I n h a L t s V e r z e I c h n I s


Berlin-Brandenburgischer Meister -- M ä n n e r - M 3 0



Yüklə 309,75 Kb.
səhifə5/9
tarix17.01.2019
ölçüsü309,75 Kb.
#99165
1   2   3   4   5   6   7   8   9

Berlin-Brandenburgischer Meister -- M ä n n e r - M 3 0


60 m Lauf, Halle 7,39 Ronny Hilke 241070 LC Cottbus 2. Pl.

200 m Lauf, Halle 23,64 Ronny Hilke 241070 LC Cottbus 2. Pl.


18
Berlin-Brandenburgischer Meister -- M ä n n e r - M 3 0 (Fortsetzung )

800 m Lauf, Halle 2:05,75 Thomas Habel 150969 SV L. Schönewalde 2. Pl.

3000 m Lauf, Halle 9:32,87 Jens Reif 170366 Potsdamer LC 2. Pl.

Hochsprung, Halle 1,72 Karsten Thomas 060469 VfL Rathenow

Weitsprung, Halle 6,11 Sven Kreuzenbeck 041167 LC Jüterbog 2. Pl.

Kugelstoß, Halle 10,92 Axel Klicks 181262 Löwenberger SV 2. Pl.

3,0 km Cross 11:49 Thomas Habel 150969 SV L. Schönewalde

11 km Cross 43:45 Jörg Fraikin 250667 SV St Hennigsdorf

100 m Lauf 11,88 Ronny Hilke 241070 LC Cottbus

400 m Lauf 51,28 Ronny Hilke 241070 LC Cottbus

800 m Lauf 2:05,54 Thomas Habel 150969 SV L. Schönewalde 2. Pl.

5000 m Lauf 16:35,00 Jens Reif 170366 WSG Königs Wusterh.

10000 m Lauf 34:08,0 Jens Reif 170366 WSG Königs Wusterh.

Marathonlauf keine Ergebnisliste

4x100 m Lauf 51,06 J. Stanicke,66 SV el. Hohen Neuendorf 5. Pl.

P. Grunwald, 64 - D. Eule, 61 - M. Finger, 65

Hochprung 1,65 Siegfried Mücke 260766 VSG Bestensee 3. Pl.

Weitsprung 6,20 Sven Kreuzenbeck 041167 LC Jüterbog

Kugelstoß 12,43 Olaf Terzer 150770 KSC Strausberg 2.Pl.

Diskuswurf 39,08 Olaf Terzer 150770 KSC Strausberg

Speerwurf 46,66 Andreas Endrulat 070466 VfL Brandenburg 2. Pl.

DAMM 12.615 SC Potsdam


Berlin-Brandenburgischer Meister -- M ä n n e r - M 3 5


60 m Lauf, Halle 7,75 Frank Wunderlich 240264 SC Potsdam 3. Pl.

200 m Lauf, Halle 24,77 Frank Wunderlich 240264 SC Potsdam 2. Pl.

800 m Lauf, Halle 2:04,77 Norbert Deutschmann 250763 KSC Strausberg

3000 m Lauf, Halle 9:03,73 Johannes Matthews 270562 Potsdamer LC 2. Pl.

3,0 km Cross 11:33 Johannes Matthews 270562 Potsdamer LC

11 km Cross 40:07 Wladimir Albrecht 110361 TSV Ch. Premnitz

100 m Lauf 12,08 Mike Finger 210865 SV el. Hohen Neuendorf

400 m Lauf 55,50 Steffen Dittrich 190462 SV Mot Eberswalde 2. Pl.

800 m Lauf 2:06,58 Steffen Dittrich 190462 SV Mot Eberswalde 2. Pl.

5000 m Lauf 15:57,00 Ingo Nötzel 230963 LLG Luckenwalde

10000 m Lauf 35:10,0 Johannes Matthews 270562 Potsdamer LC

Marathonlauf keine Ergebnisliste

Weitsprung 5,99 Mike Finger 210865 SV el. Hohen Neuendorf

Kugelstoß, 7,26 kg 11,44 Axel Klix 181262 Löwenberger SV

Speerwurf, 800 g 49,11 Steffen Lerche 290765 ESV Lok Potsdam 2. Pl

Berlin-Brandenburgischer Meister -- M ä n n e r - M 4 0


60 m Lauf, Halle 7,96 Andreas Kühnel 121060 SC Potsdam

200 m Lauf, Halle 25,68 Andreas Kühnel 121060 SC Potsdam 2. Pl.

800 m Lauf, Halle 2:16,12 Ralf Wunderlich 091157 USV Cottbus

3000 m Lauf, Halle 9:59,68 Harry Göbel 010356 SV St Hennigsdorf 2. Pl.

Hochsprung, Halle 1,45 Gottfried Hanusch 021054 ASC G/W Finsterwalde 2. Pl.

Weitsprung, Halle 4,52 Gottfried Hanusch 021054 ASC G/W Finsterwalde 5. Pl.

Kugelstoß, Halle 12,53 Henry Lange 211157 ESV Lok Potsdam

3,0 km Cross 12:34 Ralf Wunderlich 091157 USV Cottbus

11 km Cross 42:01 Olaf Beyer 040857 Potsdamer LC

100 m Lauf 12,45 Detlef Kolberg 110960 SV Alem. Templin 2. Pl.

200 m Lauf 23,64 Frank Möller 160260 SC Potsdam

400 m Lauf 55,29 Mario Zimdahl 120860 LLG Luckenwalde

800 m Lauf 2:06,29 Olaf Beyer 040857 Potsdamer LC

5000 m Lauf 16:1687 Olaf Beyer 040857 Potsdamer LC

10000 m Lauf 36:24,0 Jürgen Götte 050159 ESV Lok Potsdam

19

Berlin-Brandenburgischer Meister -- M ä n n e r - M 4 0 (Fortsetzung)


10 km Straßenlauf kein Teilnehmer

Marathonlauf keine Ergebnisliste

Weitsprung 6,00 Mario Zimdahl 120860 LLG Luckenwalde

Kugelstoß, 7,26 kg 11,61 Henry Lange 211157 ESV Lok Potsdam

Diskuswurf, 2,0 kg 34,20 Klaus Ritschel 010459 MTV TR Frankfurt/O 2. Pl.

Speerwurf, 800 g 45,76 Klaus Ritschel 010459 MTV TR Frankfurt/O


Berlin-Brandenburgischer Meister -- M ä n n e r - M 4 5


60 m Lauf, Halle 8,59 Gottfried Hanusch 021054 ASC G/W Finsterwalde

800 m Lauf, Halle 2:26,11 Gottfried Hanusch 021054 ASC G/W Finsterwalde 2. Pl.

3,0 km Cross 12:53 Bodo Krüger 200353 KSC Strausberg

11 km Cross 50:47 Gert Reichert 190653 ESV Lok Potsdam

100 m Lauf 13,68 Gottfried Hanusch 021054 ASC G/W Finsterwalde 2. Pl.

200 m Lauf 31,14 Detlef Schmutzler 040752 SV St Hennigsdorf

400 m Lauf 65,43 Gottfried Hanusch 021054 ASC G/W Finsterwalde 2. Pl.

800 m Lauf 2:33,94 Gottfried Hanusch 021054 ASC G/W Finsterwalde 2. Pl.

5000 m Lauf 16:57,68 Wolfgang Köhler 240953 ESV Lok Potsdam 2. Pl.

10000 m Lauf 35:45 Wolfgang Kreemke 170655 ESV Lok Potsdam

10 km Straßenlauf kein Teilnehmer

Marathonlauf keine Ergebnisliste

Hochsprung 1,35 Gottfried Hanusch 021054 ASC G/W Finsterwalde

Weitsprung 4,75 Gottfried Hanusch 021054 ASC G/W Finsterwalde 2. Pl.

Kugelstoß, 7,26 kg 11,62 Horst Springborn 230351 VSG Bestensee

Diskuswurf, 2,0 kg 41,71 August Dierkes 210253 SC Potsdam

Speerwurf, 800 g 35,74 Gottfried Hanusch 021054 ASC G/W Finsterwalde 3. Pl.

Berlin-Brandenburgischer Meister -- M ä n n e r - M 5 0


60 m Lauf, Halle 7,92 Günter Hartung 110346 ASC G/W Finsterwalde

200 m Lauf, Halle 25,83 Günter Hartung 110346 ASC G/W Finsterwalde

800 m Lauf, Halle 2:23,06 Reinhardt Engert 130650 SV St Hennigsdorf

3000 m Lauf, Halle 10:22,17 Reinhardt Engert 130650 SV St Hennigsdorf 2. Pl.

Kugelstoß, Halle 13,46 Klaus-Dieter Spey 211050 ESV Lok Potsdam

3,0 km Cross 13:25 Reinhardt Engert 130650 SV St Hennigsdorf

11 km Cross 43:40 Reinhardt Engert 130650 SV St Hennigsdorf

100 m Lauf 12,53 Günter Hartung 110346 ASC G/W Finsterwalde

200 m Lauf 25,62 Günter Hartung 110346 ASC G/W Finsterwalde

400 m Lauf 59,20 Günter Hartung 110346 ASC G/W Finsterwalde

800 m Lauf 2:29,20 Reinhardt Engert 130650 SV St Hennigsdorf

5000 m Lauf 18:06,60 Dieter Handrick 110548 SV Jahn Nunsdorf 2. Pl.

10000 m Lauf 36:26 Dr. Martin Kühne 171049 ESV Lok Potsdam

10 km Straßenlauf 40:45 Ingo Kuttig 290550 ESV Lok Potsdam

Marathonlauf keine Ergebnisliste

4 x 100 m Steffel 52,86 G. Meister, 39 ESV Lok Potsdam

E. Laube, 47 - H. Malo, 45 - Dr. H. Priesemuth, 39

Weitsprung 4,68 Eckehard Laube 070547 ESV Lok Potsdam 2. Pl.

Kugelstoß, 6,25 kg 12,90 Klaus-Dieter Spey 211050 ESV Lok Potsdam

Diskuswurf, 1,5 kg 40,48 Klaus-Dieter Spey 211050 ESV Lok Potsdam

Fünfkampf Malo, Heiner 210245 ESV Lok Potsdam

Tab. 94 4,62-30,81-26,71*-22,57-5:19,23




Yüklə 309,75 Kb.

Dostları ilə paylaş:
1   2   3   4   5   6   7   8   9




Verilənlər bazası müəlliflik hüququ ilə müdafiə olunur ©muhaz.org 2022
rəhbərliyinə müraciət

    Ana səhifə