GELENDOST MYO 2015-2016 BAHAR YARIYILI FİNAL SINAV PROGRAMI
1. ÖĞRETİM İnsan Kaynakları 1. Sınıf A Şubesi
DERS ADI SINAV TARİHİ SINAV SAATİİ SALON1 SALON2 ÖĞRETİM ELEMANI
BİLİŞİM TEKNOLOJİLERİ 31.05.2016 10:00 104 Mahmut TOKMAK
İŞ VE SOSYAL GÜVENLİK HUKUKU 01.06.2016 10:00 104 106 Metin KARACA
SEKTÖRLER ANALİZİ 02.06.2016 10:00 Z08 Serdar AYDOĞAN
İNGİLİZCE II 03.06.2016 10:00 104 Z08 Gülşah KIYMIK
İNSAN KAYNAKLARI PLANLAMASI 06.06.2016 10:00 104 106 Metin KARACA
GENEL İŞLETME II 07.06.2016 10:00 104 106 Serdar AYDOĞAN
YÖNETİM VE ORGANİZASYON 08.06.2016 10:00 104 106 Serdar AYDOĞAN
ATATÜRK İLKELERİ VE İNKILAP TARİHİ II 09.06.2016 10:00 Z08 Sibel YILDIZ KOCAKAHYA
TÜRK DİLİ II 10.06.2016 10:00 Z08 Mahmut Can
1. ÖĞRETİM İnsan Kaynakları 2. Sınıf A Şubesi
DERS ADI SINAV TARİHİ SINAV SAATİİ SALON1 SALON2 ÖĞRETİM ELEMANI
SOSYAL SORUMLULUK PROJELERİ 31.05.2016 14:00 104 Mahmut TOKMAK
ARAŞTIRMA VE RAPORLAMA YÖNTEMLERİ 31.05.2016 17:00 104 Mahmut TOKMAK
PAZARLAMA İLETİŞİMİ 01.06.2016 14:00 105 Nuray KIYMIK
KRİZ VE STRES YÖNETİMİ 03.06.2016 14:00 105 Nuray KIYMIK
PERFORMANS DEĞERLEME VE ÜCRET SİSTEMLERİ 06.06.2016 14:00 104 106 Metin KARACA
STRATEJİK YÖNETİM 07.06.2016 14:00 104 Ömer KULA
İNSAN KAYNAKLARI YÖNETİMİ II 08.06.2016 14:00 104 106 Ömer KULA
TOPLAM KALİTE YÖNETİMİ 09.06.2016 14:00 104 Mehmet Onur GÖKÇAY
1. ÖĞRETİM İnsan Kaynakları 1. Sınıf B Şubesi
DERS ADI SINAV TARİHİ SINAV SAATİİ SALON1 SALON2 ÖĞRETİM ELEMANI
BİLİŞİM TEKNOLOJİLERİ 31.05.2016 10:00 105 Mahmut TOKMAK
İŞ VE SOSYAL GÜVENLİK HUKUKU 01.06.2016 10:00 105 Metin KARACA
SEKTÖRLER ANALİZİ 02.06.2016 10:00 Z09 Serdar AYDOĞAN
İNGİLİZCE II 03.06.2016 10:00 105 Gülşah KIYMIK
İNSAN KAYNAKLARI PLANLAMASI 06.06.2016 10:00 105 Metin KARACA
GENEL İŞLETME II 07.06.2016 10:00 105 Serdar AYDOĞAN
YÖNETİM VE ORGANİZASYON 08.06.2016 10:00 105 Serdar AYDOĞAN
ATATÜRK İLKELERİ VE İNKILAP TARİHİ II 09.06.2016 10:00 Z09 Sibel YILDIZ KOCAKAHYA.
TÜRK DİLİ II 10.06.2016 10:00 Z09 Mahmut Can
1. ÖĞRETİM İnsan Kaynakları 2. Sınıf B Şubesi
DERS ADI SINAV TARİHİ SINAV SAATİİ SALON1 SALON2 ÖĞRETİM ELEMANI
SOSYAL SORUMLULUK PROJELERİ 31.05.2016 14:00 105 Mahmut TOKMAK
ARAŞTIRMA VE RAPORLAMA YÖNTEMLERİ 31.05.2016 17:00 105 Mahmut TOKMAK
PAZARLAMA İLETİŞİMİ 01.06.2016 14:00 106 Nuray KIYMIK
KRİZ VE STRES YÖNETİMİ 03.06.2016 14:00 106 Nuray KIYMIK
PERFORMANS DEĞERLEME VE ÜCRET SİSTEMLERİ 06.06.2016 14:00 105 Metin KARACA
STRATEJİK YÖNETİM 07.06.2016 14:00 104 Ömer KULA
İNSAN KAYNAKLARI YÖNETİMİ II 08.06.2016 14:00 105 Ömer KULA
TOPLAM KALİTE YÖNETİMİ 09.06.2016 14:00 105 Mehmet Onur GÖKÇAY
GELENDOST MYO 2015-2016 BAHAR YARIYILI FİNAL SINAV PROGRAMI
1. ÖĞRETİM Gıda 1. Sınıf A Şubesi
DERS ADI SINAV TARİHİ SINAV SAATİİ SALON1 SALON2 ÖĞRETİM ELEMANI
GIDA ANALİZLERİ 31.05.2016 13:00 104 106 Şerife ÇEVİK
GIDA ENDÜSTRİ MAKİNELERİ 01.06.2016 13:00 104 106 Zehra ALBAY
GENEL İLETİŞİM 02.06.2016 13:00 104 106 Kazım ŞENYURT
İNGİLİZCE II 03.06.2016 10:00 106 Gülşah KIYMIK
GIDA MİKROBİYOLOJİSİ 06.06.2016 13:00 104 106 Didem KORKMAZ
GIDA KİMYASI VE BİYOKİMYASI 07.06.2016 13:00 104 106 Okan BAYRAM
GIDA KATKI MADDELERİ 08.06.2016 13:00 104 106 Zehra ALBAY
ATATÜRK İLKELERİ VE İNKILAP TARİHİ II 09.06.2016 10:00 104 Sibel YILDIZ KOCAKAHYA
TÜRK DİLİ II 10.06.2016 10:00 104 105 Mahmut Can
İSTATİSTİK 10.06.2016 16:00 104 106 Okan BAYRAM
1. ÖĞRETİM Gıda 2. Sınıf A Şubesi
DERS ADI SINAV TARİHİ SINAV SAATİİ SALON1 SALON2 ÖĞRETİM ELEMANI
TEMEL HESAPLAMA TEKNİKLERİ 31.05.2016 16:00 104 Didem KORKMAZ
TAHIL ÜRÜNLERİ TEKNOLOJİSİ 01.06.2016 16:00 104 Şerife ÇEVİK
SÜT ÜRÜNLERİ TEKNOLOJİSİ 02.06.2016 16:00 104 Şerife ÇEVİK
HİJYEN VE SANİTASYON 03.06.2016 16:00 104 Mustafa YÖRÜK
HAZIR YEMEK TEKNOLOJİSİ 06.06.2016 16:00 104 Özcan BULANTEKİN
GIDA MUHAFAZA YÖNTEMLERİ 07.06.2016 16:00 105 Esra KARACA
ET ÜRÜNLERİ TEKNOLOJİSİ 08.06.2016 16:00 Z08 Esra KARACA
GIDA KALİTE KONTROL VE MEVZUATI 09.06.2016 16:00 104 Şerife ÇEVİK
1. ÖĞRETİM Gıda 1. Sınıf B Şubesi
DERS ADI SINAV TARİHİ SINAV SAATİİ SALON1 SALON2 ÖĞRETİM ELEMANI
GIDA ANALİZLERİ 31.05.2016 13:00 105 Şerife ÇEVİK
GIDA ENDÜSTRİ MAKİNELERİ 01.06.2016 13:00 105 Zehra ALBAY
GENEL İLETİŞİM 02.06.2016 13:00 105 Kazım ŞENYURT
İNGİLİZCE II 03.06.2016 10:00 107 Gülşah KIYMIK
GIDA MİKROBİYOLOJİSİ 06.06.2016 13:00 105 Didem KORKMAZ
GIDA KİMYASI VE BİYOKİMYASI 07.06.2016 13:00 105 Okan BAYRAM
GIDA KATKI MADDELERİ 08.06.2016 13:00 105 Zehra ALBAY
ATATÜRK İLKELERİ VE İNKILAP TARİHİ II 09.06.2016 10:00 105 106 Sibel YILDIZ KOCAKAHYA.
TÜRK DİLİ II 10.06.2016 10:00 106 107 Mahmut Can
İSTATİSTİK 10.06.2016 16:00 105 107 Okan BAYRAM
1. ÖĞRETİM Gıda 2. Sınıf B Şubesi
DERS ADI SINAV TARİHİ SINAV SAATİİ SALON1 SALON2 ÖĞRETİM ELEMANI
TEMEL HESAPLAMA TEKNİKLERİ 31.05.2016 16:00 104 Didem KORKMAZ
TAHIL ÜRÜNLERİ TEKNOLOJİSİ 01.06.2016 16:00 105 Şerife ÇEVİK
SÜT ÜRÜNLERİ TEKNOLOJİSİ 02.06.2016 16:00 105 Şerife ÇEVİK
HİJYEN VE SANİTASYON 03.06.2016 16:00 105 Mustafa YÖRÜK
HAZIR YEMEK TEKNOLOJİSİ 06.06.2016 16:00 105 Özcan BULANTEKİN
GIDA MUHAFAZA YÖNTEMLERİ 07.06.2016 16:00 106 Esra KARACA
ET ÜRÜNLERİ TEKNOLOJİSİ 08.06.2016 16:00 Z09 Esra KARACA
GIDA KALİTE KONTROL VE MEVZUATI 09.06.2016 16:00 105 Şerife ÇEVİK
GELENDOST MYO 2015-2016 BAHAR YARIYILI FİNAL SINAV PROGRAMI
1. ÖĞRETİM Maliye 1. Sınıf A Şubesi
DERS ADI SINAV TARİHİ SINAV SAATİİ SALON1 SALON2 ÖĞRETİM ELEMANI
TİCARET HUKUKU 31.05.2016 11:00 104 107 Metin KARACA
PAKET PROGRAMLAR I 01.06.2016 11:00 104 107 Serdar AYDOĞAN
DIŞ TİCARET İŞLEMLERİ 02.06.2016 11:00 105 Bahar KANDEMİR
İNGİLİZCE II 03.06.2016 11:00 104 107 Gülşah KIYMIK
GENEL MUHASEBE II 06.06.2016 11:00 104 107 Ömer KULA
OFİS PROGRAMLARI 07.06.2016 11:00 104 Mahmut TOKMAK
ATATÜRK İLKELERİ VE İNKILAP TARİHİ II 09.06.2016 11:00 104 106 Sibel YILDIZ KOCAKAHYA
TÜRK DİLİ II 10.06.2016 11:00 104 Mahmut Can
İSTATİSTİK 10.06.2016 15:00 104 106 Okan BAYRAM
1. ÖĞRETİM Maliye 2. Sınıf A Şubesi
DERS ADI SINAV TARİHİ SINAV SAATİİ SALON1 SALON2 ÖĞRETİM ELEMANI
MESLEKİ MATEMATİK 31.05.2016 15:00 104 Mahmut TOKMAK
İŞLETME YÖNETİMİ II 01.06.2016 15:00 105 Metin KARACA
FİNANSAL YATIRIM ARAÇLARI 02.06.2016 15:00 105 Mehmet Onur GÖKÇAY
TÜRK VERGİ SİSTEMİ 03.06.2016 15:00 104 106 Ömer KULA
MALİYE POLİTİKASI 06.06.2016 15:00 104 106 Serdar AYDOĞAN
MALİYET YÖNETİMİ 07.06.2016 15:00 105 Ömer KULA
MALİ TABLOLAR ANALİZİ 08.06.2016 15:00 104 106 Serdar AYDOĞAN
PAKET PROGRAMLARI II 09.06.2016 15:00 104 106 Mahmut TOKMAK
1. ÖĞRETİM Maliye 1. Sınıf B Şubesi
DERS ADI SINAV TARİHİ SINAV SAATİİ SALON1 SALON2 ÖĞRETİM ELEMANI
TİCARET HUKUKU 31.05.2016 11:00 105 Metin KARACA
PAKET PROGRAMLAR I 01.06.2016 11:00 105 Serdar AYDOĞAN
DIŞ TİCARET İŞLEMLERİ 02.06.2016 11:00 106 Bahar KANDEMİR
İNGİLİZCE II 03.06.2016 11:00 105 Gülşah KIYMIK
GENEL MUHASEBE II 06.06.2016 11:00 105 Z08 Ömer KULA
OFİS PROGRAMLARI 07.06.2016 11:00 105 Mahmut TOKMAK
ATATÜRK İLKELERİ VE İNKILAP TARİHİ II 09.06.2016 11:00 107 Sibel YILDIZ KOCAKAHYA.
TÜRK DİLİ II 10.06.2016 11:00 106 107 Mahmut Can
İSTATİSTİK 10.06.2016 15:00 105 Okan BAYRAM
GELENDOST MYO 2015-2016 BAHAR YARIYILI FİNAL SINAV PROGRAMI
2. ÖĞRETİM Maliye 1. Sınıf A Şubesi
DERS ADI SINAV TARİHİ SINAV SAATİİ SALON1 SALON2 ÖĞRETİM ELEMANI
TİCARET HUKUKU 31.05.2016 11:00 106 Metin KARACA
PAKET PROGRAMLAR I 01.06.2016 11:00 106 Serdar AYDOĞAN
DIŞ TİCARET İŞLEMLERİ 02.06.2016 11:00 104 Metin KARACA
İNGİLİZCE II 03.06.2016 11:00 106 Gülşah KIYMIK
GENEL MUHASEBE II 06.06.2016 11:00 106 Ömer KULA
OFİS PROGRAMLARI 07.06.2016 11:00 106 Mahmut TOKMAK
ATATÜRK İLKELERİ VE İNKILAP TARİHİ II 09.06.2016 11:00 105 Sibel YILDIZ KOCAKAHYA
TÜRK DİLİ II 10.06.2016 11:00 105 Mahmut Can
İSTATİSTİK 10.06.2016 15:00 Z08 Mahmut TOKMAK
2. ÖĞRETİM Maliye 2. Sınıf A Şubesi
DERS ADI SINAV TARİHİ SINAV SAATİİ SALON1 SALON2 ÖĞRETİM ELEMANI
MESLEKİ MATEMATİK 31.05.2016 15:00 104 Mahmut TOKMAK
İŞLETME YÖNETİMİ II 01.06.2016 15:00 106 Metin KARACA
FİNANSAL YATIRIM ARAÇLARI 02.06.2016 15:00 106 Metin KARACA
TÜRK VERGİ SİSTEMİ 03.06.2016 15:00 105 Ömer KULA
MALİYE POLİTİKASI 06.06.2016 15:00 105 Serdar AYDOĞAN
MALİYET YÖNETİMİ 07.06.2016 15:00 106 Ömer KULA
MALİ TABLOLAR ANALİZİ 08.06.2016 15:00 105 Serdar AYDOĞAN
PAKET PROGRAMLARI II 09.06.2016 15:00 105 Mahmut TOKMAK
DÖNEMİ DEĞİŞEN veya KALDIRILAN DERSLERİN SINAV TAKVİMİ
MEYVE VE SEBZE ÜRÜNLERİ TEKNOLOJİSİ 31.06.2016 14:00 ŞERİFE ÇEVİK
ÖZEL GIDALAR TEKNOLOJİSİ 01.06.2016 14:00 ŞERİFE ÇEVİK
GIDA İŞLETMELERİNDE PROJELENDİRME 02.06.2016 14:00 ŞERİFE ÇEVİK
ALKOLLÜ İÇECEKLER TEKNOLOJİSİ 09.06.2016 13:00 ŞERİFE ÇEVİK
DÖNEM SONU MUHASEBE İŞLEMLERİ 31.06.2016 14:00 ÖMER KULA
MUHASEBE PAKET PORGRAM KULLANIMI 01.06.2016 11:00 SERDAR AYDOĞAN
FİNANSAL YÖNETİM II 01.06.2016 13:00 ÖMER KULA
MALİYET MUHASEBESİ II 02.06.2016 14:00 METİN KARACA
Dostları ilə paylaş: |