen



Crunch de Bergerac (BAWÜ) Cyrano de Bergerac/Grafenstein Jürgen Löffler, Obersulm 8,0 Zeiskam Ostermann, Nicole Löffler, Jürgen

Charisma VB (MECKL) Cellestial/Cyrell Volker Bredenkamp, Bastorf 8,0 Zeiskam Fleer, Reinhard Beiner, Manfred

Ciros (BAWÜ) Cristo/Carracci ZG Markus Diez, Illmensee 8,7 Moos Hacker, Uli Hagn, Andrea

Casando B (BAY) Cassini II/Lando Ditmar Bayer, Freirachdorf 8,5 Moos Bachl, Tobias Hengststation Bachl

Curriculo (HAN) Contendro I/Stakkato Jürgen Hattebuhr, Burgwedel 8,3 Moos Mühlbauer, Thomas Bayr.Haupt-u.Landgest.Schwaig.

Zoe 42 (BAY) Landprinz/Quartier Latin Christina Fischmann, Vilshofen 8,2 Moos Szasz, Sandor Stocker, Günther

Coca Cola 6 (OS) Capilano/Akzent II Bernhard Hauer, Kippenheim 8,2 Moos Raytchev, Rossen Bucher-Lüthi, Brigitt

Internet 3 (OLD) Incello/Accord II Gerd Sosath, Lemwerder 8,1 Moos Güss, Daniel Sosath, Gerd

Funky Town 10 (HAN) For Edition I/Drosselklang I Bernd von der Fecht, Oberndorf 8,1 Moos Stahl, Sandra IB Berger GmbH

Cepetto 6 (BAY) Cornet Obolensky/Lavall II Eva-Maria Schmid, Utting 8,0 Moos Schmid, Maximilian Schmid, Maximilian

Con Spirit 7 (BAY) Cornet Obolensky/Acorado I Anton Schindele, Unterthingau 8,0 Moos Dassler, Daniel Dassler, Daniel

Gin Fizz 65 (HAN) Graf Top/Acord II Karl Wüstefeld, Duderstadt 8,4 Richelsdorf Klaproth, Dirk Wüstefeld, Karl

Cassano 12 (HOL) Cassiano 3/Contender Karl-Hermann Raab, Rüsselsheim 8,1 Richelsdorf Berger, Sabrina Raab, Karl-Hermann

Cannabis 10 (HAN) Contendro I/Grand Amour ZG Karl u.Volker Emde, Korbach 8,0 Richelsdorf Schaffner, Jörg Murmann, Richard

Cliffhanger (HOL) Cristo/Corrado I Peter Böge, Schönhorst 8,3 Richelsdorf Konle, Thomas Verb.d.Z.d.Holst.Pferdes

Queenie 17 (OLD) Quidam/Cordalme Z Leo König, Gehrde 8,1 Richelsdorf Konle, Hans-Peter König, Leo

Gino 591 (HAN) Graf Top/Drosselklang Eduard Voss, Eydelstedt 8,0 Richelsdorf Schäfer, Jörg Voss, Eduard

Cerousi (MECKL) Cero I/Ussuri xx Bodo Holtz, Plau 8,6 Blüthen Wascher, Daniel Landgestüt Redefin

DSP Collind (DS) Collini/Kaiserwind Detlef Meister, Dobbrun 8,5 Blüthen Wißenbach, Martin Stiftung BHLG

Aragones (DS) Askari/For Pleasure Karl-Ernst Jung, Engersen 8,3 Blüthen Bruhns, Robert Bruhns, Robert

Friedrich 29 (HAN) Forsyth/Cosinus B Dietrich Denker, Markt-Schwaben 8,1 Blüthen Selke-John, Jasmin Schönbrunn, Angela

Con Vento (HAN) Converter/Donnerschlag Alfred Uhlenwinkel, Sudwalde 8,5 Niederneisen Kurpiewski, Rafal Müller, Jürgen



Baloue's Flying Sister 2 (OLD) Balou du Rouet/Grandeur Stall Troff, Jemgum 8,4 Niederneisen Bülles, Diana Stall Troff

Public View (RHL) Prado/Landadel Christian Strunk, Xanten 8,2 Niederneisen Heyne, Werner Sarres, Herbert

Colmani 2 (WEF) Cornet Obolensky/Renoir I Ansgar Westrup, Havixbeck 8,0 Niederneisen Deryckere, Lucas Deryckere, Lucas

AB 19 Mahabone (HOL) Corrado I/Alcatraz Dieter Pingel, Altenmoor 8,0 Hof Nordpol Hess, Christian Tuzlali, Akela

Clooney H (WEF) Conteur I/Coriolan Hans Hoffmann, Neunkirchen-Seelscheid 8,3 Hof Nordpol Characklis, Erin Michaels & Beerbaum GmbH

Quintago (HOL) Quantum/Carthago Franz Sager, Wacken 8,4 Hof Nordpol Lund, Charlotte Von Rönne Sportpferde GmbH

Cassilux (HOL) San Patrignano Cassini/Lux Z Kersten Kühl, Seester 8,2 Hof Nordpol Johansson, Jenny Stall Tjeert Rijkens

Curt 12 (HOL) Cassiano/Cantus Jürgen Wullweber, Tangstedt 8,0 Hof Nordpol Böhner, Florian Gestüt Neritz

Lauck's Locke (HOL) Levisto/Carthago Carsten Lauck, Pinneberg 8,0 Hof Nordpol Frazer, Christopher Lauck, Carsten

Wapiti 143 (HOL) C-Trenton Z/Lord Calando Alexander Jahr, Hodorf 8,0 Hof Nordpol Schnell, Sascha Jahr, Isabel

AB 19 Mahabone (HOL) Corrado I/Alcatraz Dieter Pingel, Altenmoor 8,0 Hof Nordpol Hess, Christian Tuzlali, Akela

Clooney H (WEF) Conteur I/Coriolan Hans Hoffmann, Neunkirchen-Seelscheid 8,3 Hof Nordpol Characklis, Erin Michaels & Beerbaum GmbH

Cyrus L. (HOL) Cartani/Calypso Werner Löffler, Arlewatt 8,1 Hof Nordpol Behrend, Björn Löffler, Werner

Wicora (HOL) Corrado I/Cassini II Hans-Joachim Kahl, Oelixdorf 8,1 Hof Nordpol Frazer, Christopher Hansen, Otto

Mara 356 (Dt.SP.) Monte Bellini/Askari David Gotzel, Schermen 8,2 Prussendorf Gotzel, Anne-Katrin Gotzel, David

Cherowa (OLD) Cellestial/Sir Caletto Rüdiger Hartig, Schwerin 8,1 Prussendorf Rückert, Rene Auge, Josef

Askoto (Dt.Sp.) Askari/Lesotho Jana Minack, Buchholz 8,0 Prussendorf Wißenbach, Martin Stiftung BHLG

Aragones (Dt.Sp.) Askari/For Pleasure Karl-Ernst Jung, Engersen 8,7 Schwanebeck Bruhns, Robert Bruhns, Robert

La Scala 5 (WEF) Larson/Phantom Heiner Rohmann, Marl 8,5 Schwanebeck Müller, Christin Goessing, Lutz

Capri 87 (OS) Colander/L.A. Matthias Polster, Groeblitz 8,2 Schwanebeck Kage, Thomas Ladegast, Dagmar

Stoneman LP (HAN) Schwarzenegger/Antaeus Wilhelm Harling, Sottrum 8,0 Schwanebeck Hecht, Holger Hecht, Holger

Cassiana 7 (HOL) Cassiano/La Zarras Sebastian Otten, Euskirchen 8,8 Klein Roscharden Tebbel, Maurice Otten, Sebastian



Esprit 361 (HAN) Embassy I/Crazy Classic Helmut Eggers, Hamburg 8,5 Klein Roscharden Erbach, Peter Erbach, Peter

Tailorrmade Count On Me (HAN) Cornet Obolensky/ Ansgar Holtgers, Herzlake 8,4 Klein Roscharden Astrup Jensen, Sashia Tailormade Stallion ApS



Armitano (OS) Armitage/Caretano Z Hartwif Wigger, Stellshagen 8,3 Klein Roscharden Klatte, Guido jun. Wendeln, Bernhard

Chamberlain 59 (OS) Chacco Blue/Last Liberty Hermann-Josef Lüssing, Haren 8,3 Klein Roscharden Bendel, Hartwig Lüssing, Hermann-Josef

Balou d’Air (HAN) Balou de Rouet/Perpignon Kristina Getzin, Scheeßel 8,2 Klein Roscharden Huser, Daniel Kubens, Dr.Wolfgang

Stakkato Special (OLD) Stakkato Gold/Espri Anne Haase, Ottersberg 8,2 Klein Roscharden Vaske, Otto Sportpferdevermittlung R.Buesing

Cashmaker (DS) Calido I/Lafitte Frank Timmreck, Schwarzholz 8,2 Klein Roscharden Markus, Karl-Heinz Wendeln, Paul

Chazaro (OS) Chacco Blue/Calvaro Z Gestüt Lewitz, Steinfeld 8,1 Klein Roscharden Thoenes, Tobias Gestüt Lewitz



Toulonia (OS) Toulon/Balou de Rouet Gestüt Lewitz, Steinfeld 8,6 Klein Roscharden Freese,Bastian Gestüt Lewitz

Lord Quidam (OLD) Lordanos/Quidam de Revel Alfons Brüggehagen, Molbergen 8,5 Klein Roscharden Sosath, Hendrik Sosath, Gerd

Nintara (OS) Nintender/Cento Gestüt Lewitz, Steinfeld 8,4 Klein Roscharden Thoenes, Tobias Gestüt Lewitz

Balou en Noir (HAN) Balou de Rouet/For Feeling Robert Gaus, Tiddische 8,3 Klein Roscharden Heyer, Joachim Block, Gabriele

Locana (OLD) Cola/Landor S Gerrit-Jan Wittmeyer, Ringe 8,3 Klein Roscharden Gärtner, Birgit Gestüt Sprehe GmbH

Lotta 167 (HAN) Landor S/Graf Grannus Hans-Werner Schubert, Hohenhenningen 8,2 Klein Roscharden Duffy, Alexander Carl Hanley Sporthorses GmbH

Contenance 15 (WEF) Cornet Obolensky/ Patrick Müller, Pforzheim 8,2 Klein Roscharden Nielsen Dennis Gestüt Sprehe GmbH

Quel Chanel (OS) Quality/Landor S Karl Heinz Schmacker, Wardenburg 8,1 Klein Roscharden Sosath, Hendrik Sosath, Gerd

Quite Nice 5 (OS) Quality/Landor S Christa Knufmann, Borken 8,0 Klein Roscharden Thoenes, Tobias Hof Kasselmann KG

Salto de Free (OLD) Stakkato Gold/Faschingsprinz Ernst Hofschröer, Fürstenau 8,0 Klein Roscharden Pacheco, Adolfo Hofschröer-Teelen, Ans



Celin 40 (OLD) Chacco Blue/Calero Jürgen Alswede, Bramsche 8,0 Klein Roscharden Alswede, Marcel Alswede, Jürgen

Luzifer V (WEF) Lord Pezi/Grandeur Karl Voßhage, Nortrup 8,0 Klein Roscharden Große-Albers, Maira Stückemann, Jürgen

Spacy Girl (RHL) Sandro Boy Junior/Rocket Star Peter Schweimanns, Nettetal 8,4 Sevelen Kleinpenning, Nastassja Holbach, Peter



Lymley (ZW) Limited Edition/Genf ZG Yvonne u.Olaf Zimmer, Losheim a.See 8,0 Sevelen Dowe, Hendrik Schinke, Lars

Crispy 15 (HOL) Cristo/Capitol I ZG Carl-Adolf u.Manfred Jessen, Bredstedt 8,6 Sevelen Symmangk, Michael Nagel, Björn

Crossfire 14 (DS) Cellestial Askari Rudi Banik, Pirow 8,5 Sevelen Symmangk, Michael Brinkmann, Wolfgang

Quintana 12 (WEF) Quidam’s Rubin/Argentinus Hermann Möller, Merzen 8,0 Sevelen Beckmann, Michael Reitsport Massener Heide GmbH

Ramira 358 (HOL) Contendro II/Aljano Charlotte Karl, Heidgraben 8,2 Königsbrunn Lill, Maximilian Gestüt Katharinenhof/Lill

Cornet’s Courage (OLD) Cornet Obolensky/Landstreicher Bernhard Huster, Lotte 8,0 Königsbrunn Allgäuer, Remo Dendler, Ursula

Contados (HOL) Contender/Mytens xx Ariane Denker, Wesenberg 8,1 Königsbrunn Seidlitz, Jennifer Eichert, Nikolaus



Luna 1509 (ZFDP) L’avian/Leander M Leo König, Gehrde 8,8 Viernheim Sprehe, Jörne Meyer zu Lösebeck, Anke

Cascadeur 88 (HOL) Cassini I/Barnaul xx Anne-Christine Thiede, Westerdeichstrich 8,4 Viernheim Most, Michael Axel Abhau Sportpferde GmbH

Cassano 12 (HOL) Cassiano 3/Contender Karl-Hermann Raab, Rüsselsheim 8,1 Viernheim Berger, Sabrina Berger GbR

Chilento’s Boy (HOL) Chelento/Colman Johann Peter Lass, Leck 8,7 Viernheim Deußer, Nadine Deußer, Helge



Cayenne 178 (BAY) Contendro I/Chellano Z Wolfgang Stumpf, Tirschenreuth 8,2 Viernheim Sprehe, Jörne Sprehe, Jörne

Cool Boy 22 (OS) Cellini/Cordobes I Armin Ruff, Dobel 8,0 Viernheim Brahner, Melanie Hesser, Erich

Surinam 2 (HAN) Satisfaction I/Quidam de Revel Carsten Wiedemann, Uelzen 8,0 Viernheim Herbert,Bernd Lamberth, Andreas

FBW Claus KvonClearway(BAWÜ)Clearway/Burggraaf Udo Kosel, Scheidegg 8,0 Viernheim Kurz, Jürgen Kosel, Udo

Cleo WF (BAWÜ) Colman/Lacantus Walter Frank, Schrozberg 8,0 Viernheim Kurz, Jürgen Frank, Walter

Calle Cool 10 (HOL) Cesano II/Quinar Witt Pferdezucht GbR, Norderwöhrden 8,6 Legelshurst Schill, Alexander Schill GbR, J.u.R.

Sunfire 9 (HAN) Stakkato/Contender Elmar Vogel, Enger 8,4 Legelshurst Jung, Michael Flaig, Dr.Hermann

Savita 2 (BAWÜ) Stakkato Gold/Centesimo I Sabine Rothfuss, Sulz 8,3 Legelshurst Jung, Michael Flaig, Dr.Hermann

Choreograf 2 (HOL) Cassini I/Carpaccio Jürgen Afflerbach, Königsbrunn 8,2 Legelshurst Girardi, Silvia Clausen, Georg

Sirius Brown (HAN) Stolzenberg/Legat Heinrich Verwold, Isterberg 8,1 Legelshurst Müller, Alexander Sallmann, Markus

Cakao 2 (HOL) Cartani/Quick Star Friedhelm Vehlber, Espelkamp 8,0 Bargstedt Böhner, Florian Jung,Ann-Estelle

Canturado 2 (OLD) Canturo/Lord Liberty Georg Dierker, Lindern 8,2 Bargstedt Weichert,Jan-Philip Erdmann, Bernfried

Capoeira S (HAN) Contendro I/Varus Jennika Stürken, Bremen 8,1 Bargstedt Heyer,Joachim Stürken, Corinna

Carlotta 169 (HAN) Calido I/Singular Joter I Erdmann Ohlrogge, Buechen 8,1 Bargstedt Murawski, Oskar Familie Fitschen

Cayenne 174 (OS) Clemence/Landadel Ludger Moormann, Großekneten 8,5 Bargstedt Stevens, Mario BG Stevens/Petersen

Chaka Zulu 5 (OS) Chacco-Blue/Piano Hans Weichselgärtner,Landshut 8,0 Bargstedt Tietze, Heiko Nieders.Landgestüt Celle

Christian 25 (HOL) Cartani/Lord Liberty Sören von Rönne,Neuendeich 8,7 Bargstedt Böckmann, Gilbert Rönne, Sören von

Christino (HOL) Cristo/Corofino Jürgen Hattebuhr, Burgwedel 8,3 Bargstedt Brandt, Thomas Hattebuhr, Jürgen

Clearwater 5 (HOL) Clearway/Carry Norbert Carl Schmalbach, Steinburg 8,0 Bargstedt Wiebusch, Harm Wiebusch, Hans-Jürgen

Cronwell (HOL) Coriano/Alcatraz Hans Bromann, Treia 8,0 Bargstedt Dierk, Marco Franke, Tanja

Curt 12 (HOL) Cassiano/Cantus Jürgen Wullweber, Tangstedt 8,4 Bargstedt Böhner, Florian Gestüt Neritz

Electra D (HAN) Donar Ldb./Aktiv Ursel Winkelmann 8,0 Bargstedt Mäentausta, Mikko

Loona 77 (HAN) Lordanos/Derwisch Willi Brunckhorst, Hellenstedt 8,8 Bargstedt Brunckhorst, Finn Brunckhorst, Anneli

Satellite 4 (HAN) Silvio I/Garibaldi II Sabine von Bargen, Cuxhaven 8,6 Bargstedt Plate, Ulrika Plate, Ulf

Carolina 31 (HOL) Colman/Ramirado Birgit Rohlfs, Nutteln 8,8 Breitenburg Characklis, Erin Jumping Horses Europe

Weihrauch CR (HOL) Cristo/Caretino Georg Clausen, Rabenkirchen 8,3 Breitenburg Kaszuba, Krystian Clausen, Georg

Candiro 4 (HOL) Caretino/Libertino I Hermann Blohm, Hodorf 8,2 Breitenburg Asmussen, Ove Blohm, Hermann/Bouter, Wilke

Nightfire 25 (HOL) Numero Uno/Cambridge Otto Boje Schoof, Hedwigenkoog 8,1 Breitenburg Hess, Christian Verb.d.Z.d.Holst.Pferdes

Carlinja (HOL) Carlos/Barmaul xx ZG Lothar u.Sven Voelz, Wöhrden 8,0 Breitenburg Brinkop, Antonia-Selina Brinkop, Susanne

Wapiti 143 (HOL) C-Trenton Z/Lord Calando Alexander Jahr, Hodorf 8,0 Breitenburg Schnell, Sascha Jahr, Isabel

Quinta 83 (HOL) Quintero/Capitol I Gutsverwaltung Breitenburg 8,0 Breitenburg Timm, Lena Gutsverwaltung Breitenburg

Cariano 2 (HOL) Caretino/Carano Johann Peter Lass, Leck 8,5 Breitenburg Konle, Thomas Verb.d.Z.d.Holst.Pferdes

Climbus (HOL) Cartani/Limbus Katrin Schmielau, Wasselburenerkoog 8,3 Breitenburg Rönne, Charlotte von Rönne, Charlotte von

Carosso 2 (HOL) Contender/Calido I Rita Siebke-Baasch, Sarzbüttel 8,2 Breitenburg Rohde, Sebastian Siebke-Baasch, Rita

Sunsalve (HOL) Singulord Joter/Concerto II Rita Siebke-Baasch, Sarzbüttel 8,1 Breitenburg Rohde, Sebastian Siebke-Baasch, Rita

Clooney H (WEF) Conteur I/Coriolan Hans Hoffmann, Neuenkirchen-Seelscheid 8,0 Breitenburg Characklis, Erin Michaelsb & Beerbaum GmbH

Chabum 2 (HOL) Caretino/Coriander Harm Sievers, Tasdorf 8,0 Breitenburg Sievers, Harm Sievers, Harm

Copperfield 39 (HOL) Crawford/Caletto III Ingrid Stecher, Nordhastedt 8,0 Breitenburg Kirchner, Kristin Stecher, Dr.Rolf

Crown Jewel 2 (OS) Coronado/Alabaster ABC Gestüt/Sipple 8,3 Ilsfeld Carstensen, Uwe Burkhard, Lucy

FBW Claus K v.Clearway (BAWÜ) Clearway/Burggraaf Udo Kosel, Scheidegg 8,0 Ilsfeld Kurz, Jürgen Kosel, Udo

Manchaster 17 (DS) Monte Bellini/ 8,1 Ilsfeld Wieland, Frank

Chikas Way (HOL) Cartani/Calato Arno Johannsen, Högel 8,0 Ilsfeld Taxis, Jennifer Taxis, Jennifer

Chacon 2 (OS) Chacco Blue/Aventyno Gestüt Lewitz, Steinfeld 8,7 Küps Schmid, Maximilian Schmid, Walter-Georg

Quadrigus Son (BAY) Quadrigus M/Argentinus Hubert Berger, Reisbach 8,3 Küps Bachl, Tobias Heindle, Robert

Concetto 16 (HOL) Con Air/Cardino Dieter Mohr, Neuendorf 8,2 Küps Panzer, Jürgen Axel Abhau Sportpferde GmbH

Fascination 10 (HOL) For Pleasure/Lavaletto Timm Peters, Bargenstedt 8,0 Küps Stahl, Sandra IB Berger GmbH

Stalido (HAN) Stakkato/Calido I Renate Bosse, Wendeburg 8,8 Steinhagen Bitter, Eva Jordan, Eberhard

Chapeau 10 (OS) Chacco-Blue/Padarco van het Hertsveld Gestüt Lewitz, Steinfeld 8,4 Steinhagen Bahners, Natalie Gestüt Lewitz

Balou en Noir (HAN) Balou du Rouet/For Feeling Robert Gaus, Tiddische 8,3 Steinhagen Heyer, Joachim Block, Gabriele

Quenotte P (DS) Qvenetie/Raphael Son II Ernst-Otto Pillatzke, Büden 8,2 Steinhagen Merschformann, Markus Pillatzke, Ernst-Otto

Carlot 5 (OS) Carthago/Continue Gestüt Lewitz, Steinfeld 8,0 Steinhagen Nyagolov, Angel Dinev SVS Spotvision Stables

Pikeur Captain Chancy (WEF) Captain Fire/Landadel Champions Home Ltd., Kiew 8,0 Steinhagen Brinkmann, Markus Brinkmann, Wolfgang

Toulonia (OS) Toulon/Balou de Rouet Gestüt Lewitz, Steinfeld 8,6 Steinhagen Meyer zu Hartum, Florian Gestüt Lewitz

Cilly 8,4 Setinhagen Eckermann, Katrin

Alida 81 (HAN) Argentinus/Landadel Hermann Hölscher, Gehrde 8,3 Steinhagen Rieskamp-Goedeking. Tim Goessing, Christa

Cornetiero (WEF) Cornet Obolensky/Liberty Life Willi Voges, Enigerloh 8,2 Steinhagen Winkelhaus, Philipp Voges, Willi

Nintara (OS) Nintender/Cento Gestüt Lewitz, Steinfeld 8,0 Steinhagen Thoenes, Tobias Gestüt Lewitz

Chaquilot (OS) Chacco-Blue/Quilot Gestüt Lewitz, Steinfeld 8,0 Steinhagen Döller, Patrick Gestüt Lewitz

La Calido (RHL) Lord Lancer/Calido I Hermann Schult, Hünxe 8,5 Steinhagen Lazarus, Oliver Schult, Tobias

Candy Boy 20 (OLD) Chin Chin/C-Indoctro Georg Dierker, Lindern 8,4 Steinhagen Stühlmeyer, Patrick Erdmann, Bernfried

Savage 8 (OS) Solitair/Contendro I Franz-Rudolf Sanktjohanser, Löningen 8,3 Steinhagen Stühlmeyer, Patrick Erdmann, Bernfried

Cosma Go R (WEF) Cornet Obolensky/Pilot Hartwig Rellensmann, Extetal 8,1 Steinhagen Griese, Henrik Rellensmann, Hartwig

Cora 572 (WEF) Cornet Obolensky/Ramirez Hendrik Snoek, Sendenhorst 8,1 Steinhagen Deimel. Eva Snoek, Hendrik

Savita 2 (BAWÜ) Stakkato Gold/Centesimo Sabine Rothfuss, Sulz 8,8 Tübingen Jung. Michael Flaig, Dr.Hermann

Coldplay 24 (BAWÜ) Candillo/Argentinus Hans Theilacker, Heidenheim 8,6 Tübingen Beck, Timo Eberhard, Dr.Almut

Crunch de Bergerac (BAWÜ) Cyrano de Bergerac/Grafenstein Jürgen Löffler, Obersulm 8,5 Tübingen Ostermann, Nicole Löffler, Jürgen

Lady Mercedes (BAWÜ) Lord Goldfever AK/Exodus Georg Fäßler, Fronreute 8,3 Tübingen Marschall, Linda Kraft, Gertrud

Inception (HOL) Catoki/La Zarras Günter Schüder, Bahrenfleth 8,3 Tübingen Witzemann, Andy Brunk, Lars

Con Quidam RB (HOL) Quinar /Cardino ZG Irmelin u.Rüdiger Bröcking, Borken 8,1 Tübingen Raytchev, Rossen ZG Bröcking, Irmelin u.Rüdiger

Claydon 2 /BAWÜ) Candillo/Zeus (Nurzeus) Karl Rudolf, Trochtelfingen 8,1 Tübingen Heller, Sebastian Volkert, Joachim

Cleo WF (BAWÜ) Colman/Lacantus Walter Frank, Schrozberg 8,7 Tübingen Kurz, Jürgen Frank, Walter

Winterkind 2 (HOL) Consens/Cassini I Hans Dieter Beil, Jahrsdorf 8,6 Tübingen Köhl, Selina Mönig, Eugen

Sunfire 9 (HAN) Argelith Stakkato/Embassy IV Elmar Vogel, Enger 8,5 Tübingen Jung, Michael Flaig, Dr.Hermann

Chacco’s Girl (BAWÜ) Chacco-Blue/Centesimo I Andrea Kopp, Reiskirchen 8,3 Tübingen Peters, Olaf Kopp, Andrea

Lira 25 (OLD) Lord Pezi/Contender Thomas Michel, Mettingen 8,2 Tübingen Ege, Manfred E.M.T.Sportpferde GbR

Scirocco 91 (HAN) Salito/Escudo I Sven Kahrens, Dedelsdorf 8,2 Tübingen Müller, Jan Gaus, Robert

Chadiator (OS) Charity/Stieglmaier’s Radiator Gestüt Lewitz, Steinfeld 8,0 Tübingen Lüthi, Kaya Gestüt Lewitz

Casallo 4 (HOL) Casall/Capitol I Günter Schüder, Bahrenfleth 8,0 Tübingen Schwärzel, Ralf Schwärzel, Ralf

Chikas Way (HOL) Cartani/Calato Arno Johannsen, Högel 8,0 Tübingen Taxis, Jennifer Taxis, Jennifer

Contento 10 (BAWÜ) Chambertin/Zeus (Nurzeus) Otto Lutz, Aalen 8,0 Tübingen Maier, Benjamin Fuchs, Ann-Kathrin



Kataloq: upload
upload -> Azərbaycan Respublikası Kənd Təsərrüfatı Nazirliyi Azərbaycan Dövlət Aqrar Universiteti adau-nun 80 illik yubileyinə həsr edilir adau-nun elmi ƏSƏRLƏRİ g əNCƏ 2009, №3
upload -> Mühaziry riyazi mYntiqin elementlYri
upload -> AZƏrbaycan respublikasi təHSİl naziRLİYİ azərbaycan döVLƏT İQTİsad universiteti magistratura məRKƏZİ
upload -> AZƏrbaycan əraziSİNDƏ İBTİDAİ İcma quruluşU
upload -> АзярбайжАН РЕСПУБЛИКАСЫ ТЯЩСИЛ НАЗИРЛИЙИ азярбайжан дювлят игтисад университети
upload -> Mövzu Fənnin məqsədi və vəzifələri
upload -> Marketinq fənni üzrə İŞÇİ TƏDRİs proqrami
upload -> Asm-nin iqtisadiyyatı və idarə edilməsi
upload -> Təqdimatların hazırlanması (Powerpoint, Word, Excel)

Yüklə 169,42 Kb.

Dostları ilə paylaş:
1   2   3




Verilənlər bazası müəlliflik hüququ ilə müdafiə olunur ©muhaz.org 2020
rəhbərliyinə müraciət

    Ana səhifə