Günay Üsküdar İş Mükemmelliği YöneticisiYüklə 4,05 Kb.
tarix14.02.2018
ölçüsü4,05 Kb.
#42757

Günay Üsküdar

İş Mükemmelliği Yöneticisi

1975 Yılında Balıkesir’de dünyaya gelen Günay Üsküdar, Eskişehir Anadolu Lisesi’nde lise öğrenimini tamamlayıp, 1998 yılında Orta Doğu Teknik Üniversitesi İşletme Fakültesinden mezun oldu.

Mezuniyetinin akabinde, Tusaş Motor Sanayi’nde İnsan Kaynakları Sorumlusu olarak göreve başladı. 2000 yılında İnsan Kaynakları Sorumlusu olarak Bosch Sanayi ve Ticaret A.Ş’ ye katıldı. İnsan Kaynakları stratejilerinin ve politikalarının oluşturulması, yetenek yönetimi sistemlerinin kurulması, ücret -yan haklar ve İK bilgi sistemlerinin kurulmasında aktif rol aldı. 1 sene Almanya’da görev yaptı ve 2006 yılında üstlendiği İK yöneticiliği görevini 2011 yılına kadar sürdürdürdü. 2011-2015 yılında İspanya Madrid’de bulunarak aynı zamanda MBA programını tamamladı.

2015 yılında Türkiye’ye dönerek, aynı şirkette İş Mükemmelliği bölüm yöneticiliği görevini aldı. Sorumlu olduğu konular arasında Strateji Yönetimi, Sürdürülebilir İş Mükemmelliği, Proje ve Proses Yönetimi, Öğrenen Organizasyon, Sürekli İyileştirme Süreci ve Moderatör Ekibi Koordinasyonu bulunmaktadır.

2012 yılından itibaren EFQM-Avrupa Kalite Büyük Ödülü değerlendiricisi olup, EFQM ve Kalder ödül süreçlerinde yurtiçi ve yurtdışında değerlendirici olarak görev almaktadır.

Bunun yanı sıra Gestalt Koçluk eğitimini 2011 yılında tamamladı ve halen Bosch iç koçluk programında çalışanlara koçluk desteği vermektedir.

2017 yılı itibariyle, kurum içinde Sürekli İyileştirme ve İş Mükemmelliği konusunda yönetici eğitimlerini vermek üzere sertifikasyon programına katılmaktadır.

İngilizce, Almanca ve İspanyolca bilmektedir.Hobileri arasında seyahat etmek, farklı kültürleri keşfetmek, okumak ve sağlıklı yaşama dair araştırmalar bulunmaktadır.

Yüklə 4,05 Kb.

Dostları ilə paylaş:
Verilənlər bazası müəlliflik hüququ ilə müdafiə olunur ©muhaz.org 2022
rəhbərliyinə müraciət

    Ana səhifə