Fünfjährige Dressurpferde



Yüklə 201,22 Kb.
səhifə3/3
tarix01.11.2017
ölçüsü201,22 Kb.
1   2   3

Fünfjährige Springponys

Pferd (Zuchtgebiet) Abstammung Züchter Note Veranst.-Ort Reiter Besitzer
Amarula 9 (BBG-ANH) Acado/Kooihuster Wessel Joachim Andreas, Könnern 8,4 Lengenfeld Trümper, Hedy Trümper, Marko

Bodethal’s Rania ( Lagos/Tetworth Crimso 7,5 Goch Sterzenbach, Debby Hengst.Bodethal/Mey&Löwenstein GbR

Bodethal’s Rania ( Lagos/Tetworth Crimso 7,8 Langenfeld Sterzenbach, Debby Hengst.Bodethal/Mey&Löwenstein GbR

Caba vM (MECKL) Fehkamp’sCoestelin/Bennos Dream Patricia von Mirbach, Kühlungsborn 7,6 Prussendorf Strehmel, Laura Ecke, Martina

Camillo 187 (WEMS) FS Cracker Jack/Brillant Aloys Meyer, Garrel 8,0 Langenfeld Harting, Konstantin Schulte-Mimberg, Noelle

Clarissa 137 (WEF) Coronas/Cayetano L Klaus Meyerhoff, Dortmund 7,7 Goch Fricke, Pia Schulte-Geldermann, Gerd

Clarissa 137 (WEF) Coronas/Cayetano L Klaus Meyerhoff, Dortmund 8,2 Langenfeld Fricke, Pia Schulte-Geldermann, Gerd

Cullerauge MSH (WEF) FS Champion de Luxe/Van Gogh R Christel Noltmann-Kröger, Ladbergen 7,8 Fußgönheim Brosswitz, Michael Hübner, Sabina u.Marie-Sophie

Danny Sahne 3 (BAW) Dancing Fox B/Oweron ZG Claudia u.Reinhard Hierling, Allensbach 7,5 Kreuth Kaupp, Nina ZG Hierling, Claudia u.Reinhard

Don Juan de Marco 3 (HOL) Donnerhall/Tilo Petra Kudlinski, Bordesholm 8,2 Milte Graefe, Jerome Gothner, Finja

Don Juan de Marco 3 (HOL) Donnerhall/Tilo Petra Kudlinski, Bordesholm 7,6 Bad Segeberg Graefe, Jerome Gothner, Finja

Donald Rex 14 (WEF) Don Carlos/Mentos Karl Brocks, Waltrop 7,7 Milte Kosanetzki, Hannah Brocks, Karl

For Fun TF (WEF) For Kids Only/Principal Boy Berthold Triebus, Ennigerloh 7,7 Langenfeld Schulze Topphoff, Philipp Triebus, Berthold

Gogo M (HAN) Golden Leroy/Giglbergs Outsider Moritz Matzke, Weyhausen 7,8 Milte Schulze Topphoff, Philipp Matzke, Moritz

Hexe 388 (WEMS) Hot Chocolate/Bright Moon xx Hendrik Moss, Neuenhaus 7,8 Barlo-Bocholt Hageneier, Jasmin Niehues, Anna-Lena

High Noon 48 (RHL) Halifax/Chico Gisela Jung, Rittersheim 8,2 Barlo-Bocholt Volmer, Lars Ewenz, Helmut

High Noon 48 (RHL) Halifax/Chico Gisela Jung Rittersheim 8,3 Mettingen Volmer, Lars Ewenz, Helmut

Holiday R ( Rocketti/Hondsrug Don Gr Inke Reimer, Schönhorst 7,7 Langenfeld Tillmann, Hendrik Reimer, Inke

Machata T (RHL) Mentos Charmeur/Luzern Friedhelm Tillmann, Grevenbroich 7,8 Bedburg-Hau Bellen Rodrigues, Miguel Tillmann, Friedhelm

Martello 19 (RHL) Miraculix/FS Chiwago Siegfried Kehling, Goch 7,6 Goch Seuken, Leonie

Mien Seuten (HAN) Memphis/Offshore Energy R Günter Stüben, Ihlienworth 7,5 Sittensen Hinners, Sophie Scharmacher, Johanna

Miss Midnight vom Holsteinberg(HOL)Playback/Mescalero Anke Kindt, Schönwalde 7,5 Fußgönheim Schmierer, Sarah Kindt, Anke

Mr.Bubble (BAW) Machno Carwyn/Boomer Hans Zollmann/Kurgestüt Odenwald, Waldbrunn 7,7 Kreuth Bucher, Mona Zollmann, Hans

Naschko T (RHL) Nibelungenheld/Mentos Charmeur Friedhelm Tillmann, Grevenbroich 7,5 Langenfeld Bellen Rodrigues, Miguel Tillmann, Friedhelm

Nastano T (RHL) Nibelungenheld/Mentos Charmeur Friedhelm Tillmann, Grevenbroich 7,5 Bedburg-Hau Sandner, Patrick Tillmann, Friedhelm

Ontario 111 (HAN) Feldhof’s Orbit/Dragoon Helmut Aldag, Regesbostel 7,8 Kreuth Bucher, Mona Hornung, Victoria

Pacific Boy (WEF) Principal Boy/Top Nonstop Helmut Hunke, Vreden 7,6 Kreuth Thun, Cheyenne von Nimerceag, Marina Gabriela

Pauline 409 (RHL) Paul SG/Potter Gerd Neukäter, Voerde 7,8 Mettingen Schaaf, Anna Lena Schaaf, Anna-Lena

Pebbles H (WEF) Pilatus Mentos Hans-Jürgen Habermehl, Alsfeld 7,6 Mettingen Schulze Topphoff, Philipp Vieh-u.Pferdeh.Aufz.H.Habermehl

Polly 425 (RHL) Paul SG/Krimh ox Gerd Neunkäter, Voerde 7,5 Barlo-Bocholt Schaaf, Anna Lena Schaaf Anna Lena

Prinz S.W. (WEF) Principal Boy/Bolero Hugo Schulze Wartenhorst, Everswinkel 8,0 Barlo-Bocholt Schnüpke, Annika Schulze Wartenhorst, Hugo

Prinz S.W. (WEF) Principal Boy/Bolero Hugo Schulze Wartenhorst, Everswinkel 7,7 Milte Schnüpke, Annika Schulze Wartenhorst, Hugo

Tip Top Thea (WEF) Timberland/FS Pour l'Amour Doris Wentrup-Bispinghof, Ascheberg 7,5 Mettingen Schulze Thier, Johanna Krampe, Petra

Top Moncler (WEF) Top Champy/Marsvogel xx Norbert Hülsmann, Dülmen 7,8 Schimmelhof Börgel, Josefine Mayer zu Lösebeck, Sophie

Vai Forte (WEF) Van Heinrich/Dressman I ZG Jens u.Britta Volkhausen, Raesfled 8,0 Milte Schulze Topphoff, Marie Schulze-Buxloh, Gretel

Viola de Lesseps (WEF) Van Heinrich/Principal Boy Wilhelm Lütkepicht, Delbrück 7,6 Milte Mittelteicher, Alicia Koch Elisabeth



Sechsjährige Springponys

Pferd (Zuchtgebiet) Abstammung Züchter Note Veranst.-Ort Reiter Besitzer
Alposa’s My Lara (RHL) N.N./Halifax Arno Leufkens, Straelen 8,0 Langenfeld Tillmann, Hendrik Leufkens, Arno

Campitello 3 (HAN) De Hofstede’s Cormando/Veiel R Karina Boy, Coppenbrügge 7,7 Schimmelhof Baule, Niclas Boy, Karina

Crazy-Hardbreaker SP WE (WEMS) Charivari/Landsieger I/ Sven Pfleumer, Barßel 7,7 Mettingen Rohde, Leonard Pfleumer, Sven

Crazy-Hardbreaker SP WE (WEMS) Charivari/Landsieger I Sven Pfleumer, Barßel 7,8 Milte Rohde, Leonard Pfleumer, Sven

Crokant T (RHL) Crocodile Rock/Bavarottie Friedhelm Tillmann, Grevenbroich 7,6 Bedburg-Hau Bellen Rodrigues, Miguel Tillmann, Friedhelm

Crovaldo T (RHL) Crocodile Rock/Vivaldi Friedhelm Tillmann, Grevenbroich 7,5 Bedburg-Hau Bellen Rodrigues, Miguel Tillmann, Friedhelm

Del Piero 25 (HOL) Dexter Leam Pondi/The Braes My Mobility Angelika Jahr, Keitum 8,0 Schimmelhof Reimers, Marieke Jahr, Angelika

Del Piero 25 (HOL) Dexter Leam Pondi/The Braes My Mobility Angelika Jahr, Keitum 8,1 Bad Segeberg Reimers, Marieke Jahr, Angelika

Dirano 9 (HOL) Douglas/Liverpool Angelika Jahr, Keitum 8,0 Bad Segeberg Neas, Zoe Jahr, Angelika

For Kids Pleasure (RHL) For Kids Only/Mentos Peter Engel, Hünxe 7,6 Milte Klupiec, Jil Engel, Peter

For Kids Pleasure (RHL) For Kids Only/Mentos Peter Engel, Hünxe 7,8 Langenfeld Klupiec, Jil Engel, Peter

For Pleasure Junior (HAN) For Kids Only/Magnum Rike Wrede, Cappel 8,2 Schimmelhof Hinner, Sophie Wohlers, Claus

Fly Sky TF (WEF) For Kids Only/Principal Boy Berthold Triebus, Ennigerloh 7,5 Mettingen Fallenberg, Sönke Triebus, Berthold

Kampino 13 (HAN) Kaiser Konrad/Gero Wilhelm Rohlfing, Hille 7,5 Barlo-Bocholt Graefe, Fabienne Hobitz, Calvin

Kampino 13 (HAN) Kaiser Konrad/Gero Wilhelm Rohlfing, Hille 7,6 Bad Segeberg Graefe, Fabienne Hobitz, Calvin

King Cup (WEMS) Keerlke/Pancho Helmut Eickhorst, Goldenstedt 7,8 Schimmelhof Bever, Larissa Bever, Barbara

King Cup (WEMS) Keerlke/Pancho Helmut Eickhorst, Goldenstedt 7,5 Bad Segeberg Bever, Larissa Bever, Barbara

KWD Raudhette WE (WEMS) Tizian/Losander Kerstin Ottenweß-Bokel, Cappeln 8,0 Mettingen Tebbel, Justine Ottenweß-Bokel, Kerstin

Lilith 25 (HOL) Dexter Leam Pondi/Mac Geyver Angelika Jahr, Keitum 7,5 Schimmelhof Korinth, Lena Jahr, Angelika

Macando (WEF) Montreal/Durello Christiane Wiechers, Emsdetten 7,5 Barlo-Bocholt Jäger, Jana Jäger, Wilfried

Magic Cornflakes (WEF) Miraculix/Nibelungenheld Jana Lasarzik, Schapen 8,5 Milte Böckmann, Leonie Lasarzik, Jana

MPS Hugo Boss WE (WEMS) Halifax/Antony Hopkins Simone Stroot, Haren-Lindloh 7,8 Mettingen Volmer, Lars MPS Turnierservice/Marc Pierzina

Mucia T (RHL) Mentos Charmeur/Luzern Friedhelm Tillmann, Grevenbroich 7,5 Langenfeld Bellen Rodrigues, Miguel Tillmann, Friedhelm

Mystic Cooky (RHL) Mentos Charmeur/ Norbert Schmidt, Kalenborn 7,6 Goch Stieborsky, Pia Stieborsky, Pia

Niklas --/-- / --/-- Bernhard Pede, Liepe 7,5 Bad Segeberg Graefe, Gerome

Nordkap 3 (WEF) Nagano/Wortley Magic Werner Lülf, Borken 7,5 Kurtscheid Gerfer, Isabelle Geissler, Monika

Pacific Boy (WEF) Principal Boy/Top Nonstop Helmut Hunke, Vreden 8,0 Barlo-Bocholt Volmer, Lars Nimerceag, Marina Gabriela

Paris 104 (RHL) Pilatus/FS Chiwago Siegfried Kehling, Goch 7,7 Barlo-Bocholt Jansen, Johanna Jansen, Birgit

Paris 104 (RHL) Pilatus/FS Chiwago Siegfried Kehling, Goch 7,8 Goch Jansen, Johanna Jansen, Birgit

Pegasus 513 (WEF) Principal Boy/Lucky Strike Hubert Vrochte, Warendorf 7,8 Schimmelhof Graefe, Jerome Rosemann, Svenja

Pegasus 513 (WEF) Principal Boy/Lucky Strike Hubert Vrochte, Warendorf 7,6 Mettingen Graefe, Jerome Rosemann, Svenja

Petit Hamoyar (HOL) Hattrick/Colonel Meike Michalowski, Süderbrarup 7,9 Bad Segeberg Paisen, Cerrin Catharina Paisen, Elke

Raising Storm (WEF) Oosteinds Ricky/Oweron Alexander Henne, Rüthen 7,8 Mettingen Zurheiden, Sabrina Henne, Alexander

Riverdance 75 (MECKL) Rosenhof Chico/Pamir ox Martin Dallmann, Friedland 7,5 Schimmelhof Benzien, Miriam Benzien, Miriam

Schoensgreen Bea (SA-THÜR) Kaiserstolz/Pepe Gunter Schöniger, Ellefeld 7,8 Lengenfeld Schöniger, Antje Schöniger, Gunter

Steendieks Jolly Couer (HOL) Steendieks Carneby/Irish Dancer xx Peter Böge, Schönhorst 7,5 Barlo-Bocholt Holtmann, Antonia Böge, Peter

Steendieks Jolly Couer (HOL) Steendieks Carneby/Irish Dancer xx Peter Böge, Schönhorst 7,6 Mettingen Holtmann, Antonia Böge, Peter

Steendieks Jolly Couer (HOL) Steendieks Carneby/Irish Dancer xx Peter Böge, Schönhorst 7,7 Bad Segeberg Holtmann, Antonia Böge, Peter

Steendiek’s Marmaduke (HOL) The Braes My Mobility/Candillo Peter Böge, Schönhorst 8,5 Fußgönheim Brüssau, Emma Brüssau, Dr.Jürgen Andreas

Twilight 32 (WEF) Top Gun I/Playback Heinrich Sandhowe, Ascheberg 8,2 Mettingen Schulze Topphoff, Marie Baartz, Jacqueline

Ufo 23 (ZFDP) Top Anthony II/Gamblers Star Sascha Hahn, Bramsche 7,5 Barlo-Bocholt Schulze Topphoff, Marie Hahn, Sascha

Ufo 23 (ZFDP) Top Anthony II/Gamblers Star Sascha Hahn, Bramsche 7,5 Milte Schulze Topphoff, Marie Hahn, Sascha

Wilawanda SP WE (WEMS) Charivari/Gracieux Sven Pfleumer, Barßel 7,5 Bad Segeberg Graefe, Fabienne Seebauer, Nadine
Vier-und Fünfjährige Fahrpferde

Pferd (Zuchtgebiet) Abstammung Züchter Note Veranst.-Ort Fahrer Besitzer
Da Capo 212 (DSP) Donnersmarck/Prinz von Anhalt Jens Kriesel, Halberstadt 8,58 Kl.-Marzehns Schwerdtfeger, Fritz Marcinkowski, Stefan

Da Capo 212 (DSP) Donnersmarck/Prinz von Anhalt Jens Kriesel, Halberstadt 9,00 Prussendorf Schwerdtfeger, Fritz Marcinkowski, Stefan

Cassie 7 (DSP) Collini’s Boy/Sekurit Manfred Lipke, Bösdorf 7,80 Prussendorf Stottmeister, Jörg ZG Stottmeister, Kathrin u.Jürgen

Crazy 62 (DSP) Collini’s Boy/Sekurit Manfred Lipke, Bösdorf 7,50 Prussendorf Stottmeister, Jörg ZG Stottmeister, Kathrin u.Jürgen

Daphino (DSP/BBG-ANH) De Niro/Paradiesvogel Andreas Ohar, Weimar 8,08 Kl.-Marzehns Seifert, Klaus Seifert, Klaus

Partitur 7 (HAN) Weltruhm/Don Frederico Rena Bartholdt, Gödenstorf 8,16 Holdorf Freymann, Marion Quast, Klaus

Flavis (WEF) Flanagan/Ehrentusch Hermann Berger, Ascheberg 8,00 Holdorf Koller, Christian Nordrhein-Westf. Landgestüt

San Rina (HAN) Solari/White Star Maren Thomsen, Riesbriek 7,70 Hörup Thomsen, Maren Thomsen, Maren



Sechs-und Siebenjährige Fahrpferde ( Die Auflistung der 6+7 jähr.Fahrpf.erfolgt unter Vorbehalt. Wer den Modus der kombinierten Prüfung wählt muss das geforderte Dressurergebnis (60%) per unterschriebenen Richterzettel nachweisen.)

Pferd (Zuchtgebiet) Abstammung Züchter Note Veranst.-Ort Fahrer Besitzer
Cobold 44 (HAN) Calido I/Landfriese II Johann Ahlers, Uplengen 7,43 Klppschau Freymann, Marion Quast, Catharina

Daylight K 2 (HAN) Dartagnan/Katanga AA Julia Bernshausen, Bad Laasphe 86,64 Südlohn Bernshausen, Julia

Don Camillo 250 (DSP/BBG-ANH) Donnersmarck/Hudson Landgestüt Sachsen-Anhalt, Zörbig 97,88 Bülstringen Fornara, Paolo Fornara, Paolo

Santino 128 (HAN) Santini/Lordanos Menno Oltmanns, Ihlow 102,76 Bülstringen Meinecke, Marcella Meinecke, Ekkert

Society Crown (TRAK) Polarion/Biotop Peter Michael Heinen, Issum Katzenelnbogen Lehmbruch, Marcel ZG Drachenburg


Vier-und Fünfjährige Fahrponys (Qualifikation für Moritzburg)

Pferd (Zuchtgebiet) Abstammung Züchter Note Veranst.-Ort Fahrer Besitzer
Bodethal's Night Birth ( Night-Star III/FS Pour l'Amour Hengststation Bodethal 7,0 Prussendorf Heitmüller, Tino

Bodethal'sNight Flight Nino(BAW) Night-Star III/Speyksbosch Nelson Hengststation Bodethal/Lutz Mey, Wallrode 7,67 Kl.-Marzehns Warko, Danny Eulenberg, Steffen

Channon 2 (BBG-ANH) Steniro/Folklore Arndt Paasche, Böckwitz 8,0 Prussendorf Warko, Danny Eulenberg, Steffen

Darina 140 (SAC-THÜR) Night-Dream/Troll Ulrich Müller, Werdau 7,8 Bobenneukirchen Winkler, Bettina Müller, Ulrich

Golden Tinkerbell (WEF) Golden Atreju/Langar Gestüt Hesselteich GmbH, Versmold 7,55 Alfhausen Lauxtermann, Stephanie Lauxtermann, Stephanie

Lindbergs Famous Forty Four(BBG) Speyksbosch Nelson/Arcon Tino Heitmüller, Mansfeld 8,33 Bülstringen Heitmüller, Tino Heitmüller, Tino



Sechs-und Siebenjährige Fahrponys (Qualifikation für Moritzburg)

Pferd (Zuchtgebiet) Abstammung Züchter Note Veranst.-Ort Fahrer Besitzer

Dexter 214 (HAN) Don’t Worry Be Happy/unbekannt Armin Siedentop, Calberlah 112,19 Bülstringen Winnefeld, Markus Winnefeld, Klaus

Joker 530 (HAN) Jokers Golden Boy/Mozart Jürgen Welslau, Bad Salzuflen 2.Platz Schlangen Müller, Daniel Müller, Susanne

King's Anky (HOL) Aldan/Speyksbosch Nando Jürgen King, Wyk a.Föhr 6,9 Hörup Halkjaer, Lise Fam. Gommesen



Fünfjährige VS-Pferde

Pferd (Zuchtgebiet) Abstammung Züchter Reiter Besitzer
Basmati 3 (TRAK) Grafenstolz/Suchard Dr.Ursula Mittermayer, Schwielochsee-Jessern Lesch, Elmar Mittermayer, Dr. Ursula

Berlusconi M (HAN) Betel xx/Contendro I Irene Müller, Neu-Anspach Winter, Benjamin Müller, Irene

Butt's Aiden (HAN) Graf Top/Heraldik xx Prof.Dr.Volker Steinkraus, Hanstedt Siemer, Anna Steinkraus, Prof.Dr.Volker

Butt's Azahar (HAN) Chico's Boy/Heraldik xx Prof.Dr.Volker Steinkraus, Hanstedt Siemer, Anna Steinkraus, Prof.Dr.Volker

Cubito S (HOL) Callado/Carpalo Carsten Strehle, Hamburg Lesch, Elmar Strehle, Carsten

Dark Desire GS (HAN) Don Frederico/Carismo Bernd Gehrdau-Schroeder, Stelle Brandt, Andreas B.u.G.Gehrdau-Schröder, Bernd

Donna Lena MV (MEV) D’Olympic/Meerwirbel xx Mirko Voss, Hof Redentin Brandt, Andreas Voss, Mirko

Dorothea 16 (HOL) Diarado/Carvallo BB Hans-Niko Höck, Großsolt Swennson-Jähde, Louise ZG v.Dörnberg u.v.Malaise

Fine Art ST (WEF) Fürst Piccolo/Regardez Franz-Josef Schulze-Their, Billerbeck Hoffrogge, Jens Schulze-Thier, Franz-Josef

Finest Fellow (RHL) Fidertanz/Sir Shostakovich xx Friedrich Otto-Erley, Warendorf Krajewski, Julia Otto-Erley, Catharina u.Friedrich, Dr.

Herbstnacht 6 (TRAK) Insterburg/Bartholdy Dr.Hans-Peter Karp, Ochtrup Algosson-Ostholt, Sara Felbinger-Karp, Ulrike Dr.

Hulingshof’s Jogi (OLD) Clinsmann/Goofalik xx Johannes Baumann, Kempen Aldinger, Nicolai Baumann, Johannes

Lorelei L (MEV) Lacando/Altan II Detlef Lange, Reinshagen Kalis, Janette Lange, Detlef

Malibu 111 (WEF) Montendro I/Pik Labionics Anne Wittenberg, Greven Nottmeier, Rainer Nottmeier, Rainer

No Doubt 2 (TRAK) Herzruf/Lando xx Andrea Fischer-Brügge, Bad Bentheim Andersen, Frida/Ostholt, Frank Fischer-Brügge, Andrea

Prouno (HAN) Perigueux/Escudo I Bruno Gericke, Tangeln Tietz, Katharina Tietz, Monika

Schoensgreen Continus (DSP) Contract/Nerv Gunter Schöniger, Lengenfeld Schöniger, Antje Schöniger, Gunter

Sisco de Luxe M (DS) Sancisco/ Frederick Christian Millert, Augustusburg Schubert, Kornelia Millert, Christian

Vally K (HAN) Valentino/Freiherr Dr.Susanna Kleindienst, Soltau Marzahl, Nadine Kleindienst, Susanna, Dr.

Victoria MB (WEF) Vulkano/Lenz xx Maria Bruns, Bocholt Hoffrogge, Jens Bruns, Maria

Vienna 88 (HAN) Valentino/Argentan Eckbert Weiß, Bomlitz Marzahl, Nadine Weiß, Eckbert


Sechsjährige VS-Pferde

Pferd (Zuchtgebiet) Abstammung Züchter Reiter Besitzer
Ascona M (HOL) Cassaro/Carpaccio Karl-Jochen Maas, Südermarsch Swennson-Jähde, Louise Maas, Karl-Jochen

Caramatcho (TRAK) Amatcho/Heraldik xx Renate Hagen, Garbsen Hoffrogge, Jens Hoffrogge, Jens

Cara Mia Piccola (WEF) Captain Fire/Potsdam Bernhard Mersch, Werne Bergendahl, Arne Rödiger, Maike

C’est la vie 135 (HAN) Contendro I/Aarking xx Christa von Paepcke, Lehmkuhlen Paepcke, Hendrik Paepcke, Hendrik von

Checkpoint Charlie 2 (OLD) Carabas/Ex Libris Silke Gethmann, Idar-Oberstein Bölting, Vanessa Finke, Henrik

Chipmunk FRH (HAN) Contendro I/Heraldik xx Dr.Hilmer Meyer-Kulenkampff, Engeln Krajewski, Julia Meyer-Kulenkampff, Hilmer

Conner K (HAN) Contendro I/Rabino Sabine Kietzmann, Lehrte Brandt, Andreas Kietzmann, Axel

Dorado 202 (OLD) Desirao xx/Sunny-Boy Tammo Francksen, Butjadingen Hoffrogge, Jens Klasen, Joerg K.

Gordislan (OLD) Grafenstolz/Wanderer Andrea Weitz, Lemwerder Flörkemeier, Sabine Weitz, Andrea

Kassandra 193 (TRAK) Harlem Go/Mohammed Hartmut Böthling, Neu Lüblow Krüger, Jennifer Miriam Krüger, Jennifer Miriam

Lucky Comeback 2 (HOL) Landos/Contender Andreas Alexander Freitag, Sierksrade Tietz, Katharina Tietz, Monika

Monte Revelino B (WEF) Montendro I/Rivellino xx Dieter Bölting, Münster Bölting, Vanessa Eilert, Helmut

Namibia 15 (DSP/SA-THÜR) Mighty Magic/Lucky Luke Peter Hantusch, Radibor Gärtner, Christian Hantusch, Peter

Quinta Essentia (WEF) Quinta Real/Debütant Maik Wörmann, Halle Bölting, Vanessa Eilert, Helmut



Valerie M (HAN) Valentino/Le Primeur Friedhelm Mohlfeld, Bomlitz Siemer, Anna Kistermann, Kirsten



Kataloq: upload
upload -> Azərbaycan Respublikası Kənd Təsərrüfatı Nazirliyi Azərbaycan Dövlət Aqrar Universiteti adau-nun 80 illik yubileyinə həsr edilir adau-nun elmi ƏSƏRLƏRİ g əNCƏ 2009, №3
upload -> Mühaziry riyazi mYntiqin elementlYri
upload -> AZƏrbaycan respublikasi təHSİl naziRLİYİ azərbaycan döVLƏT İQTİsad universiteti magistratura məRKƏZİ
upload -> AZƏrbaycan əraziSİNDƏ İBTİDAİ İcma quruluşU
upload -> АзярбайжАН РЕСПУБЛИКАСЫ ТЯЩСИЛ НАЗИРЛИЙИ азярбайжан дювлят игтисад университети
upload -> Mövzu Fənnin məqsədi və vəzifələri
upload -> Marketinq fənni üzrə İŞÇİ TƏDRİs proqrami
upload -> Asm-nin iqtisadiyyatı və idarə edilməsi
upload -> Təqdimatların hazırlanması (Powerpoint, Word, Excel)

Yüklə 201,22 Kb.

Dostları ilə paylaş:
1   2   3




Verilənlər bazası müəlliflik hüququ ilə müdafiə olunur ©muhaz.org 2020
rəhbərliyinə müraciət

    Ana səhifə