İstanbul büYÜKŞEHİr belediyesi ŞEHİr tiyatrolari beyoğlu sahnesi Mİmari projesi yarişmasi



Yüklə 32,69 Kb.
tarix15.01.2018
ölçüsü32,69 Kb.

T.C

İSTANBUL BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE BAŞKANLIĞI

Etüd ve Projeler Daire Başkanlığı – Projeler Müdürlüğü


İSTANBUL BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ

ŞEHİR TİYATROLARI BEYOĞLU SAHNESİ MİMARİ PROJESİ YARIŞMASI
“İstanbul Büyükşehir Belediyesi Şehir Tiyatroları Beyoğlu Sahnesi Mimari Projesi Yarışması” sonuçlanmıştır.

Yarışmada ödül ve mansiyon kazananlar:
ÖDÜLLER

1.ÖDÜL – 60.000-YTL

Işıl GÖKÇE Mimar – Gazi Üniversitesi

Duygu DEMİRTÜRK Mimar – Gazi Üniversitesi

Mehmet Emre TUNCEL Mimar – Gazi Üniversitesi

Murat ÇANAKÇI Peyzaj Mimarı – İstanbul Üniversitesi

Mükerrem BABAOĞLU Şehir Plancı – Selçuk Üniversitesi

Ahmet Hayri DÖNMEZ İnşaat Mühendisi – Gaziantep Üniversitesi

Danışmanlar:

Prof. Dr. Füsun ATASOY DEMİREL (Akustik) Gazi Üniversitesi

Sabri KUTLAY Elektrik Mühendisi – EDMMA

Musa DAĞ Makine Mühendisi – Yıldız Üniversitesi/Kocaeli



2.ÖDÜL –50.000-YTL

Rahmi UYSALKAN Mimar – ODTÜ

İbrahim ÇELEPÖVEN Mimar – İTÜ

İbrahim BAKAN İnşaat Mühendisi – İTÜ

Gülay MİZAN YAMANLI Y. Şehir ve Bölge Pl. – Peyzaj Pl. – Yıldız Üniversitesi

Halide Candan ZÜLFİKAR Peyzaj Mimarı – İstanbul Üniversitesi



Yardımcılar:

Esra DOĞU Y. Mimar – İTÜ

N. Cihan POÇAN Fotoğraf ve Video Böl. Öğr. – Bahçeşehir Üniversitesi

İpek SAYGILI Mimarlık Öğr. – İTÜ

Muhammet GÜRLESİN Mimarlık Öğr. – İTÜ

Danışmanlar:

Nurgün TAMER BAYAZIT (Akustik)

Mehmet OSKAY (Mekanik)

Berrin YAVUZ (Elektrik)



3.ÖDÜL – 45.000-YTL

Recep Anıl BİNAY Mimar – DEÜ

Tolga İLTİR Mimar – Gazi Üniversitesi

Gonca KOÇ Şehir Plancısı – DEÜ

Esin ATÇETİR İNCİRKUŞ Peyzaj Mimarı – Ege Üniversitesi

Veli Bilen ERTUNÇ İnşaat Mühendisi – Süleyman Demirel Üniversitesi



Yardımcılar:

Volkan Can                                                                            Mimarlık Öğrencisi_İYTE

Burcu SEBA                                                                            Mimarlık Öğrencisi_ Dokuz Eylül Üniversitesi

Danışmanlar:

Nuran ATABAY Uludağ Üniversitesi Balıkesir Müh. Fak.

Öğr. Gör. Dr. Feridun ÖZİŞ DEÜ – Müzik Bilimleri Elektro Akustik ve Müzik Teknolojileri

Öğr. Elm. Uzm. Erdal KARA DEÜ – Müzik Bilimleri Elektro Akustik ve Müzik Teknolojileri

Hüseyin ATABAY Makine Mühendisi – Hannover Yüksek Okulu

Ali Safi ÖZTÜRK Elektrik Mühendisi – KTÜ



MANSİYONLAR

1. MANSİYON -

Melike ALTINIŞIK Y. Mimar – İTÜ

Feyza ÇİLOĞLU Şehir Plancı – MSÜ

Ceyda ALTINIŞIK Peyzaj Yüksek Mimarı – Ankara Üniversitesi

Ender Edip SAYGILI İnşaat Mühendisi – Sakarya Üniversitesi ÜDMMA

Danışmanlar:

İlknur DAYAN Makine Mühendisi – Yıldız Üniversitesi/Kocaeli

Mehtap ÇELİK Elektrik Mühendisi – Yıldız Üniversitesi/Kocaeli

Doç Dr. Neşe YÜĞRÜK AKDAĞ Mimar – İTÜ



Yardımcılar:

Samer CHAMOUN Architectural Assoc. – London

Daniel WIDRIG Y. Mimar – GSO, AA

2. MANSİYON-

Mehmet BABA Mimar – YTÜ

Mehmet Arman GÜRAN Y. Mimar – İTÜ

Ece Ceylan BABA Y. Mimar – MSGSÜ

Hülya CEYLAN Şehir Plancı – ODTÜ

Dilek ERDEM Peyzaj Mimarı – İstanbul Üniversitesi

Tahir Ferhat CEYLAN İnşaat Mühendisi – İTÜ

Alpay ADALI Elektrik Mühendisi – YTÜ

Hüseyin Hami ERDEM Makine Mühendisi – İstanbul DMMA

Danışman:

Prof. Dr. H. Temel BELEK (Akustik) ODTÜ


Yardımcılar:

Pınar ÇAĞLAYAN Mimar

Dolunay OBRUK Grafik Tasarımcı

İsmail SEVİMLİ Maket

Nazan KAYA Teknik Ressam

Zeynep Gül SÖKMEN Mimarlık Öğr.

Zeynep ÖZBEK Mimarlık Öğr.

3.MANSİYON -

Mehmet Zafer ÜNAL Y. Mimar – YTÜ

Recep SEMİZOĞLU Mimar – YTÜ

Baran YARDIMCI Mimar – YTÜ

H. Ferruh YARDIMCI İnşaat Mühendisi – İTÜ

H. Ayşegül TEKİN Şehir Plancı – İTÜ

Sema BOYOĞLU Peyzaj Mimarı – Ege Üniversitesi

Danışmanlar:

Bike ÜNAL Mimar

Y. Taner GÜLTEKİN Akustik/İç Mimar – Maramara Üniversitesi GSF

Faruk GÜNHAN Makine Mühendisi – YTÜ

M. Oğuz ÖZCE Elektrik Mühendisi – İTÜ

4. MANSİYON-

Fuat ŞAHİNLER Y. Mimar – MSÜ

Orhan ŞAHİNLER Mimar – Güzel Sanatlar Akademisi

Nusret SUNA İnşaat Mühendisi – İTÜ

Seval BALCI Şehir Plancı – YTÜ

Şeyda DİLAMER Peyzaj Mimarı

Osman Sırrı MARO Makine Mühendisi – Ege Üniversitesi

Şükrü Kemal SUNER Elektrik Mühendisi

Mine AŞÇIGİL Akustik Uzmanı

Yardımcılar:

Onur SARIYILDIZ

Ali Yücel DOĞAN

Doruk KARAGÖZ

Nurdan GÜRLESİN

Elif AKSAYCAN



5. MANSİYON –

Coşkun ERKAL Y. Mimar – İTÜ

Filiz ERKAL Y. Mimar – ODTÜ

Ömer Ozan ERKAL Mimar – ODTÜ



Mimari Proje Danışmanı:

Dr. Fuat Emre ERKAL Mimar – İTÜ



Mimari Proje Yardımcıları:

Seda KOÇHİSAR

Gülşen YILDIRIM

Atakan PALAŞOĞLU

Murat KARACA
E. Levent AKSARAY İnşaat Mühendisi – İTÜ

Mehmet TUNÇER Şehir Plancı – ODTÜ



Şehir Planlama Yardımcıları:

Kamutay TÜRKOĞLU İTÜ

Ahmet UZEL GSA
Balemir Dalokay GÜNER Peyzaj Mimarı – Ankara Üniversitesi

Simtaç HOCAOĞLU Peyzaj Mimarı – Ankara Üniversitesi



Peyzaj Mimarlığı Yardımcısı:

Murat Kaan ŞALCIGİL Öğrenci


Abdullah BİLGİN Makine Mühendisi – ADMMA (Gazi Üniv.)

Kemal GÜRAVŞAR Elektrik Mühendisi – ADMMA

Umut ŞUMNU İç Mimar – Bilkent Üniversitesi
SERGİ:

Projeler 28/07/2008 günü İstanbul Metropoliten Planlama ve Kentsel Tasarım Merkezi Tepebaşı Evliya Çelebi Mah. Meşrutiyet Cad. Eski TÜYAP Fuar Binası Beyoğlu – İSTANBUL adresinde 15 gün süre ile sergilenecektir


KOLOKYUM:

Kolokyum 11/08/2008 tarihinde saat 14.00’te İMP’de yapılacaktır.


Adres: IMP Konferans Salonu Tepebaşı (Eski TÜYAP Fuar Alanı)

Evliya Çelebi Mah. Meşrutiyet Cd. N:98-100-102 İSTANBUL


Gençtürk Cad. Ağa Yokuşu Sokak, No: 27 34134-Laleli/ İSTANBUL

Telefon : (0 212) 512 03 02- 512 03 03–512 82 81–513 06 51 Faks: (0212) 514 10 16

e-posta:projelermd@ïbb.gov.tr Elektronik Ağ: http://www.ibb.gov.tr





Yüklə 32,69 Kb.

Dostları ilə paylaş:




Verilənlər bazası müəlliflik hüququ ilə müdafiə olunur ©muhaz.org 2020
rəhbərliyinə müraciət

    Ana səhifə