Stratejik plani t. C. Bergama kaymakamliğIYüklə 0,75 Mb.
səhifə1/17
tarix02.01.2022
ölçüsü0,75 Mb.
#23325
  1   2   3   4   5   6   7   8   9   ...   17
    Bu səhifədəki naviqasiya:
  • ÖNSÖZ

İSMAİLLİ ORTAOKULU2015- 2019

STRATEJİK PLANI
T.C.

BERGAMA KAYMAKAMLIĞI

İSMAİLLİ ORTAOKULU


ÖNSÖZ


Türkiye Cumhuriyeti’nin kurucusu Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk’ün belirttiği gibi “Cumhuriyetimize vereceğimiz en büyük armağan, gençlerimizin eğitilmesi olacaktır.”Eğitimle ilerleyen ülkeler adımlarını sağlam atan ülkeler olacaktır. Bilginin ışığında, teknolojiyi kullanarak çağdaş nesiller yetiştirmek, bizlerin çağdaş uluslar arasında olmamızı sağlayacaktır. Belirlenen hedeflere ulaşabilmek ancak planlı ve programlı çalışmayla sağlanacaktır.

Değişmek, yenileşmek bilginin peşinde koşmak yeni eğitim sisteminin temel taşlarıdır.Bu temel taşlar çerçevesinde ilerlemek İsmailli Ortaokulunun amacı olmuştur.Okulumuzun veli-okul-öğrenci işbirliğini temel alarak hazırlayacağı stratejik planla sürekli gelişimi ve ilerlemeyi yakalaması öngörümüzdür.

Biz İsmailli Ortaokulu olarak öğrencilerimizi Atatürk ilke ve inkılaplarına bağlı,Milli Eğitimin temel kanununda belirlenen ilke ve amaçlar doğrultusunda çağın gelişen ve değişen eğitim sistemi içerisinde ,her öğrencinin kendi ilgi alanına uygun olarak yetiştirmeyi hedefliyoruz.Okul içi ve okul dışı sosyal-kültürel ve sportif faaliyetlerde öğrencilerimizi ve öğretmenlerimizi destekliyor,eğitim ve öğretimin kalitesinin arttırılması için çalışıyoruz.

Hazırlamış olduğumuz bu stratejik planla okulumuzun yapılanışında yer alan tüm ilke ve değerlerimiz, hedeflerimiz bizlere ve aramıza yeni katılacak veli-öğrenci ve öğretmenlerimize yol gösterici olacaktır.

Yaptığımız çalışmalara katkıda bulunan herkese teşekkür ediyorum.

Cihan KİRTE

İsmailli Orta Okulu Eğitim YöneticisiYüklə 0,75 Mb.

Dostları ilə paylaş:
  1   2   3   4   5   6   7   8   9   ...   17
Verilənlər bazası müəlliflik hüququ ilə müdafiə olunur ©muhaz.org 2022
rəhbərliyinə müraciət

    Ana səhifə