Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdüründen Alinur Başkan’a ZiyaretYüklə 7,64 Kb.
tarix25.07.2018
ölçüsü7,64 Kb.
#57783


Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdüründen Alinur Başkan’a Ziyaret
Kısa bir süre önce İnegöl’deki görevine atanan Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdürü Yusuf Şevki Yücel, beraberinde Gençlik Spor eski İlçe Müdürü Osman Gümüş’le birlikte Belediye Başkanı Alinur Aktaş’a ziyarette bulundu.
Ziyaretle ilgili kısa bir değerlendirmede bulunan Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdürü Yusuf Şevki Yücel; geçen hafta atandığı görevinde ilk ziyaretini İnegöl Belediyesine ve Başkan Aktaş’a gerçekleştirdiğini ifade ederek; “Başkanımıza hem geçmişteki desteklerinden dolayı teşekkür etmek, hem de bir merhaba demek amacıyla ziyarete geldik. Bundan sonraki süreçte de birlikte güzel hizmetler yaparız diye ümit ediyorum. Kendisine desteklerinden dolayı teşekkür ediyoruz” dedi.
İnegöl Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdürü olarak göreve başlayan Yusuf Şevki Yücel’e hayırlı uğurlu olsun temennisiyle sözlerine başlayan Başkan Aktaş ise; “Biz müdür beyi tabi daha önce farklı okullarda yaptığı idareciliklerden de tanıyoruz. İnşallah yeni dönemde de kendileri bu göreviyle beraber İnegöl’ün gençliğine, İnegöl’ün spor hayatına önemli, hayırlı faaliyetlerde öncü olacaktır. Kendisine bu konuda Belediye olarak her türlü desteği vereceğimizi ifade etmek istiyorum” şeklinde konuştu.
Bugüne kadar Osman Gümüş’le çalıştıklarını söyleyen Aktaş, Osman Gümüş’e de gayretli, heyecanlı çalışmalarından dolayı teşekkür ederek; ”İnegöl’de kendilerinin yine devam ediyor olmasının da hem müdürümüz için, hem İnegöl için, hem de bizler için bir avantaj olduğunu düşünüyorum. İnşallah el birliğiyle, beraber hazırlayacağımız projelerle biz daha güzel hizmetlerin İnegöl’ de hayat bulması adına birlikte hareket edeceğiz. Zaten İlçe Spor Müdürlükleri ile Belediyeler ayrı düşünülemez. Birçok organizasyon beraber gerçekleştiriliyor veya yapım işiyle alakalı destekler veriliyor, katkılar veriliyor. Zaten şuan kendilerinin de hali hazırda düşündüğü Bebka destekli bir proje de var. Bu ve benzeri projelerle inşallah İnegöl’deki spor hayatının canlanması için sadece futbol camialarının değil, beraberinde tüm spor dallarının özellikle yaşlılara, kadınlara yönelik spor yatırımlarının da artması için elimizden gelen gayreti ortaya koyacağız” dedi.
Aktaş son olarak yeni görevinin kendisine, ailesine hayırlı uğurlu olması temennisiyle Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdürü Yusuf Şevki Yücel ‘e görevinde başarılar diledi.

Yüklə 7,64 Kb.

Dostları ilə paylaş:
Verilənlər bazası müəlliflik hüququ ilə müdafiə olunur ©muhaz.org 2022
rəhbərliyinə müraciət

    Ana səhifə