I n h a L t s V e r z e I c h n I s


Berlin-Brandenburgischer Meister -- M ä n n e r - M 5 5



Yüklə 309,75 Kb.
səhifə6/9
tarix17.01.2019
ölçüsü309,75 Kb.
#99165
1   2   3   4   5   6   7   8   9

Berlin-Brandenburgischer Meister -- M ä n n e r - M 5 5


800 m Lauf, Halle 2:30,11 Wolfgang Mahlich 040541 ESV Lok Potsdam

3000 m Lauf, Halle 11:07,32 Christian Löhr 250744 Potsdamer LC 2. Pl.

Kugelstoß, Halle 14,12 Wolfgang Hamel 070741 ESV Lok Potsdam

3,0 km Cross 14:05 Paul Krebs 121041 ESV Lok Potsdam

11 km Cross 48:51 Christian Löhr 250744 Potsdamer LC

20

Berlin-Brandenburgischer Meister -- M ä n n e r - M 5 5 (Fortsetzung)

100 m Lauf 13,78 Heiner Malo 210245 ESV Lok Potsdam

200 m Lauf 27,43 Wolfgang Malich 040541 ESV Lok Potsdam

800m Lauf 3:02,24 Jürgen Seelisch 270941 SV Herzberg / E 2. Pl.

10000 m Lauf 40:29,0 Manfred Glasneck 060541 MTV TR Frankfurt/O

10 km Lauf kein Teilnehmer

Marathonlauf keine Ergebnisliste

Hochsprung 1,35 Uwe Kanty 031043 TSV Chemie Premnitz

Kugelstoß, 6,25 kg 13,55 Wolfgang Hamel 070741 ESV Lok Potsdam

Diskuswurf, 1,5 kg 43,43 Siegfried Pradel 230842 ESV Lok Potsdam

Speerwurf, 800 g 35,89 Arno Suckel 260945 SV G. Schöneiche 2. Pl.

Fünfkampf Hüfner, Helmut 271240 ESV Lok Potsdam

Tab. 94 4,26-21,29-30,76*-19,02-6:58,63


Berlin-Brandenburgischer Meister -- M ä n n e r - M 6 0


60 m Lauf, Halle 8,51 Dr.Helmar Priesemuth 241039 ESV Lok Potsdam

200 m Lauf, Halle 27,64 Dr.Helmar Priesemuth 241039 ESV Lok Potsdam

800 m Lauf, Halle 2:30,21 Alfred Engfer 220437 Caputher SV 2. Pl.

3000 m Lauf, Halle 10:36,74 Gerhard Mensel 090737 LC Jüterbog

Hochsprung, Halle 1,34 Gerd Meister 010439 ESV Lok Potsd 3. Pl.

Weitsprung, Halle 4,70 Gerd Meister 010439 ESV Lok Potsdam

Kugelstoß, Halle 11,68 Klaus Purand 010739 ESV Lok Potsdam 3.Pl.

3,0 km Cross 14:12 Horst Heilmann 160339 Kleinmachnower LC

11 km Cross 45:36 Horst Heilmann 160339 Kleinmachnower LC

100 m Lauf 13,45 Dr.Helmar Priesemuth 241039 ESV Lok Potsdam

200 m Lauf 26,99 Dr.Helmar Priesemuth 241039 ESV Lok Potsdam

400 m Lauf 63,26 Dr.Helmar Priesemuth 241039 ESV Lok Potsdam

800 m Lauf 2:37,37 Alfred Engfer 220437 Caputher SV

5000 m Lauf 18:40,87 Horst Heilmann 160339 Kleinmachnower LC

10000 m Lauf 39:17,0 Horst Heilmann 160339 Kleinmachnower LC

10 km Straßenlauf 38:03 Horst Heilmann 160339 Kleinmachnower LC

Marathonlauf keine Ergebnisliste

Weitsprung 5,27 Ralf Grünefeld 131240 ESV Lok Potsdam

Kugelstoß, 5,0 kg 13,72 Eberhard Kliesch 261240 Kyritzer LV

Diskuswurf, 1,0 kg 44,90 Eberhard Kliesch 261240 Kyritzer LV

Speerwurf, 600 g 40,25 Manfred Dade 081237 ASC G/W Finsterwalde 2. Pl.

Fünfkampf Pitzinger, Heinz 240436 SV Herzberg / E

Tab. 94 Meister, Gerd 010439 ESV Lok Potsdam

Engfer, Alfred 220437 Caputher SV

DAMM - Gruppe A 5.901 ESV Lok Potsdam

Berlin-Brandenburgischer Meister -- M ä n n e r - M 6 5


200 m Lauf, Halle 33,57 Karl-Heinz Springer 240430 SG Gas Fürstenwalde 4. Pl.

Weitsprung, Halle 3,95 Karl-Heinz Leue 080528 SG E Oranienburg 2. Pl.

Kugelstoß, Halle, 5 10,65 Hans Schuffenhauer 160226 ESV Lok Potsdam

3,0 km Cross 14:34 Leo Hohmann 060233 ESV Lok Potsdam

11 km Cross 49:03 Leo Hohmann 060233 ESV Lok Potsdam

5000 m Lauf 20:25,59 Leo Hohmann 060233 ESV Lok Potsdam

10000 m Lauf 44:44,0 Hans Tinius 200335 NLLB Cottbus

10 km Straßenlauf 42:37 Leo Hohmann 060233 ESV Lok Potsdam

Marathonlauf keine Ergebnisliste

Kugelstoß, 5,0 kg 8,88 Günter Fürstenberg 080935 SG Eintr. Oranienburg 2. Pl.

Speerwurf, 600 g 28,64 Günter Fürstenberg 080935 SG Eintr. Oranienburg

21


Berlin-Brandenburgischer Meister -- M ä n n e r - M 7 0


60 m Lauf, Halle 9,36 Karl-Heinz Leue 080528 SG E. Oranienburg 2. Pl.

3,0 km Cross kein Teilnehmer

11 km Cross kein Teilnehmer

100 m Lauf 15,27 Karl-Heinz Leue 080528 SG Eintr. Oranienburg 2. Pl.

200 m Lauf 34,69 Karl-Heinz Springer 240430 SG Gas Fürstenwalde 3. Pl.

Hochsprung 1,20 Hans Schuffenhauer 160226 ESV Lok Potsdam

Weitsprung 3,95 Karl-Heinz Leue 080528 SG Eintr. Oranienburg

Kugelstoß, 4,0 kg 10,70 Hans Schuffenhauer 160226 ESV Lok Potsdam

Diskuswurf, 1,0 kg 33,83 Hans Schuffenhauer 160226 ESV Lok Potsdam

Berlin-Brandenburgischer Meister -- M ä n n e r - M 7 5


5000 m Lauf 28:59,14 Werner Bünger 141125 VfL Rathenow

Kugelstoß, 4,0 kg 9,67 Joachim Meyer 261122 VfL Rathenow

Diskuswurf, 1,0 kg 30,75 Joachim Meyer 261122 VfL Rathenow

männliche Jugend A

60 m Lauf, Halle 7,21 Steffen Schulz 090981 PSV Eisenhüttenstadt

400 m Lauf, Halle 52,07 Sven Buggel 021082 KSC Strausberg

800 m Lauf, Halle 1:59,73 Nico Kläber 260381 LC Cottbus

3000 m Lauf, Halle 8:56,77 Toni Mohr 070583 LC Cottbus

60 m Hürdenlauf, Halle 8,03 Sebastian Siebert 230682 LC Cottbus

4-3-2-1-Runden St, Halle 5:14,82 A. Kalbow, 82 LG Prignitz

M. Beckendorf, 82 - Chr. Blunk, 81 - St. Braun, 81

Hochsprung, Halle 1,90 Christian Kanty 090182 TSV Chemie Premnitz

Stabhochsprung, Halle 5,00 Rico Tepper 160482 LC Cottbus

Weitsprung, Halle 6,88 Sascha Öhm 250983 SC Potsdam

Dreisprung, Halle 11,40 Björn Köhn 130482 VFL Brandenburg

Kugelstoß, Halle 16,28 Martin Geske 040182 VfL Rathenow

Winter-Wurf, Diskus kein Teilnehmer

Winter-Wurf, Hammer 57,55 Marcel Scholtke 170781 LC Cottbus

Winter-Wurf, Speer 55,92 Tibor Tokar 090581 LC Cottbus

3,0 km Cross 11:18 Jens Weber 181082 KSC Strausberg

11 km Cross 44:50 Dennis Janneck 120882 Caputher SV

100 m Lauf 11,08 W Andreas Walz 310382 SV Ale. Templin

200 m Lauf 22,50 W Peter Liers 120883 SC Potsdam

400 m Lauf 51,74 Silvio Ballon 280581 LC Cottbus

800 m Lauf 1:56,08 Xaver Thrun 040181 SC Potsdam

1500 m Lauf 4:04,40 Alexander Surikow 020682 LC Cottbus

3000 m Lauf 9:08,55 Alexander Surikow 200682 LC Cottbus

10 km Straßenlauf 40:43 Marcel Simmack 090583 Kleinmachnower LC

15 km Straßenlauf 52:19 Jens Weber 181082 KSC Strausberg

110 m Hürdenlauf 14,65 Stefan Hakl 090384 SC Potsdam

400 m Hürdenlauf 57,99 Christian Bär 130781 LLV Ludwigsfelde

2000 m Hindernislauf 6:56,87 Christian Bär 130781 LLV Ludwigsfelde

4 x 100 m Staffel 44,25 P. Liers, 83 SC Potsdam

S. Hakl, 84 - J. Möller, 81 - R. Tiefert, 84

4 x 400 m Staffel 3:41,27 Chr. Bär, 81 LLV Ludwigsfelde

R. Paul, 81 - T. Häring, 84 - M. Falke, 81

3x1000 m Staffel 7:54,14 R. Barthel, 82 SC Potsdam

R. Haußmann, 84 - P. Schulz, 84

Hochsprung 1,80 Ron Schieskow 070784 LC Cottbus

Stabhochsprung 5,00 Alexander Streller 270282 LC Cottbus

Weitsprung 7,13 W Jan Möller 211281 SC Potsdam

Dreisprung kein Teilnehmer

Kugelstoß, 6,25 kg 17,10 Martin Geske 040182 VfL Rathenow

Diskuswurf, 1,75 kg 44,68 Martin Geske 040182 VfL Rathenow

22
männliche Jugend A (Fortsetzung)

Hammerwurf, 6,75 kg 60,35 Marcel Scholtke 170781 LC Cottbus

Speerwurf, 800 g 61,50 Tibor Tokar 090581 LC Cottbus

Zehnkampf 6.647 Jan Möller 211281 SC Potsdam

11,36 - 6,52 - 12,30 - 1,77 - 49,70

15,00 - 36,86 - 3,50 - 42,23 - 4:36,89

Zehnkampf – Mannschaft 19.127 J. Möller, 81, 6.647 SC Potsdam

M. Rasche, 81, 6.328 - E. Vogel, 81, 6.152

DJMM - Gruppe 1 16.167 LC Cottbus


männliche Jugend B

60 m Lauf, Halle 7,23 Stefan Schuster 190183 SC Potsdam

400 m Lauf, Halle 52,55 Toni Mohr 070583 LC Cottbus

800 m Lauf, Halle 1:55,35 Toni Mohr 070583 LC Cottbus

3000 m Lauf, Halle 9:01,81 André Wartke 150584 VfL Rathenow

60 m Hürdenlauf, Halle 8,15 Marten Schelk 180183 SC Potsdam

Hochsprung, Halle 1,95 Robert Sznura 190783 SC Potsdam

Stabhochsprung, Halle 4,50 RON Schieskow 070784 LC Cottbus

Weitsprung, Halle 6,85 Stefan Schuster 190183 SC Potsdam

Dreisprung, Halle 13,10 Erik Neumann 130883 SG Gas Fürstenwalde

Kugelstoß, Halle 14,79 Tino Wiek 160184 TSG Lübbenau

Winter-Wurf Diskus 46,36 Robert Harting 181084 LC Cottbus

Winter-Wurf Hammer kein Teilnehmer

Winter-Wurf-Speer 60,55 Sascha Schlesier 090683 SC Potsdam

3,0 km Cross 11:02 Patrick Schulz 280584 SC Potsdam

100 m Lauf 10,99 André Streese 010683 SC Potsdam

200 m Lauf 23,03 Peter Liers 120883 SC Potsdam

400 m Lauf 51,32 Toni Mohr 070583 LC Cottbus

800 m Lauf 1:55,23 Toni Mohr 070583 LC Cottbus

1500 m Lauf 4:08,79 Patrick Schulz 280584 LG Potsdam

3000 m Lauf 9:00,61 Ronald Weßlin 240183 VfL Brandenburg

7,5 km Lauf 24:24 Ronald Weßlin 240183 VfL Brandenburg

7,5 km - Mannschaft 1:15:13 R. Haußmann, 84, 24:51 SC Potsdam

P. Arias, 84, 24:59 - P. Schulz, 84, 25:23

110 m Hürdenlauf 14,24 André Streese 010683 SC Potsdam

400 m Hürdenlauf 57,10 Stefan Kuhlee 040284 LC Cottbus

2000 m Hindernislauf 6:18,09 Patrick Schulz 280584 LLV Ludwigsfelde

4x100 m Staffel 43,12 P. Liers, 83 SC Potsdam A. Streese, 83 - S. Schuster, 83 - S. Hakl, 84

3x1000 m Staffel 8:36,15 M. Zimdahl, 84 LLG Luckenwalde

R. Jerke, 84 - A. Seifert, 85

Hochsprung 1,88 Marius Hanniske 170685 LC Cottbus

Stabhochsprung 4,60 Ron Schieskow 070784 LC Cottbus

Weitsprung 6,71 Sascha Öhm 250983 SC Potsdam

Dreisprung 14,37 Stefan Schuster 290183 SC Potsdam

Kugelstoß, 5,0 kg 16,03 Robert Harting 100884 LC Cottbus

Diskuswurf, 1,5 kg 51,82 Robert Harting 100884 LC Cottbus

Hammerwurf, 5,0 kg kein Teilnehmer

Speerwurf, 600 g 54,97 Ron Schieskow 070784 LC Cottbus

Zehnkampf 6.554 Ron Schieskow 070784 LC Cottbus

12,13 - 6,30 - 13,36 - 1,82 - 53,06

15,05 - 35,11 - 4,30 - 52,45 - 5:05,55

Zehnkampf – Mannschaft 14.045 H. Schöttle, 84, 5.522 SC Potsdam

R, Wander, 84, 4.824 - M. Mittag, 84, 3.699

JtfO, Wk II – Gruppe 1 8.605 Sportschule Potsdam


23




Yüklə 309,75 Kb.

Dostları ilə paylaş:
1   2   3   4   5   6   7   8   9




Verilənlər bazası müəlliflik hüququ ilə müdafiə olunur ©muhaz.org 2022
rəhbərliyinə müraciət

    Ana səhifə