"Gewerke" (vakman) en eigenaar hoogoven en mijnbouwmaatschappij in Stachelauer Hütte


How to interpret Dutch : Geen voorouders van onze families Schallenberg/Vrambout/Niess



Yüklə 1,06 Mb.
səhifə2/28
tarix22.01.2018
ölçüsü1,06 Mb.
1   2   3   4   5   6   7   8   9   ...   28

How to interpret Dutch : Geen voorouders van onze families Schallenberg/Vrambout/Niess.


: ( No ancestors of our families Schallenberg, Vrambout, or Niess.)

: Kinderen (children), Hooftak (Family line), Ouders (Elders), Zus (sister), zoon (son), Vater (Father)

: Moeder (Mother), Overlanden (Died), Geboren (Born), Trouden (married).

: Oud ouders (Great grandparents) Betovergrootouders (Great-Great Grandparents) Tantes(Aunts)

: Stam (Tribe), Nichtjes (Nieces), Neefjes (Nephews), Stachelau Hütte (The Weber family home in Olpe)

: Oom (uncle), Generatie (Generation) Gerber (Leather Tanner) Rotgerber ( Maker of red leather)

Symbols: Small circle (Born) Cross (died) x (married) xx (second marriage) xxx (third marriage)

De familie WEBER uit OLPE in Sauerland


Generatie XVIII OUDSTE VOOROUDERS KLÜNTZING Henrich x Anna
Generatie XVII-1 LYSE Peter x

Generatie XVII-2 Stamoudbetovergrootouders VON DER HARDT Martin x

Generatie XVII-3 BECKER Hans x
Generatie XVI-1 Stamoudovergrootouders LYSE Johann x

Generatie XVI-2 KNOBBE Wilhelm x HILLE Berta (Hilleberten)

Generatie XVI-3 VON DER HARDT Franz x BECKER Dorothea.

Generatie XVI-4 SCHRAGE Johann x METZE

Generatie XVI-5 KLÜTZING Peter x
Generatie XV-1 Stamoudgrootouders LYSE Johann Hanß x KNOBBE Elsa

Generatie XV-2 VON DER HARDT Friedrich x SCHWERMER Agnes

Generatie XV-3 HUPE Josten x

Generatie XV-4 HELDMAN Johan x

Generatie XV-5 SCHRAGE Hans x KLÜTZING

Generatie XV-6 HARNISCHMACHER Hans x

Generatie XV-7 REUSCHEN Johann, genoemd Mayworm x

Generatie XV-8 GUMMERSBACH Thomas x


Generatie XIV-1 Stamoudouders BACKHAUS Hans x Trina

Generatie XIV-2 LYSE Peter x VON DER HARDT (Abhart) Katharina

Generatie XIV-3 HUPE Hans x HELDMANN Elisabeth

Generatie XIV-4 HENGSTEBECK x KRÜCKEN

Generatie XIV-5 SCHRAGE Heinrich x AB HAARDT Walburgis

Generatie XIV-6 LUDWIGS Josten x

Generatie XIV-7 BRÖCHER Jodokus x

Generatie XIV-8 HARENSMACHER Hans x

Generatie XIV-9 KIPP Peter x

Generatie XIV-10 HUNDT Wilhelm x HARNISCHMACHER

Generatie XIV-11 REUSCHEN Peter x IMMICHHAUS Elsa

Generatie XIV-12 GUMMERSBACH Cyriakus x


Generatie XIII-1 HOOFDSTAM WEBER WEVER Johann (WEUER, WEBER) x BACKHAUS.

Generatie XIII-2 Stambetovergrootouders HAMER Christoph x

Generatie XIII-3 Andere hoofdstam Weber MERTENS Heinrich x LIESE Anna Maria

Generatie XIII-4 LYSE Michael x HUPE Anna

Generatie XIII-5 HENGSTEBECK Johan x SCHRAGE Margareta

Generatie XIII-6 LUDWIG Adam x BRÖCHER Catharina

Generatie XIII-7 HARNISCHMACHER Kaspar x KIPP Maria

Generatie XIII-8 HUNDT Peter x REUSCHEN Elisabeth

Generatie XIII-9 GUMMERSBACH Jakob x HUPE Angela
Generatie XII-1 HOOFDSTAM WEBER WEBER Johannes (Jois) II x WINTER Angela

Stam-overgrootouders

Generatie XII-2 Andere hoofdstam Weber WEBER Johannes (Jois) I x MERTENS Barbara

Generatie XII-3 LIESE Heinrich x HARNISCHMACHER Anna Margareta

Generatie XII-4 HENGSTEBECK Peter x LUDWIG Anna

Generatie XII-5 HUNDT Frans x GUMMERSBACH Anna Elisabeth


Generatie XI-1 HOOFDSTAM WEBER WEBER Johann Jakob x LIESE Anna Maria

Generatie XI-2 Stam-grootouders HENGSTEBECK Wilhelm x HUNDT Margaretha


Generatie X-1 HOOFDSTAM WEBER WEBER Johann Jakob x HENGSTEBECK Anna Maria

Generatie X-2 Stam-ouders WACKER Johann Georg x NÖLLE Maria Katherina

Generatie X-3 HEUEL Anton x DORNSEIFER Anna Maria

Generatie IX-1 STAM STACHELAU WEBER Johann Bernhard x WACKER Maria Elisabeth

Generatie IX-2 Oud-betovergrootouders HALBERSTADT Wilhelm Heinrich x ADAMS Maria Kath.

Generatie IX-3 HEUEL Henricus x STUTTE Angela

Generatie IX-4 THEBUS Wilhelm x WAGENER Irene Catharina

Generatie IX-5 STAM OLPE WEBER Peter Ludo I. x HARNISCHMACHER Kath. Elis.


Generatie VIII-1 HOOFDTAK STACHELAU WEBER Johann Jakob Ignatz x HALBERSTADT Elisabeth

Generatie VIII-2 Oud-overgrootouders HEUEL Johann Heinrich x TEBUS Wilhelmine

Generatie VIII-3 HOOFDTAK ARNSBERG WEBER Peter Ludwig Anton x PAPE Rosalie

Generatie VIII-4 HOOFDTAK OLPE WEBER Jodoc (Jobst) Edmund x HETZMAR Luise

Generatie VIII-5 HOOFDTAK KAMEN WEBER Johann Bernh. Jak. x REINHARD Sofia Wilh.Fr.J.
Generatie VIII-6 HOOFDTAK MENDEN 1 WEBER Franz Ludwig Maximilian x DOLLE Angela Klara
Generatie VIII-7 HOOFDTAK MENDEN 2 WEBER Karl Wilhelm x SAUER Maria Sibilla
Generatie VII Ooms en tantes van Elisabeth Weber

Generatie VII-1 WEBER Wilhelm

Generatie VII-2 WEBER Anna Elisabeth x RUEGENBERG Peter Ignatz

Generatie VII-3 TAK STACHELAU 1 WEBER Christian August Ignatz x HEUEL Katharina

Generatie VII-4 Oud-grootouders WEBER Johann Karl Jakob x KORTENBACH Franziska

Generatie VII-5 WEBER Josefa Maria x HELLINGHAUS Heinrich

Generatie VII-6 WEBER Franz Simon Josef

Generatie VII-7 WEBER Maria Isabella

Generatie VII-8 WEBER Rosalia Antonetta x STOCK Ferdinand

Generatie VII-9 WEBER Edmund x BAST Maria Regina

Generatie VII-10 HEUEL ?

Generatie VI (1tot7), Elisabeth Weber, haar broers en zussen, hun kinderen, haar neefjes en nichtjes.

Generatie VI-1 WEBER Johann Heinrich Edmund x LIMPER Maria

Generatie VI-2 WEBER Clemens x RINSCHEID Maria Anna

Generatie VI-3 Oud-ouders Schallenberg en Vrambout WEBER Elisabeth x SCHALLENBERG Peter

Generatie VI-4 WEBER Maria Regina x KERSSENBROCK Josef

Generatie VI-5 WEBER Johann Kasper

Generatie VI-6 WEBER Wilhelmine x HARNISCHMACHER Franz Josef

Generatie VI en V (Zie VI-6 / 4) ZEPPENFELD Karl Albert Stefan x SONDERMANN Regina

ZEPPENFELD Karl Edmund x HARNISCHMACHER Ang.Reg.

Generatie VI-7 Oud-ouders Niess WEBER Maria Katherine Wilhelmina x NIES Anton Gustav

Generatie VI-8 (8 tot 26+): neven en nichten van Elisabeth Weber WEBER Johann Jacob

Generatie VI-9 WEBER

Generatie VI-10 WEBER Wilhelm Hermann x STERZENBACH Katharina

Generatie VI-11 WEBER Maria Wilhelmina Rosalie x HALBE Peter

Generatie VI-12 WEBER Franz Wilhelm x HEES Antonette

Generatie VI-13 WEBER Ignatz August

Generatie VI-14 WEBER Josefa Karoline Antonie

Generatie VI-15 WEBER Karl Moritz x

Generatie VI-16 WEBER Ludwig Jozef

Generatie VI-17 WEBER Maria Huberta Theresia

Generatie VI-18 WEBER Edmund x

Generatie VI-19 WEBER Wilhelm Ignatz x SCHNEPPER Maria

Generatie VI-20 WEBER Gustav x HÜPPER Minna

Generatie VI-21 WEBER Heinrich

Generatie VI-22 WEBER Maria

Generatie VI-23 WEBER Josefine

Generatie VI-24 WEBER Alois x BERNS Emilie

Generatie VI-25 WEBER Karl x OBERLIESEN Sofie

Generatie VI-26 WEBER Regina

Generatie VI- RUEGENBERG Peter Jakob Robert

Generatie VI- RUEGENBERG Peter Richard

Generatie VI- RUEGENBERG Ida Josefine Wilhelmine

Generatie VI- RUEGENBERG Gottfried Josef

Generatie VI- RUEGENBERG August Ferdinand

Generatie VI- RUEGENBERG Josefine Rosalie

Generatie VI- RUEGENBERG Maria Regina Amalie

Generatie VI- RUEGENBERG Karl Jacob

Generatie VI- HELLINGHAUS ?

Generatie VI- STOCK ?

Generatie VI- PFEIFFER ?
Generatie VII-11 TAK STACHELAU 2 WEBER Johann Karl Jakob x KORTENBACH Franziska Lis.

Generatie VI-27 WEBER Wilhelm Hermannn x STERZENBACH Katharina

Generatie VI-28 WEBER Franz Wilhelm x HEES Antonetta

Generatie VI-29 WEBER Karl Moritz

Generatie VI-30 WEBER Edmund

Generatie V-6 WEBER Hermann x QUAST Maria

Generatie V-7 WEBER Franz x WURM Josefa Helena

Generatie V-8 WEBER Herman x STRÜMPER Agnes

Generatie V-9 WEBER Jacob x LANGENSTRÄNGER Maria
Generatie VII-12 TAK STACHELAU 3 WEBER Edmund x BAST Maria Regina

Generatie VI-31 WEBER Wilhelm Ignatz x SCHNEPPER Maria

Generatie VI-32 WEBER Gustav x HÜPPER Minna

Generatie VI-33 WEBER Alois x BERNS Emilie

Generatie VI-34 WEBER Karl x OBERLIESEN Sofie

Generatie V-10 WEBER Leo x ERDMANN Emma

Generatie V-11 WEBER Hermann x WAHL Adele

Generatie V-12 WEBER Leopold x VOLPERT Maria


Generatie VII-13 TAK OLPE 1 WEBER Dietrich Fr. Ed. Wilh. Edm. x HESSELE Katharina

Generatie VI-35 WEBER Karl Heinrich Emmerich x HUENDGEN Maria

Generatie VI-36 WEBER Johann Franz Wilhelm x WIEMANN Maria

Generatie V-13 WEBER Karl x TÖPFER Lina


Generatie VII-14 TAK OLPE 2 WEBER Kaspar David Emmerich x LANGEWIESCHE Math.

Generatie VI-37 WEBER Jobst Heinrich Walter x BECHER Emma

Generatie VI-38 WEBER-(Pascha) Paul Erich x WALTHER Nathalie

Generatie VI-39 WEBER Julius Wilhelm (Felix) x SCHMIDT Emilie

Generatie VI-40 WEBER Ernst Georg x STICHWEH Minna Maria

Generatie V-17 WEBER Arthur Albert Julius x FABRY Anny


Generatie VII-15 TAK OLPE 3 WEBER Wilhelm x SCHÜRMANN Rosamunde

Generatie VI-41 WEBER Emil Emmerich x WENGENROTH Minna

Generatie VI-42 WEBER Julius Moritz x BALTZ Anna

Generatie VI-43 WEBER Clemens Ernst x SCHNEIDER Lieschen

Generatie V-20 WEBER Julius x HITZBACH Agnes

Generatie V-21 WEBER Clemens Georg Herman x WEITZ Eleonora


Generatie VII-16 TAK KAMEN WEBER Bernard Maria Franz Heinrich x GREVEL Wilh.

Generatie VI-44 WEBER Heinrich Wilhelm

Generatie VI-45 WEBER Emil Friedrich Wilhelm

Generatie VI-46 WEBER Karl Eduard


Generatie VII-17 TAK MENDEN 1 WEBER Franz Ludwig Jacob

Generatie VII-18 TAK MENDEN 2 WEBER Franz Wilhelm Edmund

Generatie VII-19 TAK MENDEN 3 WEBER Max. Jozef Clemens August

Generatie VII-20 TAK MENDEN 4 WEBER Ludwig August


Generatie V Betovergrootouders SCHALLENBERG en VRAMBOUT SCHALLENBERG x HENDRICKX

Generatie IV Overgrootouders SCHALLENBERG en VRAMBOUT VRAMBOUT x SCHALLENBERG, SCHALLENBERG x HÖLSCHER

Generatie III Grootouders SCHALLENBERG en VRAMBOUT, VERBERGT, DE CLERCK,VAN DEUN, PEETERS, D'HAEMER

Generatie II Ouders SCHALLENBERG en VRAMBOUT, VERBERGT, DE CLERCK, DE GROOF, VINKEN, DE SMET, VAN DEUN, PEETERS,

BOONEN, DE CORTE, GOOSSENAERTS, DE FEYTER, DEWITTE, D'HAEMER

Generatie I Kinderen



Yüklə 1,06 Mb.

Dostları ilə paylaş:
1   2   3   4   5   6   7   8   9   ...   28




Verilənlər bazası müəlliflik hüququ ilə müdafiə olunur ©muhaz.org 2020
rəhbərliyinə müraciət

    Ana səhifə