İnsan hayatının/benim hayatımın bir amacı var mı, yoksa “insan hayatının/benim hayatımın amacı” diye bir şey yok muYüklə 32,9 Kb.
səhifə1/7
tarix10.01.2022
ölçüsü32,9 Kb.
#99341
  1   2   3   4   5   6   7

İsim (yazmanız isteğinize bağlı): ………………………………………….……


Aşağıdaki listede birtakım sorular görüyorsunuz. Farzedin ki bu soruların doğru cevaplarını size verebilecek birini buldunuz. Örneğin, Alâaddin’in sihirli lâmbasından çıkan türden bir cine rastladınız günün birinde. Diyelim ki bu cin, soracağınız kısıtlı miktardaki soruların doğru cevaplarını garantili olarak size verebilecek bir cin. Cinin size sunduğu bu muazzam fırsatı en iyi bir şekilde değerlendirmek için cine hangi soruları sorardınız? Bu anket bunu ortaya çıkarmayı amaçlamaktadır.
Aşağıdaki listedeki sorular arasında sizin için en önemli olan, hayatınızda cevaplarını en çok bilmek istediğiniz (yani, cine öncelikle sormak isteyeceğiniz) beş soru hangisidir? Bu beş sorunun numaralarını lütfen şu boşluklara yazınız:

…… …… …… …… ……


Yine listedeki sorular arasında sizin için ikinci derecede önemli olan (yani, cine ikinci derecede öncelikli olarak sormak isteyeceğiniz) beş soru hangisidir? Bu beş sorunun numaralarını da lütfen şu boşluklara yazınız:

…… …… …… …… ……


Listedeki sorular arasında sizin için üçüncü derecede önemli olan (yani, cine üçüncü derecede öncelikli olarak sormak isteyeceğiniz) beş soru hangisidir? Bu beş sorunun numaralarını da lütfen şu boşluklara yazınız:

…… …… …… …… ……__________________________________________________________________________


Yüklə 32,9 Kb.

Dostları ilə paylaş:
  1   2   3   4   5   6   7
Verilənlər bazası müəlliflik hüququ ilə müdafiə olunur ©muhaz.org 2022
rəhbərliyinə müraciət

    Ana səhifə