Fünfjährige Dressurpferde


Sechsjährige Springpferde (endgültig qualifiziert sind gelb markierte)



Yüklə 201,22 Kb.
səhifə2/3
tarix01.11.2017
ölçüsü201,22 Kb.
1   2   3

Sechsjährige Springpferde (endgültig qualifiziert sind gelb markierte)

Pferd (Zuchtgebiet) Abstammung Züchter Note Veranst.-Ort Reiter Besitzer
Adele 99 (HOL) Contendro II/Caretino Klaus-Detlef Naeve, Groß-Wittensee 8,2 Forst Ege, Manfred Naeve, Klaus-Dieter

Afrah 4 (HOL) Coriano/Lord Inci Pit Winfried Krautwald, Emsdetten 8,3 Lienen Wargers, Jana Krautwald, Edeltraud

Akira B (HOL) Captain Fire/Caretino ZG Birgitt u.Katja Baartz, Nordkirchen 8,2 Fröndenberg Heitbaum, Katja Baartz, Birgitt

Alabama 57 (WEF) Arioso du Theillet/Elcosto du Banney Nathalie Grace Reifschneider, Degggenhausertal 8,2 Langenau Bauhofer, Marc Gestüt Annahof, Klaus Wirth

A la Carte NRW (WEF) Abke/Lux Jenny Ekkel, TB Geesteren 8,0 Herford Brinkop, Kendra Claricia Nordrhein-Westf.Landgestüt

Alma-Lotta R (HOL) Casall/Calato Franz-Heinrich Rienhoff, Barnitz 8,1 Pasewalk Evers, Timo Rienhoff, Franz-Heinrich

Ambienta S (HOL) Boritas/Coronado Ursula Schutz, Böbs 8,4 Forst Schulzt, Jan Philipp Stall Madrigal

Amelie 98 (HOL) Crawford/Cassini I Okke Peters, Tetenbüll 8,2 Legelshurst Bächle, Sophia Peters, Okke

Armata 2 (HOL) Conway II/Candillo Lothar Steuer, Pansdorf 8,2 Lübeck Czwalina Inga Steuer, Iwona

Bukoko (OLD) Balou du Rouet/Lesotho Mike Peters, Klein Plasten 8,0 Prussendorf Keller, Anne Kebernik, Mike

Boris 218 (HOL) Boritas/Libertino I Hobe Bernhard, Kollmar 8,0 Scharnebeck Merli Soler, Alejandro Stall Tjeert Rijkens

Cabana 10 (MEV) Carrico/Lord Kemm Klaus Narajek, Parchow-Ausbau 8,2 Lienen Kukuk, Christian Gerken, Kai

Cadeau 45 (MECKL) Cellestial/Night and Day ZG Müller u.Prüter, Kühlungsborn 9,0 Pasewalk Makowei, Philipp ZG Müller u. Prüter

Cadeau 45 (MECKL) Cellestial/Night and Day ZG Müller u.Prüter, Kühlungsborn 8,0 Sommerstorf Makowei, Philipp ZG Müller u. Prüter

Caitana 11 (HOL) Cachas/Corrado II Karl-August Johannsen, Enge-Sande 8,0 Langenau Sailer, Werner Karle, Günther

Calamanzo (HOL) Colman/Caretino Gerd Carstensen, Hörup 8,5 Rulle Engbers, Stefan Gajewski-Hombach, Sabine

Calanda Z (OS) Calido I/Lacapo Jörg Zedler, Buch 8,2 Borken Ehning, Marcus Ausbildungsstall Glaubitt

Calgary L (WEF) Caspar/Cornet Obolensky Kai Ligges, Ascheberg 8,0 Borken Ligges, Marie Ligges, Kai

Calgary L (WEF) Caspar/Cornet Obolensky Kai Ligges, Ascheberg 8,0 Herford Ligges, Marie Ligges, Kai

Calibri (DSP) Calido I/Kolibri Kai-Uwe Fricke, Krüssau 8,4 Settendorf Schlegel, Tom Sächs.Gestütsverw.Landg.Moritzbg.

Calico Joe 2 (WEF) Cornado I/Gralshüter Lisa-Mayleen Thoma, Rickling 8,3 Prussendorf Schäfer, Kai Elmgestüt Drei Eichen GmbH

California 94 (DSP) Colorit/Caretello B Pferdehof Schwittersdorf, Salzatal 8,0 Prussendorf Schick, Harald Pferdehof Schwittersdorf

California 94 (DSP) Colorit/Caretello B Pferdehof Schwittersdorf, Salzatal 8,2 Settendorf Schick, Harald Pferdehof Schwittersdorf

Call me Princess (DSP) Chap/Levisto Harald u.Robert Bruhns, Sargleben 8,4 Prussendorf Bruhns, Robert Bruhns, Robert

Callum (HOL) Casall/Alcatraz Hermann Thiessen, Wrixum/Föhr 8,0 Kirchhellen Kreuzer, Andreas Block, Gabriele

Campari 280 (HOL) Casall/Colman Hans-Günter Berner, Edendorf 8,0 Klein-Roscharden Einhaus, Christof Ramsbrock, Heinrich

Canaris KT (DSP) Chap/Landrebell Media Horses GbR/Kurt Treger, Lindenberg 8,0 Sommerstorf Möller, Jörg Media Horses GbR/Treger, Kurt

Cannary (HOL) Caretino/Lavall II Martin Brodersen, Joerl 8,2 Pasewalk Ebel, Ulf Wagner, Udo

Candida S (HOL) Cayado/Limbus Peter Stahlberg, Buseck 8,0 Scharnebeck Brandt, Thomas Stahlberg, Peter

Can Fly T (OS) Clearway/Grannus ZG Patricia u.Dr. Michael Tlatlik, Northeim 8,0 Ilsfeld Ege, Manfred Tlatlik, Patricia u.Dr. Michael

Captain Cool 7 (HOL) Con Air/Calido I ZG Silke u.Günter Lüders, Travenbrück 8,1 Herford Brinkmann, Thorsten Brinkmann, Thorsten

Captain Jack 44 (WEF) Captain Fire/Ferragamo Antonius Richter, Hopsten 8,3 Lienen Goldfuß, Jens Nordrhein.Westf.Landgestüt

Captain's Rubin (WEF) Captain Fire/Couleur-Rubin Michael Hölscher, Horstmar 8,8 Rulle Schweizer, Manuela Hölscher, Michael

Captain's Rubin (WEF) Captain Fire/Couleur-Rubin Michael Hölscher, Horstmar 8,1 Herford Schweizer, Manuela Hölscher, Michael

Cara Lou 2 (HOL) Cassini II/Calypso II Hans Heinrich Sievers, Niendorf 8,0 Langenfeld Knauf, Stephanie Müller, Frank

Caravelli (HAN) Chaco-Blue/Landor S Rainer Tapken, Garrel 8,6 Langenau Allgäuer, Remo Tapken, Rainer

Cardinal de l’air (OS) Carenzo/Landadel Albert Sprehe, Cloppenburg 8,5 Küps Sprehe, Jörne Sprehe, Albert



Careful’s Son (OS) Casiro I/Contango Thorsten Pander, Bad Zwischenahn 8,1 Hagen Pander, Thorsten Pander, Thorsten

Caricia H (HAN) Catoki/Carismo Carsten Hennies, Burgwedel 8,3 Nienburg Brandt, Thomas Hennies, Carsten



Carlito I. (HOL) Corrado I/ILove You Serafino Ingardia, Neustadt 8,2 Lienen Ernsting, Karin European Youngsters

Carlson 86 (BAW) Colorit/Auftritt Klaus Isaak, Künzelsau 8,4 Richelsdorf Dahlmann, Franz-Josef jun. Isaak, Klaus

Carlotta 189 (BAW) Colorit/Cento Klaus Isaak, Künzelsau 8,2 Zeiskam Ostermann, Nicole Isaak, Klaus

Carlotta 189 (BAW) Colorit/Cento Klaus Isaak, Künzelsau 8,2 Ilsfeld Ostermann, Nicole Isaak, Klaus

Carlotte 212 (HAN) Contagio/Rio Branco ZG Ilona u.Magreth Hashagen, Schiffdorf 8,1 Nienburg Kachelhoffer, Johan Ottens, Amelie

Carmen 263 (HOL) Calido I/Alasca Jens Springer, Wacken 8,0 Horka Schultz, Gordon Jungermann-Schultz, Ute

Casanja (HAN) Cockpit/For Keeps ZG, Hartmut u.Sebastian Haas GbR, Buseck 8,5 Haiger-Rodenbach Kolthoff, Thorsten Lupp, Thomas

Casanova 451 (HOL) Colman/Lovari Thomas Peters, Xanten 8,0 Langenfeld Höltgen, Volker Peters, Thomas

Cascal E (RHL) Cassini Boy Junior/Feiner Ludwig ZG Emmers, Bernd u.Judith, Goch 8,2 Kirchhellen Emmers, Judith Emmers, Judith u. Corinna

Casimir 143 (WEF) Chacco-Blue/Landcapitol Bernd Gerlach, Ense 8,3 Herford Nagel-Thornau, Sarah Gerlach, Bernd

Casino Berlin (OLD) Caspar/Landor S Gerd Sosath, Lemwerder 8,4 Hagen Sosath, Gerd Sosath, Gerd

Casino Royal 26 (HOL) Calato/Grundyman xx Jörg Graage, Bad Malente 8,1 Pasewalk Borchert, Max-Hilmar Borchert, Andreas



Caspar Blue (OLD) Chacco-Blue/Freiherr ZG Annette u.Friedr.-August Witte, Melle 8,0 Klein-Roscharden Wegener, Carola ZG Witte, Annette u.Friedr.-August

Casqero (HOL) Colbert GTI/Cassini I Elisabeth Wöckener, Oer-Erkenschwick 8,1 Erkrath Renzel, Markus Equo Reitsport GmbH



Casquetta (HOL) Canturo/Capitol I Reimer Hedt, Hohenaspe 8,1 Lienen Böcker, Tobias Hedt, Reimer

Cassaro M (ZW) Cassini II/Fighting Alpha Marianne Müller, Polch 8,1 Oberbachem Zander, Lars Müller, Willi

Casskeni II (HOL) Cassini II/Chamonix Margret Heißmann, Hamburg 8,6 Prussendorf Wißenbach, Martin Stiftung BHLG,

Castelan II PKZ (HOL) Casiro I/Sandro Dirk Hansen, Ottenbüttel 8,1 Kirchhellen Haßmann, Toni Milovanov, Andrij

Castlefield Rubinus (WEF) Rock Forever I/Renoir I Gerhard Kamlage, Senden 8,0 Lienen Mc Mahan, Eoin Carl Hanley Sporthorses GmbH

Catandra (HOL) Canturo/Diamant De Semilly Anna Zorzan, Brescia 8,0 Rulle Prekel, Holger Peters, Margret

Cecanto (OS) Centadel/Cafe au lait Gestüt Lewitz, Steinfeld-Mühlen 8,0 Rulle Döller, Patrick Gestüt Lewitz

Cece (OLD) Chacco-Blue/Quebec Weiolet Bielefeld, Berge 8,0 Klein-Roscharden Bölle, Philipp Heidkamp, Katharina

Cerafina 12 (OLD) Quite Magic/Lord Inci Pit Kathrin Seiler, Mönchsdeggingen 8,0 Königsbrunn Paul, Stefanie Seiler, Kathrin

C'est Beau (HAN) Calido I/Grannus Hermann Klaas, Lingen 8,1 Klein-Roscharden Niehues, Jochen Klaas, Hermann

Ce la vie 3 (DSP) Cancoon/Convoi Jacob von Hirschheydt, Krackow 8,4 Herford Hirschheydt, Niels von Hirschheydt, Jacob von



Celista 2 (OS) Cellestial/Cordobes II Martin Dransmann, Georgsmarienhütte 8,6 Lienen Wargers, Jana Dransmann, Carla

Centrino 3 (OS) Casiro I/Cantus Gerd Sosath, Lemwerder 8,1 Bargstedt Sosath, Hendrik Sosath, Gerd

Chacco 25 (WEF) Clarimo/Ladalco Dr.Martin Tigges, Düsseldorf 8,4 Fröndenberg Otte-Wiese, Klaus Huss, Marianne

Chacdo (HAN) Chacco-Blue/Lando Gestüt Lewitz, Steinfeld-Mühlen 8,0 Klein-Roscharden Döller, Bernd Gestüt Lewitz



Chactonus 2 (OS) Chacco-Blue/Calvaro Z Gestüt Lewitz, Steinfeld-Mühlen 8,4 Lienen Döller, Patrick Gestüt Lewitz

Chagino (WEF) Chacco-Blue/Carthago Gestüt Lewitz, Steinfeld-Mühlen 8,4 Pasewalk Haase Shibayama, Takashi Gestüt Lewitz



Chagran (OS) Chacco-Blue/Baloubet du Rouet Gestüt Lewitz, Steinfeld-Mühlen 8,4 Nienburg Schulz, Thilo Gestüt Lewitz

Chaleen 3 (MEV) Cellestial/Le Matin Lothar Guse, Langen Brütz 8,2 Forst Schmidt, Heiko Schmidt, Helga

Chalvio (OS) Chacco-Blue/Silvio I Gestüt Lewitz, Steinfeld-Mühlen 8,6 Nienburg Meyer zu Hartum, Florian Gestüt Lewitz

Champion Cigar (HAN) Canturo/Concetto Friedrich Grube, Elsdorf 8,1 Nienburg Ottens, Hans-Jörn Döhle, Jochen

Channing L (WEF) Cornet Obolensky/Dinard L Kai Ligges, Ascheberg 8,1 Lienen Haßmann, Toni Beckmann, Mathieu

Chanyon (OS) Chacco-Blue/Grand Canyon Gestüt Lewitz, Steinfeld-Mühlen 8,3 Rulle Schweizer, Manuela Gestüt Lewitz

Charming Adlantus (HAN) Charming Boy/Adlantus Soenke Teldau, Bienenbüttel 8,1 Rulle Prekel, Holger Baune, Justus

Chat Blanc (HOL) Clarimo/Caretino Claus-Heinrich Petersen, Ahrenviöl 8,0 Rulle Böcker, Tobias ZG v.Dörneberg u.v.Malaise

Checker 43 (WEF) Cayetano L/Dinard L Franz-Josef Backhove, Werne 8,4 Kirchhellen Brinkmann, Marius Schulz-Wiemann, Friedrich-Wilhelm

Checkers 11 (HOL) Coriano/Carreno Horst Kummutat jun., Kuehrsdorf 8,0 Ichenheim Pimpl, Miriam-Sabrina Klein, Norbert

Checklana (OS) Check In/Quattro B Harm Fleßner, Ihlow 8,0 Langenau Rieger, Marcus Reitanlage am Ried/Rolf Kunze

Chekker 4 (OLD) Chekandino/Argentinus Mike Schmidt, Mörsbach 8,1 Klein-Roscharden Augustin, Daniel ZG H.u.H.Klatte KG

Chelsea 106 (DSP) Colorit/Levisto Gunnar Apel, Etgersleben 8,0 Prussendorf Schick, Harald Pferdehof Schwittersdorf



Chewbacca 18 (OLD) Check In/Pablo Holger Fietz, Bassum 8,2 Klein-Roscharden Rieskamp-Goedeking, Tim Fietz, Holger/Janßen, Matthias

Chianti Rufina (HAN) Chacco-Blue/Wiener Star Alfons Harren, Haselünne 8,3 Sommerstorf Diederichsmeier, Mylene Zhanna, Kim

Chi-Chi 5 (HOL) Clarimo/Claudio Dieter Wenning, Hanau 8,8 Richelsdorf Deußer, Sabrina Wenning, Dieter

Chioptera (BAY) Chambertin/Donnerschlag Heiko Fertinger, Bad Windsheim 8,0 Küps Schumacher, Jana Fertinger, Heiko

Choceur 4 (HOL) Casall/Carolus I Hans-Albert Bohnsack, Siebenbäumen 8,1 Königsbrunn Weishaupt, Maximilian Weishaupt, Josef

Chucky 18 (HOL) Clearway/Calato Hans-Hermann Seeland 8,0 Pasewalk Prehl, Hannes Wagner, Udo

Chrysander H (HOL) Cachas/Carano Gerhard Helfrich, Viernheim 8,3 Kirchhellen Kreuzer, Andreas Helfrich, Amy

Ciacyra L (BAW) Ciacomo/Acordelli Karl-Friedrich Leber, Maulburg 8,3 Legelshurst Leber, Nico Leber,, Karl-Friedrich

Cilina 2 (OLD) Catoki/Landor S Gerd Sosath, Lemwerder 8,8 Kirchhellen Ehning, Johannes Sportpferde Ehning GbR

Cilina 2 (OLD) Catoki/Landor S Gerd Sosath, Lemwerder 8,3 Borken Ehning, Johannes Sportpferde Ehning GbR

Cim Air (HOL) Con Air/Carthago Carsten Lauck, Pinneberg 8,1 Lübeck Wähling, Claudia Lauck, Carsten

Cincinnati Gun (HES) Colman/Silvio I Hans-Peter Saile, Waldachtal 8,4 Zeiskam Schäfer, Armin jun. Schäfer, Armin sen.

Cincinnati Gun (HES) Colman/Silvio I Hans-Peter Saile, Waldachtal 8,8 Viernheim Schäfer, Armin jun. Schäfer, Armin sen.

Cindy Crawford 5 (HOL) Crawford/Catoki Heinz Dehne jun., Wedemark 8,2 Moos Greene, Lawrence Greene, Lawrence

Claudius 62 (OS) Chacco-Blue/Coriano Manuela Rautenberg-Hölting, Leipzig 8,2 Prussendorf Keller, Anne Schumann, Sibylle

Classic 49 (WEF) Cayetano L/Lordanos Sascha Meyer, Vahlbruch 8,0 Hagen De Boeck, Massimo Ramsbrock, Heinrich

Claudius 62 (OS) Chacco-Blue/Coriano Manuela Rautenberg-Hölting, Leipzig 8,0 Settendorf Keller, Anne Schumann, Sibylle

Clearline (HOL) Clearway/Coriano Matthias Ketelsen, Silberstedt 8,6 Viernheim Deußer, Sabrina Wenning, Dieter



Clearlight (HOL) Clarimo/Acorado I Matthias Ketelsen, Silberstedt 8,0 Pasewalk Schultz, Jan-Philipp Baker, Kurt

Clementinchen 2 (HAN) Cardenio/Athletico Werner Wegener, Wunstorf 8,1 Forst Biesinger, Lena Biesinger, Lena

Clio S (HAN) Calido I/Duntroon Andre Sabel, Gersten 8,0 Rulle Sabel, Johannes Sabel, Johannes

Clooney 62 (HOL) Cassini I/Landgraf I Dr.Andreas Kosicki, Berlin 8,3 Zeiskam Witzemann, Andy Heine, Uwe

Clooney 62 (HOL) Cassini I/Landgraf I Dr.Andreas Kosicki, Berlin 8,6 Ichenheim Witzemann, Andy Heine, Uwe

Coco-Beach (HOL) Con-Air/Landjunge Helmut Cialon, Bunsoh 8,1 Horka Köber, Karina Immobil.IL GmbH Samen/ASIlmenau



Coco Berlini (WEF) Caspar/Quidam de Revel Heinrich Sterthoff, Hamm 8,0 Haiger-Rodenbach Deryckere, Lucas Pfeifer, Alexandra

Coco-Bongo Boy (RHL) Cassini Boy Junior/Kigali Sjaak Bindels, AA Siebengewald 8,0 Kirchhellen Eckermann, Otmar Bindels, Sjaak

Coco-Bongo Boy (RHL) Cassini Boy Junior/Kigali Sjaak Bindels, AA Siebengewald 8,5 Langenfeld Eckermann, Otmar Bindels, Sjaak

Cokney J (OS) Con Sherry/Korsar I Detlef Jürges, Apenburg 8,2 Königsbrunn Greene, Lawrence Jürges Detlef

Colatina (HOL) Clearway/Lord Jürgen Afflerbach, Königsbrunn 8,0 Langenau Afflerbach, Patrick Afflerbach, Jürgen

Comet 235 (OLD) Contendro I/Accord II Christina Schneider, Gemünden 8,0 Scharnebeck Möller, Jörg Wolski, Florian

Commander L (RHL) Carlucci/Alexis Z Heike Litterscheidt, Rheinbach 8,2 Viernheim Litterscheidt, Marco Litterscheidt, Heike

Coming Love HL (RHL) Chico’s Boy/Lancer III Hans Lugge, Mülheim 8,3 Oberbachem Schneider, Marcel Al-Fares, Aldulwahab

Condretto (HOL) Contender/Landgraf Maike Mohr, Haselau 8,1 Neunkirchen Brüse, Madeleine Bayer Reitsport GmbH

Connery 35 (WEF) Casiro I/Quidam's Rubin Gustav Schulte, Halle 8,0 Lienen Griese, Henrik Schulte, Gustav

Connery 35 (WEF) Casiro I/Quidam's Rubin Gustav Schulte, Halle 8,2 Herford Griese, Henrik Schulte, Gustav

Contadoro von de Helle (HOL) Con Air/Calippo Jens Ritters, Krumstedt 8,2 Kirchhellen Emmers, Judith Stoeterij van de Helle

Contadur (OS) Conteros/Kolibri Marianne Eberling, Berlin 8,0 Lienen Lütke-Harmann, Reinhard Eberling, Marianne

Contecord (DSP) Contefino/Acord II Frank Timmreck, Schwarzholz 8,8 Hagen Köhlbrandt, Torben Joter, Haras/Johannpeter, Karina

Contessa B 2 (WEF) Cento/Rockwell Christian Brüning, Freren 8,3 Hagen Kersten, Martin Brüning, Christian

Contino 58 (HOL) Cassini II/Lord Calando Claus-Daniel Möller, Beldorf 8,1 Zeiskam Schäfer, Karl-Georg Gronert, Martin

Contra Lady (WEF) Cornet Forever/Lord Caletto Michael Hölscher, Horstmar 8,6 Herford Schweizer, Manuela Hölscher, Michael

Cool Feeling (RHL) Cornado I/Lancer II Ulrich Pütz, Wermelskirchen 8,1 Langenfeld Heider, Matthias Heider, Matthias

Coranto (HAN) Canturo/Contendro I Joachim Tobaben, Buxtehude 8,4 Rulle Große-Lümmern, Hubertus European Youngsters

Coranto (HAN) Canturo/Contendro I Joachim Tobaben, Buxtehude 8,2 Herford Große-Lümern, Hubertus European Youngsters

Cordoba 64 (HAN) Cornet Obolensky/Graf Grannus Heinrich Ramsbrock, Menslage 8,0 Klein-Roscharden De Boeck,Massimo Ramsbrock, Heinrich



Corello 5 (OLD) Chacco-Blue/Landadel Ludwig Huser, Hörstel 8,1 Klein-Roscharden Huser, Denis Huser, Ludwig

Cornelly (WEF) Cornet Obolensky/Graf Grannus Heinrich Ramsbrock, Menslage 8,0 Klein-Roscharden Steinbrüchel, Lea Ramsbrock, Heinrich

Corn Flakes (OLD) Clinton II/Landgold Ludger Arkenau, Dinklage 8,0 Zeiskam Jazbinski, Marc Jazbinski, Marc

Cornwall 13 (HAN) Cornet Obolensky/Contender Heinrich Ramsbrock, Menslage 8,5 Klein-Roscharden Kukuk, Christian Ludger Beerbaum Stables GmbH

Corrinaro (HOL) Corrado II/Linaro Rolf Harbeck, Hohenfelde 8,0 Neunkirchen Klein, Hans-Günter Schweig, Rüdiger

Cracker 29 (HOL) Clarimo/Acorado I Wolfgang Stumpf, Tirschereuth 8,0 Moos Stumpf, Wolfgang Mühlbauer, Thomas



Cracky 2 (HOL) Corrido/Corrado I Ralf Baudach, Witten 8,0 Borken Baudach, Marc Baudach, Ralf

Cranberry PJ (HAN) Cassus/Calypso II Pferdezucht Dr.Jacobs GbR, Hohenhameln 8,3 Horka Steinke, Thomas Reinheldt, Virginia



Crizz (HOL) Caretino/Cassini II Birgit Landsberger, Ottenbüttel 8,8 Erkrath Renzel, Markus Equo Reitsport GmbH

Crunch 3 (HOL) Clarimo/Canturo Miriam Kühl, Steinfeld 8,1 Scharnebeck Konle, Thomas Verb.d.Z.d.Holst.Pferdes

Culina 3 (RHL) Cristallo/Larome Günter Cottaeus, Erftstadt 8,0 Neunkirchen Schneider, Felix Valder, Heinz-Josef

Cumberland 6 (OS) Calvaro Z/Landadel Steffen Engfer, Rosengarten 8,1 Klein-Roscharden Meyer, Tobias Gestüt Sprehe GmbH

Cupertino (HOL) Contender/Leonce Hans-Peter Rathjen, Ahrensburg 8,2 Sommerstorf Thieme, Andre Lehrfeld, Susanne

Curtis 66 (HOL) Corrido/Lordanos Rainer Hartel, Schleswig 8,0 Herford Klaproth, Dirk Cotte, Michael

Cyborg 5 (OLD) Check In/Landadel Jan-Jürgen Winter, Varel 8,0 Klein-Roscharden Kools, Jasper Böckmann Pferde GmbH

Dania 12 (DSP) Lewinski/Liberty Son Heiko Steinecke, Großbodungen 8,3 Prussendorf Ogkler, Stefanie Steinecke, Heiko

Dania 12 (DSP) Lewinski/Liberty Son Heiko Steinecke, Großbodungen 8,1 Settendorf Ogkler, Stefanie Steinecke, Heiko

DiCaprio 3 (HOL) Contender/Caretino Christian Dammholz, Salzwedel-Liesten 8,0 Lübeck Characklis, Erin Stal de Bussel

Dornadello (DSP) Dornado/Fighting Alpha Lutz Gündel, Stangengrün 8,2 Horka Heckel, Hardy Heckel, Henry

Dree Boeken's Piroschka(HAN) Perigueux/Singular Joter I Arend Kamphorst, Heidesee 8,0 Lienen Stolmeijer, Rudi Zuchthof Dree Boeken

Dree Boeken's Silbermond (HAN) Stakkato Gold/Vulkano Arend Kamphorst, Heidesee 8,0 Rulle Stolmeijer, Rudi Zuchthof Dree Boeken

Dree Boeken's Starleader (HAN) Stakkato/Kolibri Arend Kamphorst, Heidesee 8,0 Rulle Stolmeijer, Rudi Zuchthof Dree Boeken

ECL Fortuna (WEF) ECL Follow Me/Fighting Alpha ECL Logistics Peter Lenger, Gorxheimertal 8,0 Fröndenberg Dahlmann, Franz-Josef ECL Logistics Peter Lenger

Elcantaro (HAN) Escudo I/Carbid Günter Mindermann, Oyten 8,3 Langenau Fallscheer, Hans-Jürgen ZG Fallscheer, Familie

Estella 83 (BAY) Champion For Pleasure/Balou de Rouet Rainer Eppelsheimer, Schrobenhausen 8,2 Rulle Engbers, Stefan Eppelsheimer, Rainer

Extra 41 (OLD) Elliot van Ter Hulst/L'Avian Leo König, Gehrde 8,1 Lienen Rieskamp-Goedeking, Tim Rieskamp-Goedeking, Tim

Fairmont E (WEF) Ferragamo/Rockwell Gestüt Eichenhof, Bielefeld 8,2 Klein-Roscharden Stevens, Mario Stevens Sportpferde GmbH

Fast Lucca (HAN) Forayth/Lux Holger Baum, Hofheim 8,0, Viernheim Oppermann, Jörg Eufinger, Heinz

FBW Cofino Fight W (BAW) Corofino II/Calypso I Herbert Walter, Lippach 8,4 Ichenheim Walter, Mario Walter, Mario

Filini 3 (BAW) For Pleasure/Come On Richard Zinser, Gärtringen 8,1 Ilsfeld Reiner, Annick Rau, Hans-Peter

Florian 555 (HAN) Fundskerl/Federweisser Johannes Müller, Heeslingen 8,1 Viernheim Tress, Marina Tress, Marina

Forlando (HOL) For Pleasure/Cassini I Jürgen Hattebuhr, Burgwedel 8,0 Borken Dowe, Hendrik Hattebuhr, Jürgen

Forlando (HOL) For Pleasure/Cassini I Jürgen Hattebuhr, Burgwedel 8,0 Langenfeld Dowe, Hendrik Hattebuhr, Jürgen

Fortuna S 2 (WEF) For Pleasure/Florestan I Karl-Heinz Schubert, Lichtenau 8,0 Legelshurst Herhalt, Michael Team Brestenberg

Fräulein Meier (WEF) Forsyth/Lavaletto Gutsverwaltung Berl, Sendenhorst 8,5 Moos Greene, Lawrence BHV Service GmbH

Gapri G (HOL) Cassini II/Cor de la Bryere Adolf Soerensen, Hojer 8,3 Richelsdorf Gram, Morten Gram, Morten



Gelati 2 (BAW) Con Air/Chambertin Elisabeth Miggler, Laufenburg 8,1 Kirchhellen Schweizer, Manuela Schweizer, Alex

Gelati 2 (BAW) Con Air/Chambertin Elisabeth Miggler, Laufenburg 8,4 Hagen Schweizer, Manuela Schweizer, Alex

Glenn Corrado (DSP) Glenn Alme/Corrado I ZG Volkmar u.Heike Schadock, Heideblick 8,2 Cottbus Schadock, Volkmar Schadock, Volkmar

Great Grace (RHL) Grasco/Pageno ZG Kasten-Lachowitz, Grevenbroich 8,0 Erkrath Bellen Rodrigues, Miguel Bellen, Volker

Goldhüter (OLD) Recaro Brillant/Couleur-Rubin Diedrich Fick, Buxtehude 8,0 Nienburg Tewes, Bastian Fick, Diedrich

Gustav 303 (WEF) Grasco/Landadel ZG Klaus u.Möhring, Schieder 8,1 Hagen Haßmann, Felix Haßmann, Reinhard

Hof Asgard's Calli (HAN) Calido I/Chasseur I Manfred Kurr, Jesteburg 8,4 Sommerstorf Diederichsmeier, Mylene Kurr, Manfred

Horse Gym’s Cool Running (HOL) Carinjo/Caretino Horse Gym 2000 GmbH/Siegfried Mitzel, Harburg 8,0 Langenau Paul, Stefanie Mitzel, Siegfried

Hui Buh 7 (WEF) Cornado/Paramo K Günter Feldmann, Gescher 8,3 Erkrath Ulmker, Andreas Schulze-Averdiek, Luca

Jim Knopf 120 (HOL) Clearway/Alcatraz ZG Jan u.Karin Lüneburg, Hetlingen 8,4 Richelsdorf Schäfer, Kai Elmgestüt Drei Eichen GmbH

Jubilee L (HOL) Quo Vadis/Carthago ZG Bernd u.Bianka Lorenzen, Gaushorn 8,5 Sommerstorf Schröder, Danny Leinitz, Guido

Lacasino (OLD) Lordanos/Cassini I Alfons Brüggehagen, Cloppenburg 8,2 Hagen Kornfeldner, Veronika ESI Sportpferde GmbH



Laconia 7 (OLD) Lord Pezi/Carry Wind Matthias Janßen, Bramsche 8,2 Erkrath Eckermann, Otmar Eckermann, Katrin

Lacox (HOL) Landos/Cash and Carry Jörg Carstensen, Sollwitt 8,0 Moos Sparenberg, Ralf IB Berg GmbH

Lahnstein 4 (DSP) Levistano/Adelante I Dominik Ebermann, Bernstadt 8,1 Horka Stude, Andre Sächs.Gestütsverw.Landgest.Moritzbg.

Lahnstein 4 (DSP) Levistano/Adelante I Dominik Ebermann, Bernstadt 8,6 Settendorf Stude, Andre Sächs.Gestütsverw.Landgest.Moritzbg.



La Lopez 4 (HAN) Lord Pezi/Argentinus Dr.Philipp Lingens, Ankum 8,3 Haiger-Rodenbach Deryckere, Lucas Pfeifer, Sarah

Lamborghini 91 (HAN) Lord Pezi/Landadel Friedrich Niemeyer, Petershagen 8,4 Hagen Steinbrüchel, Lea Ramsbrock, Heinrich

Larcon 3 (HOL) Larimar/Contender Georg Clausen, Rabenkirchen 8,0 Richelsdorf Konle, Thomas Verb.d.Z.d.Holst.Pferdes

La Vue 2 (OLD) Ludwig von Bayern/Acord II Gerd Sosath, Lemwerder 8,2 Hagen Sosath, Gerd Sosath, Gerd

Lazia 2 (HAN) Lazio/Landadel Arnold Wegbünder, Nordhorn 8,0 Bargstedt Süßenbach, Enrico Grabe, Lothar

Le Coeur 25 (DSP/SA-THÜR)) Lancelot Quainton/Corea Bernd Ammerdörfer, Aschau 8,3 Forst Pieper, Ellen Fiur, Joachim

Lestat 18 (OLD) Lordanos/Concetto I Werner Behrens, Ganderkesee 8,3 Kirchhellen Winkelhaus, Philipp Arnoldt, Jennifer u.Armin

Level H (HOL) Limbus/Coriall Reinhild Hildebrand, Neumünster 8,5 Hagen Kornfeldner, Veronika Dulle, Johann

Lexus 78 (HAN) Lord Pezi/Landadel ZG Heitmann, Andrea u.Hans-Jürgen 8,0 Klein-Roscharden Steinbrüchel, Lea Ramsbrock, Heinrich

Libor (HAN) Lordanos/Prestige Pilot Wilhelm Klausing, Diepholz 8,4 Borken Karns, Florian Ausbild. u.Turnierstall Inholte GmbH

Lili 14 (RHL) Linton/Polytraum ZG Ense-Hilger, Kerpen 8,0 Langenau Bauhofer, Marc Gestüt Annahof, Klaus Wirth

Lintous (OS) Linton/Sheyenne de Baugy Gestüt Lewitz, Steinfeld-Mühlen 8,0 Klein-Roscharden Döller, Patrick Gestüt Lewitz

Lisanto 2 (WEF) Lissacor/Biotop Klemens Nachtigall, Rhede 8,0 Erkrath Hufenstuhl, Alexander Nachtigall, Klemens

Little Gun 17 (WEF) Lissabon/Primeur’s As Heinz Beineke, Lienen 8,0 Kirchhellen Wargers, Jana Premiumhorses SportpferdeUG&Co.KG

Lollipop G 2 (OS) Lordanos/Waldstar xx Merle Güldenstern-Broxtermann, Wardenburg 8,0 Rulle Güldenstern-Broxtermann, Merle Güldenstern-Broxtermann, Merle



Lord Chambertin 2 (HOL) Lord Z/Chambertin Kai Gerken, Lasbek 8,1 Klein-Roscharden Kukuk, Christian Gerken, Kai

Lordina 9 (DSP) Lordanos/Grossglockner Ingrid Hertsch, Nuthetal-Tremsdorf 8,1 Cottbus Lehrfeld, Volker Hertsch, Ingrid

Lousiana H (WEF) Landor S/Lanciano Hans Hoffmann, Neunkirchen-Seelscheid 8,0 Langenfeld Heinzmann, Alexandra Premium Equi Sports S.L.

Lucy 682 (DSP) Con Sherry/Placido Harald Winter, Neustadt/Dosse 8,1 Sommerstorf Makowei, Philipp Fettchenhauer, Andreas

Lumbumbo (HAN) Ludwig von Bayern/Lord Inci Pit Rainer Schmerglatt, Vierden 8,2 Scharnebeck Heinsohn, Anja-Sabrina Schmerglatt, Rainer

Lux 154 (HAN) Lordanos/Landclassic ZG Hergen u.Irmtraut Forkert GbR, Bremen 8,3 Nienburg Crotta, Clarissa Vacher, Isabelle

Lysann 18 (WEF) Lord Pezi/Charisma Hubert Vornholt, Münster 8,0 Zeiskam Müller, Louisa Müller, Liane

Monte Cain (WEF) Montender/Cantus Christoph Hellmann, Ahaus 8,0 Langenau Dassler, Daniel Dassler, Daniel

Napster (OLD) Nintender/Larioni Lena Müscher, Bad Laer 8,0 Lienen Rieskamp-Goedeking, Tim Bultmann, Marianne

Napster (OLD) Nintender/Larioni Lena Müscher, Bad Laer 8,2 Klein-Roscharden Howley, Diarmuid Bultmann, Marianne

Neugschwent's Lord of the Dance(OS) Lord Pezi/Alexis Z Hans Trainer, Thiersee/Tirol 8,3 Moos Schönsteller, Helmut Trainer, Hans

Neugschwent’s Lord of the Dance(OS) Lord Pezi/Alexis Z Hans Trainer, Thiersee/Tirol 8,0 Königsbrunn Viehweg, Michael Trainer, Hans

Ninyon (OS) Nintender/Careful Gestüt Lewitz, Steinfeld-Mühlen 9,0 Prussendorf Freese, Bastian SVS Sportvision Stables GmbH&Co.KG

Not for Sale (RHL) Nabab de Reve/Rocket Star Manfred Nettekoven, Wachtberg 8,2 Erkrath Slawinski, Christian Gut Wirtgeshof

Nuria 6 (WEF) Numero Uno/Charisma Rudolf Kühlmann, Rietberg 8,1 Borken Reinacher, Greta BG Christian Neubecker/Reinacher, G.

Oak Grove’s Vogelfrei (OLD) Q-Verdi/Cordalme Z Erich Stevens, Molbergen 8,1 Nienburg Lahde, Harm Gestüt Eichenhain GmbH

Open Air Incipit (BAY) Landprinz/Lord Calando Dr. Helmut Feigl, Beutelsbach 8,4 Langenau Zoller, Lisa Zoller, Tatjana



Pappa ante Portas 2 (HAN) Perigueux/Escudo Bruno Gericke, Tangeln 8,1 Sommerstorf Schröder, Danny Tietz, Norbert

Quadrivio (HOL) Quidam de Revel/Pilot Wolfgang Harjes, Kreiensen 8,3 Herford Hirscheydt, Niels von Harjes, Wolfgang

Qualido 3 (HAN) Quicksilber/Calido I Albrecht Middelkampf, Menslage 8,3 Hagen De Boeck, Massimo Ramsbrock, Heinrich

Qualtinue (HAN) Quality/Continue ZG Dieter Rippe u.Manuela Lachnit, Nienburg 8,0 Viernheim Hofmann, Niclas Rippe, Dieter



Quality-Silva (OS) Quintender/Rockwell Ralf Herden, Hilter 8,1 Rulle Huser, Denis Herden, Ralf

Quandos Dancer (OLD) Quintender/Abke Horst Wilters, Aurich 8,0 Hagen Zaremba, Kevin Zaremba, Kevin

Quantador 3 (WEF) Quinta Real/Cornet Obolensky Georg Kaiser, Salzkotten 8,3 Hagen Herholdt, Andrea-Enrico Schockemöhle, Paul

Queenie’s Boy (HAN) Quality/Quidam’s Rubin Gerhard Heise, Einbeck 8,3 Richelsdorf Klaproth, Dirk Heise, Gerhard

Quick Step 66 (HAN) Quidam’s Rubin/Calypso II ZG Wulf u.Storbeck, Göttingen 8,6 Richelsdorf Hirschheydt, Niels von Sauerbrey, Frank

Quidam’s Girl 4 (OLD) Quidam’s As/Arpeggio Ludger Bührmann, Bühren 8,0 Klein-Roscharden Ostermann, Egbert Timme, Uwe

Quidam’s Girl 4 (OLD) Quidam’s As/Arpeggio Ludger Bührmann, Bühren 8,1 Hagen Ostermann, Egbert Timme, Uwe

Quiero 7 (HOL) Quidam de Revel/Lasino Udo Oppermann, Wangen 8,0 Hagen Rohde, Hartwig Oppermann, Udo



Quimala (HAN) Quintender/Graf Grannus Carsten Biermann, Nienburg 8,2 Nienburg Biermann, Carsten Biermann, Carsten

Quinelle (HOL) Q-Verdi/Limbus Birgit Gräfin von Spee, Koblenz 8,5 Zeiskam Deppe, Sandra Dörr, Dieter

Quinta Loona (WEF) Quinta Real/Lancer III ZG Thomas, Peter u.Sabine, Münster 8,0 Kirchhellen Deimel, Eva Thomas, Peter

Quisado RB (HOL) Quintender/Capitol I ZG Irmelin u.Rüdiger Bröcking, Borken 8,1 Erkrath Tummes, Marcel Zuchtstall Bröcking

Quissini (HOL) Quidam de Revel/Cassini I Beate Leinhos, Gechingen 8,4 Klein-Roscharden Heyer, Joachim Leinhos, Endrik

Quissini (HOL) Quidam de Revel/Cassini I Beato Leinhos, Gechingen 8,2 Hagen Heyer, Joachim Leinhos, Endrik

Quite Earb (BAY) Quadrigus M/Quidam's Rubin Hannes Meindl, Kirchanschöring 8,4 Moos Holzeder, Johannes Hengsstation Holzeder

Quiz Me (OLD) Quintender/Landkaiser Wilhelm Winkeler, Herzlake 8,0 Oberbachem Winkeler, Wilhelm Harren, Alfons

Racordo (WEF) Rockwell/Acord II Ursula Rosendahl, Odenthal 8,2 Lienen Winkelhaus, Philipp Rosendahl, Ursula

Sagolda (OS) Sandro Boy/Carthago Gestüt Lewitz, Steinfeld-Mühlen 8,5 Kirchhellen Kläsener, Christopher Gestüt Lewitz

Sagolda (OS) Sandro Boy/Carthago Gestüt Lewitz, Steinfeld-Mühlen 8,1 Fröndenberg Kläsener, Christopher Gestüt Lewitz

Salitos 8 (OLD) Stalypso/Cordalme Z Veronika Käter, Lastrup 8,1 Rulle Engbers, Stefan Bergmann, Heinrich

Sancento (WEF) Sandro Boy/Cento Gestüt Lewitz, Steinfeld-Mühlen 8,2 Rulle Vervoort, Jonas Gestüt Lewitz

Sandokan 290 (HAN) Stakkato/Landor S Hans-Werner Schubert, Hohenhenningen 8,6 Klein-Roscharden Schwendtker, Mathis Paul Schockemöhle Hengsth.GmbH

Sanletto 2 (OS) Sanvaro/Couletto Gestüt Lewitz, Steinfeld-Mühlen 8,5 Rulle Törnquist, Jenny Gestüt Lewitz

Sanletto 2 (OS) Sanvaro/Couletto Gestüt Lewitz, Steinfeld-Mühlen 8,5 Rulle Törnquist, Jenny Gestüt Lewitz

Sanük (HAN) Stakkato/Calypso II Nicole Nehm, Bergen 8,3 Langenfeld Gering, Matthias Toffolo, Doris

Sanvalou (OS) Sanvaro/Baloubet de Rouet Gestüt Lewitz, Steinfeld-Mühlen 8,3 Rulle Döller, Bernd Gestüt Lewitz

Sanvalou (OS) Sanvaro/Baloubet de Rouet Gestüt Lewitz, Steinfeld-Mühlen 8,0 Nienburg Döller, Bernd Gestüt Lewitz

Saphira von der Wasserburg (HAN) Salito/Rabino Oliver Tuchtfeld-v.d.Wasserburg, Kalefeld 8,2 Bargstedt Diederichsmeier, Mynou Tuchtfeld-v.d.Wasserburg, Oliver

Schmuckstück 3 (HAN) Stolzenberg/Escudo I Heinrich Wömpner, Wölpinghausen 8,3 Zeiskam Schäfer, Armin jun. Dünnebier, Rainer

Schmuckstück 3 (HAN) Stolzenberg/Escudo I Heinrich Wömpner, Wölpinghausen 8,3 Viernheim Schäfer, Armin jun. Dünnebier, Rainer



Semper Fi 4 (HAN) Stakkato/Grannus Wilhelm Ovelhey, Isernhagen 8,3 Klein-Roscharden Böckmann, Gilbert Böckmann Pferde GmbH

S.I.E.C.Cliquot (HOL) Clinton I/Corrado I Ludwig Hell, Seestermühe 8,0 Viernheim Grom, Richard Melisa Internationales Reitzentrum

Sir Max 3 (OLD) Sandro Boy/Cordalme Z August Toenjes, Bösel 8,5 Langenau Thomas, Christina Ludger, Thomas

Solution 5 (HAN) Stalypso/Gletscher ZG Hof Höckmann, Bissendorf 8,1 Richelsdorf Haas, Sebastian Süss, Rolf-Dieter

Spiderman 6 (WEF) Satisfaction I/FAN Holland Heinz Nillies, Borchen 8,2 Langenfeld Dowe, Hendrik Ausbildungs-u.Turnierstall Inholte

Sportsgirl (HOL) Colman/Coriano Rainer Hartel, Schleswig 8,7 Langenfeld Dorenkamp, Christine Buhofer, Philipp

Stakkalu (HAN) Stakkato/Grannus Heinrich Bremer jun., Neustadt 8,4 Königsbrunn Schönstetter, Helmut Logis AG

Stalando 2 (HOL) Stakkato/Lando Gestüt Lewitz, Steinfeld-Mühlen 8,1 Klein-Roscharden Törnquist, Jenny Gestüt, Lewitz

Starlights Herzelinde (BAY) Starlight/Aloube Z Robert Lindner, Treuchtlingen 8,8 Horka Schober, Philipp Rückert, Herbert

Tailormade Cash is King (HAN) Cassini II/Singular Joter I Bruna de Paolis, San-Vito Romano 8,2 Nienburg Rawsthorn, Jessica Tailormade Horses Aps,

Ubiko (WEF) Ustinov/Contender Antonius Schulze-Averdiek, Rosendahl 8,5 Erkrath Bahne, Sandra ter Schulze-Averdiek, Antonius

Ubiko (WEF) Ustinov/Contender Antonius Schulze-Averdiek, Rosendahl 9,0 Fröndenberg Bahne, Sandra ter Schulze-Averdiek, Antonius

Van de Emma (ZW) Van de Vivaldi/Almiro Z Helmut Krück, Homburg 8,0 Zeiskam Schenk, Frederic Schenk, Friedhelm

Verdinale (HAN) Q-Verdi/Drosselklang II Wilhelm Bollhorst, Rahden 8,6 Hagen Nieberg, Gerrit Grabe, Lothar


Kataloq: upload
upload -> Azərbaycan Respublikası Kənd Təsərrüfatı Nazirliyi Azərbaycan Dövlət Aqrar Universiteti adau-nun 80 illik yubileyinə həsr edilir adau-nun elmi ƏSƏRLƏRİ g əNCƏ 2009, №3
upload -> Mühaziry riyazi mYntiqin elementlYri
upload -> AZƏrbaycan respublikasi təHSİl naziRLİYİ azərbaycan döVLƏT İQTİsad universiteti magistratura məRKƏZİ
upload -> AZƏrbaycan əraziSİNDƏ İBTİDAİ İcma quruluşU
upload -> АзярбайжАН РЕСПУБЛИКАСЫ ТЯЩСИЛ НАЗИРЛИЙИ азярбайжан дювлят игтисад университети
upload -> Mövzu Fənnin məqsədi və vəzifələri
upload -> Marketinq fənni üzrə İŞÇİ TƏDRİs proqrami
upload -> Asm-nin iqtisadiyyatı və idarə edilməsi
upload -> Təqdimatların hazırlanması (Powerpoint, Word, Excel)

Yüklə 201,22 Kb.

Dostları ilə paylaş:
1   2   3




Verilənlər bazası müəlliflik hüququ ilə müdafiə olunur ©muhaz.org 2020
rəhbərliyinə müraciət

    Ana səhifə