Şİrket tanitim döKÜmani esneklik, Çeşitlilik ve Global ÇözümlerYüklə 78,41 Kb.
tarix03.01.2019
ölçüsü78,41 Kb.
#89449

ŞİRKET TANITIM DÖKÜMANI

Esneklik, Çeşitlilik ve Global Çözümler

İçindekiler

Biz kimiz ............................................... ...........................3

Nasıl çalışıyoruz .............................................. .................5

Bizi farklı kılan .............................................. ...................7

Taahhüdümüz ................................................ ................ 8

Ne sunuyoruz .............................................. ....................9

Ürün ve hizmetler ............................................... ...........10

Telekomünikasyon Ağları ................................................11

Akıllı Inter-kentsel Trafik Sistemleri ................................13

Havaalanı Kontrol Sistemleri ...........................................16

Güvenlik Sistemleri ....................................... ..................18

Demiryolları ................................................. ...................20

Tünellerde Sivil Savunma Sistemleri ................................22

İletişim ................................................. ............................23


Biz Kimiz

Sistemas y Montajes Industriales, SA, ("SİSTEM") İspanya'da ve uluslararası pazarda, Ulaştırma ve Telekomünikasyon Sektörlerinde faaliyet gösteren 1975 yılında kurulmuş bir İspanyol Mühendislik ve Teknoloji entegrasyonu şirketidir.

SISTEM, 1983 yılından bu yana Grupo CPS şirketler grubunun bir parçası olmuştur. Müşterilerimize katma değerli çözümler sunan tam hizmet şirketi haline dönüştürmek amacıyla kurulmuştur. Biz demiryolu ve trafik sistemleri için gerçekleştirilen mühendislik, montaj, entegrasyon ve bakım projeleri ile ilgili olarak, müşterilerimize yıllardır, gelişen tasarım, üretim, lojistik, depolama ve AR-I hizmetlerini içeren tam servis ve küresel çözümler sunmaktayız.

Grubumuz olarak biz gelecek 10 yıllık süreçte daha da ilerlemeye kararlıyız ve Ulaştırma (Demiryolları, Trafik ve Hava Meydanları) ve Telekomünikasyon Sektörlerinde hem ulusal ve hem de uluslararası alanda 400'den fazla özel işçilerimizle beraber büyümekteyiz.

Güçlü ve uzman mühendislik kadromuz, teknolojik araştırmamızın ve gelişimimizin en büyük örneğidir. Bu da bizi rakiplerimizden ayıran en önemli faktörlerden biridir. Grubumuz diğer iş birimleri ile birlikte, müşterilerimizin ihtiyaçlarına göre kaliteli, global, tam çözümlü hizmetler sunmaktadır.

Bizim temel taşımız ve değerlerimiz, ürün ve hizmetlerimizin kalitesi ile müşterilerimize gösterdiğimiz özen ve dikkatten gelir.

Sunduğumuz kalite, dikkatle yönetilen, kalifiye, motivasyonları yüksek, devamlı öğrenmeye tabi, verimliliği kanıtlanmış yönetim tekniklerini kullanan son derece nitelikli ve başarılı bir ekip tarafından verilmektedir. Biz yenilikçi ve rekabetçi çözümler sunmak için, ürünlerimizin kalitesini her şeyden önde tutmaktayız. Müşterilerimizin ihtiyaçlarına anında yanıt vererek, yakın ilgi ve uyumluluk ilkesiye sağladığımız hizmet kalitesini mükemmelliğe dönüştürmekteyiz.

Sunduğumuz yüksek kalitedeki hizmet, deneyimlerimiz doğrultusunda yıllar içinde kanıtlanmış ve çeşitli kamu yönetim organlarının ve müşterilerimizin bize olan güvenini pekiştirmiştir. Deneyimlerimiz ve çeşitli uzmanlık alanlarımız bizim seçilmiş sektörlerde büyük projelere imza atmamıza olanak sağlamış ve ulusal anlamda övgü almamıza sebep olmuştur. Kusursuz kalite standartlarımız, AENOR tarafından bize verilen sertifikaların yelpazesinde onaylanmıştır.

Uluslararası düzeyde, son birkaç yıl içinde, Türkiye ve Meksika'da farklı projelere katılmış, ve diğer ülkelerdeki varlığımızı devam ettirmeye çalışmaktayız ki bu da CPS Grubunun temel stratejik hedeflerinden biridir. Bu uluslararası projelerimiz kapsamında, birçok büyük projeler yürütmekteyiz. 2010 yılından bu yana Türkiye'de yürüttüğümüz projelerimiz iki tane, tamamen bize ait olan iştiraki şirketlerin açılması ile pekişmiştir. Aynı şekilde Peru’da da girişimimiz mevcuttur.


Nasıl Çalışıyoruz

SİSTEM, % 40’ı kalifiye personel olmak üzere, uzman ve disiplinli bir kadrodan oluşmaktadır. Grubun ekonomik büyümesi son 10 yıl içinde, işgücü artışı ile tutarlı olarak iki katına çıkmıştır.

İş Geliştirme ekibi, ulusal ve uluslararası alanda yeni pazarların açılmasının takibi, yeni ürünler bulmakla sorumludur. Özel ve Kamu ihalelerinin tüm tekliflerin hazırlanması gibi ticari alanda her türlü pazarlama stratejilerinden sorumludur.

Operasyonel düzeyde, çeşitli operasyonel iş bölümlerine ayrılır: Demiryolu Sinyalizasyon ve Altyapı bölümü, Güvenlik Sistemleri Entegrasyonu bölümü, Bakım bölümü, uluslararası iş bölümü ve Mühendislik bölümü. Bu bölümler kaynak ve satın alma departmanları ile tamamlanmaktadır. Mühendislik ve Ar-Ge & I bölümü müşterilerimize ve diğer bölümlere teknik destek için yenilikçi teknoloji çözümleri sunmakla yükümlüdür.

Ofis destek hizmetleri CPS müşterek hizmetleri aşağıdaki bölümlere ayrılmıştır: Finans, Hukuk, İnsan Kaynakları, Kurumsal Gelişim ve İç Denetim. Bu alanların her biri iç ve dış müşteri hem de bir katma değerli hizmet sunmak amacıyla, Sistem mühendislik, tesisat ve ticari bölümleri ile yakın bir çalışma içinde bulunmaktadır.

Hem ulusal hem de uluslararası alanda bağlı olduğumuz şirketlerin yönetim kontrolü ile ilgili ayrı bir alanımız var. Bu alan mali açıdan, yasal açıdan ve maliyet kontrol sistemleri koruma ve güvenlik grubunu sağlama, uluslararası genişleme planlarında önemli bir rol oynar. Riskleri en aza indirmekle mükelleftir.

SISTEM ‘in ve Grup'un, finansmana başvurmaya gerek kalmaksızın devam azmi son yıllarda bize dış alanda da yeterince yüksek ve istikrarlı bir ödeme kabul imkanı sağlamıştır. Ana stratejik hedef; ulusal varlığımızı büyüterek sürdürmek, deneyim ve gelişmekte olan ülkelere bilgi sunumuyla, uluslararası büyüme yolunda çalışmaktır.

Uluslararası iştiraklerimizde, her grup şirketi içinde mevcut fonksiyonel hiyerarşisi ile grubun kendi uzmanları ve yerel işgücü uzmanlarıyla işbirliği çerçevesinde hizmetlerimizin sunumunu hedefliyoruz.Bizi Farklı Kılan

Uzman Ekibimiz: Şirket felsefesi olarak, üst seviye eğitim ile tamamen uyumlu değerlerle ve tam olarak mevcut ve geleceğe yönelik büyüme taahhütü veren ekibimiz.

Tutumumuz: Sürekli geliştirmek için çaba harcamaktadır. Biz müşterilerimize daha fazlasını sunmak için kendimize hem içerden hem dışardan bakmaktayız.

Tutarlılığımız: Uluslararası pazarda birkaç yıl öncesine kadar hedeflerimizi gerçekleştirip bunu normal bir rutin haline getirebilmemiz.

Müşterilerimize duyduğumuz minnetimiz: Müşterilerimizin bize olan güvenleri ve beklentileri, bizim büyümemizin en önemli faktörleri arasındadır.

Referanslarımız: Farklı piyasa ve sektörlerde kanıtlanmış deneyim ve bilgiye sahip olmamız, her yıl denetlenmektedir. AENOR tarafından bize verilen kalite sertifikaları bizim yüksek kalite standartlarımızın göstergesidir.

Yenilikçi ve Girişimci Ruhumuz: Belirli standartlara göre ürünlerimizi onaylamak için sertifikalı laboratuvarlar ile yakın bir ilişki sürdürmekteyiz ki ürünlerimizin doğruluğu, donanımı kanıtlansın.

Destek: Teknik yetenekleri, değerleri olan finansal gücünü sağlamış büyük bir aile firmasıyız.

Değerlerimiz: Bağlılık, Katılımcı ve Sadelik. İş ahlakımız, değerlerimize ve felsefemize dayanmaktadır.

Taahhütümüz

Hizmetlerimizin kalitesi, çevreye duyduğumuz saygı, iş sağlığı ve güvenliği prosedürlerine bağlılığımız, müşteri memnuniyeti ile desteklenmektedir. Bu memnuniyet, SISTEM’i İspanya'da Ulaştırma ve Telekomünikasyon Sektörlerinde en güçlü şirketlerinden biri haline getirmiştir.

Çevre yönetim sistemleri; OSHAS 18.001 - iş sağlığı ve güvenliği yönetim kalite güvence sistemleri UNE-EN-ISO 9.001: Kalite standartları da dahil olmak üzere AENOR tarafından bize verilen sertifikalar ile onaylıdır. UNE 166002:2006 - yenilik yönetim standartları. Müşterilerimize en iyi hizmeti verebilmek adına ürün ve hizmetlerimizi geliştirmek için çalışıyoruz.

Mühendislik bölümümüzün temel amaçlarından biri, şirketimizin ve grubumuzun farklı alanlarda, sektörlerde gerçek ve somut teknoloji çözümleri ve rekabet avantajı ile hizmetimizi müşterilerimize en iyi şekilde sağlamaktır.

Araştırma ve Geliştirme + Kalite Etiketi + Çevresel Yönetim + Iş Sağlığı ve Güvenliği

=

Memnuniyet GarantisiNe Sunuyoruz

SİSTEM, müşterilerine kararlı bir uluslararası bakış açısı ile gerçek bir mühendislik ve hizmet şirketi olarak, tam olarak ihtiyaç ve beklentilere uygun küresel, katma değerli ve tam hizmet çözümleri sunmaktadır. Anahtar teslim projelerde bir entegratör olarak, ilgili mühendislik, kurulum, bakım ve işletme yönetimi hizmetlerinin tam bir yelpazesini sunar: • Telekomünikasyon Ağları

 • Akıllı Inter-kentsel Ulaşım Sistemleri (otoyollar, tüneller, vb)

 • Havaalanı Kontrol sistemleri (iletişim sistemleri, pist ve iniş işaretleri ve güvenlik sistemleri)

 • Güvenlik ve Güvenlik Sistemleri (CCTV, saldırı ve erişim kontrol noktası)

 • Demiryolları

 • Tünellerde Sivil Koruma Sistemleri (havalandırma, sinyalizasyon, yangın ve gaz algılama, aydınlatma, vb)

Bu hizmetlerle birleştiğinde biz de tasarım, kurulum, test ve güç kaynağı sistemleri (güç kabloları, by-pass dolaplar, trafo merkezleri, vb) yürütme ve bu sistemlerin uygulanması için bakımı da dahil olmak üzere gerekli tüm inşaat işlerini taahhüt etmekteyiz.Ürün ve Hizmetlerimiz
Telekomünikasyon Ağı (Telecommunications Networks)

Akıllı Inter-kentsel Trafik Sistemleri (Intelligent Inter-urban Traffic Systems )

Havaalanı Kontrol Sistemleri (Airport Control Systems)

Güvenlik Sistemleri (Security Systems)

Demiryolları (Railways)

Tünellerdeki Sivil Savunma Sistemleri (Civil Defense Systems In Tunnels)


Telekomünikasyon Ağları

SISTEM danışmanlık, tasarım, kurulum, yapılandırma ve bakım hizmetleri vermektedir, Müşterilerimizin ihtiyaç, telekomünikasyon ve bilgi teknolojisi alanlarında taleplerini karşılamak için çözüm bulmak da dahil olmak üzere telekomünikasyon hizmetleri sunmaktadır.

Çözümler ; ulaşım ağları ve erişim şebekeleri, (SH, Gigabit Ethernet, ...) ve iletim sistemleri (Fiber optik, TETRA, WIMAX, Wifi, FTTH / FTTB, vb), topoloji (örgü, yüzük ...) .

Bu bağlamda SISTEM, İspanyol Devlet Trafik Dairesi (DGT) ile işbirliği çerçevesinde birçok Çoklu Servis Gigabit Ethernet Ağı, SDH teknoloji ulaşım ağının geçişi için, çok karmaşık bir erişim ağı olan (CCTV çok sayıda kameraları verilen) ile tüm ülke çapında, veri sinyal tasarımı yapmıştır.

Fiber optik gövde ağları ile ilgili olarak, sunduğumuz hizmetlerden bazıları şunlardır:

Müşteri / hizmet ihtiyaçlarına göre uygun teknoloji seçimi:

 • Trafik türünü (veri, telefon, video)

 • Gerekli Bant genişliği

 • Önerilen bütçe

 • Sistem yönetimi

Uygulanacak ağ için mühendislik tasarım

 • Topoloji ağı

 • Fazlalık Düzeyleri

 • Düğüm Yer-Sistem yönetimi

 • Erişim Şebekeleri / Diğer ulaşım ağları ile arabirimleri, (yani fiber optik)


Önerilen çözümün gerçek uygulaması


 • Alt kanal döşemesi ve sızdırmazlık testleri

 • Kablo pnömatik işlemleri için döşeme.

 • Fusion-yapıştırma kabloları ve distribütörler.

 • Reflectometry ve güç ölçümleri .

ADIF, DGT, AENA gibi kamu kurumları ve çeşitli iletişim operatörleri için hizmet vermekteyiz.Referanslar

 • Bilbao Belediyesi çoklu hizmet ağı.

 • Birçok geleneksel ADIF hatlarında fiber optik ağlarının Dağıtımı.

 • Madritel için Madrid Vicálvaro ve Moratalaz mahallelerde fiber optik ağlarının Dağıtımı.

 • Barajas Havaalanı, Madrid; İletişim ve Elektronik Sistemler sistemlerinin bakımı.

 • Çeşitli projelerde Şehirlerarası Trafik Yönetimi için çoklu servis iletişim ağı:

-Karayolları A-8, A-67, S-20 ve Kuzey Santander çevre yolu

-Otoban A-4, KP. 7.250 KP 67,00.

-Otoban A-62 bölüm Salamanca-Tordesillas.

-Karayolları A-92 ve N-340 Murcia-L.C. EndülüsAkıllı Inter-kentsel Trafik Sistemleri (ITS)
Akıllı Ulaşım Sistemleri ile bir şehrin erişim noktalarında şehirlerarası trafik kontrolü için çözümlerinin tasarım, mühendislik, uygulama, bakım ve işletme yönetimleri konusunda uzmanız. Müşterilerimize standart çözümler sunmak amacıyla, Sistemsa, aktif olarak bu sektörde ilgili İspanyol ve Avrupa Standartları Komiteleri ile işbirliği yapmaktadır.
Büyük şehirlerin erişim noktaları için Trafik Kontrol Sistemi ITS teknolojilerindeki son gelişmeleri yönetmek için oluşturulan MCS (Otoyolu Kontrol Sistemi) adlı bir uygulama ile büyük şehirlere erişim noktaları yöneltmek için tasarlanmıştır. Otoyol Kontrol Sistemi ile yolları ve karayollarını kontrol etmek, hem de istemci / sunucu modeline göre dağıtılan bir mimariye dayalı, garantili, % 100 hatasız, otoyol hakkında günde 24 saat bilgi veren bir erişim sağlanmaktadır.
Sistemin çalışması için, operatörler TV ya da görüntüleri yayan ana işlevi yüklü ekipman kapsamlı bir yönetim olmalıdır. Bu trafik sistemleri ayrı ayrı veya aynı anda, görüntüleri yol kullanıcıların güvenliği için maksimum bilgi miktarı ile sağlanmaktadır.

Otoyol Kontrol Sistemi operatörler için aşağıdaki bilgileri sağlar:


 • Veri Toplama İstasyonları (DCS ve plaka okuyucu), hizmet düzeylerini, rota zamanı, izole bir alanda veri (hız, yoğunluk işgal ve elde edilen trafik verileri).

 • Tahmin hava durumu bilgisi ve buna bağlı olarak hava koşullarını temsil eden renkli kodlu simgeler ile bilgi sağlanması.

 • Çevresel Veri (emacs)

 • Uyarılar ve ekipmanların güncellemeleri


Otoyol Kontrol Sistemi aynı zamanda aşağıdakileri de sağlar:


 • Zamanda meydana gelen olayların uygun sinyalizasyon önerileri.

 • Karayolu sinyal açma kapama kontrolü

 • Karayolu panolarına bilgi gönderme.

 • Rota zamanlama planının yollanması

 • Hava sinyalizasyon önerileri aktivasyonu.


Ayrıca aşağıdaki sistemleri yönetir:

 • İletişim Sistemi (SDH, Gigabit, Radyo) Otoyol farklı haberleşmei ve Kontrol Merkezi arasında.

 • Acil Durum (SOS) karayolu iletişim mesajı.

 • Otoyol üzerinde farklı noktalarda TV görüntü analizi ile olay algılama sistemi,.

 • Gözetim ve operasyonel yönetim için CCTV kameraları.

 • Araç kontrolü ve belirlenmesi için plaka okuma sistemi.

 • Araç hızını kontrol etmek için ölçüm anlık hızları veya ortalama hızlar için sistem


Referanslar

 • DGT için, Valladolid Trafik Yönetimi Kontrol Merkezi tarafından yönetilen, yollarda ITS tesislerin işletme yönetimi ve bakımı.

 • DGT için plaka tanıma ile Sınır Trafik Kontrol, karayolu üzerinde Trafik Yönetimi ve Dinamik Sinyalizasyon Sistemleri A-4, DGT için Madrid-Ocaña

 • DGT için Cantabria erişim noktaları, otoyol A-8, otoyol A-67 ve Santander kuzey çevre yolu, trafik yönetimi ve Dinamik Sinyalizasyon Sistemleri.

 • DGT için otoyol A-62, Salamanca-Tordesillas uzanan Trafik Yönetimi, Dinamik Sinyal ve CCTV Sistemleri.

 • DGT için karayolu üzerinde Trafik Yönetimi, Dinamik Sinyal ve CCTV Sistemleri A-44, Bailén-Granada.

 • Karayolları N-II, DGT için Guadalajara-Medinacelli, Trafik Yönetimi, Dinamik Sinyal ve CCTV Sistemleri.

 • Karayolları N-340 Trafik Yönetimi, Dinamik Sinyal ve CCTV Sistemleri ve A-92, DGT için Murcia- Andalucia bölgesi sınırına kadar uzanan.

 • SERVEI için Katalonya yol ağı üzerinde çeşitli noktalarda hız ölçüm cihazları montajı.


Havaalanı Kontrol Sistemleri

Bu alanda tasarım, mühendislik, uygulama, bakım , telekomünikasyon ve güvenlik de dahil olmak üzere her türlü çözümleri kapsayan hizmetlerimiz mevcuttur. (Anahtar teslim) Sunduğumuz çözümler şunlardır:


HAVAALANI

Hava iletişim entegrasyonu için tam zemin

- (VHF, UHF ve V / UHF Radyolar (TWR ve ACC)

- Mobil ve taşınabilir ekipman

- Uzaktan uzun Aralığı İstasyonları

- İzleme Donanım ve Yazılım Sistemleri

Navigasyon Yardımcı Ekipmanlar

- NDB Sistemleri

- Yön Bulucu

- LAAS / GBAS-GRAS

Işaretleme ve ilgili kontrol sistemleri ile pist aydınlatma sistemleri

Dikey sinyal LED Teknolojisi ile uçak rehberliği


DENİZ SEKTÖRÜ

Arz ve liman ve sahil sinyalizasyonun ve işaret sistemlerinin kurulumu.

Deniz trafiği kontrol kuleleri için entegre iletişim sistemleri.

ORTAK ÇÖZÜMLER

İletişim entegrasyonu

- Haberleşme ağları (PDH, SDH, Fiber optik Ağlar)

- TETRA Sistemleri

- Seslendirme sistemleri

- Telefon (geleneksel ve VoIP)

Güvenlik Sistemleri Entegrasyonu

- Erişim kontrolü

- Saldırı tespit

- CCTV sistemleri

- Bir güvenlik kontrol merkezi bölgesindeki tüm merkezi

Bu alanlarda tam hizmet sunmak amacıyla, sektörde uzman stratejik ortaklarımızla işbirliği içerisindeyiz.
Referanslar


 • AENA için Madrid Barajas havaalanı içinde iletişim ve elektronik sistem bakımı

 • AENA için Madrid Barajas havaalanı içinde kesintisiz Güç Kaynağı Sistem Bakımı

 • AENA için Madrid Barajas Havalimanı CCTV için video Dijital Kayıt ve IP kameralar.

 • Arz ve çevre aktüatörler, AENA için San Sebastian Airport erişimi kontrol ve CCTV kurulumu.

 • Arz ve kameralar ve Taksi bölgeleri ve AENA için Bilbao Havaalanı için yedek parça için CCTV Sistemi için monitör kurulumu.

 • AENA için yeni çitlerle çevrili ve hava üssü Aeroclub Villanubla açık trafik kontrolü erişimi.

 • AENA için çeşitli havaalanlarında havacılık ışıkların fotometrik değerlendirilmesi hizmeti.


Güvenlik Sistemleri

Video izleme, CCTV, yapay akıllı görüntü sistemleri, saldırı tespit ve erişim noktası kontrol sistemleri, tanıma ve araçların kontrol çözümleri, IP gibi mobil video için kablosuz çözümler sunmaktayız.

Bu hizmetler tasarım, imalat, montaj, devreye alma ve bakım, güvenlik sistemlerini içerir. Bu sistemlerin tümünün denetim ve kontrolü, Güvenlik Kontrol Merkezi aracılığıyla yönetilir. Bu Kontrol Merkezinin, denetim, video gözetim sistemleri ve güvenlik sistemleri yönetimi (CCTV, saldırı ve erişim noktası kontrol), kullanıcılar için Windows menüsü ile oluşturulan bir uygulamaya dayanmaktadır.

Bu aktivite, özel güvenlik şirketimiz, Sistem Security Check, SA tarafından oluşturulmuştur. Sistem, gerekli teknolojik sistemlerin monte ve muhafazasi ile ilgili, Özel Güvenlik Mevzuatına uygun olarak güvenlik projeleri girişimlerini sağlar. Sistem Security Check S.A., İçişleri Bakanlığı’na bağlı özel bir güvenlik şirketidir. (Güvenlik Şirketleri Kayıt Num. 3536)Referanslar

 • Yüksek Hızlı Hattı ADIF için Thales 'in taşeronu olarak Madrid-Valencia Güvenlik Sistemleri Kurulum ve bakımı. (CCTV, CCAA ve Saldırı).

 • Güvenlik Sistemleri Kurulum ve bakımı (CCTV, CCAA ve Saldırı).

 • ADIF için Thales'in taşeronu olarak Orense-Santiago Yüksek Hızlı Tren Hattı

 • AENA için Madrid-Barajas havaalanı dijital video kayıt ve CCTV sistemi için IP kameralar

 • Güvenlik, sivil savunma sistemleri ve ek tesisatları; ADIF için, Madrid Barcelona Fransa sınırı, Lleida-Roda de Bara’nın bir bölümü, Castellbisbal-Can Tunus hızlı tren hatlarındaki.

 • AENA için San Sebastian Havalimanı erişimi kontrol ve CCTV kurulumu.

 • Barselona'nın metropol tünel banliyö hatlarının klima tesisleri. SEITT için Barcelona'nın tünel banliyö hatları bakımı.

 • Arz ve güç kaynağı alt istasyonunda Güvenlik Sistemi ve Olmedo bakım üssü kurulumu. ADIF için HSL Madrid-Valladolid.

 • ADIF için Zaragoza tren hattı tünel sivil savunma sistemlerinin yönetimi.


Demiryolları

ADIF bu alanda ana akredite firmalarından biri olarak, çeşitli sektörlerde montaj ve bakım çalışmaları sürdürmektedir. Bu alt sektörler, sinyalizasyon sistemleri, uzaktan kumanda, ATP, ATO, ERTMS, hemzemin geçit koruma, enerji, tamamlayıcı inşaat işleri, döşeme ve bakır ve fiber optik kablo bağlantılarını içerir.

Ek olarak, Thales, Dimetronic, Siemens, Alstom gibi başlıca global demiryolu sinyalizasyon mühendislik şirketleri ile takım çalışması yürütmekteyiz, aynı şekilde büyükşehir ve diğer tren hatları da dahil olmak üzere.

Uzmanlık Alanlarımız: • Kabloların her türlü döşemesi.

 • Bağlantılar (örneğin bağlantı kutuları) bakır ve fiber optik kabloların ölçümleri.

 • Montaj ve saha ekipmanları ve elektronik sistemlerin birbirine bağlantısı.

 • Düşmüş nesne / engel algılama sistemlerinin montajı.

 • Test ve yardım alma.

 • Bakım.

 • İnşaat işleri: hendek, boru, muayene bacaları ve odaları, yönlü sondaj, oluklar, vb

 • Otomatik düz geçit

 • ADIF için hat ağı

 • Kurulum Enerji Sistemleri


Referanslar

HIZLI TREN HATLARI:

Sivil ve montaj işleri, Güvenlik ve Sivil Koruma ek işler Projesi de dahil olmak üzere: Lleida-Roda de Bara bir bölümü, Castellbisbal-Can Tunus , Fransız sınır çizgisi, Madrid-Barcelona.

Aşağıdaki yüksek hızlı tren hatlarındaki sinyal montaj işleri:

Madrid-Sevilla, CórdobaMálaga, Madrid-Valladolid, Madrid-Levante, Madrid-Guadalajara, La Sagra-Toledo, Figueras-Perpignan ve Orense-Santiago

Aşağıdaki yüksek hızlı tren hatlarındaki montaj bakım işleri:

Madrid-Sevilla, Cordoba-Málaga, Madrid -Valladolid, Madrid-Levante, La Sagra-Toledo and Orense-Santiago.
KONVANSİYONEL TREN-HATLARI
C2 ışık banliyö tren, Sevilla-La Cartuja bölümünde Sinyalizasyon.

Valladolid çevresinde güvenlik montajı.

Aranjuez-Alcazar de San Juan doğrultusunda Otomatik birleştirilmiş Engelleme Sistemi.

ERTMS Hat 2, Utrera-Jerez de la Frontera bölümünün ve Sevilla-Cádiz tren hattı olarak SevillaCadiz bölümündeki montaj işleri.

Ronda-Gaucín bölümünde güvenlik montaj işleri ve CTC.

Çeşitli demiryolu hatlarında, 150'den fazla seviye geçiş sistemlerindeki montaj işleri.

Yüksek Hızlı Atlantik Eksen, sinyalizasyon montajı, Cerceda-Meirama-Bregua bir bölümü.

Madrid ışık banliyö tren hatlarında ERTMS / AKTS seviyesi 1 yeni tünel Atocha-Chamartín ve uzatma Güvenlik ve iletişim tesisatları.

Talavera de la 19 dört inşaatlarda kablo döşemesi Reina-Navalmoral de la Mata, Madrid-Valencia de Alcántara tren-line bölümü.

Barcelona ışık banliyö treni hatlarında fiber optik kurulum. Faz 1.Barcelona ışık banliyö tren hatlarında güvenlik ve telekomünikasyon tesisler için güç kaynağı hattı için güçlendirme projesi.

Tünellerdeki Sivil Savunma Sistemleri

Demiryolu ve otoyol tünellerini mühendislik, montaj, test ve bakım işlerini de içine alan hizmetlerimiz şunlardır:

 • Aydınlatma

 • Güç kaynağı.

 • Havalandırma.

 • Tabela.

 • Yangından korunma.

 • Gaz algılama.

 • İletişim sistemleri.

 • Gözetim ve güvenlik sistemleri.

Bütün bu sistemler, denetim ve kontrolü, Güvenlik Kontrol Merkezi (SCC) tarafından, tünel koruma ve güvenlik, kontrol, denetim ve yönetim sistemleri için oluşturulan bir teknolojik uygulamaya dayalı Windows menu sistemiyle idare edilmektedir.Referanslar

ADIF için Lleida-Roda de Bara bölümü ve Castellbisbal-Can Tunus dalında, Madrid-Barcelona -Fransız sınır çizgisi - Kurulum Güvenlik ve Sivil Koruma ve ek işler Projesi,

Barselona'nın metropol tünel banliyö hatları. SEITT için Barcelona'nın banliyö demiryolu tünel tesisleri bakımı.

ADIF için Zaragoza geleneksel hat tren tünel sivil savunma sistemlerinin yönetimi.

ADIF için Albacete-Alicante yüksek hızlı tren hattı üzerinde tüneller için Güvenlik ve Sivil Koruma Projesi için İnşaat ve Tesisat işleri

ADIF en Kuzeydoğu bölümü tarafından kontrol edilen tren tünellerde sivil savunma sistemlerinin yönetimi.Yüklə 78,41 Kb.

Dostları ilə paylaş:
Verilənlər bazası müəlliflik hüququ ilə müdafiə olunur ©muhaz.org 2022
rəhbərliyinə müraciət

    Ana səhifə