"Gewerke" (vakman) en eigenaar hoogoven en mijnbouwmaatschappij in Stachelauer Hütte



Yüklə 1,06 Mb.
səhifə15/28
tarix22.01.2018
ölçüsü1,06 Mb.
1   ...   11   12   13   14   15   16   17   18   ...   28

Generatie VI (8 tot 26):

Neven en nichten van Elisabeth Weber

Generatie VI-8

WEBER Johann Jacob

° Stachelauer Hütte 17-3-1835

† Germaniahütte 25-4-1885

Niet gehuwd

Generatie VI-9

WEBER

° Stachelauer Hütte 1-3-1837

† Stachelauer Hütte 8-3-1837



Generatie VI-10

WEBER Wilhelm Hermann x STERZENBACH Katharina

° Stachelauer Hütte 24-6-1838 ° Schönau

† Elben 18-12-1892 † Altenhof 14-6-1913

x Menden 23-5-1868

"Landwirt" te Elben


Vervolgt hierna




Generatie VI-11

WEBER Maria Wilhelmina Rosalie x HALBE Peter

° Stachelauer Hütte 20-7-1840

† Girkhausen bij Wenden 14-5-1906

Wagenbouwer en "Landwirt" te Girkhausen

Generatie VI-12

WEBER Franz Wilhelm x HEES Antonette

° Stachelauer Hütte 10-1-1843 ° Girkhausen bij Menden

† Altenhof bij Menden 1924 † Altenhof

x Menden 26-2-1870

Vervolgt hierna



Generatie VI-13

WEBER Ignatz August

° Stachelauer Hütte 6-4-1845

† Siegen 1870

Hoedenmaker te Siegen, ongehuwd

Generatie VI-14

WEBER Josefa Karoline Antonie

° Stachelauer Hütte 31-8-1847

† Wissen 1-1919



Generatie VI-15

WEBER Karl Moritz x

° Stachelauer Hütte 14-11-1849

† USA


Generatie VI-16

WEBER Ludwig Jozef

° Stachelauer Hütte 16-4-1851

† USA


Generatie VI-17

WEBER Maria Huberta Theresia

° Stachelauer Hütte 13-12-1853

† Wissen a.d. Sieg -12-1918



Generatie VI-18

WEBER Edmund x

° Stachelauer Hütte 1856

† USA


x

Generatie VI-19

WEBER Wilhelm Ignatz x SCHNEPPER Maria

° Neuenkleusheim 10-1-1846 ° Mecklinghausen 1846

† Straatsburg (Elzas) 27-4-1905 † Straatsburg 3-6-1885

x Helden (Westf.) 1872

xx HABBEL Maria

xx Straatsburg 9-10-1866

Vervolgt hierna ° Altenaffeln (Balve) 11-3-1864

Generatie VI-20

WEBER Gustav x HÜPPER Minna

° Neuenkleusheim 1854 ° Altenwenden 1852

x Wenden 26-4-1876


Vervolgt hierna

Generatie VI-21

WEBER Heinrich

° Neuenkleusheim 1856

† Eppenfelde in Bayern 1889

Pater Fraciscaan "Pacificus" te Innsbruck

Generatie VI-22

WEBER Maria

° Neuenkleusheim 1858

† Ulme bij Büren 1890

Lerares te Ulmen

Generatie VI-23

WEBER Josefine

° Neuenkleusheim 1860

Zuster Ludgera (Vincentius),overste in het priesterseminarie te

Mainz waar haar genootschap het huishouden deed.

Generatie VI-24

WEBER Alois x BERNS Emilie

° Neuenkleusheim 1861 ° Welschenennest

† Welschenennest 1891

x Ruhrbach 1889

Vervolgt hierna

Generatie VI-25

WEBER Karl x OBERLIESEN Sofie

° Neuenkleusheim 24-2-1862 ° Meschede 4-6-1887

x Meschede 4-6-1887


Vervolgt hierna

Generatie VI-26

WEBER Regina

° Neuenkleusheim 1867

† Brilon 1888

Lerares te Brilon

Generatie VI-

RUEGENBERG Peter Jakob Robert

° Olpe 15-3-1828

† Olpe 27-5-1828


Generatie VI-

RUEGENBERG Peter Richard

° Olpe 3-4-1829


Generatie VI-

RUEGENBERG Ida Josefine Wilhelmine


° Olpe 19-9-1830


Generatie VI-

RUEGENBERG Gottfried Josef


° Olpe 29-4-1832


Generatie VI-

RUEGENBERG August Ferdinand


° Olpe 18-5-1834

† Olpe 6-11-1840


Generatie VI-

RUEGENBERG Josefine Rosalie

° Olpe 27-4-1836


Generatie VI-

RUEGENBERG Maria Regina Amalie


° Olpe 10-12-1837

† Olpe 5-3-1838


Generatie VI -

RUEGENBERG Karl Jacob

° Olpe 2-11-1839

Generatie VI-

HELLINGHAUS ?



Generatie VI-

STOCK ?



Generatie VI-

PFEIFFER ?



Generatie VII tot IV

TAK STACHELAU 2


Geen voorouders van onze families Schallenberg/Vrambout/Niess

Generatie VII-11

WEBER Johann Karl Jakob x KORTENBACH Franziska Lisetta

° Stachelauer Hütte 21-12-1800 ° Burbach (Wilnsdorf) 25-05-1813

† Germania Hütte (Grevenbrück) 7-6-1874 † Elben 9-4-1863 50 jaar

x Wilnsdorf 1834

v: KORTENBACH Wilhelm, "Hammer"-bezitter te Burbach

m: HAMMERSCHMIED Elisabeth


Eigenaar te Elben en Wenden, vroeger "Landwirt" en uitbater van landgoed van de graven van Brabeck te Stachelauer Hütte

Hij stierf bij zijn oudste zoon Johan Jacob te Germaniahütte waar deze aangesteld was.











Kinderen:

1 WEBER Johann Jacob

° Stachelauer Hütte 17-3-1835

† Germaniahütte 25-4-1885

niet gehuwd
2 WEBER

° Stachelauer Hütte 1-3-1837

† Stachelauer Hütte 8-3-1837
3 WEBER Wilhelm Hermann x STERZENBACH Katharina

° Stachelauer Hütte 24-6-1838 ° Schönau

† Elben 18-12-1892 † Altenhof 14-6-1913

x Menden 23-5-1868

"Landwirt" te Elben
4 WEBER Maria Wilhelmina Rosalie x HALBE Peter

° Stachelauer Hütte 20-7-1840

† Girkhausen bij Wenden 14-5-1906

Wagenbouwer en "Landwirt" te Girkhausen


5 WEBER Franz Wilhelm x HEES Antonette

° Stachelauer Hütte 10-1-1843 ° Girkhausen bij Menden

† Altenhof bij Menden 1924 † Altenhof

x Menden 26-2-1870


6 WEBER Ignatz August

° Stachelauer Hütte 6-4-1845

† Siegen 1870

hoedenmaker te Siegen

ongehuwd
7 WEBER Josefa Karoline Antonie

° Stachelauer Hütte 31-8-1847

† Wissen 1-1919
8 WEBER Karl Moritz x

° Stachelauer Hütte 14-11-1849

† USA
9 WEBER Ludwig Jozef

° Stachelauer Hütte 16-4-1851

† USA
10 WEBER Maria Huberta Theresia

° Stachelauer Hütte 13-12-1853

† Wissen a.d. Sieg -12-1918
11 WEBER Edmund x

° Stachelauer Hütte 1856

† USA

x

Generatie VI-27

WEBER Wilhelm Hermannn x STERZENBACH Katharina


° Stachelauer Hütte 24-6-1838 ° Schönau

† Elben 18-12-1892 † Altenhof 14-6-1913

x Wenden 23-5-1868 v: STERZENBACH Alois, "Landwirt" te Schönau

"Landwirt" te Elben m: FROHNENBERG Maria Katharina



Kinderen:

1 WEBER Regina

° Schönau 24-6-1869

† Schönau 6-9-1870


2 WEBER Hermann x QUAST Maria

° Elben 29-1-1873 ° Fahlenscheid

x Wenden 26-4-1904

"Landwirt" te Elben


3 WEBER Gustav

° Elben 27-9-1875

Eerst kapelaan te Elsen (Kr. Paderborn),

1899, priester te Meerhof (Kr. Büren) en köoperator

te Rolshagen

Generatie VI-28

WEBER Franz Wilhelm x HEES Antonetta (Antoinette)

° Stachelauer Hütte 10-1-1843 ° Girkhausen bij Wenden 23-1-1849

† Altenhof bij Wenden 4--1-1924 † Altenhof 4-5-1901

x Wenden 26-2-1870

"Landwirt" en wagenmaker te Altenhof (Stellmacher, wagener) v: HEES Peter, "Landwirt" te Girkhausen

m: MÜNKER Elisabeth
1 WEBER Franz x WURM Josefa Helena

° Elben 6-1-1871 ° Altenhof

x Wenden 21-11-1896


2 WEBER Peter Jozef

° Altenhof 22-1-1872


3 WEBER Georg

° Altenhof 6-1-1874

† Altenhof
4 WEBER Herman x STRÜMPER Agnes

° Altenhof 6-10-1876 ° Wesermünde 10-6-1879

† Gerlingen 26-1-1952 † Gerlingen 2-8-1963

x Duderstadt 23-7-1912


5 WEBER Jacob x LANGENSTRÄNGER Maria

° Altenhof 18-2-1883 ° Barnhövel (Werne a.d. Lippe)

† Bajateli (Rusland) 7-8--1915

x Dortmund 3-10-1912



Generatie VI-29

WEBER Karl Moritz

° Stachelauer Hütte 14-11-1849

† USA


x
Kinderen:

1 WEBER

° USA
2 WEBER

° USA
3 WEBER

° USA
4 WEBER

° USA

Generatie VI-30

WEBER Edmund

° Stachelauer Hütte 1856

† USA


x
10 kinderen WEBER geboren in de USA

Generatie V-6

WEBER Hermann x QUAST Maria

° Elben 29-1-1873 ° Fahlenscheid

x Wenden 26-4-1904 v: QUAST Heinrich, "Landwirt" te Fahlenscheid



m: GREVE Maria Elisabeth (+ Olpe 16-4-1908)

"Landwirt" te Elben Moeder Greve verbrandde met haar zoon Ferdinand en

diens jongste kind bij een brand in het huis van

Emilie Liese, de weduwe van Frans Loeser, dat haar

zoon bewoonde en waar zij op bezoek was.

Kinderen:

1 WEBER Hermann

° Elben (Wenden) 12-6-1905


2 WEBER Johanna

° Elben 17-2-1907


3 WEBER Peter

° Elben 22-8-1909


4 WEBER Gustav

° Elben 23-12-1912


5 WEBER Heinrich

° Elben 14-9-1914



Generatie V-7

WEBER Franz x WURM Josefa Helena

° Elben 6-1-1871 ° Altenhof

x Wenden 21-11-1896



"Landwirt" te Altenhof v: WURM Peter, "Landwirt" te Altenhof

m: STRACKE Anna Maria


Kinderen:

1 WEBER ..

° Altenhof 9-9-1897

† Altenhof 9-9-1897
2 WEBER Maria Elisabeth

° Altenhof 15-9-1898


3 WEBER

° Altenhof 14-2-1900


4 WEBER

° Altenhof 14-4-1905



Generatie V-8

WEBER Herman x STRÜMPER Agnes

° Altenhof 6-10-1876 °

† Gerlingen

x Duderstadt (Hannover) 23-7-1912

Houthandelaar te Gerlingen bij Wenden v: STRÜMPER Johann, Lokomotiefbestuurder te Düdenstadt

m: WAGENER Emilie

Kinderen:

1 WEBER Johanna x EAGON Rick

° Gerlingen 25-6-1913

† Bremen 23-9-1983

2 WEBER Elisabeth x STAHL Joseph

° Gerlingen 19-8-1914 ° 3-3-1907

† Olpe 20-3-1975 † 25-10-1969


3 WEBER Ursula x LENZE Anton

° Gerlingen 29-11-1918 ° Hoch Neukirch 23-11-1898

† Friesenhagen 20-9-1987 † 1972
4 WEBER Agnes x LANGENBACH

° Gerlingen 21-9-1923 ° Buchen 28-5-1923

x Gerlingen 12-11-1952

Generatie V-9

WEBER Jacob x LANGENSTRÄNGER Maria

° Altenhof 18-2-1883 ° Barnhövel (Werne a.d. Lippe)

† Bajateli (Rusland) 7-8-1915

x Dortmund 3-10-1912

Brievenbesteller te Dortmund

Overleden tijdens een gevecht in de oorlog in Rusland te Bajateli

Kind:

1 WEBER Paul

° Dortmund 29-6-1913


WEBER Elisabeth x STAHL Joseph

° Gerlingen 19-8-1914 ° 3-3-1907

† Olpe 20-3-1975 † 25-10-1969


STAHL Margaret x GREBE Paul

°


STAHL Margaret x GREBE Paul

°

1 GREBE Helmut

Pfarrer Dortmunt

2 GREBE Ulrich


3 GREBE Ursula
4 GREBE Wolfgang


Yüklə 1,06 Mb.

Dostları ilə paylaş:
1   ...   11   12   13   14   15   16   17   18   ...   28




Verilənlər bazası müəlliflik hüququ ilə müdafiə olunur ©muhaz.org 2020
rəhbərliyinə müraciət

    Ana səhifə