Proje Kapsamında Eğitim Talep Edilmiş ise, Eğitimin İçeriği Hakkında bilgi verinizYüklə 13,88 Kb.
tarix30.07.2018
ölçüsü13,88 Kb.
#63226

logo1


Eğitim / Danışmanlık Hizmetinin Tanımı

 1. Proje Kapsamında Eğitim Talep Edilmiş ise, Eğitimin İçeriği Hakkında bilgi veriniz.

Eğitim talep edilmemiştir.

 1. Eğitim müfredatını detaylı olarak bu kısımda her eğitim günü için belirtiniz.Eğitim Günü

Saat

Eğitim Yeri

Eğitim Tarihleri***

Eğitim Konuları

 1. Gün (Hafta İçi)

8 Saat

……..

…/…./2014
 1. Gün (Hafta İçi)

6 Saat

……..

…/…./2014
 1. Gün (Hafta İçi)

8 Saat

……..

…/…./2014
 1. Gün (Hafta İçi)

6 Saat

……..

…/…./2014
 1. Gün (Hafta İçi)

8 Saat

……..

…/…./2014
 1. Gün (Hafta Sonu)

8 Saat

……..

…/…./2014
 1. Gün (Hafta Sonu)

8 Saat

……..

…/…./2014 1. Eğitime Katılacak Kişi Sayısı: 1. Eğitimcide Aranan Şartlar: 1. Eğitimcide Aranacak Referanslar: 1. Proje Kapsamında Danışmanlık Talep Edilmiş ise Danışmanlık İçeriği Hakkında Bilgi Veriniz.

Hersek Lagününde kurulması düşünülen Kuş Gözlem ve Doğa Eğitim Tanıtım Merkezi binasının inşasına en uygun yerin tespiti için danışmanlık ve binanın proje çiziminin yapılıp maliyetinin çıkarılması işidir.

Danışmanlık Hizmetleri Çerçevesinde İstenen Hizmetler
A. Uygun Arazinin Tespit Edilmesi

Hersek Lagününde devlet arazisinde doğal hayatı bozmadan ve kuşları ürkütmeden kuş gözlemciliğinin yapımına en uygun yerin ve metrekaresinin belirlenmesi hedeflenmektedir.B. Binanın Mimari Çizimi

Arazi tespitinden sonra yapılması düşünülen binanın içinde sergi ve toplantı salonu, kapalı devre tv sistemiyle Hersek Lagünündeki kuşların gözlemleneceği bir salon, kuş seyir terası ve yeteri kadar idari odası bulunması istenmektedir. Bu yüzden bina ile ilgili statik, mimari, elektrik projesi ve vaziyet planı hazırlanması hedeflenmektedir.C. Çizimi Yapılan Binanın Maliyet Hesabı

İstenen özelliklere göre çizimi yapılan bina projesinin hayata geçirilmesi için gerekli olan tahmini bedel hesabına esas ön keşif maliyet özeti yaptırılması hedeflenmektedir.
 1. Danışmanlık Hizmeti Sağlayacak Firma/Uzmanda Aranacak Şartlar:

Bu kapsamda teklif verecek olan hizmet sağlayıcılar, bu hizmetin bütün alt başlıkları için teklif verebileceği gibi sadece kendi altyapı ve uzmanlığına uygun olacak şekilde alt başlıkları içeren hizmet teklifinde bulunabilir. Birden fazla teklif veren hizmet sağlayıcının teklifleri reddedilir. Uygun arazinin tespit edilmesi konusunda ekipte ornitolog (kuş bilimcisi) olması, mimari çizim ve maliyet hesaplanmasında mimar, inşaat mühendisi, elektrik mühendisi, makine mühendisi ve harita mühendisi olması zaruridir. Danışmanlık hizmetini üstlenen Hizmet Sağlayıcı mimari çizimlerden 3 adet ve maliyet analizi raporundan 3 adedini Hizmet Alanın istediği görünürlük kuralları çerçevesinde sözleşme bitiminden 5 gün içinde teslim etmesi beklemektedir.

Yüklə 13,88 Kb.

Dostları ilə paylaş:
Verilənlər bazası müəlliflik hüququ ilə müdafiə olunur ©muhaz.org 2022
rəhbərliyinə müraciət

    Ana səhifə