Predgovor


OSTALI UGOVORI S INOZEMSTVOM



Yüklə 3,29 Mb.
səhifə7/135
tarix23.01.2018
ölçüsü3,29 Mb.
1   2   3   4   5   6   7   8   9   10   ...   135

OSTALI UGOVORI S INOZEMSTVOM



Dr. sc. Nevenko Bilić: Raspodjela tamne materije i veza s barionskom materijom u galaksijama, S.I.S.S.A., Via Beirut 2-4, Trst, Italija
Dr. sc. Neven Žarković: Analiza oksidacijskog stresa u peptičkom ulkusu, Danylo Halytskyi National Medical University, Lviv, Ukrajina
Dr. sc. Karolj Skala: Znanstvena suradnja (vezano za FP6 SEE-GRID projekt),The European organization for Nuclear Research (CERN), Intergovernmental Organization, Ženeva, Švicarska
Dr. sc. Tarzan Legović: Stručna studija o posebno osjetljivim područjima Jadranskog mora, Fridtjof Nansen Institute (FNI), Lysaker, Norveška
Dr. sc. Biserka Raspor: Sistem monitoringa slatke vode, ušća i obalnih voda Jadrana, Norsk Institutt for Vannforskning (NIVA), Oslo, Norveška

SPORAZUM O SURADNJI

Sporazum o suradnji, Podravka d.d. Koprivnica

Sporazum o suradnji, PLIVA d.d.,Zagreb

Sporazum o suradnji „Praćenje, ispitivanje i modeliranje oscilirajućih pojava u biološkim sustavima“, Klinička bolnica „Dubrava“ (KBD), Zagreb

Sporazum o suradnji (MEDILED 5 i 6), Klinički bolnički centar Zagreb


ZNANSTVENO-NASTAVNA SURADNJA

Sveučilište u Splitu, Sveučilište u Dubrovniku, Sveučilište u Zadru i Institut „Ruđer Bošković“

Dogovor o znanstveno-nastavnoj suradnji, 10/2005
Medicinski fakultet u Zagrebu i Institut „Ruđer Bošković“

Ugovor o suradnji na poslijediplomskom doktorskom studiju iz Neuroznanosti, 05/2005



DODIPLOMSKA I POSLIJEDIPLOMSKA NASTAVA


Navedeni su nazivi kolegija, voditelj(i) i predavač(i). Voditelj(i) i predavač(i) koji su djelatnici Instituta "Ruđer Bošković" su podcrtani.



DODIPLOMSKA NASTAVA

SVEUČILIŠTE U DUBROVNIKU



STUDIJ AKVAKULTURE


  1. BOLESTI RIBA
    Voditelj(i): Teskeredžić, Emin
    Predavač(i): Teskeredžić, Emin

SVEUČILIŠTE U OSIJEKU


FILOZOFSKI FAKULTET

  1. ATOMSKA FIZIKA I SPEKTROSKOPIJA
    Voditelj(i): Kirin, Davor
    Predavač(i): Kirin, Davor




  1. BIOSTATISTIKA
    Voditelj(i): Legović, Tarzan
    Predavač(i): Legović, Tarzan; Hackenberger, Branimir



  2. DIGITALNE KNJIŽNICE
    Voditelj(i): Stojanovski, Jadranka
    Predavač(i): Stojanovski, Jadranka



  3. EVOLUCIJA GENOMA
    Voditelj(i): Fulgosi, Hrvoje
    Predavač(i): Fulgosi, Hrvoje



  4. FIZIKALNI TEMELJI INSTRUMENTALNIH METODA
    Voditelj(i): Cesar, Vera
    Predavač(i): Weber, Igor; Lepeduš, Hrvoje



  5. GENETIČKO INŽENJERSTVO
    Voditelj(i): Fulgosi, Hrvoje
    Predavač(i): Fulgosi, Hrvoje



  6. KVANTITATIVNA BIOLOGIJA
    Voditelj(i): Legović, Tarzan
    Predavač(i): Legović, Tarzan; Hackenberger, Branimir


SVEUČILIŠTE U RIJECI


MEDICINSKI FAKULTET

  1. FIZIČKA KEMIJA
    Voditelj(i): Valić, Srećko
    Predavač(i): Valić, Srećko



  2. INSTRUMENTALNE METODE
    Voditelj(i): Varljen, Jadranka
    Predavač(i): Valić, Srećko



  3. KEMIJA OKOLIŠA
    Voditelj(i): Kniewald, Goran
    Predavač(i): Kniewald, Goran



  4. ODABRANA POGLAVLJA KEMIJE POLIMERA
    Voditelj(i): Valić, Srećko
    Predavač(i): Valić, Srećko



  5. STRUČNI STUDIJ FIZIKALNE TERAPIJE
    Voditelj(i): Roller-Lutz, Zvjezdana
    Predavač(i): Surić, Tihomir



  6. ZAŠTITA OKOLIŠA
    Voditelj(i): Kniewald, Goran
    Predavač(i): Kniewald, Goran



SVEUČILIŠTE U SPLITU


SVEUČILIŠNI STUDIJ MORA I POMORSTVA

  1. OSNOVE EKOLOŠKOG MODELIRANJA
    Voditelj(i): Legović, Tarzan
    Predavač(i): Legović, Tarzan

FAKULTET PRIRODOSLOVNO-MATEMATIČKIH ZNANOSTI I KINEZIOLOGIJE

  1. ANORGANSKA KEMIJA
    Voditelj(i): Graovac, Ante
    Predavač(i): Graovac, Ante



SVEUČILIŠTE U ZAGREBU


AKADEMIJA LIKOVNIH UMJETNOSTI

  1. INSTRUMENTALNA ANALIZA
    Voditelj(i): Kirin, Davor
    Predavač(i): Kirin, Davor



  2. ODABRANA POGLAVLJA BIOLOGIJE
    Voditelj(i): Poljak-Blaži, Marija
    Predavač(i): Poljak-Blaži, Marija

FAKULTET ELEKTROTEHNIKE I RAČUNARSTVA

  1. FIZIKA II
    Voditelj(i): Petković, Tomislav
    Predavač(i): Ceci, Saša; Hrupec, Dario




  1. OPTIČKE KOMUNIKACIJSKE MREŽE
    Voditelj(i): Medved-Rogina, Branka; Šipuš, Zvonimir
    Predavač(i): Medved-Rogina, Branka

FARMACUETSKO-BIOKEMIJSKI FAKULTET

  1. HUMANA GENETIKA
    Voditelj(i): Petranović, Mirjana
    Predavač(i): Petranović, Mirjana; Zahradka, Ksenija

MEDICINSKI FAKULTET

  1. FUNDAMENTALS OF NEUROSCIENCE
    Voditelj(i): Šimić, Goran
    Predavač(i): Jernej, Branimir



  2. TEMELJI NEUROZNANOSTI
    Voditelj(i): Kostović, Ivica
    Predavač(i): Jernej, Branimir

POLICIJSKA AKADEMIJA

  1. POLICIJSKE OPERATIVNE TEHNIKE
    Voditelj(i): Medved-Rogina, Branka
    Predavač(i): Medved-Rogina, Branka

PREHRAMBENO - BIOTEHNOLOŠKI FAKULTET

  1. EKOGENETIČKE STUDIJE
    Voditelj(i): Franekić, Jasna
    Predavač(i): Vujaklija, Duška




  1. FIZIOLOGIJA INDUSTRIJSKIH MIKROORGANIZAMA
    Voditelj(i): Novak, Srđan
    Predavač(i): Vujaklija, Duška



  2. INSTRUMENTALNA ANALIZA NAMIRNICA
    Voditelj(i): Rapić, Vladimir; Grabarić, Božidar
    Predavač(i): Habuš, Ivan; Rapić, Vladimir; Grabarić, Božidar



  3. INSTRUMENTALNA ANALIZA
    Voditelj(i): Rapić, Vladimir; Grabarić, Božidar
    Predavač(i): Habuš, Ivan; Rapić, Vladimir; Grabarić, Božidar



  4. METODE SEPARACIJE I ANALIZE PROTEINA
    Voditelj(i): Vitale, Ljubinka; Mrša, Vladimir
    Predavač(i): Vitale, Ljubinka; Mrša, Vladimir

  5. PRIPRAVA, ANALIZA I PRIMJENA NUKLEOTIDA
    Voditelj(i): Habuš, Ivan
    Predavač(i): Habuš, Ivan

PRIRODOSLOVNO-MATEMATIČKI FAKULTET

  1. ANALITIČKA KEMIJA
    Voditelj(i): Ahel, Marijan
    Predavač(i): Ahel, Marijan; Galić, Nives



  2. BIOKEMIJA
    Voditelj(i): Ugarković, Đurđica
    Predavač(i): Ugarković, Đurđica



  3. BIOMEMBRANE
    Voditelj(i): Ilakovac-Kveder, Marina
    Predavač(i): Ilakovac-Kveder, Marina




  1. DIFERENCIJALNE JEDNADŽBE (DINAMIČKI SUSTAVI)
    Voditelj(i): Jonke, Larisa
    Predavač(i): Jonke, Larisa



  2. ENERGETIKA
    Voditelj(i): Miljanić, Đuro
    Predavač(i): Miljanić, Đuro



  3. FIZIČKI PRAKTIKUM
    Voditelj(i): Požek, Miroslav
    Predavač(i): Merunka, Dalibor



  4. FIZIKALNA KEMIJA
    Voditelj(i): Cvitaš, Tomislav
    Predavač(i): Cvitaš, Tomislav



  5. GEMOLOGIJA
    Voditelj(i): Kniewald, Goran; Bermanec, Vladimir
    Predavač(i): Kniewald, Goran; Bermanec, Vladimir



  6. KEMIJSKA KINETIKA
    Voditelj(i): Cvitaš, Tomislav
    Predavač(i): Cvitaš, Tomislav



  7. KVANTNA KEMIJA
    Voditelj(i): Živković, Tomislav
    Predavač(i): Živković, Tomislav



  8. MATEMATIČKE METODE U EKOLOGIJI
    Voditelj(i): Legović, Tarzan
    Predavač(i): Legović, Tarzan



  9. MEHANIZMI STANIČNE DIFERENCIJACIJE
    Voditelj(i): Antica, Mariastefania
    Predavač(i): Antica, Mariastefania



  1. MEHANIZMI STANIČNE DIFERENCIJACIJE
    Voditelj(i): Antica, Mariastefania
    Predavač(i): Antica, Mariastefania



  2. METODE ISTRAŽIVANJA U MOLEKULARNOJ BIOLOGIJI
    Voditelj(i): Nagy, Biserka
    Predavač(i): Knežević, Jelena; Mikoč, Andreja; Pavelić, Jasminka; Nagy, Biserka




  1. MOLEKULARNA BIOFIZIKA
    Voditelj(i): Pifat-Mrzljak, Greta
    Predavač(i): Pifat-Mrzljak, Greta




  1. MOLEKULSKA SPEKTROSKOPIJA
    Voditelj(i): Kovač, Branka
    Predavač(i): Kovač, Branka



  2. ODABRANA POGLAVLJA OPTIKE I SEMINAR
    Voditelj(i): Furić, Krešimir
    Predavač(i): Furić, Krešimir



  3. PRAKTIKUM IZ OPĆE KEMIJE
    Voditelj(i): Vrdoljak, Višnja
    Predavač(i): Višnjevac, Aleksandar



  4. PRAKTIKUM IZ OPĆE KEMIJE
    Voditelj(i): Hergold-Brundić, Antonija
    Predavač(i): Ćurić, Manda



  5. RAČUNALNI PRAKTIKUM 1
    Voditelj(i): Marušić, Leonardo
    Predavač(i): Abraham, Hrvoje



  6. SEMINAR IZ FIZIKE ELEMENTARNIH ČESTICA
    Voditelj(i): Pallua, Silvio
    Predavač(i): Duplančić, Goran



  7. SEMINAR IZ KLASIČNE ELEKTRODINAMIKE
    Voditelj(i): Pallua, Silvio
    Predavač(i): Duplančić, Goran



  8. SIMETRIJA U KEMIJI
    Voditelj(i): Maksić, Zvonimir
    Predavač(i): Maksić, Zvonimir



  9. SOFTVER U BIOLOGIJI
    Voditelj(i): Legović, Tarzan
    Predavač(i): Legović, Tarzan



  10. STRUKTURA I SVOJSTVA POLIMERA
    Voditelj(i): Veksli, Zorica
    Predavač(i): Veksli, Zorica

STOMATOLOŠKI FAKULTET

  1. MATERIJALI U STOMATOLOGIJI
    Voditelj(i): Jerolimov, Vjekoslav
    Predavač(i): Moguš-Milanković, Andrea

TEKSTILNO-TEHNOLOŠKI FAKULTET

  1. FIZIKA
    Voditelj(i): Martinis, Mladen
    Predavač(i): Martinis, Mladen

VETERINARSKI FAKULTET

  1. MEDICINSKA FIZIKA
    Voditelj(i): Rakvin, Boris
    Predavač(i): Rakvin, Boris



  2. ODABRANA POGLAVLJA IZ BIOMEDICINSKE FIZIKE
    Voditelj(i): Rakvin, Boris
    Predavač(i): Rakvin, Boris



  3. OSNOVE FIZIKE ZA DIJAGNOSTIČKE METODE
    Voditelj(i): Rakvin, Boris
    Predavač(i): Rakvin, Boris



VELEUČILIŠTE U VARAŽDINU


VISOKA ELEKTROTEHNIČKA ŠKOLA

  1. FIZIKA
    Voditelj(i): Car, Tihomir
    Predavač(i): Car, Tihomir



Yüklə 3,29 Mb.

Dostları ilə paylaş:
1   2   3   4   5   6   7   8   9   10   ...   135




Verilənlər bazası müəlliflik hüququ ilə müdafiə olunur ©muhaz.org 2020
rəhbərliyinə müraciət

    Ana səhifə