Hankook Tires Geschäftsergebnisse aus dem ersten Quartal lassen ein starkes Wachstum in Europa und eine gesteigerte Nachfrage nach uhp-reifen erkennenYüklə 7,73 Kb.
tarix03.01.2022
ölçüsü7,73 Kb.
#38549


Hankook "Endüstri Reklam Kampanyası" TAFF ödülünü kazandıDaventry, UK, 24 Ekim 2011 – "Endüstri Reklam Kampanyası" Ödülünü Hankook'un kazandığı Birmingham'da geçen Perşembe (24 Ekim) 'National Tyre Distributors Association (NTDA: Ulusal Lastik Distribütörleri Derneği) Tyres & Fast-Fit (TAFF) ödülünü aldı. Her bir TAFF ödülü müşteriler tarafından oylanarak başarıyı daha da değerli hale getirdi. Hankook aralarında çeşitli uluslararası lastik markasının da bulunduğu ödül kategorisinde rakiplerinin önüne geçmeyi başardı.
Hankook'un dikkat çekici andrenalin dolu ekstrem sporlardan esinlenerek hazırladıgı TV reklamı "Bir Olun"un başarısı en iyi performans, eşsiz kalite ve olabilecek en iyi sürüş deneyimini sağlama hedefini öne çıkartmakta şirkete yardımcı olmuştur.
Hankook UK Ltd, genel müdürü Tony Lee: "Hankook kendini özel bir lastik üreticisi marka olarak konumlandırırken Hankook'un sürekli gelişimini gösteren "Endüstri Reklam Kampanyası" odülünü kazanmış olmaktan dolayı tahmin edildiği gibi çok heyecanlıyız. Yerel reklam stratejimiz ve pazarlama girişimlerimizin, İngiltere içerisinde marka bilinirliğini başarılı bir şekilde arttırdığına şahit olmaktan dolayı oldukça gururluyuz."
"Dün akşamki TAFF ödüllerinde bizim için oy veren tüm değerli müşterilerimize teşekkür ederiz. Ünümüzü geliştirmek ve müşterilerimizin alışık olduğu yüksek kalite seviyesini sağlamak için çabalarımızı sürdürürken gelen bu başarı Hankook markasının devam eden büyümesinde bizi daha da teşvik edecektir." diye ekliyor Tony Lee.
Hankook markasının "Yılın Lastik Üreticisi" ödülünü almasıyla bu ödülü alan az sayıda markanın bulunduğu kısa listeye katılmasıyla kendini kanıtlayan Hankook dünyanın en hızlı büyüyen lastik üreticilerinden biridir. Artık 70 yaşında olan Hankook başarısını Avrupa pazarları için en yüksek kalitede yenilikçi lastikler üreterek inşa etti.
Kataloq: fileadmin -> user upload DL -> legacy
fileadmin -> Ahk aserbaidschan  Nigar Rafibeyli Str. 49  1005 Baku  Azerbaijan
fileadmin -> Ahk aserbaidschan  Nigar Rafibeyli Str. 49  1005 Baku  Azerbaijan
legacy -> Hankook Tires Geschäftsergebnisse aus dem ersten Quartal lassen ein starkes Wachstum in Europa und eine gesteigerte Nachfrage nach uhp-reifen erkennen
legacy -> Hankook, yeni Avrupa Kış Lastiği Test Merkezini Ivalo,Finlandiya'da inşa edecek Hankook Lastikleri, kendine ait ilk Avrupa kış testi tesisini inşa etmek için Finlandiyalı lastik testi şirketi Test World ile anlaşma yaptı
legacy -> Hankook Tire to Build Global Sixth Plant in China
legacy -> Hankook Tire to Build Global Sixth Plant in China
legacy -> Dtm ab 2011 exklusiv auf Hankook Rennreifen
legacy -> Hankook Tire to Build Global Sixth Plant in China

Yüklə 7,73 Kb.

Dostları ilə paylaş:
Verilənlər bazası müəlliflik hüququ ilə müdafiə olunur ©muhaz.org 2022
rəhbərliyinə müraciət

    Ana səhifə