MüDÜRLÜĞÜneYüklə 6,75 Kb.
tarix18.01.2018
ölçüsü6,75 Kb.
#39186
növüYazı

……………………………………………… MÜDÜRLÜĞÜNE

…………………………

 

İlgi: …………….. tarih ve …………………………. sayılı yazınızPTT Genel Müdürlüğü İnsan Kaynakları Daire Başkanlığının …………… tarih ve …………………. sayılı yazısında Genel Müdürlüğün ………..tarih ……… ve sayılı oluru ile hiçbir gerekçe gösterilmeden Devlet Memurluğu görevimden açığa alındığım belirtilmiştir.

  

15 Temmuz darbe girişimi ile ülkemiz büyük bir kaos ve yıkıma sürüklenmek istenmiş, darbe girişiminin sonrasında çok sayıda kamu görevlisine yönelik açığa alma tedbiri uygulanmıştır.

Bir kamu görevlisi olarak her türlü darbeye ve darbe girişimine karşı olduğumu, devlet içinde veya dışında hiçbir yasa dışı yapılanma veya örgütle ilişkimin olmadığını, kurumumun yanlış bilgi veya atfı cürüm nedeni ile hakkımda işlem tesis ettiğini, yapılacak soruşturmada gerçeğin açığa çıkacağını belirtmek isterim.

Basın-Yayın, İletişim ve Posta Emekçileri Sendikası HABER-SEN üyesiyim. Açığa alınmamın gerekçesini oluşturduğu belirtilen Fethullahçı Terör Örgütü/Paralel Devlet Yapılanması (FETÖ/PDY) Terör Örgütü’nün sosyal medya üzerinden veya bir başka şekilde propagandasını yapmadım, maddi destek sağlamadım, doğrudan veya dolaylı olarak yardımda bulunmadım, işbirliği içerisinde de değilim.

Hakkımda alınan kararın gözden geçirilerek kamu görevime başlatılmam için gereğini arz ederim. …/….2016

 Adı Soyadı

                                               İmza                                                   

Ünitesi:


Unvanı:

Sicil No:

Yüklə 6,75 Kb.

Dostları ilə paylaş:
Verilənlər bazası müəlliflik hüququ ilə müdafiə olunur ©muhaz.org 2022
rəhbərliyinə müraciət

    Ana səhifə