Ispartakule’NİN İlk özel okulu avrupa konutlari ispartakule 3 İle geliyorYüklə 9,9 Kb.
tarix18.08.2018
ölçüsü9,9 Kb.


Basın Bülteni... Basın Bülteni... Basın Bülteni... Basın Bülteni... Basın Bülteni... Basın Bülteni... Basın Bülteni...
ISPARTAKULE’NİN İLK ÖZEL OKULU
AVRUPA KONUTLARI ISPARTAKULE 3 İLE GELİYOR

FMV Işık Okulları’nın İstanbul’daki beşinci kampüsü, Avrupa Konutları Ispartakule 3’ün önünde inşa edilen 20 bin metrekarelik komplekste eğitim verecek.

İstanbul’un en büyük özel okul komplekslerinden biri olacak ve Ispartakule bölgesinin ilk koleji olacak Işık Okulları, Avrupa Konutları Ispartakule 3 bünyesinde inşa edilen 20 bin metrekarelik komplekste yer alacak.

Feyziye Mektepleri Vakfı Işık Okulları’nın İstanbul’daki beşinci kampüsü, şehrin en nitelikli konut alanlarından biri olan ve bir çok yatırımın merkezi haline gelen Ispartakule’de hizmet verecek. FMV Işık Okulları Ispartakule/Bahçeşehir Kampüsü, toplam üç konut projesi ile bölgenin gelişmesinde etkin rol alan Avrupa Konutları’nın; Ispartakule 3 projesi önünde inşa ettiği komplekste eğitim verecek.

Ispartakule’nin ilk kolejinin imzalarının atıldığı törende konuşan Feyziye Mektepleri Vakfı Başkanı Tufan Durgunoğlu; “Nişantaşı, Ayazağa, Şile ve Erenköy’den sonra kurumumuzun bayrağını dalgalandıracağımız Ispartakule’de de inşallah eğitim uğruna uzun seneler çalışacağız, gayret sarf edeceğiz.” diye konuştu.

Avrupa Konutları Yönetim Kurulu Başkanı Süleyman Çetinsaya; “İstanbul’un yeni yaşam alanı olarak konumlanan Ispartakule’de her geçen gün nüfus artmaya devam ediyor. Bölgede hayata geçirdiğimiz Avrupa Konutları markalı projemizin en sonuncusu olan Avrupa Konutları Ispartakule 3’te Işık Okulları ile anlaştık ve Ispartakule’nin ilk özel okul kompleksi hizmete giriyor.” dedi.

2013-2014 EĞİTİM ÖĞRETİM YILINDA HİZMETE BAŞLAYACAK

Bölgenin ilk özel okul kompleksinde, anaokul, ilkokul ve ortaokul hizmet verecek. 20 bin metrekare kapalı alana sahip kampüs binası üç kattan oluşuyor. Binanın farklı fiziksel yapısı, bir noktadan diğer noktaya ulaşımın yatay geçişlerle sağlanmasına ve öğrencilerin tüm katlardan dışarı çıkabilmesine imkan tanıyor. Konferans salonu, atölyeler, laboratuvarlar, kütüphane, yüzme havuzu, spor salonu ve yemekhaneye ulaşım okul binası dışına çıkılmasına gerek kalmadan okul içinden geçişlerle sağlanabiliyor. Okul 2013-2014 eğitim öğretim yılında hizmete başlayacak.

 

Bilgi için;
Beyhan CEBECİ
FKR-Event Halkla İlişkiler
Tel: 0212 454 31 90
Fax: 0212 454 31 97
beyhan.cebeci@fkrevent.com
www.fkrevent.com29 Ekim Caddesi, Medya Center Zemin Kat Yenibosna BAHÇELİEVLER / İSTANBUL

TEL: 0212 454 31 90 (pbx) FAX: 0212 454 31 97 www.fkrevent.com

Kataloq: cms data -> pics urun
pics urun -> Huzurlu marmara
pics urun -> Dünya devi “socar” merkeziNİ “vadistanbul bulvar”a taşiyor
pics urun -> Fkrevent com Basın Bülteni Basın Bülteni Basın Bülteni Basın Bülteni rezidans ayricaliğini wow istanbul hotel ile getiRİyor
pics urun -> Ankara’nin yeni “protokolü”nde kiralamalar başladi ender İnşaat tarafından Ankara, Çukurambar’da hayata geçirilen Protokol Ankara’da ofis ve mağazalarda kiralamalar başladı
pics urun -> ErenköY’de kentsel döNÜŞÜM İÇİn start verdi İstanbul’un en gözde semtlerinden Erenköy’de, KentArt
pics urun -> Renovia istanbul yabanci yatirimcilara tanitildi
pics urun -> Avrupa konutlari kale’Nİn ofis ve dükkanlari satişa sunuldu
pics urun -> Basın Bülteni Basın Bülteni Basın Bülteni Basın Bülteni
pics urun -> The istanbul veliefendi’de koç holdiNG’İn daireleri satişA Çikiyor
pics urun -> Göl panorama evleri

Yüklə 9,9 Kb.

Dostları ilə paylaş:
Verilənlər bazası müəlliflik hüququ ilə müdafiə olunur ©muhaz.org 2020
rəhbərliyinə müraciət

    Ana səhifə