Kahrolsun abd, Kahrolsun siyonizmYüklə 17,51 Kb.
tarix26.07.2018
ölçüsü17,51 Kb.

Bismillahirrahmanirrahim.

Son yıllarda islam dünyasını ayağa kaldıran saldırılarda, İslamın kutsallarına hakaret ve iftiraları Selman Rüşti ile hatırlıyoruz.

Daha sonra ABD'nin Florida eyaletinde Rahip Terry Jones Kur'an-ı Kerim'i yakmış ve ayaklar altına almıştı.

son olarak ABD'de çevrilen siyonist destekli İslam peygamberine hakaret içerikli film bir kez daha planlı apaçık İslam düşmanlığının bir tezahürü olmuştur.

Bu ve benzeri yayın ve filmleri yapan ve yayınlayanların kalplerindeki kini ortaya koyduğu gibi, mazlum milletleri kışkırtarak, üzerinde yaşadıkları toplumları nasıl ifsat edeceklerini, nasıl karıştıracaklarını ve o toprakları nasıl işgale hazırlıyacaklarınıda göstermektedir.

Uluslararası siyonizmin jandarması ABD ve kuklası hıristiyan batı, ahlaken çökmüş, israilin uşağı olmuş, islam toplumlarını da kendilere benzetmek için her türlü pisliği ve ahlaksızlığı her alanda meşrulaştırmaya çalışmaktadır.

Kahrolsun ABD, Kahrolsun siyonizm.

Kendileri Alkolik, esrarkeş, maddeci, gaspçı, zinacı, israfçı, ahlaksız, terörist yaşam tarzlarını işgal ettikleri, baskı kurdukları ve katlettikleri islam toplumlarında da görmek istiyorlar.

Amerikan Dışişleri Bakanı Hillary Clinton İslâm''a, Kur''ân''a ve Hz. Peygamber''e yapılan hakaret ve saldırıları görmemezlikten gelerek, Müslümanların protestolarını 'saldırganlık' diyerek kınıyor. Ey ahlaksızların savunucusu, biz senin ve serserilerinin ırakta yaptığı zulüm, cinayet, tecavüz, yıkım ve ahlaksızlıkları çok iyi biliyoruz unutmadık unutmuyacağız.

Kahrolsun pornocu ahlaksızlar.

Hiç kimsenin fikir özgürlüğü, farklılık, çeşitlilik adı altında İslami değerlerimizle alay edemez. Tüm değerleri mizah ve alay konusu yapabilen, azgın batı medeniyeti, bizim kutsallarımıza hakaretlerine her zaman cevap vereceğiz.

Müslümanların tahammül sınırlarını zorlayan islam topraklarını işgallerini, Ebu Gureyb ve Guantanamo zindanlarında yaşattıklarını, ırak ve afganistandaki katliam projelerini, Bombalanarak “yanlışlıkla öldürüldü” denen Afgan köylüleri, Gazze’de yağan bombalarla öldürülen çocukları hastalıklı siyonist hıristiyan batı ahlakını bizler daha yeni tanımıyoruz.

Bu tür çıkışlar Duyarlı tüm Müslümanları yürekten yaralamış büyük bir öfkeye sevketmiştir.

Peygamberimiz bizim için nebidir, Allahın resuludür, islam ahlakı konusunda en güzel örnektir. O Bize anne ve babamızdan,eşimizden ,çocuklarımızdan kasalarımızdan keselerimizden dünya ve içindeki herşeyden velhasıl kendi öz nefislerimizden bile değerlidir..O bizim tek ve yegane Liderimizdir, ,Kurtarıcımızdır,Önderimizdir.Ahirette ise Şefeatçimizdir. O bizim için herşeydir. O bizim herşeyimizdir

Peygambere uzanan eller kırılsın.

O ki cahili toplumda bile Kuranın ifadesi ile "en güzel ahlak sahibi" idi.

O ki Allahdan gelen, vahyi insanlara eksiksiz ulaştırdı, açıkladı ve örnek oldu.

O ki Alemlere rahmetdi, güzel ahlakı tamamlamak üzere gönderilmişti.

O ki Kadınların insan bile sayılmadığı cahiliye toplumuna insanlığı öğretti.

O ki Kız çocuklarının diri diri toprağa gömen kişileri hz.ömerlere taşıdı.

O ki Fuhşu, zinayı, alkolizmi, ırkçılığı ötekileştirmeyi durduran bir dinin önderi idi.

O ki kadınların insan bile sayılmadığı Müşrik bir düzende kızından olma kız torununu omuzlarına alarak mescide girerek namaz kılan kafalardaki tabuları yıkan inkılabcı bir peygamberdir.

Tüm inanç çeşitlerini islam adaleti ile birarada yaşamayı sağlayan bir dinin uygulayıcısı oldu.

Peygamberimiz hayatının her ayrıntısı ile bilinen uygulamaları detaylıca bize ulaşan tek insandır. O vahyin yaşayan şeklidir. Bu durumda nasıl olurda bizler ahlaksızlık iftiralarına sessiz kalırız. ?

Peygamberin yolunu sürdüreceğiz.

Müslümanlar Uhud’da" Peygamber öldüyse yaşamanın ne anlamı var" diyerek düşman hattının içine dalan Enes'in sözlerine sadık kalmışlardır.Bizlerde sadık kalacağız.

Sahabe efendimizi mekkeli müºrikler yakalıyor tam idam etmek üzereyken ºimdi senin yerinde onun olmasını istermiydin o sahabe diyorki vallahi değil benim yerimde olamasını binlerce baºım olsa her dakika birisi kesmeniz onun ayağına diken batmasından daha sevimli gelir.

EYYY ZALİMLER ! İşte bizde peygamber efendimizi bu sahabe aşkıyla seviyoruz.

Herkese ilan ediyoruz; Allahtan başka İlah yoktur, Şahabet ederizki Muhammed Allahın kulu ve resuludur. O bizim önderimiz, sevgili peygamberimizdir.

Peygamberimize canımız feda; ama bunu, hayatımızda O'nu örnek alarak, getirdiği dini ve hayat nizamını insanlığa mal etmeye çalışarak ortaya koymalıyız.Ve inşallah koyacağızda

La ilahe illallah muhammedun rasulullah.

Arkasında Siyonist desteği olan bu ahlaksız hayasız yayınları üreten ve yayılmasını yardımcı olanları, dünya ve ahiret zilleti içinde görüyor, nefretle kınıyoruz. Toplumları nefretle birbirine düşürmek suçundan layık oldukları cezaya çarptırılmalarını istiyoruz.

Bugün Emperyalizme ve onun provakosyonlarına karşı birlik ve beraberlik vaktidir. Ülkemizi terör belası ile baskı altında tutmak isteyen siyonizme birlik ve beraberlikle karşı duracağız. Yeryüzünü yangın yerine çeviren israilin jandarması ABD ve uşağı avrupa birliğinin insanlığı fesada düşürme projelerine direneceğiz.

Gün yeniden doğacak, Peygamber ahlakı her zeminde ve zamanda En güzel ahlak örneği olmaya devam edecektir.

İslama saldırıların bir başka boyutunu, bu hafta ABD büyükşehirlerindeki siyonistlerin metrolara astıkları afişlerde şu ifadelerde görüyoruz. Siyonist afişlerde diyorki ‘Medeni bir insanla bir barbar arasındaki savaşta, medeni insanı destekle. İsrail’i destekle, cihadı yen", insanlıktan nasibini almamış katillerin, kukla ADB halkından istediğine bak. Hem katlederek medeni olacaksın, hemde zulme direnen barbar olacağız. yok öyle yağma Tüm dünyaya ilan ediyoruz "zulme karşı direneceğiz, ABD işgaline ve siyonist terörüne karşı cihadımızı aralıksız sürdüreceğiz"

Zulme karşı direneceğiz.

Dünyadaki tüm siyonist tezgahlara karşı uyanık olmamız gerektiğini bildiriyoruz. Bu vesile ile suriyede, Arakanda, Patanide, Gazzede süren zulüm ve katliamların durdurulması için yetkilileri göreve çağırıyoruz.

Elbette zalimler nasıl bir inkilaba uğrayıp devrileceklerini çok yakında göreceklerdir.

Kafirler istemesede Allah nurunu tamamlıyacaktır.

En güzel sonuç ALLAHA ve RASULUNE bağlı olanların olacaktır.

ADAP Akdeniz Dayanışma platformu :

Ançed derneği antalya, Animder antalya, Ansed derneği antalya, Antalya İHH, Diyanet-sen Antalya şubesi, Eğitim-bir-sen Antalya şubesi, İlim yayma cemiyeti Antalya şubesi, İlke-der antalya, İyak Arama kurtarma derneği Antalya, Kardeşlik ve dostluk derneği Kumluca, Kutup Yıkdızı gençlik derneği Antalya, Radyo mercan Antalya, Meşveret derneği antalya, Manavgat Aile derneği, Ribat dergisi Antalya, Serik kültür derneği, Sebilay derneği Alanya, Toçbirsen 16 nolu şube Antalya, Vahdet vakfı antalya şubesi, Yeryüzü Vakfı Antalya

Yüklə 17,51 Kb.

Dostları ilə paylaş:
Verilənlər bazası müəlliflik hüququ ilə müdafiə olunur ©muhaz.org 2020
rəhbərliyinə müraciət

    Ana səhifə