GiZLİ BİLGİDİr turkcell iletiŞİm hizmetleri AŞ. 2014 yili turkcell mağazalari dekorasyon hizmeti İhalesi İdari Şartnamesi Madde 1- İhaleyi yapan kuruma ait bilgilerYüklə 18,07 Kb.
tarix02.11.2017
ölçüsü18,07 Kb.
#27527

GİZLİ BİLGİDİR


TURKCELL İLETİŞİM HİZMETLERİ AŞ. 2014 YILI TURKCELL MAĞAZALARI DEKORASYON HİZMETİ İHALESİ İDARİ ŞARTNAMESİ

Madde 1- İhaleyi yapan kuruma ait bilgiler:
a)Firma adı: TURKCELL İletişim Hizmetleri A.Ş.

b)Adresi: Meşrutiyet Cad. NO:71 Tepebaşı-Taksim-İstanbul

c)İlgili kişi : Merve Fındık Erdağı

d)Elektronik posta adresi: merve.findik@turkcell.com.tr

f)Cep telefonu: 0 532 210 39 90

Teklif toplama sürecinde TURKCELL aşağıdaki koşulları karşılamayan teklifleri değerlendirmeye almama hakkını saklı tutmaktadır.Madde 2- İhale konusu işe ilişkin bilgiler
İlgili ihalenin İçeriği: TURKCELL tarafından belirlenen tarihlerde ve belirlenen bayilerde firmalarla paylaşılacak cd içinde yer alan Teknik Şartnamede belirtilen şekilde ;


 • Her türlü yıkım söküm kırım işleri

 • Keşif ve Rölöve Çalışması

 • Proje Çizimi

 • Mobilya üretimi / revizyonu / montajı

 • Tabela üretimi / montajı / demontajı

 • İnşaat, Elektrik ve mekanik işleri

 • Tüm bu hususlara ilişkin imalat, montaj, demontaj, hurda ve nakliye işlemlerinin gerçekleştirilmesi

 • Operasyon verilerinin sistematik olarak paylaşılması ve raporlanması
 1. Teklif alınacak iş kalemleri teknik şartname ile beraber paylaşılacaktır. İstekliler ihale kalemlerine ve belirtilen özelliklere uygun teklif vermek zorundadır, verilen teklifin tüm bu koşulları karşıladığı kabul edilecektir. Teklifler KDV hariç, işçilik/malzeme ve o kalemin gerçekleştirilmesi için Teknik şartnamede geçen tüm şartlara uygun ilgili ölçü biriminde verilmelidir. Teklif verecek Firmalar kendi inisiyatifleri ile muadil olabileceğini düşündükleri ürün/malzeme ve/veya koşulları ihale kapsamına alamazlar.

 2. Teklifler TURKCELL’in seçilecek tedarikçiye vereceği bayi adedinden bağımsız oluşturulmalıdır. TURKCELL dekorasyon hizmeti için hiçbir koşul altında herhangi bir adet taahhüdü vermez.

 3. TURKCELL ilk tur teklifleri e-posta yönetimi ile teknik şartnamede geçen icmal uyarınca excel tablosu ile toplayacaktır. Değerlendirme tamamlandıktan sonra değerlendirmeyi geçen firmalarla TURKCELL’in belirleyeceği fiyatlar elektronik ortamda e-ihale formatında paylaşılacaktır. Bu turdaki değerlendirme hem kalem bazında hem de örnek bayi/bayiler bazında yapılacaktır. TURKCELL e-ihale sonrasında uygun gördüğü firmalar için üçüncü, dördüncü tur görüşmeler yapabilir, ek teklifler alabilir

 4. TURKCELL ihale sonrasında seçeceği firma/firmalarla sözleşme dahilinde çalışmaya başlayabilir.

 5. TURKCELL’in istediği firmalarla ile çalışma hakkı saklıdır.

 6. TURKCELL ihale sonucunda bir ya da birden fazla firmalar ile çalışabilir.Madde 3- İhaleye ilişkin bilgiler
a) İhale usulü : e-mail (elektronik posta) ve e-ihale (elektronik ortamda)

b) İhale Tur sayısı : Asgari İki tur (TURKCELL gerekli gördüğü durumlarda tur sayısını arttırabilir ve arttırdığı durumda istediği ihale yöntemini kullanabilir)


Madde 4- Finansal Koşullar


 1. Teklif edilen fiyatlar sözleşme süresinden başlamak üzere asgari bir sene için geçerli olacaktır.

 2. Teklifler TL para biriminde KDV hariç olacaktır.

 3. Fatura tarihine istinaden ödeme vadesi 30 gün sonundaki ilk TURKCELL ödeme günüdür.


Madde 5 - Sözleşmeye davet
İhale üzerinde kalan istekli teklif mektubunu, TURKCELL’ in talebi halinde imza ve firmalar kaşeli olarak verecektir.

İhale üzerinde kalan firmalar konusu sözleşmeyi yapmaktan/hizmeti vermekten cayarsa TURKCELL ihaleyi cayan firmaya veya firmalara herhangi bir bedel ödemeksizin ihaleyi, seçeceği başka firmaya/firmalara verecektir. Aynı şekilde ihale üzerinde kalan firmaların işbu şartnamede yer alan koşullara aykırı/farklı bir sözleşme talebi olması halinde TURKCELL, talebin içeriğine bakmaksızın ve firmaya/firmalara herhangi bir bedel ödemeksizin ihaleyi seçeceği başka firmaya/firmalara verme hakkını saklı tutar.


Madde 6 - İhalenin iptal edilmesi
TURKCELL gerekli gördüğü hallerde, ihaleyi ihale öncesinde/esnasında veya sonrasında herhangi bir sebep göstermeksizin iptal edilebilir. TURKCELL böyle bir durumda ihaleyi tekrar açma /uzatma yönünde karar alabilir.
İhalenin iptal edilmesi nedeniyle ihaleye katılan firmalar herhangi bir hak talebinde bulunulamaz.
Madde 7 – Genel Koşullar


 1. TURKCELL ihaleye konu olan liste içinde alınan teklifler doğrultusunda farklı firmalarla çalışma hakkına sahiptir.

 2. Tüm teklif ve yazışmalar gizli bilgidir ve TURKCELL’ in mülkiyetindedir.

 3. TURKCELL kendisine iletilen teklifleri kendi inisiyatifi dahilinde değerlendirme ve sonuçlandırma hakkını saklı tutar. TURKCELL’in, teklifleri kabul etmemesinin sebeplerini bildirme zorunluluğu yoktur. TURKCELL, hiçbir sebep göstermeden bir teklifi reddetme veya ve herhangi bir Katılımcı Firma’nın teklifini seçme hakkını saklı tutar. İhaleyi alamayan firmalar bu sebeple TURKCELL’den herhangi bir hak talebinde bulunamazlar.

 4. Firmalar, ihalede taahhüt ettiği işlerin tamamını veya bir kısmını, TURKCELL yazılı onayı olmaksızın, alt yüklenicilere, taşeronlara vb. yaptıramaz. TURKCELL’in onayı olsa dahi Firmalar sözleşmedeki tüm yükümlülükleri taşeronu adına da üstlendiğini taahhüt ederler ve TURKCELL’in sözleşme kapsamında tek muhatabıdırlar.

 5. Firmaların fiyat teklifleri, teknik şartname ve birlikte gönderilen hizmet sözleşmesinin firmalar tarafından kaşelenmiş ve imzalanmış olması gerekmektedir.

Yüklə 18,07 Kb.

Dostları ilə paylaş:
Verilənlər bazası müəlliflik hüququ ilə müdafiə olunur ©muhaz.org 2022
rəhbərliyinə müraciət

    Ana səhifə