I n h a L t s V e r z e I c h n I s


Schüler B - 13 m (Fortsetzung)



Yüklə 309,75 Kb.
səhifə8/9
tarix17.01.2019
ölçüsü309,75 Kb.
#99165
1   2   3   4   5   6   7   8   9

Schüler B - 13 m (Fortsetzung)

Vierkampf - Mannschaft 8.531 D. Gerstenberger, 87, 1.911 SC Potsdam

Tab. 94 M. Joppa, 87, 1.719 - B. Pooschke, 87, 1.715

B. Skowronnek, 88, 1.681 - R. Harnisch, 88, 1.505

Blockmehrk. S. / S. 2.418 Kevin Woldt 140887 SV Motor Eberswalde

Tab 94 9,88(+0,5) – 10,41(-0,2) – 5,17 – 1,48 – 52,00

Blockmehrk, L. 2.221 Christopher Mai 250187 VFL Brandenburg

Tab 94 10,79(+1,0) – 10,65(-1,4) – 4,83 – 43,00 – 3:18,60

Blockmehrk. W. 2.622 Dustin Gerstenberger 140287 SC Potsdam

Tab 94 9,94(+0,2) – 9,61(-0,4) – 5,17 – 12,50 – 24,99

Blockmehrk. Mannsch. 10.978 D. Schönemann, 87, 2-294 LC Cottbus

Tab 94 Ph. Eckhardt, 87, 2.289 - Chr. Schrubek, 87, 2.202

B. Krause, 87, 2.103 - Chr. Geist, 87, 2.090

DSMM, Gruppe 1 6.781 SC Potsdam


Schüler B - 12 m

Vierkampf, Halle 1.675 Sven Lindner 250288 SC Trebbin

Tab. 94 50 m - 60 Hü - Weit - 1000 m

7,36 - 11,74 - 4,56 - 3:33,02

2,0 km Cross a.W. 8:06 Eric Vogel 070288 KSC Strausberg

75 m Lauf 9,97 Alexander Liese 221288 Löwenberger SV

1000 m Lauf 3:04,94 Eric Vogel 070288 KSC Strausberg

60 m Hürdenlauf 10,23 Alexander Liese 221288 Löwenberger SV

Hochsprung 1,48 Sidney Mann 151188 SSC Ludwigsfelde

Weitsprung 4,86 Sven Lindner 250288 SC Trebbin

Kugelsto4ß, 3,0 kg 11,08 Sven Lindner 250288 SC Trebbin

Diskuswurf, 750 g 25,00 Sebastian Uhlig 170188 TSV Cottbus

Speerwurf, 400 g 34,12 Steven Pigorsch 180988 TSG Lübbenau

Ballwurf, 200 g 50,50 Benjamin Skowronnek 060488 SC Potsdam

Vierkampf 1.830 Sidney Mann 151188 SSC Ludwigsfelde

Tab 94 10,39 - 4,82 - 1,50 - 48,50

Blockmehrk. S. / S. 2.056 Benjamin Skowronnek 060488 SC Potsdam

Tab 94 11,04(+0,7) – 11,06(+0,1) – 4,41 – 1,40 – 42,00

Blockmehrk. L. 2.036 Tim Jurich 230288 VfL Brandenburg

Tab 94 10,85(-0,3) – 11,12(0,0) – 4,43 – 32,00 – 3:23,59

Blockmehrk. W. 2.197 Sven Lindner 250288 SC Trebbin

Tab 94 10,38(+1,4) – 11,08(-1,2) – 4,72 – 10,21 – 18,25



Schüler C - 11 m

Dreikampf, Halle 1.360 André Bauer 110289 SG Gl Rüdersdorf

Tab 94 50 m - Weit - 1000 m

7,30 - 4,72 - 3:25,40

Dreikampf, Halle 3.355 J. Milke, 90, 1.178 LG Prignitz

Mannschaft B. Rottenberg, 89, 1.143 - T. Mewes, 89, 1.034

1,3 km Cross 4:37 André Bauer 110289 SG Gl Rüdersdorf

50 m Lauf 7,13 André Bauer 110289 SG Gl Rüdersdorf

1000 m Lauf 3:14,12 Carlo Czarnofski 130389 TSV Ch. Premnitz

4x50 m Staffel 28,93 Chr. Schäfer, 89 SC Trebbin

T. Leuthold, 89 - St. Stadler, 89 - K. Argewalt, 89

3x1000 m Staffel 10:34,82 R. Neumann, 89 LLG Luckenwalde

M. Nitsche, 90 - A. Rogalla, 89

Hochsprung 1,40 Marco Kano 120289 TSV Cottbus

Weitsprung 5,07 André Bauer 110289 SG Gl Rüdersdorf

Ballwurf, 80 g 55,00 André Bauer 110289 SG Gl Rüdersdorf

26

Schüler C - 11 m - (Fortsetzung)

Dreikampf 1.377 André Bauer 110289 SG Gl Rüdersdorf

Tab 94 7,23 - 5,08 - 55,50

Dreikampf – Mannschaft 5.097 C. Czarnofski, 89, 1.112 TSV Chemie Premnitz

T. Niklewicz, 89, 1.026 - M. Marwig, 89, 1.017

R. Schwarzkopf, 89, 1.000 - P. Hein,89, 942

DSMM, Gruppe 1 4.949 TSV Cottbus


Schüler C - 10 m

Dreikampf, Halle 1.215 Maximilian Kriese 150790 LC Cottbus

Tab 94 50 m - Weit - 1000 m

7,38 - 4,30 - 3:50,81

1,3 km Cross a.W. 4:45 Conrad Zinnow 100890 Caputher SV

50 m Lauf 7,44 Maximilian Kriese 150790 LC Cottbus

1000 m Lauf 3:21,16 Conrad Zinnow 100890 Caputher SV

Hochsprung 1,30 Victor Kirsch 060590 LAC Fun (Petersh.)

Weitsprung 4,23 Victor Kirsch 060590 LAC Fun (Petersh.)

Ballwurf, 80 g 53,50 Philipp Herms 90 SV B/W Straupitz

Dreikampf 1.026 Paul Wunderlich 90 SC Potsdam

Tab 94 8,05 - 3,95 - 36,50


Schüler D - 9 m
1,0 km Cross 4:50 Christian Brauer 010291 KSC Strausberg

Schüler D - 8 m
1,0 km Cross a.W. 4:58 Maximilian Graf 92 PSV Basdorf

F r a u e n

60 m Lauf, Halle 7,61 Jana Schönenberger 281171 SC Potsdam

800 m Lauf, Halle 2:18,64 Stephanie Lange 090982 VfL Brandenburg

3000 m Luf, Halle 10:47,03 Birgit Hunneshagen 170764 WSG Königs Wusterh.

60 m Hürden 8,86 Anne Schäperkötter 270281 SC Potsdam

Hochsprung, Halle 1,64 Nadine Sonnabend 100980 SC Potsdam

Weitsprung, Halle 5,51 Aurica Gründer 191082 TSV Cottbus

Dreisprung, Halle 13,17 Claudine Szendrei 220776 SC Potsdam

Kugelstoß, Halle 9,70 Madlen Finn 281182 VfL Spremberg

Winter-Wurf Diskus keine Teilnehmerin

Winter-Wurf Hammer keine Teilnehmerin

Winter-Wurf Speer keine Teilnehmerin

2,0 km Cross 8:24 Anne Reimann 011180 TSV Cottbus

100 m Lauf 12,06 Karen Tinsner 011078 SC Potsdam

200 m Lauf 24,31 Karen Tinsner 011078 SC Potsdam

400 m Lauf 54,07 Karen Tinsner 011078 SC Potsdam

800 m lauf 2:11,23 Lina Brauer 260781 SC Potsdam

1500 m Lauf 4:39,78 Katrin Abraham 011081 TSV Cottbus

5000 m Lauf 18:44,20 Birgit Hunneshagen 170764 WSG Königs Wusterh.

10000 m Lauf keine Teilnehmerin

Halbmarathon 1:31:31 Nicole Ziemer 210472 VfL Brandenburg

Marathonlauf keine Ergebnisliste

100 m Hürdenlauf 14,44 Anne Schäperkötter 270281 SC Potsdam

400 m Hürdenlauf 63,49 Sabrina Urban 060380 SC Potsdam


27
F r a u e n (Fortsetzung)

4 x 100 m Staffel 46,77 S. Fichtner, 83 LC Cottbus

M. Woßmann, 82 - M. Kossow, 81 - K. Schötz, 81

4 x 400 m Staffel keine Teilnehmerin

3 x 800 m Staffel keine Teilnehmerin

Hochsprung 1,80 Katja Schötz 220781 LC Cottbus

Stabhochsprung 3,70 Anja Wilhelm 050580 SC Potsdam

Weitsprung 5,88 Katja Schötz 260781 LC Cottbus

Dreisprung 11,55 Aurica Gründer 191082 TSV Cottbus

Kugelstoß 13,58 Anne Hoffmann 211181 SC Potsdam

Diskuswurf 45,83 Anne Hoffmann 211181 SC Potsdam

Hammerwurf 32,96 Anja Lehme 250682 SC Potsdam

Speerwurf 35,71 Susanne Scholta 181082 TSV Cottbus

Fünfkampf keine Ergebnisliste

Tab. 94

Siebenkampf 4.478 Doreen Lehnigk 251278 LG Potsdam LSH

Tab 94 16,03 - 1,61 - 10,61 - 27,41

5,26 - 29,46 - 2:32,45




Yüklə 309,75 Kb.

Dostları ilə paylaş:
1   2   3   4   5   6   7   8   9




Verilənlər bazası müəlliflik hüququ ilə müdafiə olunur ©muhaz.org 2022
rəhbərliyinə müraciət

    Ana səhifə