T. C. Yakutiye kaymakamliğI İLÇe miLLİ EĞİTİm müDÜRLÜĞÜ aliravi İlkokuluYüklə 0,77 Mb.
səhifə1/7
tarix09.01.2022
ölçüsü0,77 Mb.
#96792
  1   2   3   4   5   6   7


T.C.

YAKUTİYE KAYMAKAMLIĞI

İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

ALİRAVİ İLKOKULU2015-2019 STRATEJİK PLANISizler, yani yeni Türkiye'nin genç evlatları! Yorulsanız dahi beni takip edeceksiniz... Dinlenmemek üzere yürümeye karar verenler, asla ve asla yorulmazlar. Türk Gençliği gayeye, bizim yüksek idealimize durmadan, yorulmadan yürüyecektir. Sizler, yani Eğitimdir ki, bir ulusu ya hür,

bağımsız, şanlı, yüksek bir toplum

halinde yaşatır, ya da bir ulusu

esaret ve sefalete terk eder. beni

takip edeceksiniz... Dinlenmemek üzere yürümeye karar verenler, asla ve asla yorulmazlar. Türk Gençliği gayeye, bizim yüksek idealimize durmadan, yorulmadan yürüyecektir.rkiye'nin genç evlatları! YorulsanMustafa Kemal ATATÜRK ek üzere yürümeye karar verenler, asla ve asla yorulmazlar. Türk Gençliği gayeye, bizim yüksek idealimize durmadan, ürüyecektir.

Sizler, yani yeni Türkiye'nin genç evlatları! Yorulsanız dahi beni takip edeceksiniz... Dinlenmemek üzere yürümeye karar verenler, asla ve asla yorulmazlar. Türk Gençliği gayeye, bizim yüksek idealimize durmadan, yorulmadan yürüyecektir.

SUNUŞ

Eğitim; hedefleri olan ve sonuç alıcı etkinliklerle istenen hedeflere ulaşmaktır.

Çocuklar ve gençler eğitimlerini araştırmalara dayalı ilkeleri olan belli bir plan ve program doğrultusunda yaptıkları takdirde başarılı olacaklardır.

Stratejik Planlama, bir kurumu ilgilendiren iç ve dış paydaşların, sonuç almaya yönelik çabaların bütününü kapsar. Stratejik planlama ilerleme ve kalkınmanın planlı yürütülmesini sağlarken, ortak bir anlayışla istenenlerin kontrollü bir şekilde başarılmasını sağlar. Planlananlar kurum imkânları ve paydaşların bilgi beceri ve destekleri doğrultusunda gerçekleştirilebilir olmalıdır. Kaynakların kullanılmasında stratejik önceliklere yer verilirken mali disiplinden ayrılmadan iç ve dış paydaşların istenen hedefler doğrultusunda katılımcılıkla, işbirliği ve yardımlaşma anlayışının plana yansıtılmasıyla başarılı olunacaktır.

Okul stratejik planının okulumuzu istenen seviyeye getirebilmesi için katkısı olan herkese teşekkürlerimi sunarım.Yüklə 0,77 Mb.

Dostları ilə paylaş:
  1   2   3   4   5   6   7
Verilənlər bazası müəlliflik hüququ ilə müdafiə olunur ©muhaz.org 2023
rəhbərliyinə müraciət

    Ana səhifə