Fuzul grup fuzul Otomotiv Dış ticaret ve inşaat A.Ş. 1992 yılında otomotiv sektöründe faaliyet göstermek üzere kuruldu. Kısa sürede çekilişli otomobil kampanyası düzenleyen firmalar arasında lider konuma geldiYüklə 34,58 Kb.
tarix31.10.2017
ölçüsü34,58 Kb.
#24639

Projlerle ilgili bülten

 

FUZUL GRUP

Fuzul Otomotiv Dış ticaret ve inşaat A.Ş. 1992 yılında otomotiv sektöründe faaliyet göstermek üzere kuruldu. Kısa sürede çekilişli otomobil kampanyası düzenleyen firmalar arasında lider konuma geldi. Daha sonra: Akva Sigorta Aracılık Hizmetleri, Fuzul İletişim, Afiyet Medikal ve FUZUL YAPI İNŞAAT, Fuzul Autocity, Autocity Açıkartırma, fuzul grup çatısı altında faaliyet göstermeye başladı.

2001 yılında iso 9001 belgesi alarak hizmet kalitesini dünya standardına taşıdı. Kaliteli hizmeti kendine rekabet stratejisi olarak belirleyen Fuzul Grup, 2003 yılı itibarıyla iso 9001’i revize ederek iso 9001-2000 belgesini almak suretiyle kalitenin sürekli takipçisi olduğunu belgeledi.

Yapılan kamuoyu araştırmaları fuzul otomotiv’in piyasa tarafından güvenilen, Türkiye genelinde tüm kitle tarafından %50 oranında tanınan bir marka olduğunu gösteriyor. Gelen veya arayan müşterilerimizle yapılan anket sonuçlarına göre müşteri orijinimizin %23’ünü memnun kalan eski müşterilerimiz, %49’unu bunların referanslarıyla gelen yenileri oluşturmaktadır.FUZULKENT BİZİMEVLER / İKİTELLİ KÜÇÜKÇEKMECE

Fuzulkent Bizimevler Küçükçekmece İkitelli’de Başarşehir 2. Etap bitişiğinde inşa edildi. İkitelli istanbul’un şehrin stres ve karmaşasından uzak olmasının yanı sıra ulaşımı en kolay yerleşim birimlerinden birisi.

Atatürk Hava Limanına, esenler şehirlerarası otobüs terminaline; Metro, Carrefour ve Bahouse gibi büyük alışveriş merkezlerine 15 dakikalık, Olimpiyat stadına ise sadece 5 dakikalık bir mesafede. Ayrıca yapımı bitmek üzere olan otoban bağlantısıyla şehre 25 dakikalık bir uzaklıkta bulunuyor. Temeli atılan, yapımı sürmekte olan Esenleri Bağcılardan geçerek Olimpiyat stadına ve Başakşehire bağlayacak olan metro hattının 2008 de hizmete geçmesi bekleniyor.

Ayrıca ulaşım krokisi ektedir
Fuzulkent bizimevler 5400 konutluk S.S.Onurkent Konut Yapı Kooperatifleri birliği kapsamında Fuzul İnşaat Müteaahhitliğinde inşa edilen bir proje. S.S.Onurkent projesi toplamda 650 dönümlük bir arazi üzerine inşa edildi.

Fuzulkent Bizimevler 5 değişik tip 28 blokta toplam 1000 adet, 97-240 metre kare arasında değişen normal 2+1 , 3+1 ve dubleksler 4+2 odalı dairelerden oluşuyor.

Binalarda ısı ve ses yalıtımı için izo tuğla, Tavan tablalarında ses ve ısı yalıtımı için asmolen, pencerelerde pvc ısıcam, daire girişlerinde çelik içerlerde Amerikan panel kapı kullanılıyor. Ayrıca binaların dış yüzeyleri yine ısı ses ve neme karşı mantolama sistemi ile izole ediliyor.Bina İç dekorasyonunda ise kartonpiyer, saten boya, ıslak zeminlerde komple seramik fayans diğer zeminlerde laminant parke bulunuyor.

Mutfaklar ise modern dolaplarla donatılmış.

5 ve 8 katlardan oluşan binaların tamamı asansörlü ve zemin katlar hariç tamamın balkon bulunuyor

Projede, istanbul standartlarının çok üzerinde bir yesil alan, yürüyüş parkurları, pergoleler, çocuk oyun bahçeleri ve vadi seyir terasları bulunuyor. Bunların yanı sıra Onurkent projesi kapsamında tamamlanacak olan alışveriş merkezleri, sinema ve tiyatro salonları, yaşam meydanları, park, spor ve rekreasyon alanları, ibadethaneleriyle 2008 sonunda yaşama geçecek.

Şu ana kadar dairelerin %90 satılmış durumda. %10stokta bulunuyor

Dairelerin %90,ınde teslimat gerçekleşti, oturum başladı.Özel ödeme sistemi

Fuzulkent’ten daire satın almak isteyenler, anlaşmalı finans kurumları üzerinden 60 ay vadede kredi kullanabilmektedir.Önce can güvenliği

Deprem yönetmeliğine uygun olarak projelendirilip, radya temel üzerine kurulan konutlar, yaşam güvenliği esas alınarak inşa edilmiş. Fuzulkent Bizim Evler standartların üzerinde bir yeşil alana sahip olmasının yanı sıra her bloğunda asansör, yangın merdiveni ve açık otopark da bulunuyor. Ayrıca her türlü sosyal tesiste sitede yer alıyor.Hızla gelişen bir bölgede

Fuzulkent Bizimevler, İstanbul Avrupa yakasının şehre en yakın yeni yerleşim alanı olan İkitelli bölgesinde inşa edildi. Başakşehir de yaşamın başlamasıyla tüm dikkatleri üzerine çeken ikitelli toplu konut bölgesi, 99 depremi sonrasında zemin etüdünün gündeme gelmesiyle, tamamen kayalardan oluşan zemini sayesinde toplu ve planlı yerleşim için neredeyse alternatifsiz hale geldi. Tüm bu özelliklerinin yanı sıra belediyenin altyapı yatırımlarına hız vermesi, hemen bitişiğinde Olimpiyat stadının inşa edilmesi bölgenin gelişmesine ivme kazandıran başlıca faktörler oldu. Yapımı tamamlanan Fuzulkent 3 ve 4 kısımlar, Başakşehir 5. etap, Onurkent, ve yapılacak olan Oyak konutları, teslim edilmiş olan Fuzulkent 1 ve 2 kısım, Başakşehir 1,2 ve 4 etaplarla bölge, modern ve planlı yerleşimin merkezi haline geldi.Kolay ulaşım imkanı

Fuzulkent Bizimevler Küçükçekmece İkitelli’de bulunuyor. İkitelli İstanbul’un şehrin stres ve karmaşasından uzak olmasının yanı sıra ulaşımı en kolay yerleşim birimlerinden birisi.

Atatürk Hava Limanına, Esenler şehirlerarası otobüs terminaline; metro, Carrefour ve Bauhouse gibi büyük alışveriş merkezlerine 15 dakikalık,Olimpiyat stadına ise sadece 5 dakikalık bir mesafede. Ayrıca yapımı bitmek üzere olan otoban bağlantısıyla şehre 25 dakikalık bir uzaklıkta bulunuyor. Yine 2008 sonu gibi bitmesi planlanan metro hattının temeli atıldı, yapımı sürüyor.

İyi bir yatırım

Tüm bu özelliklerine bakıldığında inşa edildiği bölge ve kalitesiyle Fuzulkent Bizimevler çok önemli bir yatırım aracı durumunda bulunuyor. Son 2 yılda Fuzulkent’te bulunan dairelerin % 100 üzerinde prim yapmış olması bölgenin daha da değerleneceğinin en önemli göstergesi
SADECE BİNA İNŞAA ETMİYORUZ

Fuzul Grup Genel Müdürü Mahmut Akbal yaptığı açıklamada “Projemizde sağlıklı bir fiziki çevrenin inşa edilmesi için sergilediğimiz özeni, sağlıklı ve güzel bir sosyal çevrenin oluşması içinde göstermemiz gerektiğine inanıyoruz. Bu nedenle Fuzulkent’te Türkiye standartlarının çok üzerinde yeşil alana sahip, geniş ve ferah bir çevre oluşturmanın yanı sıra, güzel komşulukların oluşması içinde müteahhit firma olarak gerekli çabayı harcıyoruz. Bunun için her şeyden önce komşuluk ilişkilerine önem veren müşterilere ulaşmak amacıyla reklamlarımızda hep komşuluk ilişkilerini ön plana çıkardık. Bunun dışında Fuzulkent dahilinde yıl içerisinde organize ettiğimiz bir çok irili ufaklı etkinliğin yanı sıra, geçen yıl 3.Fuzulkent Erguvan Şenliklerini kutladık. Erguvan şenliklerinin üçüncüsünü bu yıl Fuzulkent’liler tarafından kurulan Fuzulkent Doğal Yaşam Derneği organize etti. Bizde destek olduk. Bu bizim yaktığımız meşalenin daha ilerilere taşınacağını gösteren, bizi de son derece mutlu eden bir gelişme oldu. İnanıyorum ki önümüzdeki dönemde en güzel ve en sıcak komşuluklar Fuzulkentte yaşanacak” Dedi.MEVA EVLERİ / KAĞITHANE

Necat ve Fuzul İnşaat’ın ortak projesi Meva Evleri’nde son daireler sahiplerini bekliyor.

Fuzul inşaatın Büyük ilgi gören Fuzulkent Bizimevler projesinden sonra Meva Evleri’de az sayıda daire kaldı.

Necat inşaat ve Fuzul İnşaat ortak projesi olan Meva Evleri’nin startı ocak 2006’ da verildi, inşaat devam ediyor. Konutlar 12 değişik tipte 4 blok, 100 adet 80-210 m2 arasında değişen dubleks ve normal kat dairelerinden oluşuyor.

Proje merkeze yakınlığı ve ulaşım kolaylığı ile dikkat çekiyor. Kağıthane’nin merkezinde bulunan konutlar. Taksim’e 10, Mecidiyeköy’e 5 dakika mesafede. Ayrıca Tem ve E5 yollarıyla çepeçevre sarılmış durumda olması, şehrin her yerine ulaşımı son derece kolaylaştırıyor. Ayrıca proje Metrocity, Kanyon ve Profilo alışveriş merkezlerine yakınlığı ile de dikkat çekiyor.

Necat İnşaat bu güne kadar gerçekleştirdiği müteahhitlik işleriyle sektörün güvenini kazanmış bir firma. Fuzul İnşaat’ta sektörün en köklü kuruluşlarından biri, bugüne kadar gerçekleştirdiği sayısız projeyle binlerce aileye güvenli, huzurlu yaşam alanları sundu. En son hayata geçirilen ortak projeleri olan Meva Evleri, gelişen İstanbul’un en merkezi yerlerinden Kağıthane’de 4 blok halinde yükseliyor. Çevre yolları ve Anadolu yakasına ulaşım açısında avantajlı konumuyla dikkat çekiyor.

Bloklar, 12 farklı tipte daire projesiyle her türlü beklentiye uygun seçenekler içeriyor. Birinci sınıf işçilik ve malzemelerin kullanıldığı dairelerde konfor, güvenlik ve dayanıklılık öncelikli olarak göz önünde bulunduruluyor. Zeminden çatısına, deprem güvenlik standartları açısından titiz hesaplamalar sonucu hazırlanan Meva Evleri’nden bir daire almak: konforlu bir yaşam sürmenin yanı sıra iyi bir yatırım olarak da değerlendirilebilir.

Günümüz ihtiyaçları düşünülerek projelendirilen binalar, her türlü konfora sahip olarak üretiliyor. Dairelerde; 1. sınıf çelik kapı. Oda duvarlarında su bazlı saten boya, Ses yalıtımı sağlayan asmolen döşeme, ıslak zeminlerde 1. sınıf fayans, özel dizayn modern mutfak dolapları, kaliteli laminant parke zemin döşemeleri, ev içlerinde maksimum kullanıma yönelik özel planlama, pencerelerde soğuk ve sıcağı içeri sızdırmayan PVC doğrama ve ısıcam sistemleri… Doğalgaz Kombi’li ısınma tertibatı ve Kombi’si , tüm odalarda; panel kapılar, çift açılır pencere, panel radyatörler, kartonpiyer, kornişler, televizyon , telefon ve ADSL tesisatı. Banyo dolapları, mutfakta ve banyoda 1.sınıf armatürler. balkonlarda alüminyum korkuluklarla daireler eksiksiz bir şekilde oturmaya hazır olarak teslim edilecek.Binalarda; tavanlar asmolen tuğla sistemi olacak. Asansör, su deposu ve hidrofor, uydu ve kablolu yayına uygun tesisatların çekimi çanak antenlerin konması, interkom ve internet bağlantı tesisatları, tüm girişler izolasyonlu alüminyum kapı, Tüm bloklarda dış cephede ısı ve ses izolasyonu ( mantolama ), tüm dış cephe de tekstürlü elastik boya, tüm blok girişi ve katlarda fotoselli aydınlatma, binaların girişlerinde güvenlik kamerası, kapıcı dairesi.,tüm bloklarda ferah ve zengin giriş, posta kutuları, bodrum katta sığınak ve depolar, her blokta binadan bağımsız su deposu, A bloklarda çift, b blokta tek asansör ( otomatik ve emniyet kapılı ) ve kapalı otopark bulunan donanım ve özellikler.

Ödeme Koşulları

Dairelerin kat irtifakları kurulmuş olup satış fiyatının %75 i Banka kredisi ile taksitlendiriliyor


KARTAL SERRAPARK EVLERİ
Serrapark evleri’nin satışına bir ay içinde başlanacak
Kartal 'da inşa edilen, iki etaptan oluşan Serrapark evlerinin satışına bir ay içerisinde başlanacak

Serrapark evleri 3+1 135 m2 dairelerden oluşuyor fiyatları 180 bin

YTL ile 230 000 YTL arasında değişiyor. 31/12/2008’de teslim edilmesi öngörülüyor

Necat İnşaat ile Fuzul inşaatın ortak projesi olan Serrapark Evleri Kartal'da inşa ediliyor. 6 blok 3+1 140 adet daireden oluşan Serrapark evleri,modern hayatın tüm ihtiyaçlarını en estetik şekilde sunacak teknik ve sosyal donatıya sahip olarak 31/12/2008 tarihinde sahiplerine teslim edilecek.

Site alanı ve apartman girişlerinde kayıtlı kamera sistemi, Proximity kartlı geçiş sistemi, site bahçesi ve apartman girişleri için jeneratör, ısı, duman ve gaz dedektörleri, ADSL ile çoklu telekominikasyon hattı, gibi akıllı bina özellikleri. Çocuk oyun alanları, açık otopark, Süs havuzları, dinlenme alanları ve site kafeterya gibi sosyal donatılar.

Panel Oda kapıları, alçı saten sıvalı duvarları, kartonpiyer rölyefli tavanları,

Daire girişlerinde aynalı portmanto, hilton tipi lavabo ve kompakt küvet ve Banyo dolaplarıyla donatılmış banyo,

Bu özelliklerden bazıları


Fuzul Grup reklam ve halkla ilişkiler müdürü hamit geçer

şu bilgileri verdi:

Proje Kartalda tepe alışveriş merkezine ve Real markete 1 km uzaklıkta, E5’e 200 m mesafede, tem otoyol bağlantısına çok yakın, eski Kartal açık oto pazarı yerine inşa edilen büyük adliye binasına 6/7 dakika mesafede inşaa ediliyor

Dairelerimiz tapulu ve banka kredisine uygun, müşterilerimiz istedikleri bankadan kendilerine uygun vadelerde konut kredisi kullanabilir. Bizimde birkaç bankayla görüşmelerimiz devam ediyor satışa çıkacağımız zaman avantajlı şeklide finansman önerimiz olacak.
SİTE VE BİNA ÖZELLİKLERİ

1 bina taşıyıcı sistemi betonarme karkas olarak , bakanlığın teknik ve statik şartnamelerine uyularak inşa edilecek. İnşaatın beton kısımlarında C30 beton kullanılacak.

2 Duvarlar. İç ve dış duvarlar gazbeton veya bims malzeme ile örülecek. Isı yalıtımı için mantolama yapılacak dış cephe boyası ile boyanacak.

3 Zemin döşemeleri. birinci kalite laminant parkeden yapılacak.

4 Çatı: marsilya tipi kiremitle örtülü oturma çelik konstrüksiyon çatı olacak.

5 Doğal gaz tesisatında panel radyatör kullanılacak.

6 Bütün malzemeler TSE belgeli olacak.

7 merdiven basamakları doğal taş yapılacak.

8 Apartman girişinde döşeme ve duvar kaplaması granit olacak.

9 Merdiven boşluğunda duvarlar silikonize boya olacak.

10 Merdiven korkulukları alüminyum veya paslanmaz çelik boru,

11 Pencere doğramaları PVC esaslı doğrama

12 Oda kapıları panel kapı

13 Daire duvarları alçı saten sıvalı,

15 Daire girişleri çelik kapı

16 Bina iç ve dış cepheleri prekast malzeme ile süslenecek, giydirme cephe uygulanacak.

17 Daire girişlerine aynalı portmanto

18 Islak zeminler 1. kalite seramik olacak

19 Banyolarda dolap yapılacak hilton tipi lavabo ve kompakt küvet bulunacak

20 Armatürler 1. kalite


YAPI OTOMASYON SİSTEMLERİ

1 Site alanı ve apartman girişlerinde kayıtlı kamera sistemi

2 Proximity kartlı geçiş sistemi

3 site bahçesi ve apartman girişleri için jeneratör

4 ısı, duman ve gaz dedektörleri

5 her daireye ADSL ve telekominikasyon hattı


BİNA DIŞI YEŞİL ALANDAKİ AKTİVİTELER

Çocuk oyun alanları

Açık otopark

Süs havuzları, dinlenme alanları ve site kafeterya


EKLER

Fuzulkent, Meva evleri, Serrapark evleri, resimleri ve

Ulaşım krokisi

irtibat için

0212 635 34 34

www.fuzul.com.tr

info@fuzul.com.tr

Bültenle ilgili ek bilgi için

Bülten ek bilgi için Hamit Geçer 0212 635 34 34 – 171 veya 0532 266 49 86hamitgecer@fuzul.com.tr

 

 
Yüklə 34,58 Kb.

Dostları ilə paylaş:
Verilənlər bazası müəlliflik hüququ ilə müdafiə olunur ©muhaz.org 2024
rəhbərliyinə müraciət

gir | qeydiyyatdan keç
    Ana səhifə


yükləyin